Diğer mesleklerden farklı olarak, bu başarı büyük ölçüde kadınlara bağlı.

Dünyayı Kim Yönetiyor? Network Marketing’de Kadın Girişimciler!

Öyle görünmüyor olabilir, ancak Network Marketing mesleği, özellikle diğer mesleklere kıyasla, oldukça genç. Yeni başlıyoruz ve şimdiden 100 milyondan fazla distribütör ile dünya çapında 180 milyar dolarlık satış gerçekleştiriyoruz. Diğer mesleklerden farklı olarak, bu başarı büyük ölçüde kadınlara bağlı.

 

Kadın Girişimciler

Kadınlar dünya çapındaki Networkerların yaklaşık%75'ini oluşturmaktadır.

Kadınlar dünya çapındaki Networkerların yaklaşık%75’ini oluşturmaktadır. Bu kadınlar sadece ürün satmaktan fazlasını yapıyorlar. Kadınların iş yapamadıkları ya da şirketlerinde yüksek kazanç elde edemedikleri için başarılı olamayacağına dair efsaneler tamamen yanlıştır. Doğru olsaydı, Network Marketing bugün olduğu kadar başarılı olamazdı. Dünya çapındaki distribütörlerin %25’i olan erkekler Network Marketing’in büyümesinin tek sebebi olamaz.

 

Kadın ve Network Marketing

Network Marketing, kadınların büyümesi ve zirveye ulaşması için mükemmel bir yerdir.

Network Marketing, kadınların büyümesi ve zirveye ulaşması için mükemmel bir yerdir. Lider olabilecek, işletme kurabilecek ya da başarı yakalayabilecek kişi sayısının, erkek ya da kadın, bir sınırı yoktur. Diğer mesleklerde, sadece birkaçı bunu zirveye taşıyabilir. Diğer herkes her zaman başka biri için çalışır.

Dahası, Network Marketing, kadınların ve erkeklerin eşit ücret aldığı nadir mesleklerden biridir. Şu anda kadınlar, bir erkeğin diğer mesleklerde yaptığı her bir dolar için 78,3 sent kazanıyor. Bir kadın aynı öz geçmiş, eğitim ve medeni duruma sahip bir erkekten aynı iş için daha az ücret kazanabilir. Ancak Network Marketing’te cinsiyet, yaş, ırk, inanç ya da herhangi bir şey önemli değildir. Eğer çok çalışıyorsanız ve işe koyulmaya hazırsanız, bir erkekle tam olarak aynı miktarda para kazanacaksınızdır.

 

Kadınlar Yönetebilir

Network Marketing büyüyen bir meslektir ve kadınlar öncülük etmektedir.

Network Marketing, kadınların diğer mesleklerden daha başarılı olabilmeleri için daha iyi bir fırsat sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda çalışmalar kadınların erkeklerden daha iyi liderler olduğunu gösteriyor. Kadınlar, inisiyatif almak, sonuç yaratmak ve çok görevli olmak gibi büyük bir liderin özelliklerine sahip olma eğilimindedir. Ayrıca, kadın girişimciler genellikle risk almaktan korkmazlar ve erkeklerden daha fazlasını yapmaya isteklidirler.

Parasal kazanç, kadınlar için istihdam yaratma olasılığı gibi hayırsever katkılardan daha az önemli bir faktördür. Network Marketing’in odak noktası, insanlar için fırsatlar yaratma ve onların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır ve bu kadınların kişilikleriyle güzel bir şekilde örtüşür.

Network Marketing büyüyen bir meslektir ve kadınlar öncülük etmektedir. Vishwas Mudagal bir keresinde şöyle demiştir:

Bir kadını eğitirseniz bir aileyi eğitirsiniz. Ben birer kadın girişimci olmaları için her kadını güçlendirmek ve tüm girişimcilerle bir aile oluşturmak istiyorum. Kadın girişimciler, şu anda dünyanın ihtiyacıdır.

– Vishwas Mudagal –

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın