Doğrudan Satış Ev Toplantıları: Nasıl İşler ve Bilmeniz Gerekenler

Doğrudan Satış ev toplantıları, başarılı bir Doğrudan Satış veya Network Marketing işi oluşturmanın en etkili, ancak yeterince kullanılmayan yollarından biridir. Doğrudan Satış’ta yapılan bir ev toplantısı, bir ev sahibinin, arkadaşlarını ve bazı aile üyelerini ürünleri ve iş fırsatları hakkında bilgi vermek için davet ettiği bir toplantıdır.

Tipik olarak, bir ev toplantısı eğlenceli, heyecan verici ve unutulmaz olur. Konuklar belirli bir zamanda gelir ve sunum yapan kişi ürünlerini onlarla paylaşır. Sunucular ürün tanıtımları yapar, ürünleri örneklendirir ve müşterileri ürünlerin neler yapabileceği konusunda eğitir. Sunucu sorulara cevap verir, siparişleri alır ve ek toplantılar planlar. Birçok durumda, bağımsız bir danışman sadece birkaç saatlik çalışmayla 500-1000 tl arası veya daha fazla kazanabilir (bireysel olarak sonuçlar değişecektir).

Doğrudan Satış ev toplantıları, başarılı bir Doğrudan Satış veya Network Marketing işi oluşturmanın en etkili, ancak yeterince kullanılmayan yollarından biridi

Doğrudan Satış işinizi büyütmek için ev toplantılarını kullanmıyorsanız, güç eğrisinin gerisindesinizdir. Aslında, geride kalıyorsunuzdur. Ürünlerinizi aynı anda tek bir kişi ile paylaşmak yerine, işletmeniz için bir şeyler yapabilir ve bir seferde 5 ila 10 potansiyel iş ortağıyla görüşebilirsiniz.

Ev toplantılarının çoğu 1 ila 3 saat arasında sürer. Genellikle eğlenceli de olur. Arkadaşlarla takılmak, sosyalleşmek ve soğuk bir şeyler içmek için güzel bir fırsattır. Akşam veya cumartesi öğleden sonranızı değerlendirmek için iyi bir yoldur.

Tipik olarak, bir ev toplantısı eğlenceli, heyecan verici ve unutulmaz olur.

Satışları yönlendirmekte yeni iseniz ya da sunum yapan bir kişi olarak hiçbir toplantıda çalışmadıysanız, sponsor veya üst düzey danışmanınızla birlikte oturmanız ve bir plan hazırlamanız gerekir. Ev toplantılarında rahatça kendinizi tanıtamıyorsanız, ev toplantılarından birine katılabilmek için sponsorunuza danışmalısınız, böylece işleri öğrenebilirsiniz. Bu çok faydalı olur. Size en iyi tavsiyem, rahatsız hissetseniz bile, evinizde bir toplantı düzenlemektir. Bu şekilde öğreneceksiniz.

Sonuç olarak, ev toplantıları, Doğrudan Satış işini büyütmenin en mükemmel yollarından biridir. Ev toplantıları , iyi bir şekilde çalışmanıza ve ürünlerinizi ve iş fırsatlarınızı aynı anda birkaç kişiyle paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca, çok eğlencelidir ve sosyalleşmek için harika bir yoldur. Satışları yönlendirmede yeni iseniz, işinizi büyütmek için ev içi toplantıları kullanmayı düşünmelisiniz. Böylece daha fazla para kazanabilir ve işinizi daha hızlı büyütebilirsiniz.

***

Siz de bu noktalara dikkat ediyor musunuz? Ya da toplantılarda dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bizimle tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz…

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın