Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Mayıs ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler verebilir. Bu nedenle kritik kararlar verirken burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak. 20 Mayıs itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcuna geçiyor. Hangi evinizde konumlanıyorsa sizi o alanlarda etkileyecek.

Bu ay dört büyük gökyüzü olayı gerçekleşiyor. Bunlardan ilki; 11 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay. Yeniaylar, yeni başlangıçlar demektir. Hayatta istediğiniz ne varsa Yeniay zamanı başlayabilirsiniz. Yeniay değişim enerjisi verir. Yeni çevreler, yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar, yeni projeler, yeni anlaşmalar, sözleşmeler, yeni girişimler bu dönemde söz konusu olabilir.

Aynı zamanda Yeniay, ani hareketi ve hızlı karar vermeyi de getirdiği için bu zaman zaman zorlayabilir. Yeniay, kişinin burcuna ve evine göre değişiklik gösterir. Yani hayatımıza hangi alanlarda etki edecek, bunu burcunuz ve eviniz belirler.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mayıs Ayı Nasıl Geçecek?

14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Jüpiter, daha önce de bahsettiğimiz gibi bolluk, bereket, şans gezegenidir, şifa gezegenidir. Jüpiter Balık burcunda iken; meditasyona, duaya, spiritüel konulara yönlenme eğilimi fazladır. Yardımlaşma, sosyal hizmetler bu dönemde artar. Felsefi tarafımız bu dönemde daha güçlü olur. Uysallık, yapıcılık, hassaslık daha çok görülür. Bu dönemde kişi zaman zaman toplumdan uzaklaşıp kendi içine çekilebilir.

26 Mayısta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulmaları, finalleri, sonlanmaları, tamamlanmaları ifade eder. Bu sonlanmaları olumlu da olabilir.

Bu dönemde sağlığınıza daha çok dikkat edin. Önemli bir konu da şudur: Ay tutulmalarının etkileri farkında olmasak da uzun sürebilir. Ay tutulması kaç derecede oluyorsa ve doğum haritanızda o derecelerde konumlanmış gezegenleriniz varsa ay tutulması daha çok etkiler yoksa fazla etkisi olmaz. 30 Mayısta Merkür retrosu başlıyor. Haziran ayında etkili olmaya başlayacağı için bu konuyu haziran ayı burç yorumlarında ele alacağız.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Zamanınızı daha çok evde geçirmek isteyebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde zaman zaman hırçınlaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle, arkadaşlarınızla ortak gündemleriniz olabilir. 11 Mayıstaki Boğa Yeniayla ilişkilerinizde romantizm ön plana çıkacak.

Sağlık: Sinirsel rahatsızlıklara meyillisiniz bu ay. Meditasyon yaparak rahatlamaya çalışın.

Para : 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak. Finansal konularınız dikkat çekiyor. Öz kaynaklarınızı masaya yatırıyorsunuz. Hesap kitap yapıyorsunuz. Beklediğiniz paralar olabilir.

Kişisel Gelişim : Becerileriniz üzerine yoğunlaşıyorsunuz. Eğitim konuları ön planda olacak. Eğitimlerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. İçinize kapanmak, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

Kariyer : Ticari faaliyetleriniz varsa bu ay gökyüzü size destek olacak. İş başvuruları için de güzel bir ay. Yurtdışıyla bağlantılı girişimleriniz, ticaretiniz varsa ay tutulması zamanında bazı sıkıntılar çıkabilir.

Bu ayki spotunuz : Meditasyon yaparak ve her seferinde bir şeye tam dikkat göstererek, dikkati istediğimiz yere yönlendirmeyi öğrenebiliriz. – Eknath Easwaran

Boğa Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuzda olacak. Parladığınız, dikkat çektiğiniz bir dönem. Merkür iletişiminizi güçlendiriyor. İlişkilerinizde diyalogcusunuz, iletişimcisiniz. 26 Mayısta Yay burcunda bir Ay tutulması var. İletişiminiz atarlı olabilir. Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle ilgili ortak gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Ay tutulması döneminde sağlığınıza ekstra özen gösterin. Araba kullanırken dikkatli olun. Mars’ın etkisiyle kazalara açık olacağınız bir dönem.

Para: 20 Mayıstan itibaren Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Gelecek paralar, alışveriş gündemleriniz olabilir. Ay tutulması, ailenizle, eşinizle olan ortak bütçe, ortak kazanımları anlatır. Finansal konularla ilgili çıkış arıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız bunun için uygun bir dönemdesiniz. Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak. Zaman zaman bu sizi yorabilir. Bir eğitim planınız olabilir.

Kariyer: Birtakım girişim planlarınız var. Ne istediğinizi biliyor, kendinize güveniyorsunuz. Ay tutulması birçoğunuzun kariyerinde birtakım değişimleri de tetikleyebilir. Teknik konularla ilgili çalışmalarınız olabilir. Buralarda daha fazla çalışma, yeni fikirler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : Eğer son birkaç yılda önemli bir fikrinizi değiştirip yenisini edinemediyseniz, hemen nabzınızı kontrol edin, ölmüş olabilirsiniz. – G. Burgess

İkizler Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Mayıs itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiyor. Artık ön plana çıkıyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. İletişimcisiniz, diyalogcusunuz. Yeni ilişkiler, ilişkilerle ilgili kararlar ön plana çıkmaya başlıyor. 26 Mayısta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Bazı ilişkilerle ilgili sonlanma süreci olabilir. Bu Ay tutulması aynı zamanda sorunlu giden ilişkilerinize çözümler de getiriyor. Ortaklıklar, evlilikler gibi her türlü ilişkilerde dönüşümler tetiklenebilir.

Sağlık: Düşünceleriniz çok faal. Bu biraz ruhsal sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Terapilere vakit ayırarak rahatlayabilirsiniz.

Para: Mars Yengeç burcunda olacak. Mücadeleniz finansal konularda. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Gelecek paralarınız varsa onları toparlayabilirsiniz. Alışveriş yapmak, yatırım yapmak gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim : 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak. İçinize dönüp biraz kendi kendinize kalmak istiyorsunuz. Kafanızda birtakım planlar olabilir. Okuyan İkizler burçları için ayın ikinci yarısı eğitimde başarılı olacakları bir dönem olacak.

Kariyer : Jüpiter Balık burcuna, kariyer alanınıza giriyor. Mayısın ikinci yarısı kariyerinizle ilgili farklı bir döneme giriyorsunuz. Terfi alabilir, yeni bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. – John Lennon

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

Yengeç Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kişisel konularda biraz daha hareketli olabilirsiniz bu ay. Sizi ilgilendiren gündelik olaylar, ailenizle ilgili konularda daha aktif, tepkisel davranabilirsiniz. Duygusal olarak tatmin olmak isteyebilirsiniz. Sert, ani çıkışlarınız olabilir. 11 Mayısta on birinci evinizde Yeniay gerçekleşiyor. Yeni çevreler, yeni gruplar, kardeş mevzuları, büyük organizasyonlara dahil olma zamanı denebilir.

Sağlık: Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

Para: Boğa Yeniayıyla parasal konularda yere sağlam basan adımlar atıyorsunuz. Iyi hesap yapıyor, neyi nereye harcayacağınızı iyi biliyorsunuz.

Kişisel Gelişim : Büyük hayat planlarının, hedeflerin zamanı. Merkür’ün İkizler yolculuğu zihinsel olarak sizi yorabilir. Çok dalgın olabilirsiniz. Sanatla ilgileniyorsanız, sanatla ilgili bir şeyler yapıyorsanız bunlarla ilgili gelişmeler olabilir.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili planlarınız, kararlarınız var. İş çevrelerinde dikkat çekiyorsunuz. İş görüşmeleriniz için olumlu bir süreç. Bazılarınızın önemli toplantıları, sunumları olabilir. 14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Yabancılarla olan ticari ilişkilerde, medyayla olan işlerinizde size destek verecek Jüpiter.

Bu ayki spotunuz : Eylem planı bulunmayan bir hedef, ancak bir hayal olur. – Nathaneil Branden

Aslan Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki : Ailenizin hayatında yeni gelişmeler olabilir. Bazı Aslan burçlarının ailelerinde söz, nişan ve evlilik gibi konular da olabilir. 20 Mayıstan itibaren arkadaşlarınızla bir araya gelmek, daha sosyalleşmek isteyebilirsiniz. 26 Mayısta Yay burcunda bir Ay tutulması var. Sorunlu giden ilişkiniz varsa sonlandırmak isteyebilir, güzel giden bir ilişkiniz varsa ciddi boyuta taşıyabilirsiniz.

Sağlık: Bazı kronik rahatsızlıklarınız tetiklenebilir.

Para: Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Sürüncemede kalmış parasal konularda size destek oluyor. Alacağınız toplu bir para varsa gelebilir. Borçlarını ödemek için bir gelir kaynağı bulabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Jüpiter, stresli konuları çözmenizde size psikolojik destek sağlıyor. Yaşama dair yepyeni planlar, yeni hedefler ve içinizde hayata tutunma isteği var. Yeni başlangıçlar yapıyorsunuz.

Kariyer: Boğa Yeniayıyla işiniz ve statünüz değişebilir. Kariyer, otorite konularında yeni bir başlangıç var. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş yerinizde pozisyonlar değişebilir. Uzun yıllar aynı yerde çalışıyorsanız, aynı işi yapıyorsanız hayatınızı değiştirecek ciddi kararlar alabilirsiniz. İş görüşmeleri, iş anlaşmaları gündeminizde olacak.

Bu ayki spotunuz : İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. – Brian Tracy

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

Başak Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor. 29 Temmuza kadar Jüpiter Balık burcunda kalacak ve bu süreçte kalıcı birlikteliğe başlayabilirsiniz. İlişkiniz varsa, bu süreçte evlilik kararı alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak birtakım planlarınız olabilir. Uzaktaki akrabalarınızdan gelecek haberler var.

Sağlık: Strese bağlı ufak rahatsızlıklarınız olabilir. Genel olarak olumsuz bir durum yok.

Para: Harcamalarınızı planlı yapın. Sonradan pişman olabilirsiniz. Parayla ilgili girişimlerde bulunmak için mantığınızla hareket etmenizde fayda var.

Kişisel Gelişim : 11 Mayısta Boğa Yeniayı var. Yeni bir eğitim programı yapabilir, yurtdışına gitme kararı alabilirsiniz. Yeni amaçlara, hedeflere yelken açıyorsunuz. Yeniay zamanı ne yapıyorsanız sizin için faydalı ve kalıcı olacak.

Kariyer : Yabancılarla yapılan işlerde yeni girişimlerde bulunma, yeni fırsatlarla karşılaşma söz konusu olacak. 20 Mayıs itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcuna geçiyor. Kariyerinizde fikirlerinizle, düşüncelerinizle, duruşunuzla, iletişim becerilerinizle dikkat çekiyorsunuz. Kariyerden gelebilecek haberler ve iş başvuruları için güzel bir dönem. Kendinizi iş dünyasında gösterme isteği olabilir.

Bu ayki spotunuz : Siz yolunuza bakın, böyle yaparsanız hedefe kendiliğinden varırsınız. – Mahatma Gandhi

Terazi Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Uzakta yaşayan akrabalarınızdan güzel haberler gelebilir. Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz. Ay tutulması döneminde aşk hayatınızda sıkıntılar olabilir. Sosyal hayatınızda daralmaya gidebilirsiniz. Bir arkadaşınızla bağınızı koparmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Ameliyat durumları, Psikolojik sorunları olan Teraziler, bu sorunları için kalıcı çözümler bulabilir.

Para: 11 Mayısta sekizinci evinizde Yeniay meydana geliyor. Sizleri maddi olarak güzel kazanımlar bekliyor. Uzun süre beklediğiniz para durumlarını artık hayatınızda kalıcı değerlere dönüştürme zamanı olacak. Gelirinizi artırmak için iş yükünüzü artırmanız gerekebilir.

Kişisel Gelişim : Hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz. Yurtdışıyla ilgili durumlarınız olabilir. Yabancı dil eğitimi almak isteyebilirsiniz.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili eforunuz dikkat çekiyor. İşleriniz büyüyebilir. Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Size yeni çalışma ortamı, yeni sorumluluklar verebilir. Ay tutulması döneminde ticari faaliyetlerinizde önemli dönüşümler tetiklenebilir.

Bu ayki spotunuz : En zoru harekete geçmek. Gerisi azim ve kararlılıkla geliyor. – Amelia Earhart

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

Akrep Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 11 Mayısta Balık burcunda Yeniay meydana geliyor. İlişkiler, yeni ortaklıklar anlamında yenilikler getirebilir. Birçok Akrep bu dönem evlilik kararı alabilir. Yeni bir ortakla, yeni anlaşmalara, yeni sözleşmelere imza atabilirsiniz. Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Size yeni bir aşk ilişkisi getirebilir. Sizi keyiflendirecek flörtlere başlayabilirsiniz.

Sağlık: Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

Para : 14 Mayıs itibariyle büyük yatırımlara girişimler söz konusu olabilir. Ay sonuna doğru para konularında bir sonlanma var. Cebinizdeki parayı bir sonuca bağlıyorsunuz. Borç kapatma, kredi alma gibi durumlar söz konusu olabilir. 20 Mayıs itibariyle Merkür finansal konularda çözümler getirerek destek oluyor.

Kişisel Gelişim : Eğitimlerle ilgili mücadeleniz olabilir. Kişisel gelişim için eğitim alabilirsiniz. Sanatsal alanlara ilginiz artabilir.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili yeni fırsatlar sizi bekliyor. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler, yeni projeler gündeminizde olabilir. Medya ile ilgili işleriniz varsa desteklenebilirsiniz. Yurtdışıyla ticaretiniz varsa, gelişmeler yaşanabilir.

Bu ayki spotunuz : Aydınlığı içinde taşımaya bak. İşte o zaman karanlıkta bile yolunu bulabilirsin. – William Blake

Yay Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Günlük rutinlerinizde yenilik enerjisi var. Burcunuzda Ay tutulması meydana geliyor. İkili ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Ay tutulmaları bazen bazı ilişkilerin sonlanmasına da sebebiyet verebiliyor. 20 Mayıs itibariyle bütün odağınız ikili ilişkilerinizde olacak. Eş, ortaklık, ticari ilişkilerinizde gelişmeler olabilir. Ortaklıklarda yeni kararlar, projeler gelebilir.

Sağlık: Yeni bir sağlık programına başlayabilirsiniz. Yeni bir beslenme programı, spor programı yapabilirsiniz. Ay tutulması sağlık sorunlarını tetikleyebilir. Bu dönemde daha dikkatli olun.

Para: Mars Yengeç burcunda. Mücadeleniz para konularında olacak. Yanlış harcamalar yapmayın. Fevri kararlar almayın.

Kişisel Gelişim : Almak istediğiniz eğitimlere başlayabilirsiniz. Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Kişisel gelişiminize odaklandığınız bir aya giriş yapıyorsunuz.

Kariyer: 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak. İş hayatınız yoğun olacak, sürekli çalışacaksınız. Yeni işler, yeni imzalar olabilir. İş arayanlar içinse güzel bir dönem. Bu ay İnterneti de dahil edip iş kurabilirsiniz. İşinizle ilgili gelirsiniz de, iletişiminiz de hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Personelleriniz varsa topluca işten çıkma olabilir. Ücretsiz izne ayırmak isteyebilirsiniz. Eğer ticaret yapıyorsanız birtakım aksaklıklar olabilir ay sonuna doğru.

Bu ayki spotunuz : Yaşamınız ve işiniz, ancak siz iyiye gidiyorsanız iyiye gider. – Brian Tracy

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

Oğlak Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yeniay beşinci evinizde meydana geliyor. Yeni aşklar, gönül ilişkileri, çocuklarınızla ilgili yeni durumlar söz konusu. Bu dönemde hayatınıza giren ne varsa hayatınızda kalıcı olacak. Sosyal medyada daha popüler olacaksınız. Tanınırlığınızı artırma  gibi durumlar söz konusu. Bu dönem yeni çevrelere girebilirsiniz. Kardeşlerinizle güzel işler, ortaklıklar yapabilirsiniz ya da onların hayatında sizi sevindirecek bir şey olabilir. Ailenizle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: Hem ruhsal hem bedensel sağlığınızla ilgili gündeminiz var. Spora başlayabilir, yeme içme alışkanlıklarınızı düzenleyebilirsiniz. Ay tutulmasıyla özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Para: Yatırımlar konusunda Venüs size destek veriyor. Ev almak için para biriktirdiyseniz evinizi alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Ay tutulması kafa karışıklığına sebep olabilir. Bu kafa karışıklığını birtakım danışmanlarla, psikologlarla giderebilirsiniz.

Kariyer : 20 Mayıstan itibaren yoğun bir çalışma temposu başlıyor sizler için. Ticaret yapıyorsanız veya iş arıyorsanız Merkür, Venüs destek verecek size.  Ay tutulmasıyla işinizde değişimler, dönüşümler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. – Luke Rhinehart

Girişimciler İçin Nisan Ayı Nasıl Geçecek? >>

Kova Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Dördüncü evinizde Yeniay meydana geliyor. Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir. Aileden gelecek haberler var. Ailenizle ortak aktiviteler yapabilirsiniz. 26 Mayıstaki Ay tutulması, sosyal çevre değişimlerine açık bir tutulma olacak.

Sağlık: Mars altıncı evinizdeyken spora başlamak iyi olur. Kronik sağlık problemlerine karşı dikkatli olun.

Para: 14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Para  konularında size şans getiriyor. Özellikle kendi kazandığınız paralarda, yaptığınız yatırımlarda bir şansınız var. Ama borcunuz varsa Jüpiter’in borcu katlama enerjisi de var. Zamlar alacağınız, toplu paralar zamanı.

Kişisel Gelişim : Ay tutulmasıyla büyük hayal planlarınızda bir değişikliğe gidebilirsiniz. Çok istediğiniz bir şeyle ilgili artık karar vermek zorunda kalacaksınız. Başka bir hedef koyuyorsunuz.

Kariyer : Kariyerinizdeki bazı değişimleri, dönüşümleri Ay tutulması tetikleyebilir. Mayıs ayı genelinde iş ortamı sizi biraz yorabilir. İşle ilgili bir efor dikkat çekebilir. Çalışmıyorsanız eğer günlük planlarınızı yönetmenize yönelik bir eforunuz var.

Bu ayki spotunuz : Kaderiniz karar anlarında biçimlenir. – Anthony Robbins

Balık Burcu 2021 Mayıs Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Mayıs ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür ve Venüs’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber evinize, yuvanıza daha vakit ayıracak, iletişiminizi evinizden sağlayacaksınız. 26 Mayıs civarı annenizin hayatında oluşacak konu ve olaylar devrede olabilir.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arası kilo alımına müsait olacaksınız. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.

Para: Bir şeylere para yatırmak istiyor olabilirsiniz. Dijital platformlarda nasıl para kazanacağınıza yönelik hareket etmek istiyorsunuz.

Kişisel Gelişim : 14 Mayısta Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. 28 Temmuza kadar sizin burcunuzda kalacak. En fırsatlı, en şanslı, en bereketli döngüyü yaşayacaksınız. Hayata bakış açınız fazlasıyla genişleyebilir. Kendinizi mutlu ve iyimser görebilirsiniz. Empatiniz artabilir. 28 Temmuza kadar girişimlerinizle ilgili konularda adım atmaktan çekinmeyin. Gökyüzü sizi bu konuda destekliyor olacak.

Kariyer : Çevresel faktörlerin önem kazandığı bir ay başlıyor. İletişime yönelik işlerinizin hızlı aktığı aylardan bir tanesi olacak. Girişimcilik yönünüz ön planda olacak. Yeniay, yeni projeler, yeni girişimler, yeni anlaşmalar, çok araştırıp, düşünüp taşınıp yapmak istediğiniz bir başlangıç zamanını gösteriyor. Ticaretiniz mayıs ayında hızlanıyor. İşleriniz umduğunuzdan daha hızlı ilerleyebilir. 26 Mayıstaki Ay tutulması kariyer alanınızda gerçekleşecek. Kariyerinizde önemli konu ve olaylar devreye girebilir. Bu tutulma zamanı iş hayatınızda önemli ve hassas birtakım kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Nisan ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler verebilir. Bu nedenle kritik kararlar verirken burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

Nisan’ın ilk yarısı hareketli, keyifli geçecek. Enerjimiz yükselecek. 12 Nisan’da Koç burcunda yeni başlangıçları destekleyen Yeniay meydana geliyor. Arzularımıza, isteklerimize koştuğumuz bir zaman dilimi olacak.

14 Nisan tarihi yeni başlangıçlar için muazzam bir gün. İstikrarlı bir şekilde ilerletmek, büyütmek istediğiniz konular, gelecekte bize ışık olmasını istediğimiz temalar her ne ise 14 Nisan’da tohumlarını ekebilir, harekete geçebilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

16 Nisan itibariyle gökyüzünde bir hareketlilik olacak. Bu da hırs, öfke, manipülasyonlar gibi temaları gündemimize getirebilir. Kendimize, hırslarımıza yenik düşebiliriz. Bir taraftan da daha mücadeleci, daha azimli, hedeflerimize doğru ilerleyebileceğimiz bir zaman dilimi. 9 Nisan’da Mars-Neptün karesi yaşanıyor. Bu kare iki, üç gün öncesinden yoğun bir şekilde hissettirebilir.

6,7,8,9,10,11,12 Nisan tarihlerinde covid virüsünün yayılma hızı tavan yapabilir. Bu tarihlerde ekstra dikkat etmemiz, özen göstermemiz gerekiyor. 14 Nisan’da Venüs Boğa burcuna geçiyor. Huzur, sahip olma, barış, anlayış, sevgi, değerler gibi konuları gündeme getirebilir. Ayrıca yatırımlar ve harcamalar daha önem kazanmaya başlayacak.

19-25 Nisan tarihleri arasında Venüs-Uranüs kavuşumu, 22-25 Nisan tarihleri arasında Merkür-Uranüs kavuşumu yaşanıyor. Venüs-Uranüs kavuşumu sıra dışı bir ilişkiye çekebilir sizi. Bu da özellikle sabit burçları zorlayabilir. İşle ilgili bir imza atacaksanız eğer, bu iki kavuşum tarihlerini iyi değerlendirin.

27 Nisan’da Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayla, tamamlamaları, netleşmeleri, sonlanmaları beraberinde getiriyor. Agresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi bu zaman diliminde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca 27 Nisan itibariyle Plüton retro hareketine başlıyor. Plüton retrosu; bastırılmış öfke, bastırılmış güç, tutku, hırs, intikam dürtüsü demektir. Buralarda bastırdığınız konular varsa bu ay açığa çıkabilir. Özellikle ikili ilişkilerde deprem etkisi yaratabilir.

Kaçıranlar İçin Mart Ayı Burç Yorumları >>

Koç Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Koç Burcu Yorumları - 20 Nisan’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuzda olacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Nisan’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuzda olacak. Sosyal hayatınız hareketli, enerjiniz, iletişiminiz yüksek olabilir. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Uyum arıyorsunuz. İlişkiler anlamında güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. 19-25 Nisan arası Venüs-Uranüs kavuşumu, 22-25 Nisan arası Merkür-Uranüs kavuşumu yaşanıyor. İlişkilerinizde özgürleşmek, bireyselleşmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı aşka da çekilebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle ortak gündemleriniz olabilir. Zaman zaman çatışmalar da yaşayabilirsiniz. 23 Nisan itibariyle Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Odağınız ailenizde, yuvanızda, ailevi gündemleriniz de olabilir. Ailevi gündemler sizi biraz yorabilir.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa dolunayla birlikte haberler gelebilir.

Para : Bu ay genel itibariyle maddi konular ön planda olacak. 20 Nisan itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcuna geçiyor. Odağınız tamamen gelir giderlerinizde olacak. Maddi konularla ilgili çözümler bulabilirsiniz. Yatırım yapmayı, mülk almayı düşünebilirsiniz. Beklediğiniz paralar olabilir. Venüs-Uranüs kavuşumu zamanı maddi konularda beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 27 Nisan Akrep Dolunayıyla birlikte maddi tablonuz netleşiyor. Ortak parasal konularda gündemleriniz olabilir.

Kişisel Gelişim : 23 Nisan’a kadar Mars İkizler burcundaki seyrine devam ediyor. Zihniniz faal olacak. Her gün bir karar, bir fikir. Biraz sık karar değişimleri olabilir. Eğitim konularında mücadeleleriniz olabilir.

Kariyer: Venüs-Uranüs kavuşumu kariyer hayatınızda beklenmedik gelişmelere sebebiyet verebilir. 19-25 Nisan tarihleri arasındaki kavuşumları  iyi değerlendirin. Yeni bir şeye başlamak, imzalar atmak istiyorsanız, bu tarihler arasında yapmanız yararınıza olacaktır.

Bu ayki spotunuz : “Kuşku ve kararsızlık insanın gelişmesini engeller.” – İgnazio Silone

Benlik Nedir? Yüksek Benlik Saygısı Neden Önemlidir? >>

Boğa Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Burç Yorumları - 20 Nisan itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiyor.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Nisan itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiyor. İletişiminizle, uyumunuzla, düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekiyorsunuz. Aşk ve ilişkiler anlamında güzel bir süreç olabilir. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Venüs ile Merkür’ün Uranüs ile yapacağı kavuşum sizi sıra dışı ilişkilere çekebilir. Siz sabit bir burç olduğunuz için sizi zorlayabilir. Dikkat edin. Yedinci evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Her türlü ilişkilerinizde netleşmeler olabilir. Ayın son günleri ailevi gündemleriniz ön plana çıkabilir.

Sağlık: 20 Nisan’a kadar sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Uykusuzluk problemi yaşıyorsanız, 12 Nisan Koç Yeniayıyla birlikte uyku düzeniniz düzelebilir.

Para: 23 Nisan’a kadar Mars İkizler burcunda olacak. Bu ay ciddi paralar harcayabilirsiniz. Bir yatırım peşindesiniz. Mars İkizler de gereksiz harcamalar yaptırır. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim : 20 Nisan’a kadar inzivaya çekilmek, her şeyi iç dünyanızda tartmak, ölçmek isteyebilirsiniz.20 Nisan itibariyle kendinizle ilgili ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Düşündüklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Vazgeçmiyorsunuz, kararlısınız. Yaratıcılığınız yüksek olacak. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Kariyer: Yeni imzalar atılacaksa 19-25 Nisan tarihleri arasını değerlendirmenizde fayda var. Ticari faaliyetleriniz varsa, 23 Nisan itibariyle faal olacak.

Bu ayki spotunuz: “Bazı yıkılışlar daha parlak kalkışların teşvikçisidir.” – W. Shakespeare

İkizler Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı İkizler Burcu - Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber sosyalleşmeye başlıyorsunuz.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu ay bazı insanları geçmişte bırakmak, yeni insanlarla yola çıkmak isteyebilirsiniz. Konumu iyi olan insanlarla irtibat kurabilirsiniz.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı strese bağlı mide rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

Para: Parasal konularda biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Mars, girdileri artırdığı gibi giderleri de artırır. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, kendi işinizi yapıyorsanız buradan gelebilecek gelirlerde artışlar olabilir.

Kişisel Gelişim : Mars, 23 Nisan’a kadar sizin burcunuzda ilerliyor. Hukuksal, eğitim, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili güzel gelişmeler meydana gelebilir. Yönünüzü değiştirebilecek, istikrarlı, güzel başlangıçlar yapabileceğiniz, motivasyonu kendinizde bulabileceğiniz bir zaman dilimi. Ayın ikinci yarısı içe dönmek isteyebilirsiniz. Kendi kabuğunuzda kendi yapmak istediklerinize odaklanmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Birtakım plan ve proje peşindesiniz. Yeni projelere göz kırptığınız, hareketlenmeye başladığınız bir ay olacak. Çalıştığınız yerde terfi alma ihtimaliniz yüksek.

Bu ayki spotunuz : “Konu işlerin yürütülmesine gelince, motivasyon her şeydir.” – Lacocca

Stres Nedir? Stresin Zararları Nelerdir? >>

Yengeç Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Yengeç Burcu - Ayın ikinci yarısı nişan, söz, organizasyon gibi bir takım davetlere icabet etme durumunuz söz konusu olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ikinci yarısı nişan, söz, organizasyon gibi bir takım davetlere icabet etme durumunuz söz konusu olabilir. Sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa yeni aşklar karşınıza gelebilir. Evliyseniz ya da bir ilişkiniz varsa ilişkilerinizdeki çıkmazları düşünmek, bir şeyleri dönüştürmek, kendinizde eksik gördüğünüz tarafları halletmeye odaklı bir tavırda olmanız daha destekleyici olacaktır. Gökyüzü, ilişkilerle ilgili dönüşüm zamanı diyor.

Sağlık: Ayın ilk yarısı spora başlamak, diyete başlamak gibi istekleriniz olabilir.

Para: Parasal konularla ilgili endişe ettiğiniz konular varsa eğer, olayların yoluna girmeye başladığını görebilirsiniz. Belki toplu bir para gelebilir. Bir kredinin veya bir borcun kapatılması, kontrolünüz dışında desteklendiğiniz bir süreç.

Kişisel Gelişim : Mars burcunuzdayken ruhsal olarak alınganlığınız artabilir. Olanı değil de olmasını istediğiniz gibi gördüğünüz ruh halinde olabilirsiniz. Savunmaya ve kavgaya daha müsait bir yapıda olabilirsiniz. Sakin kalmaya, gerçeği görmeye çalışın. İstikrarlı bir biçimde devam etmek, net bir karar vermek için ayın ikinci yarısını bekleyin.

Kariyer : Çalışma hayatınız ayın ilk yarısı oldukça hareketli olacak. Bir iş arayışınız varsa yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, belki bir çoğunuzun iş veya pozisyon değiştirebileceğiniz, yenileneceğiniz bir ay olacak. Çalışmıyorsanız güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayın ikinci yarısı projeler, görüşmeler ön plana çıkabilir.

Bu ayki spotunuz : “Sükunet, güç demektir. Kalbinize şöyle deyin: Sakin ol ve öyle kal.” – Dale Carnegie

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

Aslan Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Aslan Burcu - Parasal anlamda iyileşme ve gelişme olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişiminizin yoğun olduğu bir yenilik olabilir bu ay hayatınızda. Kardeşlerinizin işle ilgili bir gündemi var ise burada bir yenilik olabilir. 7-10 Nisan arası Mars-Neptün karesi aktif olacak. Sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınızla kopuşlar, yanılsamalar olabilir. Tanımadığınız insana kefil olmak gibi hatalar yapabilirsiniz. Olay bittikten sonra “ ben ne yaptım “ dedirten bir açıdır Mars-Neptün karesi. Dikkat etmenizde fayda var.

23 Nisan’dan itibaren her şeyinizi herkesle paylaşmamanız gereken bir dönem başlıyor. Kime ne kadar, neyi söylemeniz gerektiğini iyi bilin. Özellikle işle ilgili konularda ayağınızı kaydırmak isteyenler olabilir. 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ev, aile, yuva konularında bir şeyler netleşiyor.

Sağlık: Kemikler, diş, bel, boyun ile ilgili sorunlar yaşama olasılığınız yüksek. Ertelediğiniz sağlık konuları varsa 6 Ekim’e kadar sorunlarınızı halletmeye çalışın. Halletmezseniz bu sorunlar daha da büyüyebilir.

Para: Parasal anlamda iyileşme ve gelişme olabilir. Bu ay daha hesaplı gideceksiniz. Bir takım hesap kitaplar yapabilirsiniz. Merkür Boğa burcuna geçtikten sonra, ayın ikinci yarısı parasal anlamda özellikle işten gelecek gelirlerde artış, prim haklarınızı almak gibi konular gündeme gelebilir.

Kişisel Gelişim : Ayın ilk yarısı eğitimlerle, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı gizli alınganlıklar, kırılganlıklar, geçmişte olmuş bitmiş şeyleri tekrar tekrar yaşamak da söz konusu olabilir. Hırs yapabilir, intikam arzusu olabilir. İç güdülerinizle hareket etmeyin. Sakinliğinizi korumaya çalışın.

Kariyer : Yeni görüşmeleriniz olabilir. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni gündemleriniz olabilir. 20 Nisan’dan sonra kariyerinizde parlıyorsunuz. Kariyer konuları ön plana çıkmaya başlıyor. Yeni iş görüşmeleri, iş anlaşmaları, kariyerden gelecek haberler var.

Bu ayki spotunuz : “Hırsın başladığı yerde, saf duygular biter.” – Balzac

Başak Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Başak Burcu - 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevreniz, ekip çalışmalarınız ön planda olmaya başlayacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Agresif dönemler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın, ailenizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevreniz, ekip çalışmalarınız ön planda olmaya başlayacak. Ayın ikinci yarısı sosyal çevrenizde kopuşlar, tartışmalar yaşanabilir.

Sağlık: Ayın son haftası bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sinir, strese bağlı rahatsızlıklar yaşanabilir.

Para: Ayın ikinci yarısında Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcuna geçiyor. Maddi olarak güvende hissetme ihtiyacınız artıyor. Maddi konularda keyfiniz yerine gelebilir. Seyahat harcamaları, eğitim harcamaları, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili harcamalar söz konusu olabilir. Girdiler artabilir. Keyfi harcamalarınızı abartabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim : Alınganlıkların, kırılganlıkların, tartışmaların olacağı bir dönem olacak. Ayın ikinci yarısı fazla alınganlık göstererek hareket etme potansiyeliniz, geçmişe odaklanma söz konusu. Geçmişi geçmişte bırakın.

Kariyer : Ayın ilk yarısı kariyer alanlarınız oldukça hareketli olacak. Özellikle 23 Nisan tarihinde Mars Yengeç burcuna geçiyor. Kariyer alanınız etkilemeye devam edecek. Sorumluluklarınız artabilir. Çalışmayanlar için iş bulma, başvuru için çabalama konusunda destekleyici bir süreç. Projeleriniz, ekip çalışmaları ön planda olacak. Yeni bir projeye dahil olmak veya departman değişikliği, yeni bir ekibe dahil olmak gibi temalar daha çok ön planda olacak.

Bu ayki spotunuz : “Geçmişi değiştiremezsin ama daha gelecek elinin içindedir.” – H. White

Başarılı İnsanlar Neleri Farklı Yaparlar? >>

Terazi Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Terazi Burcu - 14 Nisan’a kadar tartışmalı, sorunlu bir iletişiminiz, ilişkiniz olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay boyunca ilişkilerdeki, ortaklıklardaki birtakım konular, ortak kararlar, bir ortaklığın veya ilişkinin gidişatıyla ilgili kararlar vermek açısından da önemli bir zaman dilimi. 14 Nisan’a kadar tartışmalı, sorunlu bir iletişiminiz, ilişkiniz olabilir. Ayın ikinci yarısı ilişkiler açısından daha olumlu geçebilir. İlişkilerde huzuru bulabilirsiniz.

Sağlık: Yeme, içme, kilo alma sorunlarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Boğaz ağrıları, dişlerle ilgili ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz.

Para: Alım satımlar, ortak veya toplu paralar gündeminizde olabilir. Prim alabilirsiniz. Zam beklentiniz karşılanabilir. Borç alabilir veya bir borcunuzu kapatmak için birtakım adım ve durumlar söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim : Aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Biraz kaprisli ve değişken ruh halinde olabilirsiniz. 19 Nisan itibariyle içe dönük, alınganlık, karamsarlık, endişe etmek biraz artabilir. Siz elinizden geleni yapın, akışına bırakın.

Kariyer : 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber kariyer konuları, amaçlarınız, idealleriniz yoğun bir şekilde ön plana gelecek. Kariyeriniz için daha mücadeleci daha çabalayıcı bir ruh haliyle ilerlemeye başlayacaksınız. Çalışmıyorsanız, diğer kaynaklardan para yaratmak için de desteklendiğiniz bir ayda olacaksınız. Eğer iş arıyorsanız, ayın ikinci yarısından itibaren yılmadan usanmadan başvurularınıza devam edin. İş değişikliği, terfi değişikliği, iş başvuru düşünceleriniz varsa elinizden ne geliyorsa yapmalısınız.

Bu ayki spotunuz : “Bir başkasının aklını ve yüreğini kolayca okuyamazsın. O yüzden onu yargılarken acele etme.” – Paulo Coelho

Akrep Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

 

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Nisan’dan itibaren ikili ilişkilerden yana şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha iyi bir hale getirmek ya da ciddiye taşımak isteyebilirsiniz. Birlikte daha etkili vakit geçirmek için güzel etkiler altında olacaksınız. İlişkiniz yoksa yeni aşklara başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni iş ortaklığı kurabilirsiniz. Ortaklarınız varsa da ortaklarınızla birbirinize olan güven artabilir. İletişiminiz güçlenebilir.

Sağlık : Nisan’ın ilk yarısı migren, baş ağrısı çekebilirsiniz. Uyku düzeninize özellikle dikkat edin. Bazı Akrep burçları spora ve diyete başlamak isteyebilir.

Para: Kazancınızda artışlar olabilir. Ama para geldiği gibi gidebilir. Gereksiz harcamalara meyilli olacağınız bir aydasınız. Harcamalarınıza dikkat edin. Kredi almayı düşünüyorsanız veya büyük finansal işlemleriniz varsa bu ay dikkatli olun.

Kişisel Gelişim : Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle kendinizi değiştirmeye odaklanacaksınız. Kişisel gelişim, hayata bakış açınız, insanlara bakış açınız değişmeye başlıyor. Eğitim hayatı devam eden bir Akrep burcuysanız, eğitim hayatınızla ilgili bir mücadele verebilirsiniz. Burcunuzda 26 Nisan’da gerçekleşecek bir Dolunay var. Hayata bakış açınızda, iş, hedefler, hayaller anlamında çok büyük değişimler yaşayabilirsiniz.

Kariyer : İş hayatınıza biraz daha odaklanmaya başlayacaksınız. Gerçekleştirmek istediğiniz hedefler için biraz daha mücadele edeceksiniz. Yeni iş fırsatları kovalıyor olabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız işinizi daha çok kitleye, daha çok insana duyurmak istiyorsanız medyadan, medya kuruluşlarından destek alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : “Kendinde yarattığın değişim, dünyayı aydınlatır.” – Ramana Maharshi

Yabancı Dil Öğrenmenin Önemi >>

Yay Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Yay Burcu - Özellikle danışmanlık, satış, pazarlama gibi işler yapıyorsanız biraz daha şanslı ve bereketli bir ay olacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yeni insanlarla tanışabilir, yeni dostlukların kapıları açılabilir. Yakın çevrenizde davet edildiğiniz yerlere icabet etmekten çekinmeyin. Ayın ilk yarısı agresif tutumlar, tartışmalar söz konusu. Ayın ikinci yarısı ise, biraz daha rahatlıyorsunuz, sakinleşiyorsunuz. Çünkü Mars, İkizler burcundan Yengeç burcuna geçiyor.

Sağlık : Beden sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ufak tefek kazalara açık olabilirsiniz. Bazı Yay burçları spora başlayabilir.

Para: Parasal konularda güzel gelişmeler olabilir. Eşinizle ortak bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ummadığınız yerlerden para gelebilir. Özellikle danışmanlık, satış, pazarlama gibi işler yapıyorsanız biraz daha şanslı ve bereketli bir ay olacak. 23 Nisan’dan itibaren mücadeleniz daha çok parasal alanda olacak. Parayla ilgili birtakım şeyler sizi zorlayabilir. Finansal konularda hedefler koyarsanız ve bu hedeflerin üzerine giderseniz hedeflerinize ulaşabileceksiniz.

Kişisel Gelişim : Bir hobinizi, yeteneğinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Yeterli isteği, motivasyonu kazanacaksınız.

Kariyer : Yeni bir projeye başlamak istiyorsanız, ayın ilk yarısı başlama enerjileri oldukça yoğun. Ayın ikinci yarısı yeni işlere imza atma, çalışmıyorsanız işe başlama veya iş yerinizde bir yenilenme, daha huzurlu bir çalışma ortamına kavuşma, keyifli bir şekilde çalışma söz konusu olabilir. İş hayatında güçleniyorsunuz. İşinizi büyütmek, işi yapış şeklinizi değiştirmek adına birçok yeni adımlar atabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : “Tutkunuz geçici bir merak değildir, hatta hobi bile değildir. Bir tutku yoğun olarak anlamlı bir şeydir ve kimliğinizin özüdür.” – Carmine Gallo

Oğlak Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Oğlak Burcu - Kendinizi daha çekici hissedeceksiniz.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay daha çok ilişkilere odaklanmak isteyeceksiniz. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde geçmişteki konular tekrar gündeme getirilerek tartışma olabilir. Geçmişte yaşanan konu sebebiyle intikam arzusunda olabilirsiniz. Birçok ilişkiler anlamında önemli gelişmeler yaşanabilir.

12 Nisan’da Koç burcunda Yeniay meydana geliyor. Birçok Oğlak burçları ev, aile, yuva konularında değişime gidecek. Dolunay zamanı, artık sosyal çevre ilişkileri, arkadaşlıklar, dostluklarla ilgili bir şeylerin kapanması veya netleşmesi söz konusu olabilir. Enerjinizi düşüren sosyal çevreniz, arkadaşlarınız varsa artık hayatınızdan çıkarıyorsunuz.

Sağlık: Mars, sağlık alanınızda çıkıyor. Artık daha rahat hissedeceksiniz. Sağlığınız oldukça yerinde olacak bu ay.

Para: Parasal anlamda işle bağlantılı güzel gelişmeler var. Belki beklediğiniz bir iş sonrasında para gelecek. Biraz daha parasal konularda istikrarla ilgili gelişmeler olabilir. Danışmanlıklar veya satış pazarlamadan gelecek paralar da olabilir.

Kişisel Gelişim : Hayatınızda yeni başlangıçlara temeller atacağınız bir döneme işaret ediyor ayın ilk yarısı. Enerjiniz yükselecek. Kendinizi daha çekici hissedeceksiniz. Kendinizi daha iyimser bir şekilde ifade etmenin yollarını bulacaksınız.

Kariyer: Ayın ilk yarısı kariyerle ilgili yeni projeler, yeni adımlar atmak, yeni fikirlere açık olduğunuzu, yeni başlangıçlar yapabileceğinizi işaret ediyor.

Bu ayki spotunuz : “Birine hoşça kal diyebilecek kadar cesaretinizi toplarsanız, hayat size yeni bir merhaba ile selam verir.” Paulo Coelho

Liderlikte Olumlu Tutum Neden Önemlidir? >>

Kova Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Kova Burcu - Yakın arkadaşlar, yakın çevre, kardeşler, kuzenler ön planda olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakın arkadaşlar, yakın çevre, kardeşler, kuzenler ön planda olabilir. Onlarla bir araya gelme, sizin desteğinize ihtiyaç duymaları söz konusu olabilir. 12 Nisan’da Yeniay gerçekleşiyor. Yakın çevre, arkadaşlarla olan ilişkilerinizde yeni sayfalar açmak istiyor olabilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlar varsa, onları çözmeye odaklanmaya başlayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı daha çok ev, aile, yuva temaları ön planda olacak. Burada birtakım değişimler söz konusu olabilir. Beklenmedik, sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık: Düşme, çarpma, yaralanma, ateşli hastalıklar, enfeksiyonlar, soğuk algınlıklarıyla ilgili konulara dikkat edin.

Para: Ayın ikinci yarısı parasal konularda destekleniyorsunuz. Evle ilgili keyfi harcamalarınız olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmezseniz ay sonunda pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Mars Yengeçte  iken daha alıngan, kırılgan, şikayetçi olabilir, korkulara kapılabilirsiniz. Her şeyi kişiselleştirip savunma ihtiyacının arttığı, olayları abartılı bir şekilde gördüğünüz bir zaman dilimi. 12 Nisan Yeniayla birlikte yeni bir eğitime başlayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İşinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Çalışmıyorsanız yeni bir eğitime başlamak isteyebilir, günlük trafiğinizi artıracak, sizi hareketlendirecek bir şeylere özenebilirsiniz. Birçoğunuz için yeni projelere imza atmak, yeni kararlar almak, yakın çevrenizden bir teklifle iş alanında desteklenmeye başlayacaksınız. Sosyal medyayla ilgili bir iş yapıyorsanız ya da satış, pazarlama alanında çalışıyorsanız bu ay işe asılıp yeteneklerinizi ortaya koymaya çalışın. Yeni şeylere başlamak için harika bir zaman dilimi.

Bu ayki spotunuz : “Korkuyla arkamıza veya öfkeyle önümüze değil, bilinçle etrafımıza bakalım.” – James Thurber

Balık Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Balık Burcu - Ayın başında Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle odak noktanız parasal konular olacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kardeşlerinizle ilgili güzel haberler alabilir, onlara destek olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya kardeşlerinizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Ailenizle çözmeniz gereken bir sorun varsa, oturup çözüme kavuşturacaksınız.

Sağlık: Bedensel sağlığınız yerinde bu ay. Fakat psikolojik olarak olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Bunun için meditasyon yaparak rahatlamayı deneyebilirsiniz.

Para: Ayın başında Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle odak noktanız parasal konular olacak. Gelirinizi artırmak için yeni yollar arayabilirsiniz. Özellikle satış, pazarlama gibi dinamik alanlarda çalışıyorsanız zam, prim veya ek kazançlar yaratabildiğiniz, ek haklarınız olan bir alandaysanız bu ay özellikle ayın ilk yarısı desteklendiğiniz bir zaman dilimi olacak. Düşünmeden harcamak, önünüze geleni hemen alma arzusu olabilir. Fazla açılabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı daha çok maddi güvenlik arayışınız ve konforu koruma çabanız ön planda olacak. Sonrasında pişman olmamak için ay başında harcamalarınıza dikkat edin.

Kişisel Gelişim : Yeteneklerinizi sorguladığınız ya da bazı yetenekleriniz için harekete geçtiğiniz bir zaman dilimi. Yeniayla beraber kendinize bakış açınız, kendinize verdiğiniz değer duygusu da değişmeye başlayacak. Ayın ikinci yarısı Mars Yengeç burcuna geçiyor. Ertelemeler, alınganlıklar, daha savunmaya yönelik, duygulara yönelik durumlar olabilir. Objektif bakamayabilirsiniz.

Kariyer : Kariyer alanında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeniayla birlikte yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızı büyütmek ve daha fazla insana ulaşmak için kafa yoracak, çözümler bulacaksınız. Bulduğunuz çözümlerle de hedeflerinize ulaşıyor olacaksınız..

Bu ayki spotunuz : “Siz yolunuza bakın, böyle yaparsanız hedefe kendiliğinden varırsınız.” – Mahatma Gandhi

Aylık burç yorumları neler? Girişimciler için 2021 Mart ayı burç yorumları nasıl geçecek? Burç yorumlarınızda sizleri bu ay neler bekliyor? Para, kişisel gelişim, sağlık ve daha birçok konuda merak ettikleriniz bu ay da sizlerle.

4 Martta Mars İkizler burcuna geçiyor. Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber fikirler ve hareketlilik ön plana çıkmaya başlıyor. Merak etmek ve öğrenmek  ön plana çıkan konular oluyor. Mantıkla konuşarak mücadele ediyoruz. Bu dönem içerisinde kararsız hareket edebiliriz. Düşünce ve sözle meydan okumak, savaşmak, tartışmak, konuşmak Mars’ın İkizler burcu ilerlemesi boyunca hızlı bir şekilde hayatımızda göreceğiz. Solunum yolları, akciğerler, kollar, eller, alerjik durumlar bu süreçte tetiklenebilir.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mart Ayı Nasıl Geçecek?

13 Martta Balık burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Mart ayı Balık burcunun ayı. Gökyüzünde daha duygusal, romantik, başkalarını düşünen, daha evrensel, sevgiyle hareket edeceğimiz zamanlar devreye giriyor. Maneviyatımızın kuvvetli olacağı bir zaman dilimi olacak.

5-14 Mart arası Güneş Neptün ile kavuşum yapıyor. Neptün dünya astrolojisinde salgın ve ateşli hastalıkların gezegeni olarak geçiyor. Yeniay zamanı covid19 virüsünün bulaş etkisinin yüksek olduğu bir zaman dilimi olabilir. Alerjilerin artması, bağışıklık sisteminin zorlanması gibi etkiler devrede olabilir.

10-17 Mart arasında Venüs Neptün kavuşumu yaşanıyor. Bu dönemde yeni biriyle tanışma, yeni bir ilişkiye başlama olabilir. Yalnız karşınızdaki kişiye fazla güvenmeyin. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her şeyimiz ilişkiler bazında ortaya çıkacak. Hayatımızda dengelememiz gereken konu ve olayların bu Dolunayda devreye girdiğini görebiliriz. Bazen bir şeyleri düzeltmek isterken bozulduğunu fark edebiliriz. Genel olarak, hareketliliğin hızlanacağı bir ay olacak.

8 Muhteşem Edison Sözü >>

Koç Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Sizi iyi hissettiren kişilerle vakit geçirmeniz size daha iyi gelecek. 5-14 Mart arasında aşk hayatınızda karışıklıklar olabilir. Ebeveynseniz çocuklarınızın gündemi sizi yorabilir. 20 Mart itibariyle Güneş sizin  burcunuza geçiyor. Sizin için parlak bir dönem başlıyor. Dikkat çekiyorsunuz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkinizle ilgili konularda netleşmeler var. Ortaklık, anlaşma söz konusuysa daha detaycı düşüneceğiz bir dönem olabilir.

Sağlık: 13 Martta Balık burcunda Yeniay var. Uyku düzeninize ve dinlenmeye özen gösterin. Kendinize psikolojik olarak iyi gelen şeyler yapmak isteyebilirsiniz. 5-14 Mart arası Güneş Neptün kavuşumu var. Halsizlik, yorgunluk, enerji düşüklüğü yaratır.

Para: Para harcamak,  bir şeye yatırım yapmak konusunda net bir bakış açınız olmayabilir. Kendi kendinizi kandırmaya müsait olabilirsiniz. 5-14 Mart arası yatırım yapmak için hiç doğru zaman değil. 10-17 Mart arasında Venüs Neptün kavuşumu yaşanıyor. Finansal kararlar alırken çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Kişisel Gelişim: İkna etme becerileriniz yükselecek. Zihninizdeki fikirlerin harekete dökülmesi ve isteklerinizi doğru ifade etmek adına çok güzel bir döngü.

Kariyer: Bu ay en çok kariyerinize odaklanacaksınız. Daha iyi bir pozisyona gelebilirsiniz. Çalışma düzeniniz değişebilir.

Bu ayki spotunuz : “Kaderiniz karar anlarınızda biçimlenir.” – Anthony Robbins

Boğa Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal çevre ilişkileri, arkadaşlıklar ön plana çıkıyor. 5-14 Mart arasında aile ilişkileri ön plana çıkabilir. Yönetici gezegeninin Venüs 10-17 Mart tarihleri arasında Neptünle kavuşum yapıyor. Her türlü ikili ilişkilerde kimseyi gözünüzde büyütmeyin. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Sağlık: 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna geçiyor. Hem ruhsal hem fiziksel sağlık konularında zorlanmaya başlayabilirsiniz.

Para: 4 Mart itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu ay mücadeleniz maddi konularda olacak. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Burada Mars lüzumsuz harcama getirebilir. 5-14 Mart arası gayrimenkulünüzü ilgilendiren konularda bazı sıkıntılar olabilir.

Kişisel Gelişim : Güneş ve Merkür on birinci evinizde olacak. Yeni kararlar, yeni fikirler, yeni amaçlar, yeni hedefler, heyecan var. 20 Marttan itibaren iç dünyanıza dönüyorsunuz. Daha duygusalsınız. Düşünmek, plan yapmak istiyorsunuz.

Kariyer: Bazılarınız iş hayatında yeni açılımlar yapabilir, iş görüşmelerine gidebilir. Kongreler, sunumlar, toplantılarda faaliyet gösterebilirsiniz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş temponuzda, kariyerinizde birtakım değişiklikler yapma arzusu içinde olabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : “İyi şeyler yalnızca planlanırsa olur. Kötü şeyler kendiliğinden olur.” Crosby

Algı Yönetimi Nedir? >>

İkizler Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gündeminiz değişebilir. Sizin için önemli fikirleri olan, ayakları yere basan, gerçekçi, düzgün fikirleri olan tecrübeli insanların fikirlerini almaya çalışın. Onlardan destek alın.

Sağlık: Boğaz problemlerine, enfeksiyonlara, ciğerlerle ilgili konularda rahatsızlıklarınız varsa Mart ayında bunlarla biraz uğraşabilirsiniz. Yaşam kalitenizi biraz düşürebilir. Beslenme düzeninizi değiştirmek, spor yapmak size iyi gelebilir bu süreçte.

Para: Mars sizin burcunuzda. Harcamalarınıza dikkat edin. Verdiğiniz ve aldığınız paraları sayın.

Kişisel Gelişim : İçe dönük enerjiniz artık son buluyor. Hareketli bir ay sizi bekliyor. Düşünce olarak hareketliydiniz ama bir şey yapmadınız belki. Artık yapma vakti geldi. Mars sizin burcunuzda olacak. Hızlı karar almamaya, düşündüğünüzü hemen söylememeye özen gösterin. Biraz daha araştırın. Düşündüklerinizi eyleme geçirme anlamında da destekleyici bir gökyüzü var.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili keyifli bir ay olacak. Yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bir terfi, pozisyon değişimi, ticari konular, anlaşmalar ön planda olabilir. Bazılarınız yeni iş fırsatları ile karşılaşabilir.

Bu ayki spotunuz : “Çok kişiyle konuş. Az kişiyle düşün. Tek başına karar ver.” – Konfüçyüs

Yengeç Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mars 4 Mart itibariyle İkizler burcuna geçiyor. İletişimle alakalı konuları gündeme getiriyor. Ailevi ilişkiler, ailevi gündemler sizi biraz yorabilir. Aileyle para konularınız varsa dikkatli olun. Kariyer ve sosyal çevre ilişkilerinize dikkat edin. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor. Yaşadığınız yer, aile yaşamınız dikkat çekiyor. Ailevi konularda bir şeyleri netleştireceksiniz.

Sağlık: 23 Nisan’a kadar sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çarpma, yaralanma, ufak tefek kazalar, astım, alerji, sinir sistemi ile ilgili rahatsızlıklar gündeme gelebilir.

Para: Bereketli bir dönem olacak. Ama zaman zaman abartılı harcamalar yapabilirsiniz. Finansal kararlar alırken dikkatli olun.

Kişisel Gelişim : Bu ay daha çok yapmak istediklerinize, ideallerinize, hedeflerinize odaklanacaksınız. Akademik konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Bazılarınızın eğitim planları olabilir.

Kariyer: Ticaretle uğraşıyorsanız çok olumlu, yeni başlangıçlar gündeminize gelebilir. Bir süredir sonuç beklediğiniz işle ilgili bir konu sonuçlanabilir.

Bu ayki spotunuz : “Bir hedefe karar vermek, çoğu zaman hedefin kendisidir.” – Samuel Smiles

Büyüme Zihniyeti Nasıl Geliştirilir? >>

Aslan Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle sosyal hayatınız hareketlenecek. Bu dönem özellikle fikirlerinizle arkadaş ortamında konuşulacaksınız. Dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay yakın çevre konularını gündeme getiriyor. Akrabalarınızın, kardeşlerinizin hayatında önemli açılımlar olabilir.

Sağlık: Bacaklar ve sinir sistemi ile ilgili ufak tefek rahatsızlıklar olabilir. Ama genel olarak sağlık açısından iyi bir ay olacak.

Para: İşten elde ettiğiniz gelirlerini için birtakım mücadeleler verebilirsiniz. 13 Martta ki Yeniay ortak para düzeninizde gerçekleşiyor. Partneriniz, eşiniz, ortağınızla olan parasal konularınız daha çok ödemeler, borçlar, krediler, vergiler, primler üzerinde olacak. Birilerine borç verirken kendinizi garantiye alarak vermeye özen gösterin. Ayın ikinci yarısı paranızı kaybetme, dolandırılma gibi durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Mart sonu gibi uzun zamandır beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Parasal anlamda yeni girişimlerde bulunma söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim : Düşünmeden konuşmayın. Aceleci tavırlardan, kararlardan kaçının. Sabırlı olun.

Kariyer : İşlerinizi çok iyi organize edeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Çalışmıyorsanız ve çalışmak istiyorsanız iş başvuruları yapmaktan vazgeçmeyin. Çalışıyorsanız da beklentilerinizin biraz daha karşılandığı bir dönem olabilir. Proje bazlı çalışıyorsanız yeni bir proje ya da yeni bir departmana geçmek, ekip değiştirmek ya da görev değişikliği gibi konularda gündeme gelebilir. Mart sonu ortaklı iş yapanlar için yeni anlaşmalar gündeme gelebilir.

Bu ayki spotunuz : “Her hareketinde ölçülü ve sabırlı ol. Acele yaptıklarında hataların saklıdır. Olay bitince geri dönüş yoktur. Her şeyin ölçüsü onun kararıdır.” – Epiktetos

Başak Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 13 Martta Yeniay gerçekleşiyor. İlginizi ilişkilerinize çeviriyorsunuz. İlişkilerinize dair önemli kararlar veriyorsunuz. Sevdiğiniz insana çok fazla fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Bu dönem uzun zamandır birinden beklediğiniz bir teklif olabilir, bunu değerlendirmek isteyebilirsiniz. Genel anlamda daha sevgi dolu, daha barışçıl yapıya bürüneceğiniz bir dönem.

Sağlık: Ayın ortasına kadar biraz daha sağlığınıza dikkat edin. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun.

Para: Bu ay odağınız daha çok maddi konularda olacak. Parasal konular, para alışverişleri önem kazanıyor. Parayla ilgili kafanızda birtakım planlar var. Bu planlar neyse 28 Martta ki Dolunayla birlikte aktif olacak. Sizden yardım isteyenler olabilir. Borç verirken şartlarınızı zorlamayın.

Kişisel Gelişim : Sabırsız tavırlarınızla işleri olmadık noktalara taşıyabilirsiniz. Kararsızlıklarınızı bir kenara bırakırsanız kendinizi göstereceğiniz konularda şansınız açılacak. 23 Nisan’a kadar fikrinizle, düşünceniz kendinizi ortaya koyacaksınız.

Kariyer : Mars, İkizler burcuna geçiyor. Fikirleriniz ve eylemleriniz önem kazanmaya başlıyor. Hem kariyer hem iş alanında mücadelenizi ortaya koyuyorsunuz. Bir süredir iş arayışınız varsa belki sonuç verecek ya da yoğun bir şekilde iş arayışına gireceksiniz.

Bu ayki spotunuz : “Sabırsızlık bilge insanların aptalca şeyler yapmalarına neden olabilir.” – Janette Oke

Evden Çalışma – Verimliliği En Düzeye Nasıl Çıkartabilirsiniz? >>

Terazi Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bunu yaparken ağız dalaşına girebilir, agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Pozitif enerjiniz sayesinde ilişkileriniz iyi yönde ilerleyecek. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözüme kavuşturuyorsunuz.

Sağlık: 12,13,14,15 Mart tarihlerinde sağlığınıza ekstra özen gösterin. 28 Martta sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kullandığınız ilaçlar, aldığınız takviyelere ekstra özen gösterin. Böbreklerinizi çok yormuş olabilirsiniz. Bel, kalça, baş ağrısı gibi etkilere karşı dikkat edin.

Para: Bu ay maddi konularla uğraşabilirsiniz. Seyahatler ve eğitimlerle ilgili harcamalar gündeme gelebilir. Online alışverişler fazla olabilir. Gereksiz harcamalardan kaçının.

Kişisel Gelişim : Yönetici gezegeninin Venüs Balık burcuna geçiyor. Daha sakin, daha çözüm odaklısınız. Daha öğretici, daha iyimser tavırlar söz konusu.

Kariyer : Evde çalışıyorsanız enerjiniz biraz dağınık olabilir. Erteleme potansiyeliniz artabilir. Bu durum kısa sürecek. Ayın ikinci yarısından sonra iş ortamınızda keyifli enerjiler olabilir. Bir fikrinizin, bir projenizin kabul edilmesi söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir. Ticaret, satış, pazarlama gibi alanlarda çalışıyorsanız, burada yoğunluk, yeni müşteriler, satışların artması gibi konular da söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Yaşamınız ve işiniz ancak siz iyiye gidiyorsanız iyiye gider.” – Brian Tracy

Akrep Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 13 Martta aşk evinizde  gerçekleşen Yeniayla birlikte aşka daha fazla vakit ayırabilir, önemli kararlar alabilirsiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular gündeminizde olabilir. Mars İkizler burcunda ilerliyor. Fikir birliği içerisinde olmadığınız kişilerle bir çatışma içerisinde olabilirsiniz. Ortağınız varsa onun iş hayatıyla ilgili bazı sorunların Dolunay zamanı karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 20 Mart itibariyle iş çevrenizle iletişiminizi artırmaya başlayacaksınız.

Sağlık: Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen gösterin. Vitaminlerinizi eksik etmeyin.

Para: Ödemelerle ilgili uğraşlarınız, gözden kaçan vergi konuları, borçlarla ilgili konu ve olaylarda kafanız çok hızlı çalışacak. Finansal anlamda biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Birtakım girişimler içerisindeyseniz, bir kursa yazılacaksanız, eğitim alacaksanız bunlarla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir. Sanatsal konularda oldukça Yaratıcı olacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir dönem.

Kariyer : İşle ilgili birtakım fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu ay çok aceleci, fevri tutumlar yerine daha sakin, daha önünüzü gören adımlar atmanız gerekir. Daha çok para kazanacağım diye değiştirmiş olduğunuz işten çok da memnun olmayabilirsiniz. 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna geçiyor. İş hayatınıza odaklanmak, işinizi büyütmek, geliştirmek, yeni bir iş başlangıcı yapmak için bu süreci iyi değerlendirin.

Bu ayki spotunuz : “Hobiler, insanın tahmin etme, strateji geliştirme, planlı hareket etme, ayrıntıları görebilme, sorunlarla başa çıkmadaki hakimiyetini artırır. Düzenli olarak bir hobiye zaman ayırmak, o hobiyi geliştirmek adına yoğunlaşmak, zamanı daha iyi yönetmemizi sağlar.” – Temel Aksoy

Eğitimde Öğrenci Stresi Nasıl Azaltılır? >>

Yay Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir ay. Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle ilişkileriniz görünür hale geliyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken biraz sert söylemler içerisine girebilirsiniz. Karşı tarafı sözlerinizle incitebilirsiniz. 13 Martta ki Yeniay ev, aile, yuva alanlarınızda oluşuyor. Ailenizle bir araya gelebilirsiniz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlık ilişkilerinize vurgu yapıyor. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız hız kazanacak.

Sağlık: Bedeninize, kendinize karşı bakış açınız değişiyor. Genel anlamda sağlığınız iyi. Ancak Satürn Uranüs karesi devam ettiği için sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Para: Evinizle ilgili harcamalarınız olabilir. Elinize geçen para geldiği gibi gidiyor. Gereksiz harcamalardan kaçının.

Kişisel Gelişim : Size iyi gelen, sizi dinlendiren anlar oluşturursanız yorgunluk enerjinizi atabilirsiniz. 15 Mart itibariyle hayatınızda bazı şeylerin değişmesini isteyeceksiniz. Karar veremediğiniz, atılımlar yapamadığınız işlerinizde, düşüncelerinizde değişen şartlarla başarınıza başarı katabilirsiniz. Kendinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

Kariyer : Ayın ilk yarısı yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler, yeni fikirler, yeni projeler, yeni teklifler gündeminizde olabilir özellikle satış alanında çalışıyorsanız. Ayın ikinci yarısı da bu anlaşmaları, bu konuları başlatmak gündeminizde olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Kendinde yarattığın değişim dünyayı aydınlatır.” – Ramana Maharshi

Sarı Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

Oğlak Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri varsa o kişinin ailesiyle ilgili konu ve olaylar hareketlenebilir. Duygularınız, aşk hayatınız, ikili ilişkilerinizde depresif davranışlar içerisinde olmadığınız takdirde gün geçtikçe ilişkilerinizin güçlendiğini göreceksiniz.

Sağlık: Boğaz bölgesine, soğuk algınlıklarına, alerjilere, sindirim sistemiyle ilgili rahatsızlıklara açık olabilirsiniz.

Para: Borçlarını varsa, borçlarınızı kolaylıkla ödemenize yardımcı olan sonuçların ortaya çıkmasına etki edecek bu ay.

Kişisel Gelişim : Hayatınızı değiştirmeye, yenilemeye ihtiyaç duyacaksınız. Yapmanız gereken değişen şartlara güven duymak, içinize sinmeyen, arzu etmediğiniz değişimin içerisinde yer almamak olmalı.

Kariyer : Kariyer ve iş fırsatlarınız aktif olarak giriş yapıyorsunuz. İş hayatınızda yapacaklarınızı bu ay hareketlendireceksiniz. Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle daha çok çalışacağınız, toplantıların, görüşmelerin ön plana çıkacağı bir ay sizleri bekliyor. Sosyal medya, bilgisayar, iletişim, ticari faaliyetler alanlarında önemli girişimleriniz varsa bu girişimlerinizi hareketlendirecek bir Yeniay yaşayacaksınız. Dolunayla birlikte Kariyer hayatınızda hızlı gelişmeler de devrede olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Başarınızın büyüklüğünü inancınızın büyüklüğü belirler.” – Seneca

Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek? >>

Kova Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki : Mars aşk alanınızda ilerliyor. Aşka, keyfe vakit harcayabilirsiniz.  Uzakta yaşayan akrabalarınızdan önemli haberler gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla güzel işbirlikleri içerisine girebilirsiniz.

Sağlık: Sportif faaliyetlerinizde ellere, kollara, bacaklara ve koordinasyona dikkat edin.

Para: 13 Martta bir Yeniay var. Parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Elinize bir para geçebilir. Bu geçen parayla ne yapmak istediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ya da uzun zamandır maddi konularda sıkıntınız varsa bu Yeniayla birlikte açılmalar yaşayabilir ve bu konularda neler yapabileceğinizi çok net görebilirsiniz. Bu ay eliniz çok açık. Elinize geçen parayı çevrenize harcama yapabilirsiniz. Harcamalarınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

Kişisel Gelişim : Sinirsel olarak kendinizi rahatlatmanın yollarını bulabilirsiniz. Size iyi gelen bir hobi, kurs ya da eğitim sizi çok mutlu edebilir. İçinizden gelmeyen şeylere kolaylıkla hayır demeyi bilin. Sınırlarınızı çizin. Kendinizi önemseyin. Kendiniz üzerinizde neler yapabileceğinize kafa yorun.

Kariyer : Kariyer konularında daha çok yeteneklerinizi göstermek istiyorsunuz. Çalışmıyorsanız yeni iş başvuruları yapabilirsiniz. Yeni ortaklıklar, yeni anlaşmalar söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Yaşamındaki sınırlar yalnızca senin belirlediklerindir.” – Epiktetos

Kaçıranlar İçin 2021 Şubat Ayı Burç Yorumları >>

Balık Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür ve Venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle sosyal hayatınız hareketleniyor. Evinizde, ailenizde, yuvanızda enerjinizi gösteriyorsunuz. Ev hayatınızda hareketlilik söz konusu. Arkadaşlarınızı, akrabalarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Aile hayatınızda fikirsel uyuşmazlıklar devrede olabilir. Siz onlara sözlerinizle, düşüncelerinizle  baskı kurabilirsiniz. Hayatı yaşama şeklini uygun görmediğiniz kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Ufak tefek kazalara, çarpmalara, düşmelere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Para: Ödemelerinize odaklanacaksınız bu ay. Dolunayla beraber beklemediğiniz bir borç çıkabilir. Bu ay genel olarak ödemeler ve borçlarla uğraşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 13 Martta bir Yeniay var. Kafanızdaki bütün fikirleri, eylemleri, başlatmak istediğiniz konuları bu Yeniayla birlikte başlatabilirsiniz. Merkür burcunuzda yer alırken sizleri araştırma yapma konusunda, kendinizi geliştirme hususunda birçok yeniliği de katabilir.

Kariyer : İş ortamınızla ilgili koşullarda birtakım değişimler söz konusu olabilir. Güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi bu alanda göstermek isteyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: “Kimseye kirli ayaklarıyla beyninizde gezme fırsatı vermeyin.” – Gandhi

2021 yılı Şubat ayı burç yorumları, aylık burç yorumları bölümümüzde sizlerle. Bu ay sizi nelerin beklediğini, bir de burç yorumlarınızdan öğrenin. Şubat ayında girişimcileri neler bekliyor?

2021 yılının değişim ayı başlıyor. Çünkü, bu ay Satürn-Uranüs karesi var. 17 Şubat tarihinde gerçekleşiyor. 17 Şubat ve civarında bu etkileri hissedeceğiz. Ayın ilk haftası biraz sıkıcı ve sorumluluklarla geçebilir. Biraz daha kendinizi sıkılmış, bunalmış hissedebilirsiniz.

Ayın ikinci yarısı hareketli, yoğun bir gündem bekliyor bizi. 1 Şubat itibariyle Venüs Kova burcuna geçiyor. İlişkilerde özgürleşmek isteyeceğimiz bir ay olacak. 11 Şubat’ta Kova burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Birçok gezegen de Kova burcunda toplaşma meydana getirecek. Güneşin karşısında bu kadar gezegen yoğunlaşması olduğunda dünyada maalesef felaketler, afetler, doğal afetler, depremler devrede olabilir.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin Şubat Ayı Nasıl Geçecek?

Şubat ayı Kova ayı olacak. Bu ay aklımıza bağımsız olmak, insancıl olmak, özgür olmak, toplumsal olmak gelecek. Bu ay biraz daha kavgacı, mücadeleci olacak. Öfkeli, saldırgan olabilirsiniz. Bu ay en çok ilişkilerimiz testten geçecek. 6 Şubat’ta Venüs-Satürn kavuşumu var.

Dengesiz ilişkiler olabilir. 14 Şubat’ta da ilişkiler önem kazanıyor. Ancak ilişkinize dair önemli bir adım atacaksanız, bir teklif yapacaksanız 15 Şubat’ta yapın. Merkür, Kova burcunda geriliyor. Yanlış anlaşılmalar, iletişimde aksaklıklar, gerginlikler yaşanabilir. Eski gündemleriniz tekrar gün yüzüne çıkabilir.

Önemli anlaşmalarınızı, sözleşmelerinizi retro bitimine erteleyin mümkünse. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş, hizmet, sağlık alanlarına ilgi gösteriyoruz. Üretim ve verimlilikle bağlantılı Dolunay yaşayacağız. Durum ve olayları toparlamak, daha olumlu harekete geçmek adına destekleyici bir Dolunay olacak.

Hayatınızın Her Alanında Yardımcı Olacak 7 Sosyal Beceri >>

Koç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Girişimci Burçları - Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda sizin on birinci evinizde olacak. Sosyal hayatınız hareketli geçecek. Pandemi döneminde yüz yüze görüşemeseniz de teknoloji sayesinde arkadaşlarınızla iletişiminiz, keyfinizi de enerjinizi de arttıracak. Yalnız 18 Şubat’tan itibaren Güneş Balık burcuna geçiyor.

Biraz kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. 22 Şubat’a kadar Merkür Kova burcunda geriliyor. Bazı arkadaşlarınız sorunları için sizden yardım isteyebilir. Onların sorunları ile uğraşabilirsiniz. Merkür retro yaparken internet alışverişlerinde daha dikkatli olun. Bilgileriniz çalınabilir. 15 Şubat’ta Kova burcunda Yeniay var. İş çevrenizle, sosyal çevrenizle, tanıdıklarınızla yenilikler var. Yeni sosyal çevreye girmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı arkadaşlarınız olabilir.

Sağlık: Daha sağlıklı olmak için farklı yöntemler denemek isteyebilirsiniz. Uykunuzu düzene sokmak, sağlıklı beslenmek gibi. Özellikle Dolunay zamanı sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Ayın ortalarında daha dikkatli olmanızda fayda var.

Para: 4 Mart’a kadar Mars para evinizde ilerliyor. Mars fazla para harcatır. Kazancınız artırmak için de enerjiniz yüksek olacak. Ayın başlarında elinize bir miktar para geçebilir.

Kişisel Gelişim: Venüs, Balık burcunda on ikinci evinizde olacak. Yenilenme ruhsal anlamda arınma süreci sizleri bekliyor. “Eksik ve yanlış bakış açınız neler? Neleri değiştirmeniz gerekiyor?” üzerinde düşüneceksiniz. Satürn ve Uranüs, 17 Şubat’ta kare açı yapıyor. Hayalleriniz, hedefleriniz alanında gergin bir enerji yaşatabilir. Engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kariyer: 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Düzenli olarak yaptığınız bir işi bırakıyorsunuz. İş düzeniniz değişiyor. Şubat ayı iş girişimleri için uygun bir ay değil. 17 Şubat’ta Satürn Uranüs karesi olduğu için kariyer alanınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. İş girişimleriniz için 24 Şubat sonrasını değerlendirin.

Bu ayki spotunuz: Hedefe yaklaştıkça zorluklar artacaktır. – Wolfgang Van Goethe

Boğa Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Ocak-21 Şubat arasında Merkür retrosu yaşanıyor. Merkür retrosu döneminde annenizle, babanızla, eşinizle, üstlerinizle ilişkilerinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Eski ailevi konular tekrar gündeme gelebilir. 18 Şubat’ta Güneş on birinci evinize geçiyor. Daha sosyal bir dönem sizleri bekliyor. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir. Sosyal hayatınızda bir takım değişimler yaşanabilir. Bazı konular netleşebilir.

Sağlık: Mars yükseleninizden geçerken sağlık konularınızı tetikleyebilir. Sağlık konularında biraz daha dikkatli olun.

Para: Para konularında kendinizi biraz tedirgin hissedebilirsiniz. Retro döneminde alacağınız zamlar gecikebilir.

Kişisel Gelişim : 18 Şubat itibariyle hayallerinize, hedeflerinize, yaşam planlarınıza yoğunlaşıyorsunuz. Dolunayla birlikte yeteneklerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Kariyer: 21 Şubat’a kadar Merkür Kova burcunda gerileyecek. Kariyer hedeflerinizde değişimler olabilir. Devam etmek ve vazgeçmek arasında gidip gelebilirsiniz. Zorluklara karşı ayakta durmanız, kendinize güveniniz başarı getirecektir. 14 Şubat civarı Venüs, Merkür, Jüpiter kavuşumu yaşanıyor. Kariyerinizde güzel gelişmeler, ilerlemeler olur. Fakat Merkür retrosu olduğu için fırsatları 21 Şubat’tan sonra değerlendirin.

Bu ayki spotunuz: Yapmakta ısrar ettiğimiz şey giderek kolaylaşır. İşin doğası değiştiğinden değil, bizim yapma yeteneğimiz geliştiğinden. – Ralph Waldo Emerson

Olumsuz Kişilik Özellikleri Nelerdir? >>

İkizler Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs, Koç burcunda olacak. Dostlarınız sayesinde tanışacağınız biriyle aşka başlayabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla olan ilişkilerinizde aksamalar, problemler olabilir. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Tartışmalara girmeyin. 27 Şubat’ta Başak Dolunayı gerçekleşiyor. Yaşam alanlarınızda gergin enerjiler olabilir. Ailevi problemleriniz olabilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Olaylara karşı dikkatli olmanız gereken bir süreci gösteriyor Şubat ayı.

Sağlık: 18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Sağlık alanınızı etkileyecek güçlü bir etki olacak. Engelleri aşmanız için daha fazla enerji harcamanız sizi yıpratabilir.

Para: Maddi konularda bereket sizi bekliyor. Dolunay zamanı kazancınızda artış olabilir. Borçlarınızı kapatmak isteyebilir, harcamalarınızı kısabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Arınmak, zihninizi dinlendirmek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu döneminde herhangi bir eğitime başlamayın. Kendi planlarınızı uygulayabileceğiniz bir ay değil. 17 Şubat’a dikkat edin. Satürn-Uranüs karesi var. İsyankarsınız. Kafanız çok dolu. Engellenme enerjiniz var.
Kariyer: Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa ön plana çıkabilir. Ama Merkür retrosu olduğu için ayın 22’sine kadar yurtdışı bağlantılı işlerinizde biraz sakin gidin. Büyük atılımlarda bulunmayın. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna giriyor. Kariyer hayatınızda kendinizi gösteriyorsunuz. Kariyerinizde yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Farkındalık, zihnin yüreği anlama sürecidir. – Mert Güler

Yengeç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosu döneminde geçmişte kalan kişilerden bazı haberler gelebilir. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İletişiminiz, kararlarınız, planlarınız ön plana çıkacak. Kararlarınızı çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Kardeşlerinizin, arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler olabilir ve siz de bu duruma müdahil olabilirsiniz. Ya da sizin onlarla ilgili ortak gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Merkür retrosu döneminde sağlığınızla ilgili tedaviler gündeme gelebilir.

Para: Güneş 18 Şubat’a kadar sekizinci evinizde olacak. Odağınız finansal konularınızda olacak. 21 Şubat’a kadar Merkür retrosu da olduğu için ortak paralar konusunda kararlar alırken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Ailenizle veya ortağınızla maddi konularda anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bütçenize dair hiçbir karar almayın. Geçmişten kalan ödemelere hazır olun.

Kişisel Gelişim : Merkür retrosu olduğu için kafaya bir şey takmalar, kendi içinde büyütmeler, boğulmalar olabilir. Ne sizi rahatlatıyorsa onu yapın. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna girecek. Maneviyatını, hayat görüşünüz, yaşam felsefeniz ön plana çıkmaya başlıyor. Hayatınızı gözden geçiriyorsunuz. Bazılarınızın eğitimlerle ilgili kararları olabilir.

Kariyer: Uzak yerlerle iş bağlantılarınız olabilir. 27 Şubat itibariyle güzel iş fırsatlarıyla karşılaşabilir, size güzel teklifler gelebilir.

Bu ayki spotunuz : Dünyayı kuş başı bakmak için kendinizi eğitin. Her şeyin ne kadar küçük ve önemsiz olduğunu göreceksiniz. Ernest Hemingway

Girişimciler İçin Ocak Ayı Burç Yorumları >>

Aslan Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş yedinci evinizde olacak. Odağınız karşınızdaki insanlarda ticari ortaklıklarda, ticari müşterilerinizde. Bu alanda Merkür retrosu olduğu için her türlü ikili ilişkilerde dikkatli olun. Yanlış anlama, boş yere suçlama, konuları büyütme sorunları yaşanabilir. Ne kadar az iletişim olursa o kadar iyi olur. 17 Şubat’ta Satürn-Uranüs karesi var. Eşinizle, ortaklarınızla ilgili bir durum olabilir.

Sağlık: Sağlığınızda hassasiyet olabilir. Dikkat edin. Soğuk algınlığı, nezle gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Para: 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna giriyor. Odağınız maddi konularınızda. Gelir giderleriniz, banka ödemeleri, krediler, vergiler… Finansal konunuz her neyse odağınız bu konularda olacak. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Maddi konularda bir şeyler netleşiyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir para gelebilir. Yatırım yapmayı düşünüyorsunuzdur, yapabilirsiniz. Bir mülkünüzü satabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Cesaretli, yürekli olacağınız bir ay.

Kariyer: 14 Şubat civarı Merkür, Venüs, Jüpiter kavuşumu var. Ticari işlerinizde gelişmeler olabilir. Ama Merkür retrosu olduğu için harekete geçmeyin. Retro bitimini bekleyin.

Bu ayki spotunuz : Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür. – Yavuz Sultan Selim

Başak Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda olacak. Satürn, Jüpiter, Venüs ve Merkür de Kova burcunda olacak. Fakat yönetici gezegeninin Merkür retro yapıyor. İş ortamında kendi seviyenizle ya da altımızda çalışanlarla iletişiminizde dikkatli olun. Birbirinizi yanlış anladığınız, kırıldığınız bir ay olacak. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna giriyor. Odağınız ikili ilişkilerinizde olacak. Sürekli birilerine bir şeyler danışıyorsunuz. Fikir alışverişinde bulunuyorsunuz. Şubat sonunda evde yapılacaklar konusunda çok daha hızlı olacaksınız.

Sağlık: Bir diyet programına başlayıp görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bağırsak sisteminize ekstra özen göstermeniz gerekecek.

Para: Maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanıyor. Elinize bir miktar para gelebilir. Borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay meydana geliyor. Bir kararınızı, planınızı duyuruyorsunuz. Gündem sizsiniz. Sizinle ilgili çok önemli gelişmeler var. Kişisel gelişiminize odaklanabilirsiniz. Merkür retrosu süresince biraz alıngan olabilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları Merkür retrosu bitiminden sonra değerlendirmenizde fayda var. 21 Şubat’ta Merkür düzeliyor. İşle ilgili konularda çok rahat kararlar alacağınızı, çok rahat ilerleyeceğinizi gösteriyor.

Bu ayki spotunuz : Daha az alıngan olsaydım başkalarıyla daha iyi geçinirdim. – Abraham Lincoln

Kararlarımızı Nasıl Veriyoruz? – Oytun Erbaş >>

Terazi Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çocukları olan Terazi burçları onlarla ilgili haberler alabilir. Merkür retrosu olduğu için eski bir ilişkiniz gündeme gelebilir. Kafanız karışabilir. Yanlış kararlar almayın. Bu dönemde ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir. Yanlış anlamalar olabilir. Ailenizle eski meseleler yeniden gündeme gelebilir.

Sağlık: 27 Şubat’ta Başak Dolunayı gerçekleşiyor. Ruhsal anlamda takıntılı ruh halinde olabilirsiniz. Bir takım kronik rahatsızlığınız varsa ön plana çıkabilir.

Para: Riskli yatırımlar konusunda kararlar verebilirsiniz. Eşinizle, ailenizle, ortağınızla ortak parasal konularda ani beklenmedik durumlar oluşabilir. Geçmişte kalmış bir borç ya da alacak karşınıza gelebilir.

Kişisel Gelişim : Yaratıcı yönünüz varsa Merkür retrosu sizi besleyecektir. Yaratıcı yönleriniz daha da güçlenecektir.

Kariyer: 18 Şubat itibariyle odağınız kariyer hayatınızda olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. İş arayanlar için de güzel bir dönem. Fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay zamanı iş hayatınızda bir olumsuz haber, kontrol dışı gelişmeler olabilir.

Bu ayki spotunuz : İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün, hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. – Anderson

Akrep Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş dördüncü evinizde olacak. Ailevi gündemlerinizi, ailevi ilişkilerinizi anlatıyor. Ailede ertelenen birtakım geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir. 18 Şubattan itibaren odağınız aşk ve sosyal hayatınızda olacak. Sevdiğiniz insanla tartışmalara, sürtüşmelere girmemeye çalışın. 11 Şubat’ta ev, yuva alanlarında Yeniay var. Ev alanlarında tamamlayamadığınız yarım kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Merkür retrosu olduğu için yeni şeylere girişimde bulunmayın.

Sağlık: Zihinsel enerjiniz yoğun, Bedensel olarak haliniz kalmayabilir.

Para: Ortak paralar üzerinde bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kendi kazançlarınızla ilgili bazı olumlu göstergeler de var. Beklemediğiniz paralar gelebilir. Yatırım yapma planınız varsa 21 Şubat sonrasını değerlendirmenizde fayda var.

Kişisel Gelişim : Karamsar olabilirsiniz. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. Aslında radikal kararlar almaya çok meyillisiniz.

Kariyer: Ticari konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Pazarlamacıysanız, satış yapıyorsanız yeni müşteriler kazanmaya başlayabilirsiniz. 27 Şubatta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinizle alakalı konularda netleşmeler var. İş hayatınızla ilgili birtakım adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıç isteğiniz olabilir.

Bu ayki spotunuz : Genç bir karamsarın görüntüsünden daha acıklı bir görüntü olamaz. – Mark Twain

İnsanlar Fırsatınızı Yada Ürünlerinizi Neden Satın Alır? >>

Yay Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakın çevrenizden alacağınız bilgiler var. Tanıdıklarınızın da sorumluluklarını üstleneceğiniz bir ay olacak. Merkür retrosu döneminde gergin olabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara bu gerginliğinizi yansıtmayın. 17 Şubat civarı akrabalarınızın, arkadaşlarınızın çevresinde önemli olaylar olabilir. Bu olaylara şahit olabilirsiniz.

Sağlık: Bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Boğaz ve diş problemleri olanlar için ayın belli zamanları sıkıntılı geçebilir.

Para: Sürpriz harcamaların olabileceği aya giriyorsunuz. Parasal konularda biraz dalgalanmalar söz konusu olabilir. Özellikle teknolojik harcamalar gündeme gelebilir.

Kişisel Gelişim : Kendinizi geliştirmeye olan ihtiyacınız ve merakınızın da artacağı bir dönem. Kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda Şubat ayı değişim ayı. Hedeflerinize doğru ilerlerken hangi yöntemi değiştirmeniz gerektiğini söyleyecek gökyüzü.

Kariyer: Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya gibi alanlarda bir işiniz varsa bu ay sizi kimse durduramayabilir. Bu alanlarda hızlı adımlar atmaya meyilli olabilirsiniz. Merkür retro yapacağı için teknolojik aletlerinizin bozulması, veri kaybı, randevuları unutmak gibi etkilere karşı dikkatli olun.

Bu ayki spotunuz : Kendinde yarattığın değişim, dünyayı aydınlatır. – Ramana Maharshi

Oğlak Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. İletişiminizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Sosyal medya alanlarında kendinizi göstereceksiniz. Çevrenizle ilgili olmaktan da mutluluk duyacaksınız. Onlara daha anlayışla yaklaşmak önem kazanacak. 27 Şubatta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Uzaktan alacağınız bir haberle seyahate çıkabilirsiniz.

Sağlık: Ruhsal olarak kendinizi iyi hissediyorsunuz. Bedensel anlamda da iyi bir dönem olacak sizler için.

Para: Maddi konularda önemli bir ay. Beklediğiniz bir para varsa, bu parayı alabilirsiniz ya da yatırım planı yapabilirsiniz. Kazançlarınıza odaklanacaksınız. 17 Şubat’a dikkat edin. Yatırımlar konusunda kayıplarınız olabilir. Çocuğunuz varsa yapacağınız harcamalar maddi durumunuzu etkileyebilir. Merkür retrosu bitince maddi konularda ne istiyorsanız onu yapabilirsiniz. Dolunay zamanı kazançlarınızda artışlar olabilir. Yatırımlarınızı bu dönemde yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız bir dönem. Değişim söz konusu bu ay. Hayatınızda hangi alanlarda değişim yaşayacağınızı bu aydan itibaren görmeye başlayabilirsiniz. Ya da gökyüzü size neyi değiştirmeniz gerektiğini gösterecek.

Kariyer: Dolunay zamanı iş hayatınızda attığınız adımların da karşılığını alacağınız bir dönem olacak.

Bu ayki spotunuz : Değişim, ancak içeriden açılabilen bir kapıdır. – Terry Neil

Daha Önce Hiç Duymadığınız İş Fırsatları >>

Kova Burcu Şubat  Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosu sürecinde yanlış anlaşılmalara meyilli olabilirsiniz. Kendinizi net ifade edemeyebilirsiniz. 11 Şubat Yeniayla birlikte hem sosyal hem aile hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlar gelebilir. Kendinizi bu alanlarda çok mutlu ve iyi hissedeceksiniz. Şubat başında ve 17 Şubat civarında aile hayatınızda önemli değişimler olabilir ve siz bu değişimlere karşı çıkabilirsiniz. İsyankar davranabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili genel olarak iyi hissettiğiniz bir dönem.

Para: Merkür retrosu, ortak parasal alanlarınızda sizi zorlayacak. 18 Şubatta Güneş Balık burcuna geçiyor. Odağınız maddi konularda olacak. Kazançlarınızın peşine düşeceksiniz. 27 Şubatta ki Dolunay ortak para alanlarınızı tetikleyecek. Bu dönem bir borçla, ödemeyle uğraşabilirsiniz. Önünüze planlı bir şekilde bakabilirseniz, bu Dolunaydan güzel bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Birçok alanda harekete geçiyorsunuz. Birçok fırsatlar yakalayabilirsiniz. Burcunuzda gezegen yığılması yaşanıyor. Tek sıkıntı Merkür’ün retro yapması. Bu dönemde dikkat ederseniz, fırsatlarla dolu, faydalanacağınız bir ay olacak. Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklediniz. Artık farklı şeyleri yapma zamanı geldi.

Kariyer: Önemli birtakım teklifler, anlaşmalar, sözleşmeler 11 Şubat Yeniayla beraber devrede olabilir. Merkür retrosunun etkisiyle karşınıza çıkan iş seçenekleriyle ilgili kafanız net olamayabilir. 21 Şubat’tan itibaren kararlarınızı çok daha net biçimde almaya yatkın olabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Delilik aynı şeyi tekrar tekrar yapmak ve farklı sonuç beklemektir. – Benjamin Franklin

Balık Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Uzaktan önemli haberler alabilirsiniz. Merkür retrosu döneminde geçmiş konu ve olaylarla uğraşabilirsiniz. Hem ailevi konularda hem özel hayatınızda halletmeniz gereken konu ve olaylar olabilir. Hayatınızda biri varsa onun işi ya da sağlığıyla ilgili konularda zorlandığını görebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak bu dönem. Yakın çevrenizdeki insanlar, size sunacakları fırsatları ya da sizinle yapmak istedikleri işlerle ilgili sizi ve sabrınızı zorlayabilirler. 27 Şubatta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkileriniz ay sonu itibariyle görünür olmaya başlayacak. İlişkinizle ilgili önemli kararlar alabilir, sevdiğiniz insanla önemli adımlar atabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızı ihmal etmeyin. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Ruhsal olarak kendinizi biraz dengesiz hissedebilirsiniz.

Para: Maddi kazançlarınızın artacağı bir dönem. Bereket ve bolluk getiren bir zaman dilimi. Ancak ufak da olsa para kayıpları yaşayabilirsiniz. Planlamanızı iyi yaparsanız bunun önüne geçebilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda olacak. Geri planda durmanız gereken aylardan bir tanesi. Biraz yalnız kalmak size iyi gelecektir. Yeniay zamanında diğer burçların aksine yeni şeylere başlamayın. Yarım kalan konu ve olayları halletmeniz gerekiyor. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Fikirlerinizde kararsızlıklar ve çabuk fikir değiştirme gibi konular ön planda olabilir. Hemen bir karar verip uygulamaya geçmeyin. Sorumluluk bilinciyle ve sabırla hareket etmeniz gerekiyor.

Kariyer : Yaratıcılığa dayalı, yazma, çizme işiniz varsa bu alanda da mücadeleci ve hırslı yönlerinizin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Kariyerle ilgili konularda çalışanlarınız için biraz daha baskı altında hissettiğiniz, sorumluluklarınızın fazla  geldiği bir süreç olabilir.

Bu ayki spotunuz: En büyük zaman hırsızı, kararsızlıktır. – Charles Flory

Aylık burç yorumları neler? Başarı burçları sizler için ne diyor? 8 Ocak Merkür Kova burcuna, Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Ocak tarihinde de Güneş Kova burcunda ilerleyecek. Jüpiter ve Satürn Kova burcuna geçmişti. Kova burcunda bir gezegen yığılması yaşanıyor. Haritanızda hangi alanlarınızda ise o alanlarınızla ilgili yoğunluk hissedebilirsiniz.

Venüs’ün Oğlak burcunda olması ilişkilerde ve parasal konularda biraz yoğunlaşma, biraz daha iradenizi ortaya koymanızı sağlayacak bir gösterge. Parasal konularda sınırları aştıysanız, bir şeyleri toparlamaya ihtiyacınız varsa, hesap kitap yapmak istiyorsanız Ocak ayı tam zamanı. Venüs Oğlak burcundayken maddi veya manevi ayakları yere sağlam basan temalar biraz daha ön planda olacak. Olayları değerlendirirken biraz daha mantığın ön planda olduğu bir zaman dilimi.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

7 Ocak’ta Mars Boğa burcuna geçiyor. 4 Mart’a kadar burada kalacak. Boğa burcundaki Mars eyleme geçme kapasitesini ortaya koyamadığı bir alandadır. Biraz daha ayaklarını yere sağlam basmak ister. Garantici bir tutum sergiler. Atacağı adımı iyice planlamak ister. Cesur ve girişimci adımı atamaz. Hareketsizlik, isteksizlik, çok keyfe düşkünlük, parasal konularda da bazı girişimlerde bulunabileceğiniz zaman dilimi. Mars Boğada dinginleşmeye, sakinleşmeye bırakacak bizi.

Yeniay Oğlak burcunda, Dolunay ise Aslan burcunda yaşanacak. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Yeniay; yenilikleri, yeni başlangıçları, Dolunay ise; tamamlanmaları, finalleri ifade eder. 20 Ocakta Mars Uranüs kavuşumu fevrilikleri ortaya çıkarır. Fevri bir ay. Ani çıkışlar, fevri tepkiler, sakarlıklara kazalara çok açık olacağımız bir ay olacak. 18 Ocakta Jüpiter Uranüs karesi yaşanıyor. Kare görünümü zorlayıcı, sürtüşmeli bir görünümdür. Kısıtlayıcı, zorlayıcı, bizi yoracak, değişmesini istemediğimiz konulara sürükleyebilir.

Kova ve Boğa burcu hangi alanlarınıza denk geliyorsa, o konularla alakalı özgürleşme, yenilik isteyebilirsiniz. 13 Ocakta Mars Satürn karesi yaşanıyor. Bu dönemde kendinizi fazla zorlamanız hayal kırıklığına uğratabilir. Bu dönemde bekleyin. Bu süreç geçince kaldığınız yerden devam edersiniz. 23 Ocakta Mars Jüpiter karesi yaşanıyor. Tepkilerde aşırılık, abartılı riskler alma, daha fazlasını yapmaya çalışma kaybetmeye yol açabilir.
Not: Gezegenlerin kare açı yaptığı dönemlerde daha sakin, durağan, arka planda kalmanızda fayda var.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek? >>


Koç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kendinizi göstereceğiniz bir ay. Çevrenizde dikkat çekiyorsunuz. Ailenizle olan ilişkiniz olumlu ve güzel olacak. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz fakat 15 Ocak’tan sonra hayatınıza giren kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönemde yaşayacağınız beraberlikler uzun soluklu olmayabilir. Ayın ikinci yarısı Uranüs ve Mars kare açı yaptığı için daha agresif ve sert olabilirsiniz. Ani kararlar, patlamalar yaşanabilir. 30 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlıyor. Ayın sonuna denk gelse de ayın son günlerinde etkisini göstermeye başlayacak. Arkadaş çevrenizde, networkünüzde sorunlar çıkabilir.

Sağlık: Strese dayalı rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Meditasyon yaparak sakinleşmeyi tercih edebilirsiniz.

Para: Geliriniz, kazanç ve harcama dengeniz değişebilir. Gereksiz harcamalarınız bu ay sizi sıkıntıya sokabilir. Ama bu ay aynı zamanda beklemediğiniz yerden para gelebilir. Ekip çalışmaları, yeni projeler size kazanç getirebilir. Eğer harcamalarınıza dikkat ederseniz sürprizlerle dolu bir ay olacak.

Kişisel Gelişim: 30 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlayacak. 21 Şubat’a kadar devam edecek. Büyük yaşam planlarınızda, büyük arzu ve hedeflerinizde, onları gerçekleştirmekte bazı engellerle, gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

Kariyer: 13 Ocak’ta onuncu evinizde bir Yeniay yaşanıyor. Kariyer hayatınızı etkileyecek bir Yeniay. Sorumluluğunuzun artacağı bir işiniz olabilir. İşinizle ilgili yeni bir görev olabilir ya da terfi alabilirsiniz. Ekip çalışmaları, yeni projeler, anlaşmalar, sözleşmeler gündeminizde olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Gideceğiniz yoldan eminseniz, engeller dinlenme noktanız olmaktan öteye gidemez.” – Paulo Coelho


Boğa Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Venüs ve Merkür de eşlik ediyor. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla iletişiminiz, akrabalık ilişkileriniz ön planda olacak. İlişkilerde kendinize güveniyorsunuz. Gerek üstlerinizle gerek iş ortaklarınızla gerekse arkadaşlarınızla ilişkileriniz olumlu görünüyor. Aile bireylerinizle ara ara gerginlikler yaşasanız da kısa sürecek bu durum. Aslan burcundaki Dolunayla birlikte anne babanızın halledemediği sorunlar varsa bu duruma siz müdahale etmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili ciddi bir sorun görünmüyor. Eğer kilo probleminiz varsa ve diyete başlamak istiyorsanız, bu ay bu adımı atabilirsiniz.

Para: Bu ay gelirinizden daha çok giderinize odaklanacağınız bir ay. Borçlarınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda alacağınız bazı kararlar olabilir. Ani bir kararla yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız bu sizi olumsuz etkileyebilir.

Kişisel Gelişim: Planlarınız, kararlarınız, bu kararları, planları gerçeğe dökme isteğiniz ön plana çıkıyor. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bu akademik eğitim de olabilir, kişisel gelişim eğitimleri de. 7 Ocak itibariyle Mars burcunuza giriyor. Ay boyu mücadele güdünüz, isteklerinizin peşinden gitme güdünüz, kendinizi ifade etme, kendinize olan güveniniz dikkat çekiyor.

Kariyer: Ticari faaliyetleriniz, anlaşmalar, sözleşmeler dikkat çekiyor. Yeni iş bağlantılarınız da olabilir. Özellikle uzak şehirlerde veya yurt dışında.20 Ocak itibariyle iş hayatınızda parlıyorsunuz. Bazılarınızın yeni iş fırsatları olabilir. İş başvurusu yaptıysanız geri dönüşler olabilir, görüşmeye çağrılabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Danışın ve danıştığınız kişinin görüşlerini kendi görüşlerinizle birleştirin ki, doğru ortaya çıksın.” – Gerald Massey

Sokağa Çıkma Yasağı Sürecinde Evde Yapılabilecek Etkinlikler >>


İkizler Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal hayatınızda daha aktif olacaksınız. Yeni arkadaşlar edinebilir, etkinliklere katılabilirsiniz. Aile, akraba ilişkileriniz bir hayli önemli olacak. Onlara kendi sorumluluklarını yerine getirmeleri için zaman tanıyacaksınız.

Sağlık: Estetik kararı alabilirsiniz. Bayan İkizler burçları için, bazı kadınsal rahatsızlıklar olabilir.

Para: Aya 30 Aralık’ta gerçekleşen Yengeç Dolunay’ının etkileri ile başlıyorsunuz. Maddi konular, maddi tablonuz netleşiyor. Beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Bir mülkünüzü veya eşyanızı satışa çıkarabilir ya da bir eşya, bir mal satın almak isteyebilirsiniz. 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Merkür ve Venüs de eşlik edecek. Ay’ın büyük bir bölümü odağınız, finansal konularda.Eşinizle ailenizle veya iş ortaklarınızla ortak para trafiği ile ilgili gündemler ön plana çıkıyor.

Kişisel Gelişim: Kendinizi yenilemek için güzel fırsatlar çıkıyor karşınıza. Geçmişi düşünmenin yararınıza olmadığını artık anlıyorsunuz. Geçmişi bir kenara bırakıp önünüze bakma kararı alabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Satürn, Jüpiter, Merkür Kova burcunda olacak. Gezegensel yığılım var dokuzuncu evinizde. Hayata bakış açınızı sorgulamaya başladığınız bir dönem. Kendinize bir yol arıyorsunuz.

Kariyer: Ayın başlarında kariyer hayatınız ön planda olabilir. Kariyer hayatınızda duygusal kararlar almaya meyilli olacaksınız. Mantığınızı devre dışı bırakmamak yararınıza olacaktır. 20 Ocak itibariyle şehir dışı, yurt dışı iş bağlantılarınız olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Geçmiş ve gelecek sadece bizim belleğimizde mevcuttur. Oysa şimdiki zaman, zamanın ötesindedir. Şimdiki zaman sonsuzluktur. Bugünü etkileyen geçmiş hayatında yaptıkların değildir. Asıl bugün yaptıkların geçmişte yapılanları telafi eder ve mantıken de geleceği değiştirir.” – Paulo Coelho


Yengeç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ocak ayı temizleme ayı olacak sizler için. Gereksiz şeyleri, gereksiz insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. 10 Ocakta sizin burcunuzda Ay tutulması meydana gelecek. İkili ilişkilerde agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. 11 Ocaktan itibaren çevrenizi değiştirmek, yeni çevre edinmek isteyebilirsiniz. Yeni etkinliklere katılmak, grup çalışmaları yapmak motivasyonunuzu yükseltebilir.

Sağlık: Aile büyüklerinizden birinin sağlığıyla ilgilenebilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Ocak ayında siz ciddi sağlık problemleri yaşamayacaksınız.

Para: Kredi başvurusu yaptıysanız onaylandığının haberini alabilirsiniz. Seyahatlerinize daha fazla para harcayabilirsiniz. 25 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana geliyor. Yeni fırsatlarla karşılaşabilir, böylece finansal gücünüzü artırabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Pozitif bir enerjiye sahipsiniz. Hırslı ve kararlı oluşunuz akademik hayatınızda başarı sağlayacak. Bu ay takıntılı olmayı ve geçmişte yaşamayı bırakırsanız ikili ilişkilerinizde sorun yaşamazsınız. Bu ruh halinden çıkmayı deneyin.

Kariyer: Yeni fikirleriniz, projeleriniz olabilir. Kişisel bilgilerinizi, iş bilgilerinizi koruyun. Projeleriniz çalınabilir. 24 Ocak itibariyle Mars kariyer evinizde gerileyecek. Satış, pazarlama, reklam, iletişime dayalı işlerinizde aksilikler olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Geçmiş geçmiştir ama gelecek bizimdir.” – F. W. Robertson

Özgüveninizi Nasıl Geliştirebilirsiniz? >>


Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları Network Okulu Ocak Ayı - Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Kendinizi baskı altında, engellenmiş hissedebileceğiniz durumlar olabilir. Ailenizle aranızda bazı sorunlar yaşanabilir. İlişkilerde kendinizi ifade etmek, canınızı sıkan konuları konuşmak istiyorsunuz. Kendinizi toparlamanız açısından güzel bir ay. İyi değerlendirin.

Sağlık: Sağlık açısından iyimser bir aydasınız. Dikkat etmeniz gereken Venüs sağlık alanınıza geçecek. Bazılarınız beslenme alışkanlıklarıyla alakalı, kadın hastalıklarıyla alakalı ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın başlarında gündeminiz maddi konular olacak. Borçlarınızla ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Kredi başvurusu gibi girişimleriniz olabilir. 13 Ocakta Venüs Balık burcuna geçiyor. Maddi anlamda sizi rahatlatacak. Kazancınızda artış olabilir, elinize toplu para geçebilir.

Kişisel Gelişim: Birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışmayın. Her işe yetişmeye çalışırsanız, kendinizi tükenmiş hissedersiniz. Dinlenmek için kendinize zaman ayırın.

Kariyer: Mars kariyer evinize geçiyor. İş ve kariyer konuları ön planda olacak. İş hayatınızda biraz yorulabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde aktif olacaksınız. İş arayıp da bulamayanlar yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler.
Bu ayki spotunuz:

“Doğada güze bir yer bul ve orada kendini tazele. Ne kadar iyi dinlendiğin, çoğu kez senin bu evrende ne kadar uzağa gidebileceğini saptar.” – M. Murat İldan


Başak Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri yoksa ufak flörtleşmelerin başlayacağı bir ay olabilir. Babanızın hayatı ile ilgili bir durum söz konusu olabilir veya anneniz ve babanız arasında sorunlar varsa bu duruma siz el atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle ortak bir iş yapma kararı alabilir, hatta bir arkadaşınızı da ortak yapabilirsiniz.

Sağlık: Sağlık anlamında keyifsiz hissedebilirsiniz. Enerji düşüklüğü olabilir. Enfeksiyon, üşütme, ayak burkmalarına karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Ocak ayının ikinci yarısı yaşam düzeninize, yatma kalkma saatinize, yemek yeme saatinize biraz daha dikkat ediniz.
Para: 11 Ocak’ta Mars Satürn karesi var. Parasal konularda rahatlayacaksınız. Yatırım yapma açısından şanslı bir dönem. Paranızla yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Eğitimle ilgili girişimleriniz olabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz için yabancı dil öğrenmeyi isteyebilirsiniz. Bu ay kişisel gelişiminize önem verdiğiniz bir ay olacak. Özellikle kitap okumaya daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Kariyer: Kendinizi, fikirlerinizi ortaya koymak, hareket enerjinizin yükseldiği bir aydasınız. İş bağlantılı yurt içi, yurt dışı seyahatler olabilir. Satış pazarlama yapıyorsanız satışların artması gibi temalar ön planda olabilir. İşle ilgili hareketlendiğiniz, yoğunlaşmaya başladığınız bir ay. İş arıyorsanız bu ayı iyi değerlendirin. Evde part time çalışmak gibi ek kazanç yaratabileceğiniz bir zaman dilimi. Ocak ayının ikinci yarısı altıncı evinizde gezegen yığılması olacak. İş konusunda kafanızın karışmasına, karmaşalara sebep olabilir. Basın, yayın, kitle iletişim araçlarıyla ilgili işiniz varsa aşırı yoğunluktan karar verememe hali söz konusu olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“İyi düzenlenmiş zaman, iyi düzenlenmiş bir zihnin en kesin işaretidir.” – İsaac Pitman

İçe Kapanık İnsanlar İçin 8 Networking İpucu >>


Terazi Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Ailenizle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edecek.

Sağlık: Ayın sonuna doğru soğuk algınlığına, gribe yakalanma ihtimaliniz yüksek.

Para: Kredi çekmek, borç almak gibi temalar olabilir bu ay. Ama borç almak için doğru bir ay değil. Yatırımlarla ilgili konularınız olabilir. Yalnız yatırım konusunda dikkat gerektiren göstergeler var.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinize odaklanabilirsiniz. Hobi olarak bile yeni bir rutin edinebilirsiniz.

Kariyer: Satış yapanlar için ayın ortalarını tercih etmeyin. 14-15, 20-25 tarihlerinde ortaklı konularda bir şeyler yapmak, satış yapmak için çok doğru zaman değil. Bazılarınız maddi getirisi yüksek iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Hayatınızı yaşamaktan asla vazgeçmeyin. Bir derse katılın. Hobi geliştirin, insanlarla tanışın. Siz sadece kendi ilgi alanlarınızın derinliği kadar ilginçsinizdir.” – Sherry Argov

İş Performansınızı %1000 Nasıl Artırırsınız? >>


Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay evde kalma arzunuz artabilir. Evde yenilikler, düzenlemeler, tadilatlarla uğraşabilirsiniz. Sevdiğiniz biri varsa ona açılmayı düşünebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa ciddi adımlar atıp, evliliğe doğru gidebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onların hayatında gelişmeler olabilir, güzel haberler alabilirsiniz. 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Öfkeli, ani davranışlar, agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Böyle yaparsanız haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. 7 Ocakta Mars Boğa burcuna geçiyor. Bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. 20 Ocaktan itibaren ailevi konular masaya yatırılıp çözümler aranabilir.

Sağlık: Stres sağlığınızı sıkıntıya sokabilir. Her şeyi kafanıza takmayın. İçinizde biriktirmeyin. Bu ay meditasyona ağırlık vermeniz sizi rahatlatacaktır.

Para: Maddi konularda biraz rahatlayacağınız bir dönem. Ödemelerinizi yapabilir, yatırım konularına girişebilirsiniz. Yalnız harcamalarınızda savurgan olacağınız bir dönem. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Keyif aldığınız bir aktiviteye katılmak, bir kursa yazılmak, bir eğitime katılmak isteyebileceğiniz bir ay olacak.

Kariyer: 13 Ocakta Oğlak burcunda Yeniay meydana geliyor. İş hayatınızda kötü giden ne varsa bunları düzeltmek için, çözüm için iyi bir dönem. 14 Ocakta Güneş Plüton kavuşumu yaşanıyor. Bu kavuşum 14 Ocak civarı ticari faaliyetlerinizde önemli dönüşümler olabileceğini gösteriyor. 20 Ocak itibariyle kariyerinizle ilgili çıkış arıyorsunuz, planlar yapıyorsunuz.
Bu ayki spotunuz:

“Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil, eyleme geçmektir.” – Herbert Spencer

Doğrudan Satış Ekibiniz Hakkında Bilmeniz Gereken 27 Şey >>


Yay Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizle vakit geçirmek size huzur verebilir. Sosyal yönünüz ön planda. Aktivitelere katılabilirsiniz. 20 Ocak-19 Şubat tarihleri arasında Güneş Kova burcunda olacak. Girişkenliğiniz, iletişim becerileriniz iş çevrenizde fırsatlar yaratabilir. Merkür’ün de Kova burcuna geçişiyle beraber yakın çevre ilişkilerinizde, online, telefon ya da yüz yüze görüşmelerinizde artışlar olabilir.

Sağlık: Mars, enfeksiyon, baş ağrıları, boğaz ağrıları gibi konuları gündeme getirebilir.
Para: Harcamalarınız artsa da ayağınız yere basan adımlar atıyorsunuz. İhtiyacınız olan neyse onu satın alacaksınız. Zam, gelir artışı, prim beklentisi olanlar hakettiklerini alabilirler. 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması yaşanıyor. Maddi konularda biraz zorlanabilirsiniz bu süreçte.

Kişisel Gelişim: Merak ettiğiniz konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Online eğitim kurslarına katılabilirsiniz. Yazmak, çizmek, üretmek gibi konular ön planda olacak hayatınızda.

Kariyer: Ocak ayının ortalarında iş yerinde telefon görüşmelerine yetişemeyeceğiniz bir yoğunluk yaşayabilir, biraz bunalabilirsiniz. İletişim trafiğinin yoğunluğunu kaldıramayabilirsiniz. Sadece ay ortalarında böyle olacak. Genel olarak iş konularında güzel ve keyifli bir ay. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği yapmak için harekete geçebilirsiniz. İşsizseniz, iş arıyorsanız yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Yaratma sürecinin başındayken, kendinizi asla ama asla sınırlamayınız.” – John Stewart

2021 Yılında İzlemeniz Gereken Kişisel Gelişim Filmleri >>


Oğlak Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs’ün burcunuza geçmesiyle ilişkiler ön plana çıkacak. Biraz daha tutkulu ve istekli hissedebilirsiniz. Bazılarınız için yeni bir ilişki kapıda olabilir. İlişkisi olanlar için ise, ilişkilerini toparlamak adına güzel bir ay olacak. İletişimde aktif olacağınız, sosyal yönünüzün ağır bastığı, aktivitelere katılacağınız bir zaman dilimi. Aynı zamanda kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler de gündeminizde olabilir.

Sağlık: Ufak tefek kazalara, sakatlanmalara karşı dikkatli olun. Ağır şeyler taşımamaya özen gösterin.

Para: Merkür ve Güneş’in para evinize geçmesiyle beraber bu alan biraz hareketlenecek. Ama Merkür, Satürn ile kavuşacak. Bu konularda biraz engellenmiş hissedebilirsiniz. Mars ile Satürn arasında kare açı olması bazı yatırımlarda aksaklıklar getirebilir. Bazı işlerinizdeki para girişleriyle ilgili biraz durağanlık söz konusu olabilir. Özellikle 14-20 Ocak tarihleri arasında bu etkiler görülebilir. Sadece ay ortalarında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Genel olarak para girişlerinin arttığı bir dönem olabilir.

Kişisel Gelişim: Eğitim hayatınızda başarılar elde edeceğiniz bir aydasınız. Aynı zamanda bir öğretmen rolüne de bürünebilirsiniz. İnsan en çok öğretirken öğrenir.

Kariyer: Venüs sizin burcunuza geçiyor ve bir süre burcunuzda kalacak. İş bitirici, işe odaklandığınız, bir şeyler yapmak istediğiniz bir dönem olacak. Takımınızdaki kişilere liderlik ediyorsunuz. Yürüttüğünüz projeler başarı getirebilir.
Bu ayki spotunuz:

“Başarının sırlarından biri, geçici başarısızlıkların bizi yenmesine izin vermemektir.” – Mark Kay

Yeni Yılda Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri >>


Kova Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ortasında ( 14-20 Ocak arası) Mars, evle ilgili bazı problemlere sebep olabilir. Ev içerisinde bazı tartışmalar, çatışmalı durumlar söz konusu olabilir. İsyan bayrağını çekip, “özgürlük istiyorum” diye bağırabilirsiniz. İlişkilerde de sağlam adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirdiğini, iş yerinizde sizden gizli projenin yürütüldüğünü ya da ilişkinizde sizden bir şeyler gizlendiğini öğrenebilirsiniz. 12,13,14 ve 18 Ocak tarihlerinde herkesin etkisi altında kalma ihtimaliniz yüksek. Kimsenin sizi etkisi altına almasına izin vermeyin.

Sağlık: Sağlık alanında genel olarak iyi hissedeceksiniz. Sadece Satürn-Mars kare açı yaptığı dönemde baş ağrıları, boğaz problemleri gibi konularda rahatsızlanmalar söz konusu olabilir.

Para: Kazançlarınızda artış olabilir. Sadece ayın ortalarında finansal anlamda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Geleceğe dair farklı planlar yapmak isteyebilirsiniz. Ay boyunca lider olmaya, lider sorumlulukları içerisinde ilerlemeye izin verin.

Kariyer: Yeni projeler üretip başarılara imza atabilirsiniz. Dijital alanlarda, teknolojik, marketing tarzı işleriniz varsa 30 Ocakta burcunuzda Merkür gerilemeye başlıyor. Dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. İş alanınızda hırsa değil, başarıya odaklanın. Liderlik vasıflarınızı kullanmaya özen gösterin.
Bu ayki spotunuz:

“Bir plandan yoksunsan, başkalarının planlarının bir parçası olursun.” – Amerika Atasözü


Balık Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişim trafiğinizde artış, yoğunluk söz konusu olacak. Kardeşlerle, yakın arkadaşlarla ilgili mücadele gerektiren konularda sizin de el atmanız, desteklemeniz beklenebilir. 16,17,18 Ocak tarihlerinde dost olarak gördüğünüz ama gizli düşmanınız olduğunu yeni fark edeceğiniz kişiler ortaya çıkabilir. Uzun zamandır devam eden bir ilişkiniz varsa heyecanınız artabilir. Bekar olanlar, nasıl bir partnere ihtiyaç duyduğunu düşünebilir.

Sağlık: Kilo vermeye başlamak için uygun bir zaman. Diyet ve spor planlaması yapabilirsiniz.

Para: Kazançlarınızda artış olabilir. Para alanında inançlarınızı değiştirmeniz gerektiğine dair uyarılarda bulunuyor gökyüzü. Bu alanda değişime gitmezseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ocak ayı hayallerinizi gerçekleştirme yolunda hem yardımcı olacak, hem duygularınızı hem düşüncelerinizi hem de hayallerinizi tekrar gözden geçirmeniz konusunda olumlu etki oluşturacak. 12-13-14-18 Ocak tarihlerinde Balık burçları duygularında çok dikkatli olmalı. Duygusal planlarınızı, düşüncelerinizi kontrol altında tutmazsanız daha sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. İstekleriniz konusunda net olduğunuz sürece başarı kaçınılmazdır.

Kariyer: İş hayatında terfi bekleyen bir Balık burcuysanız, 25 Ocaktan önce terfi alabilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız 20-25 Ocak hayatınızın iş teklifini ya da fırsatını yakalayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, seçiminiz doğruysa kesinlikle iş kurabilirsiniz. Dikkatinizi toplamanız, öğrenmeniz, çalışmanız gereken bir ayda olduğunuz için acele hareket etmemeye özen gösterin.
Bu ayki spotunuz: Hayal ettiğiniz her şey gerçektir. Pablo Picasso

Girişimciler için 2021 yılı burç yorumları hakkında tüm merak edilenleri sizler için hazırladık. Astroloji yorumları, kişisel gelişim, ilişkiler, para ve daha birçok konuda sizlere beklentileriniz hakkında fikir vermektedir. Peki 2021 yılında girişimcileri neler bekliyor?

2020 yılı ekonomik krizlerin, salgın hastalıkların, depremlerin, yangınların, mücadelenin olduğu zor bir yıldı. Kimilerinin krizi fırsatı olurken, kimilerinin fırsatı kriz oldu. 2020 yılına güle güle derken, 2021 yılına güzel dilekler, ümitler, dualarla merhaba diyoruz.

2021 yılı bir yandan şans getirecek, bir yandan da dersler verecek. Yılın ilk yarısı, sıkıntı etkisi ve enerjisi ile geçebilir. Çalışma hayatında, ikili ilişkilerde, sağlık alanında, ticarette stresli ve zor geçecek bir süreç olabilir. Özellikle Şubat ayı Merkür gerilemesi, Uranüs ve Mars’ın kare açısı, zorlu bir zaman dilimini işaret etmekte.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek?

Meteorolojik durumlardan ulaşım, araç, iletişim, toplum sağlığı, ekonomik, finans, uluslararası liderlerle ilgili geniş kaoslu durumlar olabilir. Bu yıl önemli iki konu var. İlki, Jüpiter ve Satürn’ün Kova burcunda kavuşum yaşamaları, ikincisi ise; yıl boyunca etkisini zaman zaman hafif, zaman zaman yoğun bir şekilde hissedeceğimiz Satürn ve Uranüs arasındaki sürtüşmeli açı olacak.

Ayrıca İkizler ve Yay burcundaki tutulmalar da etkisini gösterecek. Teknolojinin geliştiği, bilginin gerçekliğinin sınandığı, teorilerin, düşüncelerin önem kazandığı, entelektüelliğin ve yaratıcılığın değer kazandığı bir zamana doğru ilerliyoruz. 2021 yılında Kuzey Ay düğümleri İkizlerde, Güney Ay düğümleri Yay burcunda olacak. Özellikle Güney Ay düğümleri diyor ki:

Yeni fırsat kapılarının da açılacağı bu yıl, doğru değerlendirmeler yapmak gerekir. Anlayacağınız zaman zaman mücadele edeceğimiz zaman zaman kendimizi maceraların içinde bulacağımız bir yıl bizleri bekliyor.

Not: Bu yıl evlenmeyi düşünenler Mart, Haziran, Eylül ve Ekim aylarını tercih edebilir.
Bu yılki spotunuz: Zorlukların etkisini artıran bizim tepkimizdir. Karşılaştığınız zorluklardan mutlaka almanız gereken bir ders vardır. Ve sizi geliştirecek olan da budur. Bakış açınızı değiştirin. Negatif bakış açısından sıyrılıp, pozitif bakış açısına sahip olmaya çalışın.
Güzel, başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim…

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası >>


Koç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

2021 yılında Satürn ve Jüpiter Kova burcunda.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2021 yılında Satürn ve Jüpiter Kova burcunda. Sosyal çevre ve ilişkiler alanında gelişmeler yaşayacaksınız. Sosyal çevre bağlantılarınızda önemli değişim ve dönüşümler meydana gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmaktan mutluluk duyacaksınız. Eski tanıştığınız insanlarla zaman zaman işlerin zorlaştığını görebilirsiniz. Jüpiter, sosyal ilişkiler alanında fırsatlar sunacak, şans getirecek. İlişkilerle ilgili konular 28 Mart itibariyle hareketlenmeye başlıyor. 28 Martta gerçekleşecek olan Dolunay, ilişkilere dair önemli kararlar almanızı sağlayacak. 23 Nisan’dan sonra aile ve yuva alanlarınıza daha fazla enerjinizi harcayacaksınız. 6 Ekimdeki Yeniay ilişkilerinize yeni bir gözle bakmanıza neden olacak. Uranüs-Satürn kare açısı, kariyer çevreleriyle olan ilişkilerinizde bazı aniliklerle, kazalarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Sağlık probleminiz varsa sağlıkla ilgili probleminizde iyileşmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tedavi, doktor, yöntem her ne varsa size destek çıkıyor.

Para: Bu sene maddi konularda hızlı olaylar karşınıza gelebilir. 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde parasal konularda biraz kafanıza göre davranma isteğinizin yüksek olduğunu görebilirsiniz. Beraber iş yapacağınız insanlarla para konularında sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Maneviyatınızın arttığını göreceksiniz. Spirituel, ruhsal konular ve bu gibi alanlar kendinizi göstereceğiniz bir döngü olacak. Öğrenmeye yeni şeyler denemeye kısa vadeli planlara odaklanmaya ihtiyacınız var.

Kariyer: Kariyer alanında sıkıntılar yaşamıştınız. İş hayatınızda neleri isteyip, neleri istemediğinizi, neleri yapacağınızı veya yapamayacağınızı net bir şekilde gördüğünüz bir döngüyü tamamladınız. Kariyerinizi yapılandırma sürecine giriyorsunuz bu yıl. Güzel ve önemli bir kariyer yılı olacak. Uranüs ve Satürn kare açı yapacak. Kariyerinizle ilgili beklenmedik durumla karşılaşabilirsiniz.

Milyoner Olmak İçin Öğrenilmesi Gereken 4 Ders >>


Boğa Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

28 Temmuz'a kadar sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi hareketli tutacaksınız.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Annenizin hayatında gözle görülür gelişmeler devrede olabilir. Annenizden yana fırsatların da olduğunu göreceksiniz. 14 Mayıs itibarıyla Jüpiter, Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi hareketli tutacaksınız. Diğer insanlarla sosyalleşmeniz, bir araya gelmeniz, yeni ortamlara girmeniz çok önemli olacak. Yeni tanışacağınız insanlardan yeni iş fırsatları gelebilir. Uranüs, iş hayatınızda daha fevri, daha isyankar tavır içinde olmanıza sebep olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde gerilimler yaşanabilir. Baskılara karşı gelmek, daha özgür davranmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Venüs, bu yıl sağlıklı olmanız için size destek veriyor. Fakat yine de sağlıksız yeme içme ve kötü alışkanlıklara fazla düşkün olmayın. Spora veya başka aktivitelere zaman ayırın.

Para: Kendinizin para kazanması yönünde yani kendi çalışmalarınızla, kendi yeteneklerinizle, kendi değer yargılarınızı ortaya koyarak kazanç elde etmek, kendi kazançlarınızı değerlendirmek anlamında 2021 çok önemli bir süreç. 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık tarihlerinde cebinize bir para girebilir. Parasal konularda ne yapmanız gerektiğini tutulmalar ile beraber görebilirsiniz. Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmak gerektiğini anlayacaksınız. Buna göre de kafanızda bir takım planları oluşturacaksınız.

Kişisel Gelişim: 2020 yılında krizi fırsata çevirenlerden biri de sizdiniz. Önemli değişimler ve dönüşümler yaşamıştınız. Hayata karşı çok farklı gözlerle bakmaya başlayabilirsiniz. Yıl genelinde yeni deneyimler, gelişim imkanları bakımından güzel destekler var. Kendi değer yargılarınızı sorguluyorsunuz. Yeni bilgiler öğrenmek, yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Bu yıl kariyer ve iş fırsatlarınızın çok önemli bir noktaya taşındığını görebilirsiniz. Kariyerinizde üst basamaklara yükselebilir, istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Kariyer hedeflerinizle ilgili yeni planlamaların, düzenlemelerin olacağı bazı önemli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz güçlü bir yıl.

Komfor Alanı Ve Agave Kaktüsü Hikayesi >>


İkizler Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Yurt dışı bağlantılı konular, yurt dışına taşınma, seyahat gibi durumlar söz konusu.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkiler, ortaklı ilişkiler adına güzel bir yıl olacak sizler için. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konular, yurt dışına taşınma, seyahat gibi durumlar söz konusu. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması yaşanacak. İlişkinizde ilk kırılma yaşanabilir veya ayrılık kararı alabilirsiniz. 4 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması da ilişki dinamikleriniz, evlilik, ortaklık gibi önemli yapılar için çok belirleyici görünüyor. Önemli kararlar verebilirsiniz.

Sağlık: Bu yıl özellikle Ocak ve Şubat aylarında bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Bu dönemde vitaminlerinizi almayı ihmal etmeyin.

Para: 2 Haziran’da parasal konularda güzel getiriler karşınıza gelebilir. Üç haftalık dönem boyunca kazançlarınız yüksek olabilir. Birilerine borç verdiyseniz borçlarınızı geri alabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek ve bununla birlikte paranızı artırma güdüsü olabilir.

Kişisel Gelişim: Bu sene kendinize yatırım yapmanız gereken yıllardan bir tanesi. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle geleceğiniz için hedeflediğiniz amaçlarınızı, birtakım isteklerinizi hareketlendireceksiniz. Eğer öğrenciyseniz, okuyorsanız kafanızdaki fikirleri uygulamak, öğrenmekte kolaylık açısından da son derece şanslı bir süreçte olacaksınız. Öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

Kariyer: 14 Mayıs itibariyle Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Kariyerinizde ve iş alanlarınızda güzel sıçrayışlar, istediğiniz bir pozisyona gelme ya da uzun zamandır uğraşıyorsanız ve bunun karşılığını bekliyorsanız bu karşılığı alacağınız zamanlar devreye giriyor. Medya, basın, yayın işleri iş olarak da eğitim olarak da karşınıza çıkabilir.

İçe Kapanık İnsanlar İçin Networking İpuçları >>


Yengeç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

30 Ekim'de Mars'ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber mutlu, keyifli aşkı hissedeceğiniz zamanı yaşayabilirsiniz. 1

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Ekim’de Mars’ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber mutlu, keyifli aşkı hissedeceğiniz zamanı yaşayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması sosyal çevre alanlarınızı değiştirecek. Hayatınızla ilgili değişimler yapmak istiyorsanız bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Sağlık: Tutulmaları sağlık alanında alıyorsunuz. Kendinize vakit ayırmayı, spirituel konularla ilgilenmeyi ihmal etmeyin. Karaciğer yağlanmalarına, bacak sıkıntılarına açık görünüyorsunuz.

Para: Bu sene ortak parasal konulardan yana şansınız olacak. Eşinizin ya da partnerinizin parasal sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Ödemeniz gereken vergiler, krediler olabilir. Satürn parasal alanlarda sizi test edecek. 24 Temmuz, 22 Ağustos tarihlerinde Dolunay var. Parasal konularla ilgili sorunlarınızı bu dönemlerde halledebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yabancı dil öğrenmek istiyorsanız bu yıl şanslı etkiler altında olacaksınız. Gelişim imkanlarınızı gözden kaçırmayın. Özellikle 10 Haziran’da ki İkizler tutulması size önemli farkındalıklar getirebilir. Zararlı alışkanlıklarınızı bırakmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönlerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve ticari işleriniz hız kazanabilir. 26 Mayıs-4 Aralık’taki tutulmalarla beraber işle ilgili konular hızlanabilir.

Hızlı Öğrenmek İçin 7 Önemli Beceri >>


Aslan Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Kimi Aslanlar, evlenebilir, kimi Aslanlar boşanabilir, kimilerine ortaklıklar getirebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu yıl Satürn, ilişki alanınızda sizi test edecek. Kimi Aslanlar, evlenebilir, kimi Aslanlar boşanabilir, kimilerine ortaklıklar getirebilir. İlişkinizi ciddiye almıyorsanız, sorumluluk almıyorsanız Satürn bu ilişkiyi yıkacaktır. Satürn, yedinci evden geçerken yapılan evlilikler, iş ortaklıklar uzun soluklu olabilir. Satürn’ün Uranüsle kare açı yaptığı dönemlerde iş ilişkilerinizde, evliliklerinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Bekar Aslanlar 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar aşkı karşınıza getirebilir. Bu aşkın sorumluluğunu almak üzere harekete geçebilirsiniz. Evliyseniz, tutulmadan alacağınız etkilerle çocuğunuzla ilgili hızlı gelişmeler olabilir.

Sağlık: 23 Mayıs’ta Satürn’ün geri hareketi sağlıkla ilgili konuları yeniden ele almanızı sağlayacak. Tutulma zamanlarında sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. 23 Nisan-4 Haziran tarihleri arasında sağlığınıza, bağışıklık sisteminize ekstra özen göstermeniz gerekiyor.

Para: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında ortak parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi veya borcun altına girmek, kredilerinizi yapılandırmak, ödemelerinizi yeniden ele almak açısından şanslı bir dönem. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihlerinde, ticari faaliyetleriniz varsa tahsilat yapma, parasal konularda kendinizi geliştirme konularında şans size gülecek.

Kişisel Gelişim: Sanatsal işleriniz ön planda. Hobilerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: Uranüs, kariyer evinizin tepe noktasında. Kariyerinizle ilgili değişimler, dönüşümler yaşıyorsunuz. Ocak ayı kariyeriniz için önemli. Kariyerinizle ilgili çok hızlı, ani gelişmeler yaşanabilir. 19 Kasım’daki tutulmayla birlikte kariyerinizde hızlı bir sıçrama yaşayabilirsiniz.

2021 İçin Edinmeniz Gereken 21 Kişisel Gelişim Hedefi >>


Başak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili duygusal meseleler 19 Kasım'da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla beraber devreye girebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3 Mart’ta ilişkiler önem kazanıyor. 13 Mart’ta gerçekleşen Yeniay, bu alanlarda önemli karar ve fırsatları karşınıza getirebilir. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar, ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşecek. Önemli kararlar alabilirsiniz. Ev sahibi olmak, evinizi değiştirmek ya da yenilemek istiyorsanız 26 Mayıs ve 4 Aralık’ta oluşacak tutulmalarla beraber bu alanların hareketlendiğini görebilirsiniz.

Anne ve babanızın hayatındaki bazı zorlanmalar bu tarihlerde hızlanabilir. Uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili duygusal meseleler 19 Kasım’da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla beraber devreye girebilir. 7 Ocakta Venüs ilişkiler alanınızda olacak.Bu alanda kendinizi mutlu, huzurlu, şanslı görebilirsiniz. 27 Şubat’ta sizin burcunuzda Dolunay var. Hayatınızla, kendinizle, dış görünüşünüzle ilgili önemli kararları bu Dolunayla beraber hayata geçirebilirsiniz.

Sağlık: 30 Ocak-21 Şubat, 14 Mayıs-28 Temmuz ve 11 Haziran-29 Temmuz tarihleri arasında sağlığınıza ekstra özen gösterin. Durumları fazla zorlamayın. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Para: 27 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında Merkür para evinizde geriliyor. Girişimleriniz, planlarınız varsa başka bir zamana bırakmanız daha hayırlı olabilir. Bu yıl gereksiz harcamalardan uzak durursanız, finansal konularda iyi günler sizi bekliyor.
Kişisel Gelişim: Kendinize ve gelişiminize daha çok özen gösterdiğiniz bir yıl olacak. Yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Kariyer: İş yapmaktan mutluluk duyacağınız, yaptığınız işten memnun olacağınız bir yıl geliyor. Jüpiter iş alanınızda size şans ve fırsatlar sunuyor. Yeni bir projeye dahil olabilirsiniz ya da hayatınızda birtakım fikir ve planlar varsa, bu fikir ve planları hareketlendirebilirsiniz. Satürn de bu alanda olduğu için zaman zaman sizi test edebilir.

Çevrimiçi Eğitimin Avantajları >>


Terazi Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Parasal konularda hızlı, beklenmedik konular karşınıza çıkabilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2021 yılında aşkı doyasıya yaşayacaksınız. Aşk ön planda olacak. Çocuğunuz varsa, çocuklarınızın hayatıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yoksa, çocuk istiyorsanız çok güzel güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. 16 Ağustos sonrası sosyal çevreniz genişleyecek. Sosyal hayatınız daha aktif olacak.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında sağlığınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ekim ayı itibariyle sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında maddi konularda çok hızlı adımlar karşınıza gelebilir. Uranüs ortak para hanenizde dolaşıyor. Parasal konularda hızlı, beklenmedik konular karşınıza çıkabilir. 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde maddi konularda bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda vereceğiniz tepkiler bu tarihlerde önemli olacak. Borçlanma, yatırım konularına biraz daha dikkat edin. Kontrollü para harcamanız gerekiyor.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişiminizle ilgili kavramlar 2021’de ön planda olacak. 10 Haziran tarihinde eğitim fırsatları, yeni öğreneceğiniz konular karşınızda olabilir. Kendinizi kucaklayacağınız, kendinizi seveceğiniz bir süreç başlıyor.

Kariyer: Sanatsal işlerinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında iş alanlarınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem iş ile ilgili konularda sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız. 2 Haziran kariyer ile ilgili fırsatlar var. Yaz aylarında kariyerinizde hızlı açılımlar ve gelişmeler karşınıza gelebilir.

Sağlıklı Beslenmenin Zihnimizdeki Karşılığı Nedir? >>


Akrep Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

4 Nisan ve civarı sağlığınızla ilgili konuları gözden geçireceksiniz.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aile, yuva konularında çok güzel açılımlar, çeşitli fırsatlar var. Yuvanızı kurmak istiyorsanız, güzel şanslar karşınıza gelebilir. 14 Mayıs – 28 Temmuz tarihlerinde aşka açık olacaksınız. 24 Temmuzda ailenizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Nihai kararınızı almış ve bu yolda ilerliyor olacaksınız.

Sağlık: 4 Nisan ve civarı sağlığınızla ilgili konuları gözden geçireceksiniz. Kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızla ilgili birtakım girişimlerde bulunmak, beslenme şeklinizi, alışkanlıklarınızı değiştirmek anlamında destekliyor gökyüzü.

Para: Tutulma zamanları elinize para geçebilir. Parayla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu parayla yatırım yapabilirsiniz. 30 Ocak-21 Şubat tarihleri arasında emlak alım satım konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Kendinizi ve kimliğinizi yeniden keşfedeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. Bu yıl öğrenmeniz gereken en önemli şey, sabır olacak. Aceleci davranmaktan kaçının.

Kariyer: Bu yıl genel itibariyle kariyer hayatınız iyi geçecek. Yurtdışı bağlantılı işleriniz olabilir. İşinizde daha fazla sorumluluk alıyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kendi işinizi kurma planlarınız varsa, bu yıl bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Stratejik Ağ Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur? >>


Yay Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter'in Balık burcunda olmasıyla; ev, aile, yuva konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hem Satürn hem Jüpiter sizin yakın çevre, akraba, kardeş alanlarınızda dolaşıyor. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter’in Balık burcunda olmasıyla; ev, aile, yuva konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aile ile ilgili bir takım düşünceleriniz varsa (ev alım satım, yenileme, eşya alma gibi) bu dönemde şanslar elde edebilirsiniz. Bekar Yaylar, yuva kurmak için bu tarihleri iyi değerlendirmeli. 30 Mayıs-22 Haziran tarihlerinde ikili ilişkilerde problemler ortaya çıkabilir. Dikkatli adımlar atmanız gerekiyor.

Sağlık: Tansiyon iniş çıkışlarına, hormonal dengesizliklerine dikkat etmeniz gerekiyor 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde.

Para: Ocak ayı parasal konularla ilgili parasal çözümleri karşınıza getirebilir. 11 Temmuz’da para ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Para ile ilgili kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Bir borcun, bir kredinin altına girme olasılığınız artabilir. 24 Haziran’daki Dolunayda cebinize bir miktar para girebilir.

Kişisel Gelişim: Olaylara karşı bakış açınız değişiyor. Kendinizi geliştirmeye daha çok önem veriyorsunuz. Kim olmak istediğinizi, kendinizi nerede görmek istediğinizi düşünecek, hedeflerinizi yeniden belirleyeceksiniz.

Kariyer: Eğitim, satış, reklam, pazarlama, web tasarımcılığı, radyo, televizyon bütün bu alanlarda şansınız yüksek olacak. Dijital dünyayı siz bu sene çok iyi kullanacaksınız. Kariyer hayatınızda Temmuz ve Eylül ayı çok aktif olabilir. Hem çabanızın hem de mücadelenizin kariyerinizde arttığını görebilirsiniz. Mart ve Nisan aylarında çalışma hayatınızda veriminiz düşebilir ama strese girmeyin. Kendinizi toparlayacaksınız.

Network Okulu Eğitimleri Başladı – Başarının Önündeki Engelleri Kaldır! >>


Oğlak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri haricinde yıl geneli çok ciddi sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Yakın çevre, akrabalar, arkadaş, ilişki alanlarınızda çok önemli fırsatlar, şanslar kapınıza gelebilir. Yakın çevrenizdekilerin hayatındaki güzel gelişmeler de sizi mutlu edecek. 19 Kasım’daki tutulma ile beraber çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: 4 Mart itibariyle sağlığınıza ekstra özen gösterin. 30 Mayıs-22 Haziran aralığında Merkür sağlık alanınızda gerileyecek. Eski rahatsızlıklarınız tekrar nüksedebilir.

Para: Şansınız maddi konulardan yana iyi olacak. Parasal konularda çok önemli getiriler karşınıza gelebilir. Gelen paraları yatırıma çevirebilirsiniz. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri haricinde yıl geneli çok ciddi sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız. Yalnız 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde parasal konularda çok fazla açılmamaya özen gösterin. Ekonomik zorlanmalara açık olabilirsiniz bu tarihlerde.

Kişisel Gelişim: Eğitime, özellikle yabancı dil eğitimine başlayabilirsiniz. Bu yıl özellikle Mart ve Mayıs aylarında enerjiniz çok yüksek olacak.

Kariyer: Geçtiğimiz yılda başlattığınız işleri bu yıl geliştirebilir, büyütebilirsiniz. Başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. 11 Şubat’taki Yeniay, iyi bir iş anlaşması getirebilir ya da işinizde güzel bir terfi aldırabilir.

Yeni Yıl Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri >>


Kova Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Gayrimenkul, emlak konuları ile alakalı sürpriz, beklenmedik durumlar gündeme gelebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ocak, Şubat ayları ikili ilişkilerde biraz zorlu geçebilir. 17 Şubat, 15 Haziran, 24 Aralık tarihlerinde stresli olabilirsiniz. Evinizle, ailenizle alakalı durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, isyan edebilir, evinizden bir süre uzaklaşmak isteyebilirsiniz. 26 Mayıs, 10 Haziran, 19 Kasım ve 4 Aralık tarihlerindeki tutulmalarla birlikte ilişkiler konusunda yeni kararlar alıyorsunuz.

Aşka bakış açınız değişiyor. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir. Çocukla alakalı gelişmeler de gündeminizde olabilir. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar sosyal çevrenizi düzenleyecek tutulmalar. Bazı ortamlara girebilir, bazı gruplara dahil olabilirsiniz. Takım çalışmaları içerisinde bulunabilirsiniz ya da çevre değişikliği yapabilirsiniz.

Sağlık: Kilo sorunlarınız varsa zayıflamak isteyebilirsiniz. Yıl genelinde sağlığınız iyi olacak. Sadece 30 Ocak- 21 Şubat tarihleri arasında Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Eski sağlık problemleri yeniden karşınıza gelebilir.

Para: Gayrimenkul, emlak konuları ile alakalı sürpriz, beklenmedik durumlar gündeme gelebilir. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Parasal konularda çok güzel fırsatlar sizi bekliyor. Parasal kazançlarınızın yüksek olduğunu göreceksiniz bu dönemde.

Kişisel Gelişim: Satürn ve Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Yaşamınızın şekli, hayata karşı duruşunuz tamamen değişiyor. Yeni gelişmeleri, kalıcı adımları gündeme getirmeye başlıyor. Değişime açık olun. Yapmam dediğiniz şeyleri yapacağınız bir süreç olacak. Hedeflerinizi, planlarınızı netleştirip istikrarlı olmanız gerekiyor. Yaratıcılığınız artabilir, hobileriniz ile alakalı önemli gelişmeler de gündeminizde olabilir.

Kariyer: 5 Kasım’da bir yeniay var. Kariyer alanlarınızda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. 30 Ekim itibariyle kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz bir döngü içerisinde olacaksınız.

İş Performansınızı Nasıl %1000 Artırabilirsiniz? >>


Balık Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde Satürn Uranüs karesi yaşanacak. Kare etkileri yakın çevrenizde zorlanacağınızı, kardeşlerle, akrabalarla, yakın arkadaşlarla ilgili zorlanmalar, yol ayrımları olabileceğini gösteriyor. 26 Mayıs, 10 Haziran, 19 Kasım ve 4 Aralık’taki tutulmalar ile birlikte ev, aile alanınız şekillenmeye başlıyor. Yer değişimleri olabilir, evlenebilirsiniz. Hayatınızın temelleri ile ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aile kurmak isteyebilirsiniz. 26 Haziran’dan itibaren aşk hayatınız aktif olacak. Hayatınızda biri yoksa 21 Haziran’dan sonra bu insanla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda bu insanla ilgili kararlarınızı 10 Temmuz’da gerçekleşecek olan Yengeçteki yeniayla beraber alabilirsiniz.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Kilo alabilirsiniz. Spor yapmanızda fayda var. 24 Temmuz’daki ve 22 Ağustos’taki Dolunay sağlık alanlarınızı tetikleyebilir. Beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir. Bu dönem bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmanız yerinde olacaktır. Damar, dolaşım sistemi, varislere biraz daha açık olacaksınız. 28 Ocak’ta oluşacak Dolunay ile beraber beslenme şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Para: Gayrimenkulle alakalı yatırımlar yapabilirsiniz. 12 Nisan’da para evinizde oluşacak bir yeniay, size güzel kazançlar getirecek. 28 Mart’ta parasal konularda önemli bir takım olaylar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn ve Jüpiter’in kova burcunda ilerlemesi, iç dünyanızı yapılandırıcı etkileri barındırmakta. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Bazı balıklar için korkularla yüzleşme zamanı. Satürn ve Jüpiter kavuşumu sizin için yapılanma zamanı. 14 Mayıs-28 Temmuz arası Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Siz kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Duygusal karmaşalarınıza yön bulmaya başlayacaksınız.

Kariyer: Çok çalışmanız gerekiyorsa, kendinizi vermeniz gereken bir işiniz varsa, biraz daha yaratıcılığa dayalı işleriniz varsa ilhamınızın çok yüksek çalıştığını görebilirsiniz. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar kariyerinizde önemli bir takım sonuçları karşınıza getirebilir. Kariyerinizde neyi sevip sevmediğinizi görebilirsiniz, hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bu dönem işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, hızlı olaylarla bu iş değişimleri için destekli olacaksınız. Mart ayı çok aktif. Özellikle iş hayatınız için Mart ayını etkin bir şekilde kullanın.

Aylık Burç Yorumları – Ocak Ayı Burç Yorumları >>

Girişimciler için aylık burç yorumları. Aralık ayında kişisel gelişim, para, sağlık, kariyer ve daha bir çok alanda bizi neler bekliyor? Aya 30 Kasım İkizler burcunda gerçekleşen Ay tutulması ile başlıyoruz. Bazı sonlanmalar, finaller yaşayabilirsiniz.

Kötü giden bir ilişkiniz varsa bitirme kararı alabilirsiniz. Güzel giden bir ilişkiniz varsa evlilik, söz, nişan kararı alabilirsiniz. Yarım kalan projeleriniz, işleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. 20-21 Aralık’ta Güneş-Merkür kavuşumu yaşanıyor. Yeni başlangıçlar için güzel bir dönem. İş girişiminde bulunmak veya kendi işini kurmak isteyenler, bu tarihleri iyi değerlendirin.

Girişimciler İçin 2020 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş tutulması zorlayarak geliyor. Bu Güneş tutulması yeni başlangıçlar için göksel müdahaledir. Özellikle 23° civarında dokuzuncu evinizde Yay veya İkizler burcunda artı, eksi üç derece bir gezegeniniz varsa, bu Güneş tutulması o gezegeninizin üstünde olacaktır, güçlü çalışacaktır. Yoksa, hafif çalışacaktır. Yine de ufak tefek gündemleriniz olacaktır.

Yıl biterken 17-19 Aralık itibariyle Aralık itibariyle Satürn ve Jüpiter aynı anda Kova burcunda olacak. Satürn Mart 2023’e kadar Jüpiter ise, bir yıl kalacak. Bu sene ikisi bir arada olacak. Satürn bir eve geçiyorsa, o ev ile ilgili sizi sınava tabi tutabilir. Jüpiter bir eve geçiyorsa, o ev ile ilgili şans getirir. Satürn sınarken, Jüpiter ödüllendirir, şımartır. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar farkındalık getirir. Bir final, sonuç, tamamlanmadır. Tüm karanlıklar aydınlanır, gerçekler ortaya çıkar. Duygu durumlarınızdaki bozukluklar Dolunay zamanlarında artar.

Venüs, 15 Aralık’a kadar Akrep burcunda olacak. Venüs, ilişkiler, aşk, para, mutluluk, beğenmek, arzulamak, ortaklıklar temalarını gösterir. Akrep burcuna geçtiği anda pek keyifli olmayacak. Bir gezegen kendi yönettiği burcun karşısındaki burca geçiyorsa güç kaybeder. Venüs, Akrep burcunda zararlıdır. İlişkilerinizde “benimsin” tavrı ilişkilere zarar verir. İlişkilerde güç oyunları olur. Venüs Akrep, değişim, dönüşümdür. Kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Venüs 15 Aralıktan itibaren Yay burcuna geçiyor. Sosyal ortamlarda daha aktif olma, yeni yerler gezme, görme isteği olabilir.

Çevrimiçi Eğitimin Avantajları >>


Koç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Kasımdaki İkizler burcundaki Ay tutulması sizin üçüncü evinizi etkiliyor. Aya girerken iletişiminiz, planlarınız, kararlarınız dikkat çekiyor. Planlarınızı en yakın arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerimizle ortak gündemleriniz olabilir. Geçmişe dair eski konu ve gündemleri hatırlayabilirsiniz. Bunu artık sonlandırma kararı alabilirsiniz. İlişkilerinize başka bir boyut kazandırmak isteyebilirsiniz. Güneş ve Merkür Yay burcunda olacak. Bulunduğunuz ortamla yetinmeyip kendinizi açmak isteyebilirsiniz. 14 Aralık’ta Yay burcunda tam güneş tutulması gerçekleşiyor. Uzak çevrelerle alakalı yeni gündemler hayatınıza girebilir.

Sağlık: Mars sizin burcunuzda olacak. Sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Sinirleriniz gerilebilir. Stres kaynaklı bazı sağlık sorunları çıkabilir.

Para: 15 Aralık’a kadar her türlü finansal konularınız gündeminizde olacak. Banka kredisi çekecekseniz güzel bir destek var gökyüzünden.

Kişisel Gelişim: Yurt dışı kaynaklı bir okuldan veya bir kurstan eğitim almak, yabancı dilinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Hayalleriniz büyük olsun ama hemen ulaşmak için sabırsızlığa kapılmayın. Güneş ve Merkür dokuzuncu evinizde olacak. Hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz. Besleniyorsunuz evrenden.

Kariyer: Önemli anlaşmalar yapabilir, imzalar atabilirsiniz. Özellikle ticari faaliyetleriniz varsa hareketlenmeler olabilir. İşle ilgili seyahatler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Vizyonunuzu geliştirmek için yeni adımlar atıyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: “Nerede olursanız olun, elinizdekilerle yapabileceğinizi yapın.” Theodore Roosevelt

Evlerinizde Sağlıklı Beslenme Önerileri >>


Boğa Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs aile, yuva konularında size destek veriyor. Partnerinizle, eşinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ortaklıklar için de güzel bir destek olacak. El sıkışmak için çok uygun bir dönem. Aralığın son haftası Plüton Mars ile karşıt açı yapacak. İkili ilişkilerde gerilimler yaratabilir, dikkatli olmanızda fayda var. 30 Aralık tarihinde gerçekleşen Dolunay üçüncü evinizi etkiliyor. İletişiminize biraz daha dikkat etmeniz gerekir. Yanlış şeyler söylemeye, kırmaya ve kırılmaya açık olabilirsiniz.

Sağlık: Spor yapmaya başlayabilirsiniz. Bazılarınızın ufak tefek sağlık problemleri olabilir. Özellikle Aralık ayının son haftası sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Ay tutulması ikinci evinizi etkiliyor. Parasal konularla ilgili kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz ve bu sıkıntıları sonlandırma kararı alabilirsiniz. Güneş ve Merkür Yay burcunda sizin sekizinci evinizde. Gündeminizde parasal konular, borçlar, alacaklar, verecekler, bankalar, sigortalar olacak. Kazancınızı arttırmak, ek gelir elde etmek istiyorsunuz. Güneş tutulması da Yay burcunda gerçekleşiyor. Bu ay tamamen parasal konulara odaklısınız. Parasal olarak şanslısınız aslında ama bu şansı göremiyor olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Güneş ve Merkür 21 Aralık’tan itibaren Oğlak burcuna geçiyor. Yurtdışı ile ilgili konular, eğitimler, kişisel gelişim eğitimlerine başlayabilirsiniz.

Kariyer:  17-19 Aralık tarihlerinde Satürn Kova burcuna geçiyor. Jüpiter de eşlik ediyor. Kariyer hayatınızla ilgili bazı kararlar almaya başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili bazı şeyler tıkanmış hissedebilirsiniz. İş değişikliği, iş arayışları, farklı işler de söz konusu olabilir. Kendi işinizi kurma girişimleriniz önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca sizleri bekliyor.

Bu ayki spotunuz: “Her şey hiç olarak başladı.” Ben Weissenstein

Bugün Başlamanız Gereken 11 Finansal Alışkanlık >>


İkizler Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sıkıntılı bir ilişkiniz veya evliliğiniz varsa gökyüzü size bir şeyler öğretiyor. Kendi hatalarınızı fark etmenizi sağlıyor. Dışarıdan ilişkinize bir bakın. Kim nerede hata yapıyor, tespitini yapın ve çözüme odaklanın. Güneş ve Merkür sizin yedinci evinizde. Bir de 14 Aralık’ta yedinci evinizde bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Artık ilişkilerle ilgili bir şeylerin yanlış gittiğinin sinyallerini veriyor. İlişkiye bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Sağlık: Sağlıklı beslenin. Aşırı abur cubur yememeye özen gösterin.
Para: 21 Aralık tarihinden itibaren Merkür ve Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Sizin sekizinci evinizi etkiliyor. Ay sonuna doğru parasal konular, alacaklar, verecekler, bankalar, krediler gündeminize yavaş yavaş gelebilir. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Para ile ilgili bir şeyleri sonlandırma söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim: Bazı konulara karşı bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hedeflerle ilgili birtakım değişimler yapma zamanı. Aralık ayının sonuna doğru kendinize değer vermeyen biriyseniz, artık kendinize değer vermeye başlayacaksınız. Yavaş yavaş kendinizi odak noktasına koymaya başlayacaksınız.

Kariyer: 30 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması ile kariyerinizle ilgili bazı konuları geçmişte bırakmak isteyebilirsiniz. Yorulduğunuzu, boşa kürek çektiğinizi hissedebilirsiniz. Ancak bu durum 14 Aralık’a kadar sürecek. 14 Aralık’tan itibaren yeni işbirlikleri,yurt dışı bağlantılı işler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz: “Hayat yaşamaktan ibarettir ve yaşayan herkes değişime hazırlıklı olmalıdır.” Goethe

Başarı İçin Nasıl Giyinmelisiniz? >>


Yengeç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay sonuna doğru her türlü ikili ilişkilerinize daha ciddi bir şekilde odaklanacaksınız. Ay sonunda sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kendinizi biraz duygusal hissedebilirsiniz. Venüs beşinci evinize giriyor. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Ebeveyn Yengeçler, çocuklarıyla ilgili güzel haberler alabilir. Mars’ın Koç burcunda olması üstlerinizle, patronunuzla ilişkilerinizi biraz gerebilir.

Sağlık: Bu ay sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ay tutulması ve Güneş ve Merkür’ün Yay burcunda olması sizin hem fiziksel hem ruhsal sağlığınızı etkiliyor. Diyete, spora başlamayı düşünüyorsanız, ayın ikinci yarısını değerlendirebilirsiniz.
Para: Satürn ve Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Harcamalar, alacaklar, verecekler, borçlar, krediler, bankalar ile ilgili konularda Satürn size sorumluluk almayı öğretecek. Unuttuğunuz eski borçlarınız karşınıza gelebilir. Bu canınızı biraz sıkabilir.

Kişisel Gelişim: Kendinizi bir şeyler için fazla kaptırabilirsiniz. Bu her konuda olabilir: Sağlık, kariyer, günlük rutinleriniz vs. Dikkat edin. Fazla kaptırmaya gerek yok. Ayın ikinci yarısı Venüs düzen kurmak, yenilemek adına size desteklerde bulunacak. Bu süreci iyi değerlendirin. Venüs aynı zamanda yaratıcılığı da artıracağı için yaratıcı yönlerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızla ilgili fazla hırsa kapılmamanız gerekiyor. Adımlarınızı yavaş yavaş atın. İş kaybı yaşayabilirsiniz. Ayın ilk yarısı işle ilgili birtakım sıkıntılarınız olabilir. Güneş tutulması ile birlikte her şeyi daha berrak görmeye başlayacaksınız. Tutulma, iş ortamınızda birtakım değişiklikler, yeni başlangıçlar getirebilir. Yeni bir işe girebilirsiniz. 21 Aralık’tan itibaren Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ticari girişimler, ortaklıklar, imzalar atmak için güzel bir dönem. Ay geneli Mars Koç burcunda olacağı için zaman zaman kariyer alanında sizi zorlayabilir.

Bu ayki spotunuz: “Kendinize faydalı olmadan, başkasına faydalı olamazsınız.” V. Pouchet

Kitap İncelemeleri – Liderlik Nitelikleri >>


Aslan Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Kasım’daki Ay tutulması on birinci evinde gerçekleşiyor. Arkadaş çevreniz, sosyal hayatınız, aktivitelerinizle ilgili birtakım kısıtlamalar, sonlanmalar bekliyor sizi. Arkanızdan konuşan, arkanızdan iş çeviren birtakım arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Pişmanlık duymamalısınız. Çünkü, onlar hayatınızdan çıkması gereken insanlardı. 21 Aralık tarihine kadar Güneş ve Merkür Yay burcunda sizin beşinci evinizde olacak. Aşk hayatınızla, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. İlişkiniz ciddi bir şekilde ilerleyebilir. İletişiminiz artabilir, birlikte aktif zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili hedefleriniz varsa bunları gerçekleştirmeye başlıyorsunuz.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ama çok endişe etmeyin. Merkür, size çözüm de getirecek.

Para: Bazı Aslanlar, borsa, bitcoin, altın, gümüş vb yatırımlara ilginiz olabilir. Yatırımlar için 20-21 Aralık Güneş Merkür kavuşumunu değerlendirin.

Kişisel Gelişim: Bazılarınız hobilerine, yaratıcı yönlerine yönelebilir, yeteneklerinizle ilgili bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Yeni iş kurmak, girişimde bulunmak istiyorsanız 20-21 Aralık tarihini iyi değerlendirin. 21 Aralık itibariyle Güneş ve Merkür Oğlak burcuna altıncı evinize geçiyor. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem sizi bekliyor. Yeni projeler, yeni kararlar, yeni planlar, imzalar var.
Bu ayki spotunuz: “Kabiliyet olmadıkça sanatçı olunamaz; ama çalışmadıkça kabiliyet hiçbir işe yaramaz.” Emile Zola

Kısa Hikayeler – Hayallerinden Vazgeçmeyen Öğrenci >>


Başak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Aralık tarihine kadar Güneş ve Merkür dördüncü evinizde olacak. Aile, yuva konuları sizler için önem kazanıyor. Ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda Güneş tutulması ve Venüs de dördüncü evinizde. Ay boyunca ailenizle, yuvanızla ilgili birtakım durum ve konular söz konusu olabilir. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda on birinci evinizde Dolunay meydana geliyor. Birtakım sosyal çevreler, arkadaşlar, dostlar hayatınızdan çıkabilir. Arkanızdan iş çeviren, yüzünüze gülen insanlar artık hayatınızdan teker teker çıkıyor.

Sağlık: Mars Koç burcunda olduğu için ruh sağlığınıza dikkat edin. Meditasyon yapabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Para: Mars ay boyunca Koç burcunda ve odağınız daha çok maddi tablonuzda, gelir giderlerinizde olacak. Finansal mücadeleniz var. Ayın son haftası zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn’ün Kova burcuna geçmesiyle daha planlı, programlı hareket etmeye başlayacaksınız. Satürn sizin baş öğretmeniniz olacak. Size planlı olmayı öğretirken aynı zamanda sizi zorlayacak.

Kariyer: 30 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması kariyer, iş hayatınızı etkiliyor. Sizi son zamanlarda sıkıntıya sokan konu ve durumları artık sonlandırıyorsunuz. Çok çalıştığınız halde istediğiniz yere gelemiyorsanız, iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. 17 Aralık’ta Satürn altıncı evinize geçiyor. Jüpiter de altıncı evinizde olacak. İş hayatınızda “acaba ben doğru işte miyim?” diye sorgulamaya başlıyorsunuz.
Bu ayki spotunuz: “Yapacağın ilk şeyi kafanda net olarak görmelisin.” Alex Moorison

Hayatta Sahip Olmanız Gereken 7 Öncelik >>


Terazi Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çevrenizle olan iletişiminiz artıyor. 14 Aralık’ta Güneş tutulması gerçekleşiyor. 14 Aralık civarı, bir şeyleri sonuçlandırma isteği kafanızda olabilir. Yakın akrabalar, arkadaşlar, kuzenlerle ilgili bazı konuları netleştirebilirsiniz. Ay sonuna doğru ailenizle olan iletişiminiz önem kazanacak.

Sağlık: Çocuğunuzun sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Endişe etmeyin. Jüpiter Kova burcuna geçiyor, size çözüm getiriyor.

Para: Eşinizle, ailenizle veya ortağınızla olan ortaklı paralarda gerilimleriniz varsa Jüpiter buna son veriyor. Ayın son haftası gelirlerinizde artışlar olabilir.

Kişisel Gelişim: Yurtdışı bağlantılı konular, yabancı dil konuları, kişisel eğitim ve akademik eğitim konuları gündeminizde olacak. Kendinize bir şeyler katmak, kendinizi değiştirmek istiyorsunuz.

Kariyer: 22 Aralık’a kadar Güneş ve Merkür üçüncü evinizde olacak. Ticari hayatınızda hareketlenmeler dikkat çekiyor. Kendi işinizi kurmak, işinizle ilgili bir açılım yapmak istiyorsanız 20-21 Aralık tarihini iyi değerlendirin.
Bu ayki spotunuz: “Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.” Türk Atasözü

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası >>


Akrep Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizle ilgili biraz daha sorumluluk almanız gerektiğini söylüyor Satürn. Satürn bu konuda sizi zorlayacak. 21 Aralıktan itibaren Güneş ve Merkür Oğlak burcuna geçiyor. İletişimde sizi güçlendiriyor. İnsanlarla iletişim kurarken kendinize güveniniz tam. İşinizde kendinizi tanıtmak istiyorsanız bu konuda çok şanslı olacaksınız. Aile, akrabalar, kardeşler, arkadaşlarla ilgili gündemler olabilir. İnsanları farkında olmadan kırabilirsiniz. Mars, ay boyunca Koç burcunda olacak. Ekip çalışmalarında gerginlikler yaşanabilir. İş ortamında bazı insanlarla gerilmeye müsait olabilirsiniz.

Sağlık: Venüs 15 Aralık’a kadar sizin burcunuzda olacak. Estetik müdahaleler yapabilir, dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız dikkat! Venüs yükselenden geçerken kilo aldırır.

Para: Bu ay finansal konularınız epey gündeminizde olacak. Aya ay tutulmasıyla başlıyoruz. Maddi konularla ilgili bitişler, sonlanmalar hayatınıza geliyor. Borcunuz varsa borcunuzu ödeyebilir, alacağınız varsa alabilirsiniz. 21 Aralık’a kadar Güneş ve Merkür’ün Yay burcunuzda olması da finansal konularınızı etkiliyor. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Gelir gider dengenize kafa yoruyorsunuz. Parasal konularla ilgili değişimleri hayatınıza getirmeye başlıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişim eğitimlerine önem veriyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz olabilir. Yabancı dilinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir işe girebilir ya da kendi işinizi kurma girişimleriniz olabilir. 21 Aralık itibariyle üçüncü eviniz Oğlakta. Ticari konularınız varsa çok güzel sözleşmeler, imzalar sizleri bekliyor.

Bu ayki spotunuz: “Her gün meditasyon yapın ve yakında içsel gücünüz ve zihin gücünüz büyüyecek.” Remez Sasson

Özgün Bir İletişim Uzmanı Olun >>


Yay Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür sizin burcunuza giriyor. Konuşmayı çok seveceksiniz. Fikirlerinizi etrafta, sosyal medyada paylaşmayı çok seveceksiniz. 17 Aralık’ta Satürn Kova burcuna geçiyor. Yakın çevre ve iletişimsel alanda sorumluluklar üstleneceğiniz bir dönem başlıyor. Jüpiter’in de bu alana girmesiyle beraber yakın çevrenizle olan bağlarınız kuvvetlenecek.

Sağlık: Sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğinin farkına varacaksınız bu ay. Salgın hastalığa, enfeksiyonel hastalıklara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Para: 23 Aralık’a dikkat ediniz. Maddi konularda riskli adımlar atmayın. 21 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçişiyle gelirinizde artışlar yaşanabilir. Yeni yatırımlarla da paranızı daha da artırabilirsiniz. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarihte harcamalarınıza dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Bu ay gelecek planlarınızı aktive edeceksiniz. 14 Aralık’ta kişisel alanınızda Güneş tutulması yaşanıyor. Hayatınızda çok önemli adımlar atabilirsiniz. 10-18 Aralık tarih aralığında doğduysanız hayatınızda önemli açılımlar olabilir.

Kariyer: Önemli iş konuşmaları, anlaşmaları karşınıza çıkabilir. İletişim, reklam, satış, pazarlama, medya, teknoloji gibi alanlarda çok hızlı adımlar, şans ve fırsatlar devreye girecek. Kendi işinizi yapmak isteyeceğiniz, satışa yönelik adımlar atacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz.
Bu ayki spotunuz: “Benliğimizin üstün dünyalarına mutlaka yürüyerek erişilir.” John Finley

Ruh Sağlığı Ve Uzaktan Eğitim >>


Oğlak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakın çevrenizdeki insanlara karşı biraz fedakarlığınızın yüksek olduğu bir dönem. Bu yüzden önemli birtakım işlerinizde çevrenizdeki insanlara danışabilirsiniz. Onların söylediği bazı sözler kafanızı karıştırabilir, belirsizlikleri artırabilir ya da yanılmanıza neden olabilir.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa tekrar nüksedebilir. Zararlı alışkanlıklardan kurtulma kararı alabilirsiniz.

Para: Satürn para evinize geçiyor. Para hedeflerinizi, ne amaçladığınızı, ne elde ettiğinizi, şimdiye kadar ne kazandığınızı göreceksiniz. Belki ayağınızı yorganınıza göre uzatmak zorunda kalabilirsiniz. Jüpiter de para alanınıza gireceği için bu alanda en şanslı burç siz olacaksınız. Bir yıl boyunca kazançlarınız artabilir. 21 Aralık’taki önemli döngüyü para alanında yaşayacaksınız.

Kişisel Gelişim: 21 Aralık’tan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Kendi kendinizi yiyip bitirme psikolojisinden artık çıkıyorsunuz. Kendinizi ifade etmeye başlıyorsunuz. Parladığınız, dikkat çektiğiniz bir dönem.

Kariyer: Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bu işlerinizin hızlandığını görebilirsiniz. Hayal gücü, yazma, çizme işleriniz varsa bu dönem çok güzel fikirlerle beslenebilirsiniz. İlhamınız çok yüksek olabilir.
Bu ayki spotunuz:Tutumunuz değerlerinizin, inançlarınızın ve beklentilerinizin bir ifadesidir.” Brian Tracy

Zor Zamanlarda Tutumunuzu Koruyun >>


Kova Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal ortamlardan haberler alacağınız bir ay başlıyor. Daha fazla irtibat halinde olacaksınız, daha fazla sosyalleşeceksiniz. Arkadaş çevreniz genişleyecek. Yeni bir sosyal çevreye girme, sosyal hayat alışkanlıklarında değişimler, farklı bir şekilde sosyal hayatı değerlendirme isteği dikkat çekiyor. 23 Aralık civarı yakın çevrenizle iletişiminizde sıkıntı ve problemler görülebilir.

Sağlık: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor ve bu sağlığınızı olumlu yönde etkiliyor. Kendinizi dinç hissetmeye başlayacaksınız.

Para: 9,13,30 Aralık tarihlerine dikkat edin. Parasal konularda çok çabuk yanılabilirsiniz. Bu tarihlerde aldanma riskiniz yüksek.

Kişisel Gelişim: Satürn sizin burcunuza geçiyor. Satürn, hayatınızı yeniden yapılandırmanız için size sorumluluklar yükleyecek. Hayal ettiğiniz amaçlar, hedefler, düşünceler, planlar konusunda yeniden harekete geçiyorsunuz. Bu süreci iyi kullanın.

Kariyer: Bazılarınız iş görüşmeleri yapabilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği olabilir. İş kurmak istiyorsanız, 20-21 Aralık Güneş-Merkür kavuşumunu kaçırmayın.
Bu ayki spotunuz: “Sorumluluk, kapasite ve güçle el ele yürür.” J. G Holland

Girişimciler İçin Kasım Ayı Burç Yorumları >>


Balık Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Düşüncelerinizi, fikirlerinizi patronlarınıza, üstlerinize aktarabileceğiniz, onlardan da destek göreceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Annenizle, babanızla olan önceden konuşulmuş, kapatılmış konular tekrar ortaya çıkabilir ya da eskiden konuşulmamış konular şuan da tekrardan konuşulması gerekebilir. Konuşurken fevri davranışlarda bulunmayın.

Sağlık: 9,13 ve 30 Aralık’ta sağlık problemleriniz olabilir. Bu dönem bağışıklık sisteminiz biraz düşük çalışabilir.

Para: 23 Aralık civarı parasal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Arkadaşlarınızla yaptığınız işlerde para gerginliklerine açık bir dönem olabilir.

Kişisel Gelişim: Kararsızlıklarınız, belirsizlikleriniz çok yüksek olacak. Bazı işlerinizi sekteye uğratabilir bu durum. Size tavsiyem: “Hayattan tam olarak ne istiyorsunuz? Hayalleriniz, hedefleriniz neler? Bu hedefler için ne yapmanız gerekiyor?” Bunları liste yapıp yazmanız faydalı olacaktır.

Kariyer: Kariyer ve iş fırsatlarınızın önem kazandığı ve bu alanlarda çok hızlı gelişmelerin karşınıza geleceği bir ay sizleri bekliyor. 14 Aralık’ta kariyer alanınızda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma kariyer ve iş konularında hızlı ve ani olayları karşınıza getirebilir. İşinizde bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Yeni fikirler, yeni düşünceler, yeni projeler kafanızın içinde yavaş yavaş dönmeye başlıyor. Kendinizi iş hayatında göstermek için de 1-21 Aralık çok iyi bir zaman dilimi olacak.
Bu ayki spotunuz: “Neysek ve neredeysek oyuzdur, çünkü ilk önce onu hayal etmişizdir.” Donald Curtis

2021 Yılı Burç Yorumları – Girişimcileri Neler Bekliyor? >>

Girişimciler için kasım ayı burç yorumları nelerdir? Kasım Ayı nasıl geçecek? Merkür ve Mars retrosu Kasım ayında sona erecek. Sağlık, ilişkiler, para, kariyer ve kişisel gelişim alanlarında sizleri neler bekliyor? İşte hepsinin cevabı bu ay ki burç yorumları yazımızda.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Kasım Ayı Nasıl Geçecek?

2020’nin en kötü ayı olan Ekim ayını geride bıraktık. Kasım ayı Ekim ayına göre daha iyi. Çünkü Merkür ve Mars retrosu Kasım ayında sona eriyor. 3 Kasım’da Merkür geri hareketini bitiriyor. 14 Kasım’da ise Mars geri hareketini bitiriyor. Bu gezegenler hangi alanınızda retro yaptıysa o alanınızı iyileştirmeye düzene sokmaya başlayacak. 31 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay meydana geldi. Bu dolunayın etkileri Kasım ayının ilk yarısına kadar sürebilir.

Bu ay aynı zamanda karşıtlıklar ayı. Güneş Uranüs, Merkür Uranüs, Venüs Mars, Venüs Uranüs karşıtlığı yaşanacak. Merkür iletişimi, Uranüs anilikler, beklenmedik gelişmeleri anlatır. İletişimde beklenmedik durumlar, aksaklıklar olabilir. Karşıt açıların olumsuz bir durum olduğundan daha önce bahsetmiştik. Venüs, ilişki gezegeni olduğu için her türlü ikili ilişkileriniz sıkıntıya girebilir. İlişkilerinizde problemler yaşanabilir. Aynı zamanda Venüs Mars karşıtlığı yaşandığı dönemde kilo almaya meyilli olabilirsiniz. Jüpiter Pluto kavuşumu olumlu bir gelişmedir. Hangi evinize denk geliyorsa, o alanlarda olumlu, güzel sürprizler olabilir.


Koç  Burcu Kasım Ayı Yorumu

Merkür retrosu 3 Kasım'da sona eriyor.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosu 3 Kasım’da sona eriyor. 3 Kasım’dan itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu durum özellikle ilişkilerinizi etkileyecek. Partnerinizle, eşinizle, iş ortağınızla olan iletişimsel problemleri çözme imkanı bulabileceksiniz. 21 Kasım’a kadar Venüs Terazi burcunda olacak. Aynı zamanda Mars ile karşıt açı yapacak. İlişkilerinizi toparlayabilir, problemlere çözümler getirebilirsiniz. Bu denge arayışı 8-15 Kasım arası Mars ile karşıtlığı olduğu için bozulabilir. Aşk, evlilik, ticari ortaklıklarda anlaşmazlıklar, gerilmeler olabilir. Bu tarihler arasında dikkatli olmakta fayda var. 2020’nin son Ay tutulması İkizler burcunda sizin üçüncü evinizde meydana geliyor. Tamamlanmalar, karar vermeler, bazı farkındalıklar aşamasındasınız. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir.

Sağlık: 17 Kasımda sekizinci evinizde Yeniay doğuyor. Ruhsal anlamda çözüm bekleyen bazı krizleri çözmenizde bu Yeniayın şifalandırıcı bir özelliği var.

Para: 31 Ekim’de meydana gelen Boğa Dolunayı maddi konularınızı etkiliyor. 11 Kasım’dan itibaren Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Her türlü finansal paylaşımlar, para konuları, hisseli paralar ile ilgili çözülmemiş sorunları artık çözüme kavuşturabilirsiniz. 17 Kasım’da sekizinci evinizde Yeniay doğuyor. Özellikle parasal konularda aradığınız çözümleri bu Yeniayda rahat bulabilirsiniz. Bu Yeniay önemli bir borcun ödenmesi, ihtiyaç duyduğunuz bir kredinin bulunması, maddi bir destek, bir vergi borcunun yapılandırılması, miras, nafaka konuları adına güçlü destekler verebilir.

Kişisel Gelişim: Gezegeniniz Mars 14 Kasım’da retrosunu tamamlıyor. 14 Kasım’dan itibaren enerjinizi, gücünüzü toparlamaya başlıyorsunuz. Günlük hayatınızdaki planlarınızı, hedeflerinizi, yapmak istediklerinizi 14 Kasım’dan itibaren yapabilirsiniz. Cesaretiniz artabilir, girişimlerinizin de hızlı sonuçlanması mümkün olabilir.

Kariyer: 30 Kasım’da İkizler burcunda sizin üçüncü evinizde Dolunay meydana geliyor. Bu Dolunay aynı zamanda ay tutulmasıyla gerçekleşiyor. Önemli bir girişiminiz olabilir veya ticari bir faaliyetiniz varsa bunu ilerletme isteği, bir imza, bir iş teklifi olabilir. Onuncu evinizde, kariyer hayatınızda Satürn’ün de desteği ile önemli  dönüşümler var. Kariyer hayatınızda netleşmeyen konular netleşebilir.

Bu ayki spotunuz: Cesaret, bütün zorluklar ile her durumda savaşmaktır, hatta olmayanı oldurmaya çalışmaktır. – G.Clemanceau

Ödev Stresini Azaltmak İçin Yapılacaklar Listesi >>


Boğa Burcu Kasım Ayı Yorumu

22 Kasım’dan itibaren Güneş Yay burcuna geçiyor.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3 Kasım’da Merkür retrosu sona eriyor, ileri hareketine başlıyor. Özel hayatınızda bazı iletişim sorunlarınızı ele alıp çözüm imkanı bulabilirsiniz. 15 Kasım’da Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İlişkiler adına muhteşem bir Yeniay. Yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. 15-18 Kasım arası Merkür yedinci evinizde ilerlerken Uranüs ile karşıtlık yapıyor. Çocuklarınızla ilgili gündemler ön planda olabilir.

Sağlık: Venüs altıncı evden geçerken kilo aldırır. Kilo almamaya, sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya özen gösterin.

Para: 22 Kasım’dan itibaren Güneş Yay burcuna geçiyor. Odağınız finansal kollarınızda olacak. Mali tablonuz, kredileriniz, banka ödemeleriniz, nafaka, miras, tazminat, sigorta gibi konular ön plana çıkıyor. 15-18 Kasım arası yatırım açısından riskli bir dönem. Bu tarihler arasında yatırım yapmamanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Aya burcunuzda meydana gelen güçlü bir dolunay ile başlıyorsunuz. Bazı önemli kararlar alma aşamasındasınız. Değişimler yaşıyorsunuz. Hayatınızı daha özgür, daha bireysel yaşamak istiyorsunuz. Kendinize zaman ayırın, iyice dinlenin. Enerjiniz yerine gelecektir ve böylece hayalleriniz ile ilgili önemli kararlar verebilir, kendinize yol haritası çizebilirsiniz.

Kariyer: Ertelediğiniz anlaşmaları, sözleşmeleri 3 Kasım’dan itibaren daha rahat işleme geçirebilirsiniz. Çünkü Merkür retrosu sona eriyor, ileri hareketine başlıyor. Özellikle 3-11 Kasım arasında bu konuda Merkür’ün size yardımı olabilir. 15 Kasım’da Yeniay ile birlikte yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklıklar, işbirlikleri için güçlü bir Yeniay olacak. 21 Kasım’a kadar yönetici gezegeniniz Venüs Terazi burcunda altıncı evinizde olacak. Aynı zamanda Venüs Mars karşıtlığı yaşanacak. İş ortamınızla ilgili vurgu var. Venüs iş hayatınızla ilgili sizi rahatlatmaya çalışıyor. 8-15 Kasım arası iş hayatınız gerileyebilir. İş hayatınızda bazı sıkıntılar, beklenmedik durumlar yaşanabilir.

Bu ayki spotunuz: Eğer hayatı seviyorsan, zamanı öldürme. Çünkü hayatın zamana bağlıdır. – Franklin


İkizler Burcu Kasım Ayı Yorumu

Hoşlandığınız biri varsa ama bundan ötesine geçmediyseniz biraz daha öteye geçmeye başlayacağınız gelişmeler olabilir.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hoşlandığınız biri varsa ama bundan ötesine geçmediyseniz biraz daha öteye geçmeye başlayacağınız gelişmeler olabilir. Ay başında çevrenizle olan ilişkilerde iddialaşmalar, zıtlaşmalar, problemler olabilir. Beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Belki ummadığınız insanlardan ummadığınız cevaplar da alabilirsiniz. 21 Kasım’a kadar Venüs Terazi burcunda beşinci evinizde olacak. Ebeveyn ikizler çocuklarınızla ilgili gündemlerle ilgilenebilir. Venüs Mars ile karşıt açı yapacağı için sosyal çevre ile ilişkilerinizde, çocuklarınızla ilişkilerinizde gerilimler olabilir. Ayın 21’inden itibaren Güneş Yay burcuna yedinci evinize geçiyor. Her türlü ikili ilişkileriniz ile ön plana çıkıyorsunuz. Bazılarınızın evlilik planları olabilir. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilir. 30 Kasım’da burcunuzda bir Dolunay meydana geliyor. Bu Dolunay aynı zamanda bir ay tutulması. Özellikle duygusal bitişleri anlatır. Bir ilişkiyi bitirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dolunayı artı-eksi üç ay içerisinde etkisini yaşıyor olabilirsiniz.

Sağlık: Bir çoğunuz diyete başlamak, daha sağlıklı beslenmek gibi programlara dahil olabilirsiniz. Kendi kendinize sağlığınız ile ilgili konulara, fiziki koşullara önem vermeye başlıyorsunuz.

Para: Kazançlarınız ile ilgili konularınız varsa yeniden toparlanmaya başlayabilirsiniz. 15-18 Kasım’da Merkür Uranüs ile karşıt açı yapacak. Gayrimenkulleriniz ile ilgili bir gündem olabilir ve beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazılarınızın yatırım gibi gündemleri olabilir. Venüs Mars karşıtlığı yaşanacağı için 8-15 Kasım arası finansal konularla ilgili bazı aksilikler ile karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Hayata geçirmek istediğiniz birtakım planlarınız varsa ayın ikinci yarısı sizin için destekleyici bir dönem. Yaratıcı yönlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Kariyer: 31 Ekim’deki Dolunay ile beraber iş hayatınızla ilgili beklenmedik haberler gelebilir. İş kaybı, iş anlamında gerginlikler olabilir. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi 3 Kasım’da sona eriyor. Mars retrosu da 15 Kasım’da bitiyor. Özellikle plan, proje, idealleriniz ile ilgili konular varsa toparlanmaya başlıyorsunuz. Bir süredir görev değişikliği beklentiniz varsa bu konularla ilgili de olumlu dönüşler almaya başlayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı yoğun bir çalışma rutini söz konusu olabilir ama bu yoğunluk size keyif getirebilir.

Bu ayki spotunuz: Hayatımızın en iyi günlerinden bazılarının henüz gerçekleşmemiş olduğunu düşünmek ne kadar da harikadır. – Anne Frank

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir? >>


Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu

31 Ekim’deki Boğa Dolunayı ayın ilk haftasına kadar etkisini sürdürecek.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 31 Ekim’deki Boğa Dolunayı ayın ilk haftasına kadar etkisini sürdürecek. Sosyal çevre, arkadaşlarla ilişkilerde yenilikler, değişimler getirebilir. Merkür 3 Kasımda geri hareketini bitirecek. 11 Kasım’a kadar Terazi burcundaki ileri hareketi kafa karışıklıklarını giderecek, biraz daha netleştirecek. Aile içi ilişkilerde, aile ile ilgili konularda daha rahat ilerleyebilirsiniz. Venüs’ünde Terazi burcunda ilerlemesi ev, yuva, aile konularında hoş etkiler, fırsatlar getiriyor. Ailedeki sorunları çözmek adına güzel bir dönem. 15-18 Kasım arası ticari ilişkilerinizde problemler olabilir.

Sağlık: Bir sağlık probleminiz ön plana çıkabilir. Bu fiziksel sağlığınız olabileceği gibi ruhsal sağlığınız da olabilir.

Para: Ayın ilk haftası maddi konularda beklenmedik, ani durumlarla karşılaşabilirsiniz. Borsada yatırım yapmış yengeç burçları özellikle ayın ilk günlerine dikkat etmeliler.

Kişisel Gelişim: 14 Kasım’da Mars’ın geri hareketi sona erecek. Yaptığınız mücadeleler hızlı sonuç verebilir, belirsizlikler ortadan kalkabilir, enerjinizi net bir şekilde hayatınıza geçirebilir, hedeflerinize daha cesurca odaklanabilirsiniz. Sabırsızlıklara ve öfke kontrollerinize dikkat etmenizde fayda var. 30 Kasım’da İkizler burcunda Dolunay ile birlikte Ay tutulması da yaşanacak. Bilinçaltınızda bazı dönüşümler olabilir. Kendinizde olan bir şeyi keşfetmek veya var olan bir fikrinizin olgunlaşması anlamına da gelir.

Kariyer: Ayın ilk haftası kariyer hayatınız ön plana çıkıyor. Bazı konular netleşecek kariyer hayatınızda. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, harekete geçebilirsiniz. 22 Kasım’dan sonra çok yoğun bir dönem başlıyor. Yeni projeler, yeni gündemler var. Bazılarınız yeni bir işe başlayabilir.

Bu ayki spotunuz: En kısa cevap, onu yapmaktır. – George Herbert


Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu

3-11 Kasım arasında üçüncü evinizdeki Merkür’ün ileri hareketi her türlü bilgi paylaşımı, iletişim, seyahatler alanında verim alabileceği dönemi gösteriyor.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3-11 Kasım arasında üçüncü evinizdeki Merkür’ün ileri hareketi her türlü bilgi paylaşımı, iletişim, seyahatler alanında verim alabileceği dönemi gösteriyor. Yakınınızdaki kişiler ile daha rahat iletişim kurabilirsiniz. Aile içi sorunlar varsa, bu sorunlar aşılabilir. 15-18 Kasım arası Merkür Uranüs karşıtlığı var. İletişimsel problemler, patavatsızlıklar olabilir.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili beklenmedik haberler alabilirsiniz. Bu ay  ailenizin sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz.

Para: Bu ay kazandığınız paraları harcamaktan keyif alabilirsiniz. 22 Kasım’dan itibaren yatırım planlarınız ön plana çıkabilir. Bir proje sayesinde kazançlarınızda artışlar olabilir. Bu da size iyi gelecektir.

Kişisel Gelişim: 14 Kasım’dan itibaren Mars ileri hareketine başlıyor. Enerjiniz, coşkunuz artıyor. Daha girişken, daha cesur olabilirsiniz. Eğitim konularında daha hızlı hareket edebilirsiniz.

Kariyer: 31 Ekim’de Uranüs etkili bir Dolunay gerçekleşiyor. İş hayatınızda, kariyer hayatınızda hızlı değişimlerin, dönüşümlerin olması mümkün. Jüpiter Plüton kavuşumu, çalışma şartlarınız ile ilgili alanlarda ( yeni bir fikir, yeni bir iş teşebbüsü olabilir ) güçlü tesirleri gündeme getirebilir.

Bu ayki spotunuz: İyimserlik başarıya giden yoldaki inançtır. Hiçbir şey umut ve güven olmadan olmaz. – Helen Keller

Eğitim Konusunda Çocuğunuzu Nasıl Motive Edersiniz? >>


Başak Burcu Kasım Ayı Yorumu

Bu anlamda 9-15-16-19 Kasım tarihlerine dikkat etmekte fayda var.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Kasım’dan itibaren ev, aile, yuva alanlarına kendinizi vereceğiniz bir dönem başlıyor. 12 Kasım’da Jüpiter Plüton kavuşumu yaşanıyor. Çocuklarınızla ilgili çabaların sizi mutlu edecek geri dönüşleri olabilir. Çevrenizde kendinizi gösterdiğiniz ve bu sayede güzel fırsatlar yakaladığınız bir dönem olabilir. 15 Kasım’da Yeniayla birlikte yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz.

Sağlık: Bağışıklık sisteminiz zayıf olabilir. Kasımın ilk haftası sağlığınız açısından daha dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Para: 3 Kasım itibariyle Merkür geri hareketini bitirip ileri hareketine başlıyor. Para alanlarınızda gerileyen Merkür artık bu alanlarda sıkıntılarınızı giderecek. Parasal kazançlarınız artacak ama bu dönem harcamalarınız da artacak. Bu dengeyi sağlamak kolay olmayacak. Bu anlamda 9-15-16-19 Kasım tarihlerine dikkat etmekte fayda var.

Kişisel Gelişim: Gelecek planlarınızı hızlandırdınız ve Kasım ayında da bu alanlarda giriş yaptınız. Ayın ilk haftası Boğa Dolunay’ının etkileri söz konusu. Heyecanlı olacağınız, özgüveninizin artacağı, enerjinizin yüksek olacağı bir dönem. Eğitim hayatınızla ilgili önemli açılımlar olabilir.

Kariyer: İletişimsel işleriniz hızlanıyor. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, bilgisayar, eğitmenlik, öğretmenlik gibi işleriniz varsa bu alanlarda bu ay içerisinde hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Önemli kararlar almak istiyorsanız 15 Kasım Yeniay ile beraber bu kararlarınızı hareketlendirebilirsiniz, uygulayabilirsiniz. 30 Kasım’daki Ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızı hızlandıracak. Hızlı duygusal gelişmelere açık olacağınız bir dönem. Kariyer hayatınızda birtakım girişimler, önemli olaylar karşınıza gelebilir.

Bu ayki spotunuz: Şans, iyi bir plandan arta kalandır. – Larry King


Terazi Burcu Kasım Ayı Yorumu

Ortak parasal konuları, ödemeler, borçlar, maddi tablonuz ayın başlarında Boğa Dolunayı ile netleşecek.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Kasım’da Mars retrosu sona eriyor. İleri hareketine başlıyor. İkili ilişkileriniz artık düzene giriyor. İlişkilerinizde gücünüzü çok daha net ortaya koyacaksınız. 1-6 Kasım tarihlerinde aile üyeleriyle problemler yaşayabilirsiniz. Onlardan istediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Ebeveynseniz çocuklarınızla iletişiminizde zorluk çekiyorsanız, 12-13-14 Kasım tarihlerinde bu zorluklardan arınacaksınız. Merkür Uranüs karşıtlığı ve Venüs Mars karşıtlığı yaşanacağı dönemde her türlü iletişimde problemler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: İştahınız epey artabilir. Kilo almamaya özen gösterin.

Para: Ortak parasal konuları, ödemeler, borçlar, maddi tablonuz ayın başlarında Boğa Dolunayı ile netleşecek. 15 Kasım’da Yeniayla birlikte maddi anlamda yapmak istediklerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Öğrenmekten mutlu olacağınız bir dönem başlıyor sizler için. Merkür 11 Kasıma kadar sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Bu süreçte kişisel gelişiminize ağırlık verebilirsiniz.

Kariyer: Bazılarınızın kariyer planları var. Anlaşmalar yapmaya, imzalar atmaya çalışabilirsiniz. 15-18 Kasım arası iş süreci ile ilgili aksaklıklar ortaya çıkabilir. Ayrıca bu tarihlerde ticari faaliyetleri olanlar dikkat etsin. Burada da aksaklıklar meydana gelebilir.

Bu ayki spotunuz: Damla kendini tamamlayınca damlar. – Özdemir Asaf

Başarı İçin Doğru Kıyafet Seçimi >>


Akrep Burcu Kasım Ayı Yorumu

Aya Boğa Dolunayı ile başlıyoruz.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aya Boğa Dolunayı ile başlıyoruz. İlişki dinamiklerinizde beklenmedik sürprizler, bazı heyecanlar gündeme gelebilir. İlişkiler çok daha belirleyici olabilir. 11 Kasımdan sonra Merkür sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Her türlü ikili ilişkilerinizde iletişim konularında sizi destekleyecek. 15 Kasım’da sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Kendinizi dış dünyaya yansıtma şeklinizle, popülerliğinizle, tanınırlığınızla ilgili bir yenilik yapmak istiyorsunuz.

Sağlık: Kendinizi dinç hissedeceksiniz. Diyet ve spor yaparsanız bu dönemde başarılı sonuçlar elde edersiniz.

Para: Sekizinci evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Sizin kazanmadığınız ama hakkınız olan (miras yoluyla babanızın veya annenizin kazandığı paradır, size yardım ediyordur.) Paralarla ilgili finaller var. Artık bu paraları alamayabilirsiniz. Burs, nafaka, tazminat gibi başvurularınız varsa bunlarla ilgili haberler gelebilir.

Kişisel Gelişim: Zihinsel enerjiniz son derece güçlü, özgüveniniz yüksek. Hedefleriniz, hayalleriniz için harekete geçme, mücadele etme gücünü kendinizde bulabileceksiniz.
Kariyer: Ticari faaliyetlerinizde etkileşmeleri, girişimleri, yazışmaları Merkür’ün burcunuza geçmesiyle daha rahat hayatınıza geçirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda acele karar vermeyin. Programlı hareket edin.

Bu ayki spotunuz: Eğer zihnimi değiştirirsem, etrafımdaki dünyayı ve sorunlarımı algılayışımı da değiştiririm. Steve Chandler


Yay Burcu Kasım Ayı Yorumu

Sosyal çevre ilişkilerinizde birtakım problemleriniz vardı Merkür retrosu döneminde.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal çevre ilişkilerinizde birtakım problemleriniz vardı Merkür retrosu döneminde. 3 Kasım’da Merkür retrosu sona eriyor. Artık problemleriniz çözülmeye başlıyor. 21 Kasımdan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Biraz arkadaşlık ilişkilerinizden yorulmuş olabilirsiniz. Elinizi, ayağınızı çekip kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Ay sonunda özel hayatınıza önem vereceğiniz bir Ay tutulması yaşayacaksınız. Bu dönem hayatınızda biri varsa onunla yol almaya karar verebilirsiniz. Hayatınızdaki kişiyle mutlu değilseniz ilişkinizi tekrar gözden geçirme kararı alabilirsiniz. Çocuklarla ilgili hareket var. Onlarla daha çok ilgilenebilirsiniz.

Sağlık: Kasım başlarında Boğa Dolunay’ının etkisiyle sağlığınız olumsuz etkilenebilir. 21 Kasımdan itibaren sağlığınızda iyileşmeler görülebilir.

Para: 12 Kasım’da Jüpiter  Plüton kavuşumu yaşanıyor. Parasal konulara takıntılı olabilirsiniz. Bu alanda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bu alanda şanslara sahip olabilirsiniz. Arzularınız bu alanda çalışıyor. Ama bütün bunları elde ederken ahlak değerinden uzaklaşmamaya özen gösterin. Hırslarınızın gözünüzü boyamasına izin vermeyin.

Kişisel Gelişim: Kasım’da Akrep burcunda Yeniay doğuyor. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Spirituel alanlara merak salabilirsiniz.

Kariyer: Merkür’ün düzelmesiyle yarım kalan projelerinizi düzenleyebilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir ya da mevcut işinizde terfi alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: İç hayatımızı keşfe çalışmak, çok konuşmaktan daha iyidir. Lao Tzu

Bugün Başlamanız Gereken Finansal Alışkanlıklar >>


Oğlak Burcu Kasım Ayı Yorumu

Maddi anlamda fırsatlarla dolu bir ay.

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mars sizin ev, aile, yuva alanlarınızda geriliyordu. Bir takım sıkıntılar da getirmişti. 14 Kasım’da Mars’ın geri hareketi sona eriyor. Evinizde ailenizde, yuvanızda daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar geride kalacak. 26 Kasım’da Venüs Uranüs karşıtlığı yaşanacak. İş ilişkilerinde, sosyal çevre ilişkilerinizde bazı tatsızlıklar olabilir.

Sağlık: Bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Ay sonunda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Bazı alerjilerinizin ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Para: Maddi anlamda fırsatlarla dolu bir ay. Maddi anlamda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Ek işler yaparak ek gelir de elde edebilirsiniz. Bu ek geliri elde edince harcamalarınız da artabilir.

Kişisel Gelişim: Jüpiter Plüton kavuşumu yaşanacak. Hayatınızla ilgili konularda, girişimlerde çok hırslanabilirsiniz. Olumsuz düşüncelerinizi, negatifliklerinizi de artırabilir bu kavuşum. 21 Kasım’dan itibaren bu dönemi plan yapma dönemi olarak değerlendirebilirsiniz.

Kariyer: Merkür’ün geri hareketi kariyer ve iş konularında bir takım sıkıntılar getirmişti. Merkür’ün düzelmesi ile bu alanlarda düzenlemeler getirecek. Kariyer ve iş konularında gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz. 30 Kasım’da Ay tutulması gerçekleşiyor. İş hayatınızın ritmi bu dönemde çok artacak. Genel olarak kariyerinizin gündem olacağı bir ay yaşayacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Yapacağın ilk şeyi kafanda net olarak görmelisin. Alex Moorison

Girişimciler İçin 2020 Yılı Ekim Ayı Burç Yorumları >>


Kova Burcu Kasım Ayı Yorumu

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Kasım’da Mars geri hareketini bitiriyor. Mars iletişim, ilişki alanınızda geriliyordu. Yakın çevre ile ilişkilerinizde birtakım problemler yaşıyordunuz. 14 Kasım’dan itibaren rahatlamaya başlayacaksınız. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Gayet sosyal bir ay olacak sizler için.

Sağlık: Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Hem kendinizin hem ailenizin sağlığı ile ilgilenebilirsiniz.

Para: Ev alma, satma durumlarınız olabilir. Ortaklı paralarınız gündeminizde. Ortaklarınızla veya eşinizle beraber oturup para hesabınızı iyi yapın.

Kişisel Gelişim: Kendini geliştirmek isteyen Kovalar, 12 Kasım Jüpiter Pluto kavuşumunu iyi değerlendirmenizde fayda var. Venüs dokuzuncu evinizde olacak. Olaylara bakış açınız değişecek. Daha büyük perspektiften bakıyor olacaksınız.

Kariyer: 15 Kasım’da kariyer evinizde Yeniay gerçekleşiyor. Önemli bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Kariyeriniz için harekete geçmekten korkmayacaksınız. İş anlaşmaları, iş fırsatları olabilir.

Bu ayki spotunuz: Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner


Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 12 Kasım’da Jüpiter ve Plüton kavuşumu çevrenizi etkin bir şekilde kullanma isteğinizi gösteriyor. Arkadaşlarınız sayesinde hızlı bir şekilde ilerlemiş olabilirsiniz. Bu alanlarda bazı zorlanmalar, sıkışmalar da karşınıza gelebilir. Bu dönem arkadaşlarınızın hayatında bazı değişim ve dönüşümlere şahit olabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızı olumsuz etkileyen durumlardan veya insanlardan uzak durmanız da fayda var.

Para: Mars para evinizde geriliyordu. 14 Kasım’dan itibaren parasal alanlarınızda daha istikrarlı, daha enerjik, daha kendini bilen adımlar atacağınız bir sürece giriyorsunuz. Kendi gücünüzü ortaya koyabileceksiniz.

Kişisel Gelişim: Bu ay eğitimsel konuların hızlandığını göreceksiniz. Kendinizi geliştirmek ve eğitmek istediğiniz alanlara kendinizi adayacaksınız.

Kariyer: Medya ayağında bir işiniz varsa, yayıncılık alanında bir işiniz varsa bu alanlarda gelişmeler olabilir ya da ticari faaliyetlerinizin hızlandığını görebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hepimiz evrenden bir ısırık almak için buradayız. Öyle değilse ne için buradayız ki?

Girişimciler İçin Aralık Ayı Burç Yorumları >>


Girişimciler için başarı burçlarının kasım ayı yorumlarını okudunuz. Sizce bu ay sizin için nasıl geçecek? Gelecek ay daha başarılı olmak için şimdi neler yapacaksınız? Düşüncelerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Girişimciler için Ekim Ayı burç yorumlarında neler var? Ekim ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, Ekim ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

Aya Koç Dolunay’ı ile başlıyoruz.

Merkür retrosu

Not: Gökyüzü olayları herkesi aynı şekilde etkilemeyebilir. Kişisel doğum haritanızda bu açılarda konumlanmış bir gezegeniniz varsa sizi daha çok etkileyecektir. Yoksa fazla etkilenmezsiniz.

Koç  Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 16 Ekim’de Terazi burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İlişkinize değişim getirmek istiyorsunuz. Size sadece mevcut ilişkilerinizi daha iyi hale getirmenizi tavsiye ederim. Kesinlikle bu dönem evlenmeyi düşünmeyin. Çünkü Mars retrosu içerisindeyiz. Yeni ilişkilere başlamak, evlenmek için uygun bir dönem değil. Mars ay boyunca sizin burcunuzda retro yapıyor ve ayın 22’sine kadar Jüpiter, Satürn ve Plüto ile kare açı yapacak. İkili ilişkilerinizde sorunlar yaratabilir, kendinizi doğru ifade edemiyorsunuz, öfkenizi kontrol edemiyorsunuz. Öfke patlamaları yaşayabilir, yıkıp geçebilirsiniz.

Sağlık: Bu ay genel itibariyle hem kendi sağlığınıza hem ailenizin sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ameliyat, estetik müdahaleler için hiç uygun bir ay değil.

Para: 23 Ekim tarihinden itibaren Güneş Akrep burcuna yani sizin sekizinci evinize geçiyor. Gelir gider dengesi, borçlar, alacaklar, sigortalar gibi parasal konular ön planda olacak. Ne kadar kazandığınızı, alacak ve vereceğinizi masaya yatırıp dengeye getirmek isteyebilirsiniz. Yalnız Akrep burcunda Merkür retrosu gerçekleşiyor. Finansal kararlar alırken yavaşlayın, doğru zaman değil. Yanlış kararlar, zorlayıcı süreçler getirecektir. Geçmişten kalan ödemelerle karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 2 Ekim’de sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kendinize olan bakış açınızı, dışarıya kendinizi nasıl göstermek istediğiniz konusunda birçok noktada değişikliklere gidebilirsiniz. Bir türlü bırakamadığınız alışkanlıklarınızı Dolunayla birlikte bırakabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili değişiklikler olabilir. Ay geneli Merkür retro yapıyor. Biraz takıntılı olabilirsiniz, iç dünyamıza dönebilirsiniz. Bu dönemi terapi, meditasyon, kişisel gelişim, enerji çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili, gelmek istediğiniz, ulaşmak istediğiniz hedeflerle ilgili de yeni şeylere başlayacaksınız. 2 Ekimde Venüs Başak burcuna geçiyor. Değişimi iş hayatınızla ilgili yapacaksınız. Belki iş yapış şeklinizi değiştireceksiniz, belki günlük rutinlerinizi değiştireceksiniz. İş hayatınızda başarılı olmak için ne gibi günlük rutinlerinizi değiştirmeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. İş fırsatlarıyla karşılaşabilir, yeni işler bulabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: “Etkin gevşeme, zihnimizi tazeler ve kendine getirir.” – STEVE CHANDLER

Kariyerinizde Kesinlikle Yardımcı Olarak 15 Film Önerisi >>


Boğa Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkanızdan dönen olaylar, düşmanlıklar, dedikodular olabilir. Kendinizi  “Neden insanlar arkamdan böyle yapıyorlar? Ben kimseye bir şey yapmadım.” derken bulabilirsiniz. Bazı insanları hayatınızdan elemek isteyebilirsiniz. Size tavsiyem hiçbir şeyi kafanıza takmayın. 10-18 Ekim arasında ailevi ilişkilerde sıkıntılar ön plana çıkabilir. Çünkü bu dönem arasında Güneş Mars karşıtlığı ve Güneş’in Jüpiter ve Pluto ile kare açısı söz konusu. Ayrıca bu dönemde Merkür retrosu da var. İş ilişkileriniz, aşk ilişkileriniz, ortaklı ilişkileriniz, ticari ilişkileriniz… her türlü ikili ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir. Birbirinizi yanlış anlamalar, iletişimde problemler olabilir. Dikkat etmeniz gerekiyor.

Sağlık: 2 Ekim’de on ikinci evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Psikolojik, ruhsal ve fiziksel sağlığınızın nelerden etkilendiğine dair size mesajlar verecek. Bazı yaralanmalar, sakatlanmalar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın ikinci yarısı parasal anlamda daha dikkatli olmanız gereken koşullar olabilir. Çünkü Merkür Akrep burcunda retroya başlayacak. Beklenmedik ödemeler, faturalar, masraf çıkabilir. Harcamalar konusunda daha dikkatli olmanız gerekir. İhtiyaçlarınızı önceliklendirin.

Kişisel Gelişim: 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. Hayattan keyif almaya başlıyorsunuz. Ay sonuna doğru kendinize odaklanmaya başlıyorsunuz. “Ben ne istiyorum? Hedeflerime giden yolda nasıl adımlar atmam gerekiyor?” tarzından kendinize sorular sorduğunuz bir dönem olabilir.

Kariyer: İş hayatınızda ilgili bazı olumsuz haberler alabilirsiniz. Kontrol dışı gelişmeler olabilir. Güneş altıncı evinizde olacak. Ayın büyük bir bölümü odağınız iş hayatınızda olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir ay olacak. Bazıları iş fırsatları ile karşılaşabilir. Çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizi iyi organize etmeye çalışıyorsunuz. 10-18 Ekim arasında Güneş Mars karşıtlığı ve Güneşin Jüpiter, Satürn Pluto ile kare açısı yapması söz konusu. Bu süreçte kariyer hayatınızda zorlanabilirsiniz İş hayatınızda önemli dönüşümler olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız ayın ilk yarısı sizi kaygılandıracak enerjiler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz: ““Ya şöyle olsaydı” lara odaklanma. Elinde olanlara odaklan.” – Vi Keeland

Erken Uyanmanın Faydaları Nelerdir? >>


İkizler Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2 Ekim Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Sizin canınızı sıkan, sizi aşağı çekmek isteyen insanları daha iyi fark edebilir, o insanlarla arkadaşlığınıza son vermek isteyebilirsiniz. 2 Ekim’de aynı zamanda Venüs Başak burcuna geçiyor. Evle ilgili konular gündeme gelebilir. Evinizin içinde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Evinize süs eşyaları almak isteyebilirsiniz. Evdeki eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Bu süreçte aynı zamanda ailevi ilişkileriniz de artacak.

Eğer ebeveynseniz çocuklarla ilgili güzel haberler de alabilirsiniz. 10-18 Ekim arasında Güneş Mars ile karşıtlık yapacak ve Jüpiter Satürn ve Pluto ile kare açı yapacak. Biraz kavga gürültü olabilir. Kardeşlerle, yakın çevreyle, akrabalarla ilişkilerinizde sizi zorlayabilir. Mars’ın Koç burcunda retrosu ve aynı zamanda  Jüpiter Satürn ve Plüton ile kare açı yapması sosyal ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kırılganlıklar, anlaşmazlıklar, öfke patlamaları olabilir. Uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kariyer çevrenizle de sıkıntılar olabilir.

Sağlık: İş yoğunluğunuzdan dolayı bedensel yorgunluklara açıksınız. Buna biraz dikkat edin. 31 Ekim’de bir dolunay daha gerçekleşiyor. Psikolojik rahatsızlıklarınız varsa tekrar nüksedebilir. Bunları şifalandırmaya gidebilirsiniz.

Para: Yatırımlarınızla ya da gayrimenkullerinizle ilgili konular ön planda olabilir. Yatırımlarınız konularında sert açılar olduğu için ertelemekte fayda var. Ayın ilk haftası kredi, kredi kartı borcu veya aile üyelerinizden birinin borcu gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim: Hobilerinize, yaratıcı yönlerinize odaklanabilirsiniz.

Kariyer: Merkür retrosu döneminde iş ortamınızda bakmadığınız detaylar varsa yeniden karşınıza çıkabilir. Dolunayla birlikte kariyerinize dair bazı konular netleşebilir. Belki iş hayatınızla ilgili yeni durumlar ya da sizin yeni planlarınız, kararlarınız olabilir.

Bu ayki spotunuz: “Tutkunuz geçici bir merak değildir, hatta hobi bile değildir. Bir tutku yoğun olarak anlamlı bir şeydir ve kimliğinizin özüdür.” – Carmine Gallo

Alanınız İçin Mutlaka Okumanız Gereken Kitaplar >>


Yengeç Burcu Ekim Ayı Yorumu

Yengeç Burcu - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs Başak burcunda olacak. Aile, yakın akrabalar, kardeşler, yakın arkadaşlar kısaca iletişim kurduğunuz insanlarla ilgili bir takım konular hayatınıza girmeye başlayacak. Bu konular keyifli konular, size enerji verecek, iyi hissettirecek konular olacak. Ayın ikinci yarısı yeni bir aşk ilişkisine başlamak isteyebilir ya da mevcut ilişkinizi daha iyi konuma getirmek isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili yeni bir adım atmak ve onlara odaklanmanız gereken bir süreç olabilir.

Sağlık: Bu ay retrolarla ve dolunaylarla dolu bir ay olduğu için, hem fiziksel hem ruhsal hem psikolojik açıdan sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden bu ay daha çok meditasyon, yoga, enerji çalışmalarına yoğunlaşmak size iyi gelecektir.

Para: Merkür retrosu size ekstra masraflar çıkarabilir. Harcamalarınız da artış olabilir. Bu ay özellikle gayrimenkul, yatırımlar konusunda daha dikkatli davranmanız gereken bir ay olacak, acele etmeyin. Aynı zamanda ailevi ilişkilerde de para konuları ön plana çıkabilir.

Kişisel Gelişim: Venüs’ün Jüpiter, Satürn ve Plüton ile üçgen açı yapması, gerek akademik eğitim, gerek iş ile ilgili eğitim veya kişisel gelişiminizle ilgili eğitim konularında size destek olacak. Bu süreci iyi değerlendirmenizde fayda var.

Kariyer: Dolunay onuncu evinizde gerçekleşiyor. İş ve kariyer hayatınızla ilgili birtakım bitiş ve sonlandırmalara gidebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda uzun zamandır sıkıntı çektiğiniz herhangi bir konuyu artık bitirmeye başlayacaksınız. Ticari anlamda birçok fırsatlar var. Ama Merkür retrosu ve Mars retrosu olduğu için yeni anlaşmalar, sözleşmeler yapmamaya; mümkünse ertelemeye çalışın.

Bu ayki spotunuz: “Aydınlığı içinde taşımaya bak. İşte o zaman karanlıkta bile yolunu bulabilirsin.” – William Blake


Aslan Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle, akrabalarınızla, yakın çevrenizle uzlaşamadığınız anlaşamadığınız ne varsa bu dönem uzlaşacaksınız. Güzel, yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde itibaren ailevi konularınız ön planda olacak. Onlarla geçirmiş olduğunuz vakit sizler için çok önemli olacak.

Sağlık: Vücudunuzun iskelet sistemi ile ilgili rahatsızlıklarınız ortaya çıkabilir. Baş ağrısı, diş ağrısı, bel ağrısı gibi. Ertelediğiniz hangi rahatsızlığınız varsa tekrar  nüksedebilir. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin.

Para: Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile parasal konularınızı düzenlemeye gidebilirsiniz. Hesap kitap yapma zamanı sizin için. Bakım ve sağlık harcamaları gündeme gelebilir. Ayın ikinci yarısından itibaren özellikle 20 Ekim sonrası kazançlarda artış, prim alma gibi temalar çalışabilir. Parasal anlamda rahatladığınız bir dönem.

Kişisel Gelişim: Dolunay dokuzuncu evinizde meydana geliyor. Dokuzuncu ev eğitim hayatınızı anlatıyor. Eğitim hayatınızı, kendi kişisel eğitimlerinizi, hayatınızdaki hedeflerinizi, gitmek istediğiniz noktaları gösterir. Bu konularla ilgili bir takım sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Sonlandıracağınız şeyler; size yara açmış, sizi aşağı çeken konular olacak.

Kariyer: Ayın ilk yarısında işinizde teknik açıdan zorlandığınız, bazı detayları gözden kaçırdığınız için tekrar uğraşmak zorunda kalacağınız bir dönem olabilir. 23 Ekim’e kadar Güneş Terazi burcunda sizin üçüncü evinizde olacak. İmzalar, sözleşmeler dikkat çekiyor. Ticari konularla ilgili hareketler ön planda olacak. 10-18 Ekim arası Güneş Mars karşıtlığı olduğu için ticari faaliyetlerinizde zorlanabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: “Dayan ve üstele. Bu acı, adım adım senin iyiliğine dönüşecek.” – Ovidius

Kriz Dönemlerinde Ekibinizi Bu 4 Aşama İle Mükemmel Yönetin >>


Başak Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güneş; Jüpiter, Satürn ve Plüton ile kare açı yapıyor. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar sizi biraz yorabilir. Uzaktan eğitimin getirdiği zorluklar sizi biraz bunaltabilir. Merkür 14 Ekim’den 3 Kasım’a kadar Akrep burcunda retroya başlıyor. Yakın çevre, yakın arkadaşlar, iletişim konuları ön planda olacak.

İletişim trafiğiniz artabilir, yanlış anlaşılmalar, yanlış kişiye yanlış maillerin gitmesi, yanlış mesaj göndermeler gibi temalar daha ön planda olabileceği gibi eski arkadaşlarla yeniden bir araya gelmek, yeniden görüşme arzusu, bir şekilde iletişime geçme temaları da söz konusu olacak. 18-27 Ekim arasında Venüs; Jüpiter, Satürn, Plüton ile üçgen açı yapıyor. Merkür retrosunun ilişkilere zarar verdiği dönemde bu üçgene sahip olmanız, sizin için güzel bir destek.

Sağlık: 2 Ekim’de Venüs’ün de sizin burcuna geçmesi ile beraber kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Odak noktanız kendiniz, dış görünüşünüz olacak. Venüs, güzellik gezegenidir. Kendinizi güzelleştirmek için bir takım şeyler yapabilirsiniz. Mars retrosu bitmeden herhangi bir estetik operasyona kalkışmayın. Kilo almaya meyillisiniz bu ay. Dikkat edin.

Para: 2 Ekim’de Dolunay sekizinci evinizde meydana geliyor. Parasal konularınızı etkiliyor. Borçlar, alacaklar, verecekler, kredilerle ilgili canınızı sıkan durumlar varsa bu süre içerisinde bunu bitirebilirsiniz. Ayın ortasından itibaren parasal konularla ilgili adımlar atmaya başlayacaksınız. Ek gelir fırsatları araştırabilirsiniz. Yatırımlar konusunda daha sağlam adımlar atmak ve detaylara dikkat etmenizde fayda var.

Kişisel Gelişim: Kendinizi geliştirmek ile ilgili, eğitimle ilgili bir takım adımlar atmak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınızda sizi sıkan durumlar varsa bunu sonlandırabilirsiniz. İletişim gücünüz kuvvetlenecek. Kendinizi çok daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız.

Kariyer: İş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. 10-18 Ekim arası Güneş Mars karşıtlığı yaşanacak ve Güneş, Jüpiter, Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Para ve kariyer konularında sizi zorlayacak. Kontrol dışı bazı durumlar yaşanabilir.

Bu ayki spotunuz: “Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.” – Türk Atasözü


Terazi Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkilerle ilgili önemli bir dönemden geçiyorsunuz. Mars, ilişki evinizde retro yapıyor. Kafa karışıklıkları, bir şeyleri düzenleme arzusu ön planda olabilir. Aile ilişkilerinizde biraz sert etkileşimler var. Çok kontrol etmeye çalışmadan, biraz olayı akışına bırakmakta fayda var. 10-18 Ekim arası Güneş Jüpiter, Satürn ve  Plüton ile kare açı yapacak. Her türlü ikili ilişkilerinizde zorluklar çıkarabilir.

Sağlık: Dolunay sağlık alanında size sıkıntı çıkarsa da Venüs size destek verecek. Kilo aldıysanız Venüs Başak burcundayken diyete başlayabilirsiniz. Rahatsızlığınız varsa bu dönemde şifa bulabilirsiniz.

Para: Merkür retrosu para evinizi etkiliyor. Parasal konularda harcamalara dikkat edin. Para kaybetmek, fazla para vermek (bir şey alırsınız, başka yerde daha uygun fiyata vardır) gibi konuları gündeme gelebilir. Beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir.

Kişisel Gelişim: Kendinize daha çok odaklandığınız, kendinizi daha çok düşünmek istediğiniz, belki kafaya taktığınız bir süreç olacak ama bu durum kısa sürecek. Sanatsal yeteneğiniz için Venüs size destek veriyor. Daha yaratıcı eserler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kariyer: Önceden bir işe baş vurduysanız size haber gelebilir. Bu pandemi döneminde biraz havada kalabilir, süreç uzayabilir. 25-27 Ekim Güneş Merkür kavuşumu yaşanıyor. Merkür retrosu da olduğu için maddi konularda ve kariyer hayatınızda sıkıntılar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Bugün yaptığınız şey tüm yarınınızı iyileştirip geliştirebilir. Ralph Marston

Uzaktan Eğitim Hakkında Merak Edilenler >>


Akrep Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs 2 Ekim’de Başak burcuna geçiyor. Arkadaşlık ilişkileriniz, sosyal çevreniz, birlikte vakit geçirdiğiniz insanlar, aile ile ilgili şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Çevreniz genişleyebilir, daha çok sosyal aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz, Merkür, sizin burcunuzda gerileyeceği için kendinizi yanlış ifade edebilir, karşı taraf sizi yanlış anlayabilir, kırgınlıklar olabilir. Bu dönemde yeni ilişkiye başlamayın, halihazırda olan ilişkinizi düzenlemeye çalışın.

Sağlık: Dolunay sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Psikolojik ve ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Kronik rahatsızlıklarınız olabilir.

Para: Dolunayla birlikte bolluk bereket sizinle olacak. Maddi açıdan şans sizden yana. Kazancınızda artışlar yaşanabilir. Bu dönemleri iyi değerlendirin.

Kişisel Gelişim: İç dünyanızı gözlemlediğiniz bir dönemdesiniz. Gözlemci, analizcisiniz. Karar alma sürecindesiniz. Analiz yapacaksınız. 23 Ekime kadar inzivadasınız. Ayın 23’ünden sonra sahneye çıkacaksınız.

Kariyer: İş hayatınızla ilgili bir takım değişiklikler yapmak istiyorsunuz. İşinizden memnun değilseniz bitirme, kendinize yeni yollar arama kararı alabilirsiniz. 10-18 Ekim arasında Güneş Mars karşıtlığı yaşanacak ve Güneş Jüpiter, Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Kariyer alanında sizi zorlayacak, sizi mutlu etmeyen, tatmin etmeyen şeyler olabilir. Her ne kadar zorlanıyorsanız da Venüs Başak burcunda iken size bir takım fırsatlar da gelebilir.

Bu ayki spotunuz: “Dönüm noktası geldiğinde ya siz anı döndürürsünüz ya da an sizi döndürür.” – Kevin Costner


Yay Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2 Ekim’deki Dolunay beşinci evinizi etkiliyor. Odak noktanız aşk hayatınız ve ilişkilerinizde olacak. Aşk hayatınızla ilgili değiştirip dönüştürmeniz gereken bir süreç olacak. Yanlış kararlar almamaya, kendinizi kandırmamaya özen göstermelisiniz. Yeni arkadaşlık ilişkileri, yeni sosyal çevre hayatınıza gelmeye başlayacak. Yalnız Merkür retrosu zamanı ilişkilerinizde sıkıntılar çıkabilir. Hedefleriniz, fikirleriniz, projelerinizle ilgili paylaşımlarda bulunmayın. Fikir hırsızlığı yaşanabilir. Bu da sizin canınızı sıkabilir.

Sağlık: Ay sonuna doğru bedensel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Ne çok çalışarak kendinizi yıpratın ne de başkalarının ne dediğine takılarak kendinizi yıpratın. Kronik rahatsızlığınız nüksedebilir.

Para: 16 Ekim ve civarı elde etmiş olduğunuz kazançlarda artış olabilir. Yatırımlar ile ilgili birtakım kararlar alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Zihninizi gereksiz düşüncelerden boşaltmanız gerekir. Kişisel gelişim çalışmalarına başlayabilirsiniz. Yetenekleriniz üzerine odaklanabilirsiniz.

Kariyer: Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile kariyer hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Hedefleriniz, başarmak İstediğiniz bir şeyler varsa şans sizden yana olacak. Neler yapmak istiyorsanız bu süreçte yapmaya başlayın. Çünkü fırsatlar kapınızı çalacak. Geliri yüksek iş teklifleri alabilirsiniz. Bazılarınız iş hayatı için açılımlar yapmaya çalışıyor. İşi için görüşmeler yapıyor. Pandemiden dolayı bu durumlarda biraz gecikmeler olabilir. 10-18 Ekim tarihlerinde kariyer alanında zorlanabilirsiniz. Kariyerle ilgili mücadele var.

Bu ayki spotunuz: “Dünyada görmek istediğin değişimin bir parçası ol.” – Mahatma Gandhi

Özgeçmiş Nasıl Hazırlanır? Öğrenin, Fark Yaratın! >>


Oğlak Burcu Ekim Ayı Yorumu

Oğlak Burcu - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2 Eylül’de dördüncü evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Ailenizle, yuvanızla, evinizle ilgili birtakım durumlar söz konusu. Evinizi değiştirebilir ya da aileyle ilgili geçmişten gelen durumları konuşup artık bir çözüme kavuşturabilirsiniz. Yöneticilerinizle ilişkinizde yükseldiğiniz bir ay. Bu yükselme olumsuz anlamda değil. Ön planda olacaksınız.

Sağlık: Ailenizde sağlık gündemleri olabilir. Anne babanızın sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca bu ay ruhsal sağlığınıza da önem vermeniz gerektiğini vurguluyor gökyüzü.

Para: Para kazanma konusunda daha aktif düşünce içerisinde olacaksınız.10-18 Ekim arası maddi konular sizi darlayabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Gelir giderlerinizi dengelemeye çalışın.

Kişisel Gelişim: Venüs Başak burcunda iken eğitime ağırlık verebilirsiniz. Bu bir akademik eğitim de olabilir, kişisel gelişim eğitimi, yabancı dil eğitimi de olabilir. Kendinizi biraz daha ortaya koymak isteyeceksiniz ama bununla beraber motivasyon kayıpları da yaşayacaksınız.

Kariyer: Ticaretle uğraşıyorsanız yurt dışı bağlantılı işleriniz olabilir. İş ve kariyer ile ilgili fırsatlar kapınızı çalabilir. Uluslararası işler, akademik konular, üniversite, yayıncılık, medya gibi işleriniz varsa buralarda daha çok didikleyici konular olabilir. 10-18 Ekim arası kariyerinizdeki iddialı duruşa bir mücadele geliyor. Bu mücadele sizi biraz yorabilir.

Bu ayki spotunuz: “Sen bir dövüşçüsün. Bu zamana kadar yendiğin şeylere bak. O yüzden pes etme şimdi.” – Olivia Benson


Kova Burcu Ekim Ayı Yorumu

Kova Burcu - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Dolunay üçüncü evinizde meydana geliyor. Akrabalarla, kardeşlerle, kuzenlerle ilgili bir takım sıkıntılar ya da iletişim kazaları da verebilir. Hayatınızdan bazı insanları çıkartabilirsiniz. Ayın sonuna doğru ebeveynlerinizle olan patronlarınızla olan ilişkileriniz biraz daha artabilir. Ailevi konularda dönüşümler yaşanabilir.

Sağlık: Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizde fayda var. Alerjik sorunlarınız ortaya çıkabilir.

Para: Venüs Başak burcunda olacak. Maddi konularda size şans getiriyor. Gelir, gider, alacak, verecek konularında size şans getiriyor. Borcunuz varsa borcunuzu kapatabilirsiniz. Size borcu olan birisi size ödeme yapabilir. Her türlü finansal konularınız bu ay dikkat çekiyor.

Kişisel Gelişim: 16 Ekim’de Yeniay var. Yeni eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili yeni fırsatlar önünüze gelebilir.

Kariyer: Hayata bakış açınızı sorguladığınız bir aydasınız. Değişimlerle hayatınıza yön vermeye çalışıyorsunuz. Kariyer planlarınızı retro bitene kadar erteleyin. İş değiştirmek istiyorsanız bekleyin. Merkür retrosunda işe girerseniz çok uzun ömürlü olmaz. Bu ay Mars retrosu ve Merkür retrosu olduğu için ticari alanlarda yeni girişimler yapmayın, imzalar atmayın.

Bu ayki spotunuz: “Hayat olayları en iyi değerlendiren insanlar için yoluna girer.” – John Wooden

Eylül Ayı Burç Yorumlarını Kaçırdınız Mı? Hemen Okuyun! >>


Balık Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs Başak burcunda sizin yedinci evinizde olacak. İlişki alanınızda sizi destekleyecek. Eşinizden, kardeşinizden, arkadaşlarınızdan, iş birliklerinizden fayda sağlayabileceğiniz, keyifli, mutluluk verici şeyler yaşayabileceğiniz bir ay. Merkür retrosu iletişim alanında size sıkıntılar çıkarabilir. Yanlış anlamalar, yanlış anlaşılmalar, agresif tavırlar, yanlış kişilere yanlış maillerin gitmesi gibi sorunlar yaşanabilir.

Sağlık: Kazalara, sakatlanmalara açık olacağınız bir aydasınız. Dikkatli olmanızda fayda var.

Para: Dolunay ve Mars retrosu özellikle para alanınıza ışık tutuyor. Maddi konularda güçsüz hissetmenize neden olabilir. Finans konularında mal varlıklarınız, paranız, bütçeniz, gelir giderleriniz, kazançlarınızla ilgili farkındalık dönemi olacak sizler için. 8-9-10 Ekim civarı parasal konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Aniden bir harcama, masraf gündemde olabilir. Ayın geneli yaşadığınız parasal sıkıntılar 28 Ekim Venüs’ün Terazi burcuna geçmesiyle bitiyor. Parasal alanda rahatlayacağınız bir dönem olacak. Çözüm yolları bulmanız kolaylaşacak.

Kişisel Gelişim: Kendi özgüveniniz, kendinizi güvende hissedeceğiniz koşullarda bir eksiklik hissedebilirsiniz. 23 Ekim itibariyle manevi yanınızı artıracak, yaşam enerjinizi güçlendireceksiniz.

Kariyer: Dolunay iş yükünüzü, sorumluluklarınızı artırabilir. Kariyer hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir. Her şeyin yoluna girmesi için zamana ihtiyacınız var. Siz sabırla çalışmaya devam edin.

Bu ayki spotunuz; “Başarının büyüklüğünü inancınızın büyüklüğü belirler.” – Seneca

Girişimciler İçin Kasım Ayı Burç Yorumları >>


Girişimciler için başarı burçlarının ekim ayı yorumlarını okudunuz. Sizce bu ay sizin için nasıl geçecek? Gelecek ay daha başarılı olmak için şimdi neler yapacaksınız? Düşüncelerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Girişimciler için ağustos ayı burç yorumlarında neler var? Ağustos ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, ağustos ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Girişimciler İçin Ağustos Ayı Burç Yorumları

Girişimciler için ağustos ayı yine sürprizlere gebe bir ay olacak. Retrolar, dolunaylar acaba başarımızı nasıl etkileyecek? Tüm bunlara geçmeden önce, ağustos ayı değerlendirmesine genel olarak bir bakalım:

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bildiğiniz gibi dolunaylar finalleri, tamamlanmaları, netleşmeleri anlatır. Net kararların alındığı ve hatalarımızın farkına vardığımız zamanlardır Dolunay zamanları.

17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu yaşanıyor. Yeni eğitime başlama, ev, araba satın alma, düğün söz, nişan yapma, yeni başlayacağınız her şey için bu tarihi değerlendirebilirsiniz. Öncesi ve sonrası iki günü de değerlendirebilirsiniz.

Mars’ın Koç burcunda enerjisi yüksektir. Benmerkezci, korkusuz, cesur ve atak yapar. Maceralara atılmayı sever. Mars Koçta iken agresif, kavgacı olabilirsiniz. Bu yüzden daha dikkatli olmanız gerekir. Her şey de sabırsız davranabilirsiniz. Mars Koçta savaşları, saldırıları da temsil eder. Yeni savaşların başlangıcı da olabilir.

Venüs aşk gezegenidir. Venüs’ün Yengeç burcunda olması evlilik, flört, aile, yuva konularını ön plana koyar. Kişi daha hassas, kırılgandır. Yuvaya, aileye düşkündür. Venüs Yengeçte iken dış görünüşünüz daha bir önem kazanır. Dış görünüşünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Gezegenler hangi evinize giriyorsa o evin konularını etkileyecektir.

Not: Astrolojide Güneş burcunuz kimliğinizi anlatır. Ön görüler yapılırken yükselen burçlar baz alınır. Bu yüzden yükselen burcunuzu okumanızda fayda var.

Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Koç - Ağustos ayına şanslı bir şekilde başlıyorsunuz.

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay on birinci evinizi yani duygusal ilişkilerinizi etkiliyor. İlişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. İyi giden ilişkiniz varsa evlenebilirsiniz. Kötü giden bir ilişkiniz varsa ayrılma kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Retrodan sonra bazılarınız ilişkilerinizi artık tamir etmeye çalışıyorsunuz. Güneş 22 Ağustos’a kadar Aslan burcunda beşinci evinizde olacak. Sosyal bir ay olacak sizler için. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ebeveyn Koçlar ise çocuklarıyla ilgilenebilir.  Venüs yengeç burcunda sizin dördüncü evinizde. Aileden gelen haberler olabilir. Ailenizle birlikte aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızda ufak tefek sıkıntılar olabilir. Güneşe dikkat edin. Güneşte fazla durmayın.

Para: Yatırımlarla ilgili bir planınız olabilir. Ev alma, satma, taşınma, aile ile ortak bütçe gündemleriniz olabilir.

Kişisel Gelişim: Hobilerinizle ilgili yeni yerlere üye olabilirsiniz. Hayaliniz ne ise o alanla ilgileneceksiniz. Mars Koç burcunda olacak. Güç sizde. İsteklerinizin peşinden gidebilme potansiyelinizle dikkat çekiyorsunuz. Güdüselsiniz, hareketlisiniz.

Kariyer: Kariyerin getirileri ile ilgili konular bu Dolunayda netleşiyor. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, somut adımlar atabilirsiniz. Kariyer alanında başlangıç yapmak istiyorsanız 17 Ağustos tarihini değerlendirin. İmzalar içinde bu tarihi değerlendirebilirsiniz. 22 Ağustos’tan sonra Güneş Başak burcuna geçiyor. İş ortamınız, kariyer konularınız, günlük rutinleriniz dikkat çekiyor. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. Yıllık izin alacaksanız bu dönem almaya çalışın. İş arayanlar için de güzel bir dönem.

Bu ayki spotunuz:

“İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman yetişemeyiz ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi, bize de yolumuzu gösteren O’dur.”

İşletme Fakültelerinde Size Öğretilemeyen Girişimcilik Yasaları >>


Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Başarı burçları network okulu- Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

İlişki: 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda sizin dördüncü evinizde olacak. Aileniz ile ilgili gündemler olabilir. Söz, nişan, çocuk haberi alabilirsiniz. Ev, yuva, aile ile daha fazla ilgileneceğiniz bir süreç. Tepkinizi daha fazla gösteriyorsunuz. Kendinizle ilgili konuları ailenizle konuşmak isteyebilirsiniz. 22 Ağustostan sonra aşk hayatınız daha da ön planda olacak. İletişimde ince eleyip sık dokuduğunuz, olasılıklar içerisinde yoğun bir temponuz olabilir.

Sağlık: Mars Koç burcunda sizin on ikinci evinizde olacak. Sağlık konuları özellikle ruhsal sağlığınız nüksedebilir. Takıntılı, içe dönük, kendi kendinizi yiyip bitirme psikolojisinde olabilirsiniz.

Para: 17 Ağustos araba, ev alım satımı için güzel bir tarih. Çünkü Güneş Merkür kavuşumu yaşanacak. Borsa, altın, döviz için temiz bir gökyüzü var. Ayın 22’sinden sonrasını iyi değerlendirin.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos itibariyle Güneş ve Merkür Başak burcunda olacak. Yaratıcı yönleriniz, hobileriniz için bir takım girişimleriniz olabilir. Venüs Yengeç burcunda olacak. Daha iyimsersiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Kariyer: Dolunay onuncu evinizi etkiliyor. Toplumsal statünüz ve kariyerinizle ilgili yeni kararlar, yeni haberler alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili ne yapmak istediğinizi görecek, net olacaksınız. Tamamlanması gereken işleriniz varsa Dolunay sürecinde tamamlayabilirsiniz. Yayıncılık, medya, akademik kariyer, uluslararası ilişkiler, kurumsal konularla ilgili yönetmekte zorlandığınız konular gündeme gelebilir. Bunlar sizi biraz endişelendirebilir, baskı altında hissedebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

Zihinsel bir uğraşı içermeyen boş zaman ölümdür ve diri diri gömülmektir. – Seneca


İkizler Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?- Ağustos ayı hafiflediğiniz bir dönem olacak.

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay size çevre değişikliği, yer değişikliği getirebilir. Güzel bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızdan gelen haberler, sizi de bağlayan bir gündem olabilir. Yakın çevre ilişkileriniz, yakın akrabalar, kardeşler, çocukluk arkadaşlarınızla iletişiminiz yoğunlukta. Ortak gündemleriniz olabilir. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş ve Merkür Başak burcuna geçiyor. Ailevi konular gündeminizde olabilir. Nişan, söz, çocuk gündeminiz olabilir.

Sağlık: Önceden yaşadığınız, geçti dediğiniz sağlık sorunları tekrar nüksedebilir.

Para: Merkür Satürn karşıtlığı maddi konularda size kaygılar verebilir. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna, para evinize giriyor. Para konularında moraliniz düzelmeye başlıyor. İhtiyacınız olan para size gelebilir. Kazancınız artabilir. Bir mülk almak, satmak için ayın ilk haftasını değerlendirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Dolunay sizin dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Akademik ve eğitim ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hayata bakış açınız, inançlarınız, geleceğe dair hedefleriniz ve planlarınızda daha hızlı değişimler olduğunu hissedebilirsiniz. Çok kaygı, olumsuzluk, negatif düşünce, beklenti içinde olmak zorlayıcı olabilir. Mümkün olduğunca zihinsel anlamda kendinizi dengede tutmaya çalışın.

Kariyer: Dolunayla birlikte yurtdışı bağlantılı projeleriniz gündeme gelebilir. Sunum, tanıtım faaliyetleri için 17 Ağustos Güneş Merkür kavuşumunu iyi değerlendirin. Ayın ilk haftası Venüs size iş fırsatları da getirebilir. Mars ay boyunca Koç burcunda on birinci evinizde olacak. Kariyeriniz için koyduğunuz yeni hedefler için enerjiyi bulmuş vaziyettesiniz. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

İnsan, beklentisi kadar mutludur. Formül: Sıfır beklenti, sonsuz mutluluk. – Robin Sharma

Müşteri Tutma Programlarınızı Nasıl Geliştirebilirsiniz? >>


Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

İlişki: İlişkilerinizde tamamlanması gereken konuları Dolunay zamanı tamamlayabilirsiniz. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerinizi daha yumuşatacak. Duygusal hassasiyetinizin yüksek olduğu bir ay olacak. Mars Koç burcunda üstlerinizle  yöneticilerinizle gerilimlere açıksınız. Gerilimlere, tartışmalara girmeyin.

Sağlık: Dolunay zamanı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin. Takıntılı, kuruntulu ruh haline bürünebilirsiniz.

Para: Ağustos ayının en önemli konularından biri finansal konularınız, kaynaklarınız olacak. Dolunay eşinizden gelen paraları veya ortağınız ile ilgili paralar, finansal konularınız, aldığınız krediler, bankadaki paralarınızla ilgili daha fazla sizi krizleri çözecek konuları ön plana çıkarıyor. Maddi riskler içerisinde olmayın. 5 Ağustos’tan 20 Ağustos’a kadar Merkür Aslan burcunda olacak. Gelir kaynaklarınızla ilgili düşündüğünüz, kendinizi ortaya koymak istediğiniz bir süreç olacak.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’tan itibaren Güneş ve Merkür Başak burcunda olacak. Kararlarınız, planlarınız gündeminizde olacak. Zihniniz çok faal. İyi analizler yapıyorsunuz, fikir alıyorsunuz.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili yeni girişimler yapmak istiyorsanız 17 Ağustos Güneş Merkür kavuşumunu değerlendirebilirsiniz. Sözleşme imzalayacaksanız eğer 17 Ağustos ve öncesi sonrası 2 günü iyi değerlendirin. 22 Ağustos sonrası Güneş ve Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile imzalar, kontratlar, ticari faaliyetleriniz için güzel bir dönem olacak. Mars Koç burcunda sizin onuncu evinizde olacak. İş hayatınızda, kariyerinizde hırslısınız, efor sarf ediyorsunuz, dikkat çekiyorsunuz. Ama gerilimlere de açık olacaksınız.

Bu ayki spotunuz:

Yeni fikirler daima şüphe ile karşılanır, genellikle de aleyhte olarak; buna karşı hiçbir mantıki sebep de gösterilemez, çünkü ona daha alışılmamıştır. – John Locke


Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Başarı burçları ağustos ayı - Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

İlişki: 3 Ağustos’taki Dolunay ikili ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Eşinizin duruşu, durumu ortağınız ile ilgili durumlar, yakın arkadaşlarınız ile ilgili durumlarla ilgileniyorsunuz. Onların hayatındaki durumlardan çok etkileniyorsunuz. 5 Ağustos’ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. Ailesel konularda “burada ben de varım” diyorsunuz ve kendinizi ortaya koyuyorsunuz, ipleri elinize alıyorsunuz.

Dolup taştıysanız sert bir şekilde söyleyebilirsiniz. Tepki gösterebilirsiniz, dikkat edin.  7 Ağustos’tan 6 Eylül’e kadar Venüs Yengeç burcunda olacak. Ailevi konularla, işle ilgili, çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda duygusal hassasiyetleriniz söz konusu. 22 Ağustos’a kadar Güneş sizin burcunuzda birinci evinizde ve Merkür de eşlik ediyor. Popülersiniz, dikkat çekiyorsunuz. İletişiminizde gayet iyisiniz. Aşk, ilişki fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Fazla çalışmanın yorgunluğuyla sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Dinlenmeye, kendinize zaman ayırmaya özen gösterin.

Para: 20 Ağustos’tan itibaren Merkür Başak burcuna geçiyor. Para ile ilgili konular daha ön planda olacak. Para ile ilgili konularda hassasiyetiniz var. Yeteneklerinizi artırmayı planlayabilirsiniz. 22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. Parasal konularda güçleneceğiniz bir süreç. Maddi anlamda istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yönettiğiniz bir şeyle ilgili bir farkındalık, bir aydınlanma var. Sizi siz yapan konuları engellemekte zorlanıyorsunuz ve bu Dolunay ile birlikte patlayabilir. Hayat felsefeniz, duruşunuz, hayata bakışınız, inançlarınız ile ilgili konularda hareketlenmeler söz konusu. Kontrolsüz bir tavır sergileme durumunuz söz konusu olabilir.

Kariyer: Ağustos’un ilk haftası çalışma hayatınızda ön plana çıkacağınız bir dönemde olacaksınız. Çok yoğun bir çalışma temposu olacak sizler için. İş hayatınızla ilgili değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız iyice düşünmelisiniz özellikle 15 Ağustos sonrası dönemde.

Bu ayki spotunuz:

Mutlu bir insan, belli şartlar içerisinde olan değil, belli tavırlar içerisinde olan insandır. Hugh Downs

Kişisel Gelişim İçin En Sağlıklı Yaklaşımlar Nelerdir? >>


Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

İlişki: Aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz güzel başlıyor. Dolunay zamanı evdeki işlerinize dikkat edin. 7 Ağustos’ta Venüs yengeç burcuna geçiş yapıyor. Ev ortamında diyaloğunuz gayet iyi. Çevrenizdeki insanların yaşadıkları ve arkanızdan konuşulan bazı dedikodular canınızı sıkabilir. 22 Ağustos’tan sonra aşk, ilişki fırsatları olabilir.

Sağlık: Özellikle bu ayın başında sağlığınızı ihmal etmeyin. Acaba dediğiniz bir rahatsızlığınız varsa peşine düşün. Ev hayvanınız varsa onun sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal sağlığınıza da önem veriyorsunuz.

Para: Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Odağınız eşinizle, ailenizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda, planlarınızda olacak. Bununla ilgili eforunuz var. Mars sizi zorlayacak. Maddi konuları iyi yönetmeniz gerekiyor.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Daha içe dönüksünüz, iç dünyanızı gözlemliyorsunuz. Arka planda kalmak istiyorsunuz, gözlemci ve inzivada olacaksınız. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş Başak burcuna geçiyor. Merkür de eşlik ediyor. Popülersiniz, dikkat çekiyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Kendinizi güçlü ifade etmeye başlayacaksınız.

Kariyer: 3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Çalışma evinizde olacak. İş yerinizde kırıcı olmamaya, restleşmemeye, istifa etmemeye çalışın. İstifa etme zamanı değil. İş temponuzda, günlük rutinlerinizde değişiklik yapma, düzen getirme arzunuz var. Bazı sürüncemede kalan işleriniz netleşebilir ya da işle ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz. Ayın ilk haftasından sonra Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Hayatınızı değişikliklerle yola koyabilmeniz için yeni yaşam hedefleriniz için size yardımcı olacak özellikle kariyer alanında fırsatlar getirebilir. Yeni iş fırsatları, yeni iş görüşmeleri olabilir.

Bu ayki spotunuz:

Gerçek güçlülük, kendi gücünün sınırlarını iyi bilmektir. Stefan Zweig


Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

İlişki: 1-7 Ağustos arası Dolunay etkilerini üzerinizde hissedeceksiniz. Maddi manevi fırsatlar getirebilir. Yeni aşklarla karşılaşabilir, hamilelikle ya da bebekle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sosyal ortamda eğleneceğiniz ortamlara katılabilirsiniz. Venüs Yengeç burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinizde, iş ilişkilerinizde daha sıcak, daha güvenli temaslar kurmak isteyebilirsiniz, 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Sosyal gruplar içerisinde olabilirsiniz.

Sağlık: Ayın sonlarına doğru eklem ağrıları, vurma, çarpma, düşme, kemik kırılmaları gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın ilk haftası parasal konularda daha önceden yapmış olduğunuz yatırımlarla ilgili hızlı geri dönüşler olabilir. Finans konularına daha dikkatli yaklaşmak gerekiyor. Uranüs Boğa burcunda. Maddi konularda hızlı iniş çıkışlar yaratabilir. Riskli piyasalara temkinli yaklaşmakta fayda var.

Kişisel Gelişim: 20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. 22 Ağustos’ta da Güneş Başak burcuna geçiyor. Kendi iç dünyanıza yöneliyorsunuz. Yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir iş, yeni bir proje, yeni bir hedef belirleyebilirsiniz. Kariyeriniz ve kariyerinizden gelecek maddi, manevi başarılar olabilir. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Kariyer hayatınızda parlıyorsunuz, dikkat çekiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunuyorsunuz.

Bu ayki spotunuz:

Siz zamanınızı kaybetmiyorsunuz, zaman sizi kaybediyor. Moliere

Zor Zamanlarda Olumlu Tutumunuzu Nasıl Korursunuz? >>


Akrep Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Dolunayın ışığı ev, aile, yuva ve yaşadığınız yere vuracak. Bazı konular netleşecek. Ailenizle bir araya gelip eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Ay sonunda epey sosyalleşeceksiniz, keyfini çıkarın. Eşinizle şehir dışına, yurt dışına gidebilirsiniz.

Sağlık: Spora başlamak için güzel bir dönemdesiniz. Pandemi döneminde kilo almışsanız özellikle spora ve sağlıklı beslenmeye önem verin.

Para: Dolunay zamanı ev alım satımı yapabilirsiniz. Evinize eşyalar alabilirsiniz. Riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Ayın ilk haftası Venüs Yengeç burcunda dokuzuncu evinizde olacak. Bakış açınızı güzelleştirecek, daha iyimser, daha inançlı bir psikolojide olacaksınız. Kişisel gelişim eğitimlerine başlayabilirsiniz. Venüs Yengeçte iken eğitime başlamak güzel olacak sizler için.

Kariyer: 22 Ağustos’a kadar Güneş Aslan burcunda onuncu evinizde ve Merkür de eşlik ediyor. İş hayatınızda parlıyorsunuz. Fikirleriniz, duruşunuz dikkat çekiyor. İş fırsatları, kontratlar, imzalar, iş görüşmeleri olabilir. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş Başak burcuna geçiyor. Merkür de Başak burcuna geçiyor. On birinci evinizde olacak. Kariyerinize dair hedefleriniz tazeleniyor. İş hayatınızda yeni açılımlar, yeni imzalar olabilir. İş eğitimleri, kongreler olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız ticari alanda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

Mum olmak kolay değildir, ışık saçmak için önce yanmak gerekir. Mevlana


Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Yakın akrabalar, kardeşler, eş, dost, çocukluk arkadaşlarınızın hayatında gündemler olabilir. Siz de bu gündemlere müdahil olabilirsiniz. Çok önemli ailevi meseleler söz konusu olabilir. Sosyal hayatınızı ve aşk hayatınızı dengeye oturtmaya çalışıyorsunuz.

Sağlık: Özellikle ayın son günlerinde alerjik etkilere karşı tedbirli olun.

Para: Dolunayla birlikte işiniz, kazancınız, geliriniz, gelecekteki maddi durumunuzla ilgili sizi zorlayan koşullardan arınmak için özel bir mücadeleye ihtiyaç duymayacaksınız. Özellikle 10-11-12 Ağustos günlerinde maddi konularda zorlandığınız,  tükendiğinizi hissettiğiniz ödemeler, yatırımlar konusunda sizi zorlayan tüm koşullardan önünüze çıkacak fırsatlarla kurtulacaksınız.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’a kadar yapamadıklarınızı yapmak, geliştiremediklerinizi gerçekleştirmek size mutluluk verecek ve siz de çevrenize bunu yansıtacaksınız. Kendinizi geliştirmek, eksik hissettiğiniz alanlarda yükselmek istiyorsanız 20, 21, 22, 23 Ağustos günlerini değerlendirin. Çünkü o günler öğrenmeye, konsantrasyona açık olacaksınız.

Kariyer: Dolunay zamanı gelebilecek yeni teklifler, sözleşmeler, imzalar söz konusu. Bazı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle ticaretle uğraşanlar Dolunay zamanını iyi değerlendirin. Güneş ve Merkür Aslan burcunda iken şehir dışı, yurt dışı iş bağlantılarınız olabilir.

Bu ayki spotunuz:

Yaşamımda ilk kez, yeryüzündeki en büyük kötülüklerin kaynağının vahşet ve kötü niyet değil, kişilerin yenemedikleri zayıflıkları olduğunu anlıyorum. Stefan Zweig


Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

İlişki: Venüs Yengeç burcunda aşk hayatınızı, sosyal hayatınızı dengeye oturtmak isteyebilirsiniz. Mars’ın Koç burcunda olması ailevi ilişkiler konularında sizi zorlayacak. Ailevi gündemler sizi yorabilir. Zaman zaman herkes sizin üzerinize geliyor gibi hissedebilirsiniz.

Sağlık: Ailedeki sağlık problemleri sizi yorabilir. Özellikle Dolunay zamanı hem kendi sağlığınızla hem ailenizin sağlığı ile ilgilenebilirsiniz. Bir terapi alabilir, meditasyon yapabilirsiniz.

Para: Dolunay ikinci evinizde gerçekleşiyor. Maddi tablonuzun netleşeceği bir dolunay. Uzun süredir beklediğiniz para varsa bu para size gelebilir. Dolunay zamanı bir eşyanızı, bir malınızı satma ya da satın alma durumlarınız olabilir. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Eşinizle, ailenizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda gündemler olabilir. Gelir giderler, banka ödemeleri, vergiler, her türlü finansal konular gündeminizde olacak.

Kişisel Gelişim: Sizi tüketen, yıpratan tüm düşüncelerden kurtulmak isteyeceksiniz. “Ben neden buna izin verdim?” “Yaşadığım zorluklardan ne öğrendim?” diye kendinize soracaksınız.

Kariyer: Özellikle 22 Ağustostan sonra ticari sözleşmeler, yeni iş fırsatları, imzalar olabilir. Kariyer hayatınız 22 sinden sonra daha da hareketlenecek.

Bu ayki spotunuz:

Hayata devam edebilmek için geçmişi arkada bırakmak gerekir. Forrest Gump

Haziran Ayı Burç Yorumlarına Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Kova Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

İlişki: 3 Ağustos’ta burcunuzda Dolunay doğuyor. Kendinizle ilgili bir duyuru yapacaksınız. İlişkilerinizle ilgili de bir kararınız olabilir. Söz, nişan, düğün gibi bir karar da alabilirsiniz. Birilerine bir şeyler danışabilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda yedinci evinizde olacak. Odağınız evliliğinizde, iş ortağınızda, aşk hayatınızda. İlişkilerle ilgili yeni bir başlangıç da olabilir. Mars Koç burcunda. İletişimde atarlı olabilirsiniz.

Sağlık: İhmal ettiğiniz bir sağlık konusu dolunayla netleşebilir. Birinci ev dış görünüşünüzü anlatır. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Venüs altıncı evde kilo aldırır, iştahınıza dikkat edin.

Para: 22 Ağustos itibariyle Güneş ve Merkür Başak burcuna yani sizin sekizinci evinize giriyor. Mücadeleniz ailenizle, eşinizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda olacak.

Kişisel Gelişim: Ay boyunca Mars Koç burcunda olacak. Planlarınız  kararlarınız var. Sık karar değiştiriyorsunuz. Eğitime, kursa başlama gibi gündemleriniz olabilir.

Kariyer: Ticari birtakım kararlar aldığınız bir dönem olabilir. Venüs Yengeç burcunda olacak. Ekip çalışmaları için muhteşem bir dönem. Bazılarınız aradığı işi bulabilir, işe girebilir, iş fırsatları ile karşılaşabilir. İmza atmak, ortaklık yapmak, ortaklık ilişkilerinizi geliştirmek anlamında güzel bir dönem.

Bu ayki spotunuz:

Değişikliği onaylamayan bir plan, kötü bir plandır Publilius Syrus

Temmuz Ayı Burç Yorumlarını Kaçırdınız Mı? Hemen Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

İlişki: 22 Ağustos’tan sonra Güneş ve Merkür Başak burcuna yani sizin yedinci evinize geçiyor. Odağınız ikili ilişkilerinizde. Sosyal bir dönem başlıyor sizler için. Yeni bir ilişki kovalıyorsunuz. Birileri ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Venüs Yengeç burcunda beşinci evinizde olacak. Aşk ve sosyal yaşamınızda çok güzel destek verecek Venüs. Ebeveynseniz çocuklarınızla ilgili gelişmeler olabilir.

Sağlık: Dolunay zamanı özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığınız olumsuz etkileniyor. Takıntılı, kendi kendinizi yiyip bitirme ruh halinde olabilirsiniz. 17 Ağustos diyete başlamanız için uygun bir dönem.

Para: Venüs finansal alanda da sizi etkileyecek. Borsa, ev alım satımı gibi konular gündeminizde olacak. Genel olarak yatırımlarınıza odaklanacaksınız. Mars Koç burcunda ikinci evinizde olacak. Öz kaynaklarınızı, maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Mars ikinci evden geçerken gereksiz, saçma sapan harcamalar yaptırır. Dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Zihniniz çok yorgun. İnzivaya, dinlenmeye ihtiyacınız var. Hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar yeni şeyler öğrenmek, kendinizi geliştirmek için uygun bir süreç. Bu dönemi iyi değerlendirin.

Kariyer: Dolunay zamanı iş hayatınızla ilgili olumsuz haberler alabilirsiniz. İşte bir kopuş olabilir. Ayın 22’sine kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda yani sizin altıncı evinizde olacak. Ayın büyük bir bölümü odağınız iş ortamınızda, kariyerinizde, günlük rutinlerinizde. Çok çalışıp yorulacağız bir ay. Aradığınız işi bulabilir ya da iş bağlayabilirsiniz. İş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu ile kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

İyiliği, hastalığı, sefaleti, mutluluğu, zenginliği, fakirliği yapan zihindir. Edmund Spencer

Girişimciler İçin Eylül Ayı Burç Yorumları >>