Daha Verimli Olmak İçin 3 Basit Yol

Daha Verimli Olmak İçin 3 Basit Yol

Verimliliğinizi ağrısız bir şekilde arttırmaya yardımcı olmak için yapabileceğiniz bir dizi eylem vardır. Bu hafta alabileceğiniz birkaç harika ipucunu öğrenmek için okumaya devam edin!

 

Fiziksel ortamınızı değiştirin

Fiziksel ortamınızı değiştirin

Böylece rahat olduğunuzdan emin olun! Bunu birkaç basit adımda yapabilirsiniz. Örneğin, batıya bakan bir pencere varsa, sıcaklık ortalama olarak 10-15 derece yükselebilir. Floresan ışığa bağımlılık çoğu insan için sağlıklı ya da hoş olmadığından doğal ışığın avantajından yararlanın.

 

Programınızı önceliklendirin

Programınızı önceliklendirin

Bu, bir kağıda dökmek anlamına gelir – hepsini değil, sadece büyük şeyleri. Gün, hafta ve ay için bir takvim programı oluşturmayı deneyin. Böylece, sadece yarına değil, aynı zamanda bugün bitmek üzere olan ve günün sonunda yapılması gereken görevlere de odaklanabilirsiniz.

Bir tür görev hiyerarşisinin yaratılması, normal iş günlerinde doğal olarak izin veremeyeceğimiz bir tür yüksek odağa izin verir, çünkü birden fazla işe sezgisel olarak odaklanmaya eğilimliyizdir. Ancak, çalışmalar çoklu görevlerin sadece bir göreve odaklanmaktan daha az verimli olduğunu göstermiştir.

 

İşleri zorlaştırmaktan kaçının

Her şeyden önce en zorlu işlerinizi yerine getirmek gününüzü aktif tutmanıza yardımcı olur

Her şeyden önce en zorlu işlerinizi yerine getirmek gününüzü aktif tutmanıza yardımcı olur. Sonuç olarak, daha mutlu hissedersiniz çünkü deneyimleriniz geliştiğinde beyniniz bundan hoşlanır. Her yeni madde bittiğinde, sırtınızdaki yükün azaldığını hissedebilir ve geri kalanını fethetmeye devam edebilirsiniz. Gün aniden daha kolay ve daha eğlenceli görünecek!

 

* * *

Hepimiz işimiz ve kendimiz hakkında iyi hissetmek istiyoruz. Öyleyse hayatınızın sorumluluğunu üstlenmekten ve bu hafta, bu ay ve bu yıl performansınızı düzenlemekten korkmayın!

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın