Network marketing firmaları sayısı gittikçe artmaktadır. Bu nedenle Network Okulu’na gelen soruların başında; “Network marketing’de firma seçerken nelere dikkat etmeliyiz?” gelmektedir. Peki nedir bu kurallar?

Son yıllarda gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada dar ve orta gelirli sınıfın giderek kötüleşen hayat şartları, bu seviyede yaşayan insanların standartlarını değiştirme isteğini daha da perçinlemiştir. Çünkü alınan maaşlarda çok az bir miktar artış olmasına rağmen  enflasyon oranları daha fazla artış olmaktadır. Bu da bu sene aldığımız bir ürünü, önümüzdeki sene çok daha yüksek bir fiyata almamıza neden olmaktadır.

Network Marketing Firmaları Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

İnsanların kazandığı para ile alım gücünün düşmesi, milyonlarca insanı ek gelir arayışlarına sürüklemiştir. En kısa yoldan, en hızlı şekilde para kazanma yolları sürekli insanları cezbetmeye devam etmektedir. Doğrudan satış sektörünün de insanlara, düşük sermaye ile kendi işlerini kurma ve normal işlerde belki 10 yılda kazanılacak bir para miktarını daha kısa sürede (çalışarak, kendini geliştirerek ve sabrederek) kazanma şansı sunması gibi özellikleri, piramit sistemlerin artmasına neden olmaktadır.

Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları >>

Misyon ve vizyon bakımından kısa sürede yüksek kazanç vaatleriyle insanların duygularını suistimal eden bu sistemler, yani bazı network marketing firmaları olarak tanınan sistemler, sektöre de inanılmaz zararlar vermektedir. Doğrudan satış sektörü hakkında araştırma yapan insanlar bu negatif haberler gördükçe işten soğuyorlar. Gerçekten para kazanmaya ihtiyacı olan ancak negatif haberlerden dolayı hayallerinden vazgeçen kaç insan vardır bir düşünün.

Network Marketing Ticareti Dolandırıcılıktır

Network marketing ticareti dolandırıcılıktır diyenler artıyor. Ancak insanlar sektörün dolandırıcı değil, aslında insanların dolandırıcı olacağını göremiyorlar. Ehliyet için sürücü kursuna gittiniz. Dersleri aldınız, sınavları da geçtiniz. Artık trafiktesiniz. Trafik kurallarına uyup uymadığınızı kontrol etmek için sürücü kursu hocanız yok. Kendi kendinesiniz. Siz trafik kurallarına uymuyorsunuz diye sürücü kursu dolandırıcı olmuyor. Bu ayrımı da iyi yapmakta fayda var.

Doğrudan Satış – Az Para Kazanma Sendromu >>

Networkokulu.net olarak, tarafsız bir şekilde tüm networkerler için hazırladığımız içeriklerimize sitemizden ulaşabilirsiniz (Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular). Aynı zamanda Youtube kanalımız Network Okulu Tv’den daha fazla videoya da ulaşabilirsiniz;

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

***

Bu video sorularınıza yanıt verdi mi? Sizler de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Oriflame Türkiye’de faaliyet göstermekte olan, ürünlerinde doğal bileşenler kullanarak ürünlerini geliştirmek için hayvanlar üzerinde test yapmamaya özen gösterdiğini belirten yabancı network marketing firmalarındandır.

Oriflame nerede kurulmuştur?
Oriflame kurumsal kimliği
Oriflame ürünleri
Oriflame katolog edinmek
Oriflame kazanç planı
Oriflame üyesi olmak hakkında
Oriflame hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan satış sektörü, özellikle son yıllarda tüm dünyada kendini iyice hissettiren ekonomik krizler nedeniyle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü çalışma ve maaş düzenin hep aynı olması, enflasyonun hep artması insanları ek gelir arayışlarına sürüklemektedir.

Networkokulu.net olarak  özellikle kişisel bakım ve güzellik, kozmetik ve gıda takviyeleri alanında kalite haline gelmiş Oriflame network marketing firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Oriflame ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için oriflame.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Nerede kurulmuştur?

Çok katlı pazarlama olarak da bilinen network marketing bir pazarlama yöntemi olup, Amerika’da başlamıştır. Ancak Avrupa’da da bu alanda firmalar adlarını duyurmaya başlamışlardır. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan  doğrudan satış firmalarından Oriflame, İsveç merkezli olarak  kurulmuştur. Şuan 60’dan fazla ülkede bağımsız temsilcilere sahip bir network firması haline gelmiştir.

Network sektörünün getirilerinden biri de hiç kuşkusuz karşılıklı yardımlaşmadır. Bir firmada başlamış olmanız tek başınıza network yapacağınız anlamına gelmemektedir. Üst basamaktaki insanların sizlere yardım etmesi, bilgi ve birikimlerini sizlerle paylaşması demektir.

Aynı zamanda şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, gerek müşterilerinin gerek bağımsız temsilcilerinn kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

ORIFLAME kurumsal kimliği hakkında

Kurumsal kimlik;

Oriflame network marketing şirketi, sitesinde yayınlamış olduğu “tarihçemiz” kısmında da belirttiği üzere 1967 yılında İsveç’te kurulmuştur. Onlarca ülkede aktif olarak satış yapan satış temsilcilerine sahiptir.

Oriflame firması üç temel değeri için birlikteliği, ruhu ve tutkuyu anlatmaktadır. Sadece rekabetçi iş ortamında liderliğe oynamayıp aynı zamanda dünyanın da iyi bir yer olmasına yardımcı olacaklarını belirtmiştir.

Birliktelik hakkında firma, açıklamasında takım çalışmasının öneminden bahsetmiştir. Takım olabilmenin ne demek olduğunu, “birlikte başarmak, tek başına çalışmaktan çok daha ödüllendiricidir.” Cümlesiyle anlatmıştır.

Ruh hakkında ise kazanmak için hareket edenlerin asla pes etmeyenlerden, yapabilirim ruhuna sahip insanlardan oluştuğunu belirtmiştir.

Tutku konusunda ise firma, dünyayı değiştirme gücüne sahip insanların tutkulu insanlar olduğunu vurgulamıştır. Tutkulu insanların yaptıkları işi sevdiklerini ve en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını da ayrıca belirtmiştir.

Hayallere inanıyoruz diyen Oriflame bu konuda; “her hayal kişilerin kendine özgüdür. Biz firma olarak dünyadaki herkesin hayal ve hedeflerine değer veriyoruz.” demiştir.

“ Güzelliğiniz de hayalleriniz kadar özeldir ve size özgüdür” diyen firma, insanların iyi göründüğü zaman kendilerini daha iyi hissettiklerini söyleyerek kişisel bakım ve kozmetik ürünlerine atıfta bulunmuştur.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”ürünleri”]

Oriflame ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Oriflame ürün kategorileri sekiz ana başlıkta toplanmıştır. Makyaj malzemelerinden Parfümeri kokulara, kişisel bakımdan kozmetik sektörüne, erkek bakım ürünlerine kadar bir çok çeşit ürün ve türevlerini bulabilirsiniz. Özellikle cilt bakımı, makyaj ürünleri, parfümeri, erkek ve bayan bakım, gıda takviyeleri alanında geniş içeriklere sahiptir.

[nav id=”katolog”]

Oriflame katolog hakkında;

1967 senesinde kurulan Oriflame uzun zamandır ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın katalogları hakkında bilgi almak için resmi internet sitesinden bu kataloglara ulaşabilirsiniz. Veya Firmaya bağlı bağımsız temsilcilerle de iletişime geçerek aylık olarak çıkan bu kataloglara siz de sahip olabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Oriflame kazanç planı hakkında

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bilgilendirmeyi kazanç fırsatları bölümünden bulabilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için Oriflame firmasına bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”üye”]

Oriflame üyelik olma hakkında

Firmaya üye olmak hakkında, Oriflame şirketinin resmi sitesinde sıkça sorulan sorular kısmında geniş bir açıklama yapılmıştır. Buna göre; “Oriflame Danışmanı” olarak nitelendirilen üyelik için sadece 18 yaşını doldurmuş olmanız ve Oriflame üyelik kayıt  ol formunu doldurmanızın yeterli olduğunu belirtmiştir.

[nav id=”soru”]

Oriflame hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Oriflame’e Nasıl Katılabilirim?

Oriflame ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Oriflame’e Katılmalıyım?

Oriflame’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Oriflame’e Güvenebilir Miyim?

Oriflame’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Oriflame hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Naturalis şirketi, 2015 senesinde, “Sağlıklı Kazanç” sloganı ile kurulan ve Türkiye pazarına giren yerli Network Marketing firmaları arasındadır. Türkiye merkezli olan firma Hüseyin Ogan ve kardeşi Emrah Ogan tarafından kurulmuştur.

Naturalis nerede kurulmuştur?
Naturalis kurumsal kimliği hakkında
Naturalis katolog
Naturalis ürünleri
Naturalis kazanç planı
Naturalis hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan satış hakkında çıkan dolandırıcılık haberleri her ne kadar bu sektör üzerinde bazı lekeler bırakıyor olsa da, aslında dolandırıcılığın sektöre özgü değil de insanlara özgü olduğu er ya da geç ortaya çıkmaktadır. Bunu nereden mi biliyoruz? Çünkü son verilere göre dünya çapında 200 milyar dolara yaklaşan bir büyüklük ve 135 milyon civarı bağımsız temsilciden oluşan bir güç olarak, kendisini kendine özgü bir ticari alan olarak kabul ettirmiştir.

Networkokulu.net olarak  özellikle beden sağlığı ile güzellik ve bakım ürünleri konusunda kendini kanıtlayan Naturalis doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Naturalis ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için naturalis.com.tr  adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Naturalis nerede kurulmuştur?

Naturalis şirketi, Türkiye’de yerli sermaye ile Bursa merkezli olarak kurulmuştur. Yerli Network Marketing şirketlerinden olan Naturalis sloganını “Sağlıklı Kazanç” olarak belirlemiştir. Şuanda yönetim kurulu başkanı olan Hüseyin ve Emrah Ogan kardeşler tarafından kurulmuştur. Merkezi Bursa’da olan Türk network şirketlerindendir.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Naturalis kurumsal kimliği hakkında

Naturalis kurumsal kimliği hakkında bilgilere sitesinden ulaştık. Hüseyin ve Emrah Ogan kardeşler tarafından kurulan firma hedefini şu şekilde belirtmiştir. “Uzun seneler sürecinde kazanmış olduğu tecrübeler doğrultusunda ortaya çıkarmış olduğu bitkisel formülleri, daha fazla kişiye ulaştırmak ve kişilere daha sağlıklı ve daha yüksek standartlara sahip yaşam kalitesi sunmaktır.

Firmanın temellerini “Sağlıklı Kazanç” sloganı ile, güzellik, mutluluk, sağlık ve refah temelleri üzerinde yükseltmeyi amaçlamaktadır. Firma, doğanın insana bahsetmiş olduğu nimetlerden elde edilen ürünleri, daha fazla insanla tanıştırmaya başlamıştır. Ürünler uzun seneler boyunca test aşamalarından geçtikten, birçok insan tarafından kullanılmış, sonuçlar başarılı olduktan sonra  piyasaya sürülmüştür.

Kişileri yüzyılımızın şehir hayatından “Doğal Hayata Dönüş” projesinde çalışmaya davet ediyor. Yaşam kalitenizin belirleyici unsuru olarak “Doğallığı” gösteriyor. Her zaman tam başarı ilkesi ile hareket ettiğini belirten Ogan, kaliteden asla ödün vermeyen, önce insan yaklaşımıyla, sürekli olarak kişilere daha sağlıklı ve de mutlu bir hayat sunmayı hedeflediklerini söylemiştir. Ayrıca Naturalis  ürünlerinin olmazsa olmazı tamamen doğal içeriklerden oluşması, kalitesi ve fayda düzeyinin yüksek ürünler olmasıdır diyerek ürünlerinin kalitesine vurgu yapmaktadır.

Ogan hedefleri hakkında şunları belirtmiştir; “tüm bu süreci planlarken, insanların yaşam standartlarını arttırarak daha iyi bir hayata kavuşmalarını sağlamaktır. Mümkün olduğunca daha fazla insanın yaşamına dokunacak, gayet basit, anlaşılır, uygulanabilir ve de insanlar için ciddi manada kazançlı bir sistemle insanların refah düzeylerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Sonuçta işte, tüm bu noktaları bir araya getirdiğimizde Naturalis olarak işimizin felsefesi olan ‘’Naturalis Hareketi’’ ortaya çıkmıştır.

Kısa bir süre içerisinde birçok insan Naturalis hareketine katılmıştır. Hareketimiz her geçen gün güvenilir ve daha güçlü adımlarla daha da büyümektedir. Bu durumun ilerileyen süreçte tüm dünyayı saracak bir kitle hareketinin başlangıcı olarak hayal ediyoruz.

Naturalis ailesi olarak şunu görüyoruz ki; bu hayallerimize ve hedeflerimize, bilgi ve donanımımız, deneyimimiz, kendimize olan güvenimiz, yenilik kovalayan ruhumuz ve de kendimize olan inancımızla ağır ağır ulaştığımızı büyük bir onur ve gururla izlemekteyiz.

Fakat hiçbir zaman unutmuyoruz ki bu hayal ve hedeflerimize bizim gibi düşünen siz değerli Naturalis bireylerinin olumlu katkıları olmadan ulaşamayız.”

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”ürünleri”]

Naturalis ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Bursa merkezli olarak kurulan Naturalis network şirketinin ürün kategorileri arasında Beden Sağlığı, Güzellik ve Bakım, Sağlık bulunmaktadır. Ürünlerin türevleri özellikle beden sağlığı ile takviye edici besinlerden oluşmaktadır. Naturalis şirketinin ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma ile irtibata geçebilirsiniz. Veya Naturalis ürünleri hakkında bilgi almak için şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”katolog”]

Naturalis katolog

Naturalis katolog için firmanın sitesinden geniş bilgi alabilirsiniz. Ya da şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek bir katolog edinme konusunda bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Naturalis kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Naturalis firmanın sitesinde, şirketin kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Şirketin resmi sitesinden bu konu hakkında iletişime geçebilir veya firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek kazanç planı ve Naturalis üyelik hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

Naturalis hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Naturalis’e Nasıl Katılabilirim?

Naturalis ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Naturalis’e Katılmalıyım?

Naturalis’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Naturalis’e Güvenebilir Miyim?

Naturalis’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Naturalis hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Siberian Wellness, Rusya’nın önde gelen kozmetik firmalarından olup, 1996 senesinde kurulmuş ve ülkemizde faaliyet gösteren yabancı Network Marketing şirketleri arasındadır.

Siberian Wellness nerede kuruldu
Siberian Wellness kurumsal kimliği
Siberian Wellness katolog
Siberian Wellness ürünleri
Siberian Wellness kazanç planı
Siberian Wellness hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Ülkemizin içerisinde bulunduğu konumu, nüfusunun genç olması ve Ortadoğu, Balkanlar ve Kafkasya içerisindeki nüfus yoğunluğu gibi sebepler Türkiye’yi Network Marketing şirketlerinin gözbebeği ülkelerden biri haline getirmiştir. Nitekim ülke sınırları içerisinde kurulan Doğrudan Satış şirketlerinin yanında uluslararası arenada da kendini kanıtlamış birçok firma ülkemizde faaliyet göstermektedir. Bunlardan birisi de Rusya merkezli kurulmuş olan Siberian Wellness doğrudan satış şirketidir.

Networkokulu.net olarak  özellikle kozmetik ve cilt bakım alanında liderliğe oynayan doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Siberian Wellness ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için tr.siberianhealth.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Siberian Wellness nerede kuruldu?

Siberian Wellness nerede kuruldu gibi sorular çokça gelmektedir. Şirket Novosibirsk /Rusya merkezli olarak kurulmuş, ülkemizde faaliyet gösteren yabancı network şirketlerindendir. Kurucuları Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev’dir.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Siberian Wellness kurumsal kimliği

Siberian Wellness kurumsal kimliğine baktığımızda, Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev tarafından kurulmuş olan, cilt bakım, saç bakım ve kozmetik kategorilerinde ürünleri bulunan yabancı network firmasıdır.

Siberian Wellness sitesinde belirttiği üzere iki genç girişimci tarafından 1996 senedinde kurulmuştur. Başlangıçta 3 adet ürünü olan firma, o dönemde ithal ürünlerin revaçta olmasına rağmen kendilerinin yerli ürün odaklı çalıştıklarını ve 5 sene gibi kısa bir süre içerisinde firmanın bünyesinde 368 çeşit ürün ortaya çıkardıklarını, firmanın o dönemde cirosunun 50 milyon doların üzerinde olduğunu belirtmişlerdir.

Yine firmanın sitesinde belirttiği üzere 1999 yılında firmada ilk üretim hattı çalışmaya başlamış, 2001 senesinde bilimsel inovasyon merkezi açılmış, 2004 senesinde uluslararası pazarda ürünleri artmaya ve talep görmeye başlamıştır.

2007 senesine gelindiği zaman şirkete ait bilimsel araştırma merkezi kurulmuş ve aynı tarihte ilk patentleri de almışlardır.

Siberian Wellness bugün Rusya’da 51 şehirde ve 59 şubede faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca dünya genelinde 20’den fazla ülkede temsilcilikleri bulunmakta, 60’tan fazla ülkeye de ürünler göndermektedir.

Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Rusya, Kazakistan, Moğolistan, Vietnam, Türkiye, Sırbistan, Polonya, Ukrayna, Belarus, Moldova, Azerbaycan, Tacikistan, Kırgizistan, Özbekistan,  ABD, Meksika’da şirketin temsilcilikleri bulunmaktadır. Pazarlama ilkelerinin açık ve şeffaflık olduğu belirten firma, “bize nasıl gelirseniz gelin sizi seviyoruz” demiştir.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”ürünler”]

Siberian Wellness ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

‘Siberian Wellness’ ürünleri takviye edici gıda, cilt bakımı, saç bakımı, ağız bakımı kategorilerindeki ürünlerden oluşmaktadır. ‘Siberian Wellness’ Kurumu Başkanı Tatyana Gorokhovskaya ve Bilimsel İnovasyon Merkezi Yöneticisi Yury Gichev yaptıkları açıklamada şunları belirtmişlerdir.“Doğrudan satış, geleceğin ve sizin geleceğinizin ticareti olduğu konusunda en ufak bir şüphemiz yok, inancımız tam ve bunun için seviniyoruz. Siberian Wellness şirketinin bir parçası olduğunuz için mutluyuz.”

[nav id=”ürünler”]

Siberian Wellness katolog

Siberian Wellness katolog konusunda firmanın internet sitesinden firma ile irtibata geçebilirsiniz. Veya firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek Siberian Wellness katolog ve şirkete üyelik için daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kazanc”]

Siberian Wellness Kazanç Planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Siberian Wellness Kazanç Planı hakkında birçok soru gelmektedir. Siberian Wellness Kazanç Planı hakkında firmanın sitesinde herhangi bir açıklama bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firma ile irtibata geçebilir veya üyeleri ile iletişime geçerek Siberian Wellness kazanç planı ve Siberian Wellness üyelik hakkında bilgi edinebilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

Siberian Wellness hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Siberian Wellness‘e Nasıl Katılabilirim?

Siberian Wellness ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Siberian Wellness’e Katılmalıyım?

Siberian Wellness’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Siberian Wellness’e Güvenebilir Miyim?

Siberian Wellness’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Siberian Wellness hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Anatolian Network “Her geçen gün daha iyiye,daha yüksek hedeflere…” sloganıyla yola çıkarak Ankara merkezli olarak Anatolian Group altında çalışmalarına başlamıştır. Yerli network şirketi olan Anatolian Network 2017 senesinde resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Anatolian Network nedir?
Anatolian Network kurumsal kimliği 
Anatolian Network ürünleri 
Anatolian Network katolog
Anatolian Network üye girişi
Anatolian Network kazanç planı
Anatolian Network hakkında Network Okulu’na sorulan sorular

Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene  gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak özellikle kişisel bakım ve gıda takviyeleri alanında liderliğe oynayan Anatolian Network doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Anatolian Network girişi, üye girişi, sık sorulan soruları,  Anatolian Network ürünlerini ve şirketin kazanç planını sizler için anatoliannetwork.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”ne”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Anatolian Network nedir?

Anatolin Grup adı altında kurulan Anatolian Network, Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Ürünleri arasında gıda takviyeleri, kişisel bakım ürünleri ve türevleri ve daha bir çok kategorisi bulunan firma, Türkiye’de kurulmuş yerli network marketing şirketleri arasındadır.

Doğrudan satış endüstrisinin hızla büyümesi, insanlara iş olanağı sağlaması ve bir bakıma işsizliğe çare olması sektörün çok tutulmasını sağlamıştır. Yerli doğrudan satış firmalarının kurulması da hem pazarı yabancı firmalara kaptırmamak adına hem de rekabetçi ve de kaliteli bir ortamın kurulmasına olanak sağlamaktadır.

[nav id=”kim”]

Anatolian Network kurumsal kimliği

Kurumsal kimlik;

Anatolian Network kurumsal kimliği hakkında internetten ve de şirketin resmi sitesinden bilgi edinilebilmektedir. Araştırdığımız kadarıyla ve sitesinde de belirttiği üzere  firma, 2017 senesinde Anatolian Group adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Bir süre boyunca başarı için kendini geliştiren, araştırma ve geliştirme çalışması yapan network marketing şirketi, 2017 senesinde artık network sektörüne giriş yapmıştır.

Sitesinde de belirttiği üzere vizyon ve misyonu doğrultusunda işin ehli bir kadro ile sektöre giriş yaptıklarını belirten firma, planlı ve düzenli bir emek,çalışma üzerine kurulduklarını vurgulamaktadır.

Ankara merkezli olarak kurulan Anatolian Network şirketi, şeffaf duruşu ve başarıya olan isteklerinden asla vazgeçmeyeceğini söylemiştir. Bağımsız temsilcilerine ve müşterilerine kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ve bu özgüvenin de Anatolian Network vizyonundan, misyonundan geldiğini ifade etmiştir.

“Her geçen gün daha iyiye, daha yüksek hedeflere…” diyen şirket sürekli gelişmeyi, takım çalışmasını, birey olarak sorumluluğu, profesyonel liderlik düşüncesini, yaşanan teknolojik gelişmelere ayak uydurmayı ve bunu çevresiyle paylaşmayı temel alan bir zihniyet ile sektörde lider olmayı kendilerine amaç edindiklerini söylemiştir.

Geçmişten gelen klasik network marketing anlayış kalıplarının dışında ve bu alanda tamamen tek olmak için istediklerini vurgulamıştır. İnsanların hayat standartlarını arttırmak için çalışacak, teknolojik gelişmeleri de yakından takip edeceklerini söylemiştir.

“Herkese eşit fırsat herkese kaliteli ürün.” sloganı ile planlarını yaptıklarını belirten firma, rakiplerinden daha önde olacak bir firma için tüm gücüyle çalıştıklarını tekrar vurgulamıştır.

[nav id=”ürün”]

Anatolian Network ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Gıda takviyeleri, kişisel bakım, içecekler ve saç bakım ürünleri olarak hizmet veren Anatolian Network talepler doğrultusunda ürünlerinde güncellemeler yapmakta, hizmet sektörünü genişletmektedir. Anatolian Network ürünleri hakkında sitede yapılan açıklamada, ürünleri günümüz teknolojisi yardımı ile ürettiklerini söylemiştir. Ayrıca firma ürünlerini, insanların yaşam standartlarını arttırmaya yönelik sürekli geliştirdiklerini belirtmiştir. Ürünleri yukarıdaki kategoriler ve bu kategorilerin türevlerinden oluşmaktadır.

Şirketin resmi internet adresindeki iletişim sayfasındaki bilgilerle firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Anatolian Network üyeleri ile iletişime geçerek, şirketin ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”katolog”]

Anatolian Network katolog

Anatolian network katologları nasıl edinebilirsiniz? Firma katologlar konusunda özenli çalıştıklarını ifade etmiştir. Ayrıca katolog edinmek istiyorsanız şirket ile iletişime geçebilir veya Anatolian Network üyeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almanıza yardımcı olacaklardır.

[nav id=”üye”]

Anatolian Network üye girişi

Anatolian Network üye girişi herkesin Network Okulu’na sorduğu sorulardan biridir. Bundan önce şu bilgiyi edinmekte fayda var. Tüm dünyadaki pazarların, firma üyelerinin, %74’ünü kadınlardan oluşmaktadır. Bu da süper bir sektör olduğunu göstermektedir.  Bayanların kendi işlerini kurabilme adına network, bulunmaz bir nimet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıca Anatolin Network üyeliği hakkında bilgi almak için kendi internet sitesinde yer alan iletişim bölümünden yardım alabilir ya da Anatolian Network şirketine bağlı bağımsız temsilcilerle iletişime geçerek şirkete üye olma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Anatolian Network kazanç planı

Doğrudan satışa olan ilgi gittikçe artmaktadır. 2009 senesinde yıllık 74 milyon bağımsız üyeye ulaşan  sektör 2017 senesinde, 116 milyon temsilci ile son rekorları altetmiştir.

Kazanç Planı;

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Anatolian Network Şirketinin kazanç planı hakkında Daha fazla bilgi için bir Anatolian Network üyeleri ile irtibata geçiniz. Hem kazanç planı hakkında  hem de aklınıza gelen diğer konularda sorular sorabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Anatolian Network hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Anatolian Network’e Nasıl Katılabilirim?

Anatolian Network ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Anatolian Network ‘e Katılmalıyım?

Anatolian Network’ün Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Anatolian Network’e Güvenebilir Miyim?

Anatolian Network ‘ün Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Anatolian Network hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, kendi resmi internet adresinden derlediğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Qnet network marketing şirketi, Filipinler’de 1998 senesinde kurulmuştur. Dato Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından kurulan firma ilk yılında uluslararası pazarda kendini göstermeye başlamıştır.

Qnet nedir?
Qnet kurumsal kimliği
Qnet katolog
Qnet ürünleri
Qnet Türkiye
Qnet kazanç planı
Qnet hakkında Network Okulu’na gelen sorular

ABD, Çin ve Brezilya gibi yüksek nüfusa sahip ülkelerin yanında, Türkiye nüfusuna yakın nüfuslara sahip Almanya, Kore, Fransa gibi ülkelerin de doğrudan satış sektöründe ileride olduğunu görmek, ülkemiz pazarının daha çok büyüyeceği anlamına gelmektedir.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak, özellikle kendi sitesinde belirttiği üzere lifestyle, sağlıklı ürünler alanında liderliğe oynayan Qnet doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Qnet girişimci girişi hakkında, Qnet üyelik, sık sorulan soruları,  Qnet ürünlerini ve şirketin kazanç planını sizler için qnetturkiye.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Qnet nedir?

Qnet, 1998 senesinde, Manila/Filipinler’de Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından kurulan bir network marketing firmasıdır. Firmanın sitesinden elde ettiğimiz bilgilere göre şirket ilk yılında uluslararası pazara açılma onuruna erişmiştir. Başlangıçta tek bir ürün ile başladıklarını belirten Qnet network şirketi, daha sonra ürün gamını ev ve yaşamdan kişisel bakıma, tatil paketlerinden sağlık ürünlerine kadar birçok kategoriye taşımıştır.

[nav id=”kimlik”]

Qnet kurumsal kimliği

Qnet kurumsal kimliği hakkında firma, “Doğru iş, en iyi ürün.” sloganı ile hareket ettiklerini belirterek, şuan tüm dünyada 100’den fazla ülkede bağımsız temsilciye  ulaştıklarının da altını çizmektedir. Ayrıca Qnet firması kurumsal kimliği üzerine şunları da belirtmektedir;

Qnet şirketi 1998 yılında kurulduğu günden beri tüm insanlara değer katan ve iyilik yapmak için kendini değiştir felsefesi üzerine odaklanarak bunu her şeyin üzerinde tuttuklarını, özgün ürünlerini Asya’nın şuan önde gelen network marketing şirketlerinden biri olarak kalite ve profesyonellikle ürettiklerini belirtmiştir.

Qnet olarak hem girişimciliği hem de insanların hayat standartlarını arttırmak için yardımcı olduklarını söylemiştir. Firma, iş modeli sayesinde, ülkelerdeki toplumların her kesiminden 18 yaşını doldurmuş olan kişilere en az masraf ile kendi işini kurma fırsatı tanıdıklarını belirtmiştir.

Firma üyelerini BT “Bağımsız Temsilciler” olarak belirten Qnet, kendisine bağlı bağımsız temsilcilerin azimli ve de sıkı çalışma ile finansal olarak kendi ayakları üzerinde durabildiklerini söylemiştir.

Qnet yönetimi, şirketin iki önemli felsefesi olduğunu söylemiştir: Bu iki felsefe RYTHM ve In-Service’dir.

Qnet’in kurucularına Hindistan’ın bağımsızlığını kazanmasında önemli rol oynayan büyük bir lider ve yardımsever olan Gandhi’nin hayatı, onun çalışmaları ilham oluşturmuştur. Mahatma Gandhi’nin felsefesi “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” düşüncesinin temellerini oluşturmaktadır. Ayrıca başarıya ulaşmak için, diğer insanların da başarıya ulaşmalarına yardımcı olma anlayışı, Qnet network marketing şirketinin diğer temelini oluşturmaktadır.

Kurucuları Vijay Eswaran ve Joseph Bismark bu kültürü tüm şirket çalışanlarına ve bağımsız çalışanlarına aşıladıklarını belirtmiştir. Qnet’e göre mütevazi olmak, tevazu göstermek bir liderin olmazsa olmaz özelliklerinden olmalıdır.

[nav id=”kat”]

Qnet katolog

Qnet katolog edinmek için firma ile iletişime geçmelisiniz. Ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek Qnet katolog edinebilirsiniz.

[nav id=”ürün”]

Qnet ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Qnet ürünleri bugün birçok çeşitliliğe sahiptir. Qnet ilk kurulduğu 1998 senesinde sadece belli ürünlere sahipken, firmanın sitesinde belirttiği üzere, bugün doğrudan satış şirketleri arasında en fazla ürün çeşitliliğine sahip firmalar arasındadır. Ev ve yaşam, kişisel bakım ve güzellik, saatler ve takılar, sağlık ve wellness ve tatiller kategorilerinde ve bu kategorilerin türevlerinde Qnet doğrudan satış şirketinin bir çok ürünü bulunmaktadır. Ürünlerin özellikleri hakkında firmanın resmi sitesinden veya Qnet bağımsız temsilcileri ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”türkiye”]

Qnet Türkiye

Qnet Türkiye, ayrı bir firma gibi bilinse de aslında QNET’in franchise şirketlerinden biridir. Firmayı incelediğimiz zaman dünya çapında Qnet Türkiye gibi daha bir çok franchise olduğunu görebilirsiniz. Qnet Türkiye hakkında daha ayrıntılı bilgi için şirket ile veya şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Qnet kazanç planı

Qnet kazanç planı hakkında, firmanın resmi sitesinde bilgi verilmektedir. Firma, kazanç planı için “Özen, Doğruluk ve Destek” fikirlerini felsefe edindiklerini belirtmektedir. Ürünleri ve hizmetleri ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz diyen firma ayrıca kazanç planı için de doğru sistem, en iyi ürün sloganını ilke edinmektedir. Qnet kazanç planı için şirketin sitesindeki iletişim bilgilerinden şirket ile veya şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Qnet hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Qnet’e Nasıl Katılabilirim?

Qnet ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Qnet’e Katılmalıyım?

Qnet’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Qnet’e Güvenebilir Miyim?

Qnet’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Qnet hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Tiens network markting şirketi Tiens Group olarak da bilinmektedir. Merkezi Çin’in Tianjin kentinde bulunan Tiens, ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing firmalarındandır.

Tiens nedir?
Tiens kurumsal kimliği
Tiens ürünleri
Tiens katolog
Tiens kazanç planı
Tiens hakkında Network Okulu’na gelen sorular ve yorumlar

Tiens network marketing şirketi, Li  Jinyuan tarafından kurulmuştur. 1995 senesinde kurulan şirket, 1997 senesinde ise uluslararası pazara adım atmıştır. Ülkemizde faaliyet gösteren pazarda iddialı yabancı network marketing şirketlerindendir.

Networkokulu.net olarak  özellikle gıda takviyeleri ve cilt ve kişisel bakım alanında liderliğe oynayan doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Tiens ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için tiens.com.tr  adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Tiens nedir?

Tiens Group, Çin’de yaklaşık olarak bir kilometre karelik bir alanda bulunan TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı içerisinde yaklaşık 7 milyar Yuan yatırım gerçekleştirmektedir. Bu  park içerisinde ürün üretimi, konaklama endüstrisi, ürün üretimi, biyolojik ağlık çalışması, ürün ar-ge çalışmaları çin işletmeler bulunmaktadır. Tiens, ürünlerini doğrudan satış sistemiyle satmakta olan bir firmadır ve Tiens Group bünyesinde faaliyet göstermektedir.

kaynakları, ürün, finansman ve IT desteği sağlanır. Ayrıca TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı “kusursuz sağlık ve endüstri grubu” anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir ve Tiens Group’un gelişimi için daha fazla fırsat sunmaktadır.

Tiens Group “toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan” şirket felsefesiyle sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. Tiens Group sosyal yardımlaşma ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.5 milyar Yuan’ı aşan miktarda bağış yapmıştır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Tiens kurumsal kimliği

Tiens kurumsal kimliği konusunda, firma resmi sitesinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda şu noktalara değinilmektedir. Yüksek kalitede iş gücü ve iyi düzenlenmiş yönetim ile birlikte hareket eden profesyonel yetenekler, Tiens Group’un uluslararası arenada amaçlarına ulaşma konusunda katkıda bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, uluslararası yönetim ekibi, araştırma, yenilik ve profesyonelliği benimsemiş binlerce kişiden oluşmaktadır. Bu ekibin %35’lik kesimi, yüksek lisans ya da akademik  düzeyde dereceye sahiptirler.

Benimsediği felsefeler; Düzeyli yönetim ve hizmet, sadece işe yönelik odaklanma”, “alternatif teoriler ve yeni değişiklikler”, “tüketim zengin yapar, uygulama ve tüketim ise daha da zengin yapar”’dır.

Tiens, Çin milli sektörün gelişiminde önemli bir yere sahip olduklarını belirten firma, dünyada ilk 500 şirket arasında yer almanın da gururunu yaşadıklarını vurgulamışlardır.

Tiens network şirketi kendine hedef olarak şu noktayı belirlemiştir; global müşterilere kaliteli ürün, eğitim ve iş imkanları sunmak, hayat standartlarını yükseltmek ve toplumu daha uyumlu hale getirmektir.

Tiens network firması marka stratejisi olarak da;  tek dünya, tek aile stratejisini belirlemiştir.

Tiens stratejik marka değeri konusunda ise şu noktalara vurgu yapmaktadır: en iyi inovasyon, en üst düzeyde sorumluluk sahibi olmak ve müthiş bir ekip çalışması

Tiens marka sloganı için ise; uyum, bütünlük ve başarı felsefesini benimsemektedir.

Tiens Group’un şirket felsefesi ise dikkat çekicidir: kişilerin sağlığını daha iyi standartlara taşıyarak topluma katkı sağlamaktıır.

Tiens network şirketi ruhu için ise şu noktalara değinmiştir: Çin’e hizmet veren endüstri, daha iyi bir nokta için çaba göstermek, ahenkli bir birliktelik, ve her şeye rağmen heyecanla bağlılık.

Tiens firması kalite prensipleri şunlarır: Kişilerin sağlığını korumak konusunda başka firmalara dailham verici olmak, teknik inovasyonun farkına varılması açısından firma olarak köşe taşı olmak, sürekli olarak gelişim sağlanmasına ilişkin yöntemlerin ortaya konması ve müşteri memnuniyeti.

[nav id=”ürünleri”]

Tiens ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Tiens ürünleri özellikle besin takviyeleri (gıda takviyeleri olarak da geçmektedir), kişisel bakım ve cilt bakım ve sağlıklı yaşam ürünlerinden oluşmaktadır. Tiens ürünlerinin özellikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız firmanın resmi sitesinden daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”katolog”]

Tiens katolog

Tiens katolog hakkında firmanın resmi internet sitesinde bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak daha ayrıntılı bilgi için Tiens şirketinin sitesindeki iletişim kısmından firma ile irtibata geçebilirsiniz. Ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek Tiens katolog hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kazanc”]

Tiens kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Tiens kazanç planı hakkında şirketin resmi sitesinde herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Tiens kazanç planı ile ilgili bilgi almak için firma ile yada Tiens firmasına bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

Tiens hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Tiens’e Nasıl Katılabilirim?

Tiens ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Tiens’e Katılmalıyım?

Tiens’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Tiens’e Güvenebilir Miyim?

Tiens’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden yorumları okuyabilir ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

TIENS hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz. (*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

One More International firması 30 Eylül 2014 tarihinde kurulmuş olup, yerli network marketing şirketleri arasındadır. Kurucusu Mustafa Erdil olup, firma 8 Haziran 2016 tarihinde ise Avrupa’daki faaliyetlerini başlatmıştır.

One More International nedir
One More International kurumsal kimliği
One More International ürünleri
One More International katolog
One More International giriş
One More International kazanç planı
One More International hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan Satış sektörü, 2018 senesi itibariyle 195 milyar doları aşan bir büyüklüğe ulaşmıştır. Her gelir grubundan insanlar için ek gelir veya kendi işini kurabilme gibi başlıca iki konuda bireylere bir umut ışığı olmuştur.

Son yıllarda tüm dünyada hissedilen ekonomik krizler, insanları yeni arayışlara yönlendirmektedir. Tek bir gelir kaynağı artık insanların ihtiyaçlarını karşılama noktasında yetmemektedir. İnsanlar da alternatif gelir oluşturmak için özellikle iş saatleri dışında ek iş aramaktadır.

Networkokulu.net olarak özellikle sağlık bantları alanında liderliğe oynayan One More International doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları  One More International ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.onemoreinternational.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

One More International nedir

One More International nedir sorusu firma hakkında bizlere en çok gelen sorular arasındadır. One More International yerli network firmalarından olup, sağlık bantları ve vitamin hapları gibi ürünleri bulunmaktadır. One More International firması 30 Eylül 2014 senesinde kurulmuş olup merkezi İstanbul’dadır. Avrupa’daki merkezi ise sitesinden edindiğimiz bilgilere göre Hollanda’da bulunmaktadır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

One More International kurumsal kimliği

One More International kurumsal kimliği hakkında ayrıntılı bilgiye firmanın resmi internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Tüzel kişilik kazanarak Türkiye’deki faaliyetlerine başlama tarihi 30 Eylül 2014, Avrupa’daki faaliyetlerine başlama tarihi ise 8 Haziran 2016’dır.

One More International network marketing şirketinin kurumsal kimliği hakkında şunları belirtmiştir; “One More International olarak, network amrketing sektöründe, Türkiye merkezli doğan ilk global ticaret fırsatıyız, bu durumdan gurur duyuyoruz.  2014 senesinde faaliyetlerini başlatmış olan One More International, altyapısının yanında güçlü takımı ile, önümüzdeki zaman diliminde network marketing sektörü içerisinde köşe taşı olacaktır.”

One More International ayrıca ek gelir ve insanların kendi işlerini kurmaları konusunda da bazı noktaların altını çizmektedir. “Günümüzde iş alanında, bireyler sabit bir gelir elde etmek için, bütün zamanlarını belirli bir yerde, çalışmak için harcarlar. One More International, bireylere kendine özgü ve kusursuz kazanç planı ile düzenli bir şekilde pasif gelir kazanma imkânı sağlamaktadır.” “Hiçbir zorunluluk şartı aramadıklarını” söyleyen firma, “bizlere katılın ve artık kendinizi zengin edin. Başkalarını değil…!“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

[nav id=”ürünleri”]

One More International ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

One More International ürünleri hakkında şu bilgilere ulaştık. One More International ürünleri arasında uyku düzenleyici, kilo kontrolü için bantlar ve sağlık bantları bulunmaktadır. One More International ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”katolog”]

One More International katolog

One More International katolog hakkında ayrıntılı bilgi için firmanın resmi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz. Ya da One More International katolog için şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”giris”]

One More International giriş

One More International giriş yapma  konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, One More International network şirketi ile sitesi üzerinde bulunan iletişim kısmından irtibata geçebilirsiniz. Ya da One More International giriş konusunda, firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”kazanc”]

One More International kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

One More International kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadık. One More International kazanç planı ile ilgili sorularınız için lütfen firma ile  iletişime geçiniz. Ya da şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

One More International hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Firmalar hakkında sıkça sorulan sorular

One More International’e Nasıl Katılabilirim?

One More International ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden One More International’e Katılmalıyım?

One More International’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

One More International’e Güvenebilir Miyim?

One More International’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

One More International hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Lea Kozmatik firması, yerli network marketing firmalarından olup, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Lea Kozmetik ürün kategorileri makyaj, kişisel bakım, koku ve ev temizliğinden oluşmaktadır.

Lea Kozmetik nedir?
Lea Kozmetik kurumsal kimliği
Lea Kozmetik ürünler
Lea Kozmetik kazanç planı
Lea Kozmetik katolog
Lea Kozmetik üye girişi
Lea Kozmetik yorumlar
Lea Kozmetik hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Networkokulu.net olarak  özellikle kozmetik, cilt bakım ve makyaj alanında liderliğe oynayan doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Lea Kozmetik ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.leaint.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Lea Kozmetik nedir?

Lea Kozmetik nedir sorusu, son zamanlarda bir çok insan tarafından sorulmaktadır. Lea Kozmetik nedir sorusuna cevap ise, “Uzun yıllar boyunca özellikle kozmetik alanında kendini kanıtlayan, 2006 senesinde kurulan ve  İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan Giz Cosmetics’in markası”’dır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Lea Kozmetik kurumsal kimliği

Lea Kozmetik kurumsal kimliği hakkında firmaya ait resmi internet sitesinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda şu şekilde bahsedilmektedir; “Yerli network marketing şirketlerinden olan Lea, özellikle DermaDhose, Osho ve Isabelle Dupont markaları ile öne çıkan Giz Cosmetics bünyesinde kurulmuştur.

Giz Cosmetics aynı zamanda dekoratif kozmetik ürünlerinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olmuştur. Mevcut olan markalarını 75 ülkeye ihraç ederek tüm dünyada bilinir ve ürünleri sürekli talep edilir hale getirmiştir.

Bunların yanında İstanbul Trakya Serbest Bölgesinde bulunan 4500 M2 alana kurulu kendisine ait fabrikası yıllık 50 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir.

Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı birçok farklı markanın private label ürünlerini geliştirip üretmekte olan Giz Cosmetics modern üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde üretim yapabilmektedir.

Ayrıca Giz Cosmetics bugün dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerine yardımcı olarak ve partnerlik yaparak kendini sürekli geliştirmeye ve büyütmeye devam etmektedir.

Giz Cosmetics, tüm bunların yanında markaları için ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Giz Cosmetics, üretmiş olduğu tüm ürünlerini  hipoalerjenik ve dermatolojik olarak testten geçirmiştir. Tüm dünya tarafından zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi kimyasallar ürünlerimizde kullanılmamıştır.

Dünyayı geliştirerek ve  güzelleştirerek hem güçlenen hem de büyüyen şirketimiz bugüne kadar edindiği tüm bilgi ve donanımını yurtiçi pazara da “LEA L’Esthétique Absolue” markası ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Lea Kozmetik bugün bir çok kişiye istihdam yaratmak üzere Doğrudan Satış yöntemi ile çalışmaktadır.

“LEA L’Esthétique Absolue” markası bugün Türkiye’nin en güçlü ve en kalabalık ailesine sahip olma hedefi ile yola çıkmıştır. Kaliteli ve bilinen ürünlerini doğrudan satış yöntemi ile girişimciler için bir ek gelir imkanı haline getirmiştir.

Doğrudan Satış sektörü içerisinde aranan birçok avantajı içinde barındıran kazanç planı ile de rakipleri ile arasında fark yaratmaktadır. Bizimle irtibata geçerek, siz de Lea Kozmetik’in büyük ailesine katılın. Bir Lea Kozmetik girişimcisi olun ve farkı yaşayın.”

[nav id=”ürünleri”]

Lea Kozmetik ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

2006 senesinden bu yana hızla geliştiklerini ve büyüdüklerini belirten Giz Cosmetics firması bünyesinde bulunan Lea Kozmetik network marketing firmasının ürün kategorileri makyaj, cilt bakım, koku ve ev temizliğidir. Firmaya ait ürünlerin geniş bilgilerine yine firmanın sitesinden ulaşabilirsiniz.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”kazanc”]

Lea Kozmetik kazanç planı

en çok kazandıran network marketing firmaları

Lea Kozmetik doğrudan satış şirketinin resmi internet sitesinde Lea Kozmetik kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Lea Kozmetik kazanç planı için firma ile irtibata geçebilir veya Lea’ya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek hem kazanç planı hem de üyelik hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz.

[nav id=”katolog”]

Lea Kozmetik katolog

Lea Kozmetig katolog almak istiyorsanız şirketin resmi internet sitesinden iletişim bilgilerine ulaşarak firma ile irtibata geçebilirsiniz. Ya da Lea Kozmetik’e bağlı üyeler ile iletişime geçerek hem firma hakkında bilgi edinebilir hem de Lea Kozmetik katolog edinme konusunda yardım alabilirsiniz.

[nav id=”üye”]

Lea Kozmetik üye girişi

Lea Kozmetik üye girişi için, şirketin sitesine girerek sağ üst köşede bulunan giriş yap kısmını kullanmalısınız. Lea Kometik üyesi olmak ve firmaya giriş konusunda daha ayrıntılı bilgi için şirket ile ya da şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçiniz.

[nav id=”yorumlar”]

Lea Kozmetik yorumlar

Lea Kozmetik firması hakkında bir çok yorum yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda alınan bilgileri iyi değerlendirmekte fayda var. Firmaya bağlı bir bağımsız temsilciden mi yoksa firmadan mı ya da firma ile hiçbir bağlantısı olmayan insanlardan mı aldığınız konusunda çok bariz farklar vardır.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”sorular”]

Lea Kozmetik hakkında Network  Okulu’na gelen sorular;

Network marketing sıkça sorulan sorular

Lea Kozmetik’e Nasıl Katılabilirim?

Lea Kozmetik ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Lea Kozmetik’e Katılmalıyım?

Lea Kozmetik’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Lea Kozmetik’e Güvenebilir Miyim?

Lea Kozmetik’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

LEA hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Parvega International, 4 Kasım 2018 tarihinde kurulmuş olup ülkemizde faaliyet göstermekte olan yerli network marketing firmalarındandır.

Parvega nedir?
Parvega kurumsal kimliği
Parvega üyesi olmak
Parvega ürünleri 
Parvega katolog
Parvega kazanç planı
Parvega hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sektörü gelişmiş ekonomilerde yerlerini garantiye almış sayılır. Gelişmekte olan ekonomilerde ise işsizlik ve ek gelir bakımından bulunmaz bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişmekte olan ülkeler içerisinde kendi işini kurmak isteyen insanların düşük başlangıç ücretlerinden dolayı networkü tercih ettiğini Doğrudan Satış Derneği verilerinde de rahatlıkla görmekteyiz.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak özellikle gıda takviyeleri alanında liderliğe oynayan Parvega International doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Parvega girişimci girişi hakkında, Parvega katolog, üyelik, sık sorulan soruları, Parvega ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için parvega.com adresinden araştırdık.

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Parvega nedir?

“Parvega nedir?” sorusu Network Okulu’na gelen sorulardan biridir. 2018 senesinde Türkiye merkezli olarak kurulan firma, ürünlerini doğrudan satış pazarlama yöntemi ile satışa sunmaktadır. Yerli network marketing şirketleri arasında olan Parvega, “Doğru sistem, iyi gelecek.” sloganı ile hareket etmektedir. “Parvega nedir?” sorusuna cevap için firmanın internet sitesinde bulunan iletişim adresinden yine firma ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kimlik”]

Parvega kurumsal kimliği

Parvega kurumsal kimliği hakkında ayrıntılı bilgiye firma resmi sitesinden ve internette bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz. Parvega kurumsal kimliği hakkında firmanın resmi sitesinde şu şekilde bahsedilmektedir;

Doğrudan satış sektöründeki macerasını, 2000 senesinde başladıklarını ve 19 senelik tecrübelerinin sonunda 4 Kasım 2018 tarihinde Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kurarak taçlandırdıklarını belirtmiştir. Parvega Internatioanal Osman Yıldız liderliğinde 2018 senesinde kurulan yeni ve yerli network marketing şirketidir.

Profesyonel ekipleri ile Ar-Ge, sistem, yönetim, lojistik, sosyal medya gibi önemli bölümlerde 19 senelik tecrübelerini tamamen uzman bir şekilde ifade ettiklerini belirtmiştir. Doğrudan satış deneyimlerini harmanlayarak, uluslararası vizyonları sayesinde insanların geleceklerine ışık tutacak, hayatlarını değiştirecek düzgün bir sistem oluşturduklarını söylemiştir. Parvega International’ın tüm pozitifliği sizlerle olsun diyen firma, network sektöründe liderliğe oynayacaklarının altını çizmiştir.

[nav id=”üye”]

Parvega üyesi olmak

Parvega üyesi olmak hakkında şu bilgilere ulaştık. Parvega üyesi olmak için, firmanın resmi sitesine girdikten sonra sağ üstte bulunan “Distrübütör Kaydı” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan kayıt sayfasındaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Parvega üyesi olmak hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”ürün”]

Parvega ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Parvega ürünleri hakkında insanlar birçok şey merak etmektedir. Parvega ürünlerinin ne olduğu, Parvega ürünlerinin özelliklerinin ne olduğu gibi bir çok konuda aslında en temel bilgiye şirketin sitesinden ulaşabilirsiniz. Parvega International ürünleri gıda takviyeleri ve sağlıklı beslenme ürünleri üzerinedir. Ürünleri arasında bulunan Parvega MRC, Kore ginsengi, propolis, spurilina ve kukumin içermekte olup, takviye edici gıdalar kategorisindedir. Ürünün açıklamasında sağlıklı yaşam için temel besin ögeleri içerdiğinden bahsedilen Parvega MRC, bağışıklık sistemini desteklemekte, güçlü antioksidanlar içermekte ve bütün vücut organlarının sağlıklı bir şekilde işlemelerine katkı sağlamaktadır diye belirtilmiştir.

[nav id=”katolog”]

Parvega katolog

Parvega katolog, firmanın sitesinde online katolog olarak da yayınlanmaktadır. Basılı katolog için ise Parvega International veya şirkete bağlı bağımsız temsilcilerle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Parvega kazanç planı

Parvega kazanç planı hakkında firmanın resmi sitesinde herhangi bir  bilgiye rastlamadık. Ancak Parvega kazanç planı hakkında ayrıntılı bilgi için şirket veya şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz. En doğru bilgiye bu şekilde ulaşabilir ve aynı zamanda başka sorularınıza da yanıt alabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Parvega hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Parvega’ya Nasıl Katılabilirim?

Parvega ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Parvega’ya Katılmalıyım?

Parvega’nın Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Parvega’ya Güvenebilir Miyim?

Parvega Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Parvega International hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)