Ürünlerinize karşı tutkulu musunuz? Network marketingde ürünlerinize inanıyor musunuz? Eğer siz inanmıyorsanız insanlar da inanmayacaktır. Bugünkü yazımızda network marketing ürünlerine karşı olan düşünceleriniz üzerinde duracağız.

Yasal network marketing firmaları hakkında Dünya Doğrudan Satış Federasyonu tarafından kabul edilen kriterlerden biri de, firmanın bir ürününün olmasıdır. Network marketing ürünleri, kabul edilen kriterler doğrultusunda, dışarıdaki ürünlerin aynısı olamaz. Mutlaka bir özellikleri farklı olmalıdır. İnsanlar için faydasız, sadece göstermelik ürünler olmamalıdır. Peki bu durumun bizim konumuzla ilgisi nedir? Gelin birlikte inceleyelim.

Network Marketingde En İyi Müşteri >>

Ürünlerinize Karşı Tutkulu Musunuz?

Network marketing ürünleri için tutkulu olan networkerlerin, başarılarının da onlara paralel olarak arttığını gözlemleyebilirsiniz. Liderlere baktığımız zaman, sundukları şeye karşı olan tutkuları, başarıları konusunda önde gelen bir etmendir. Başarılı liderler, ürünleriyle gurur duyuyor. Onları kullanıyor ve onu paylaşmakla ilgili de tutkuludurlar.

Doğrudan satışın geliştirilmiş hali olan network marketingde başarı kovalayan kişiler için bazı püf noktalar vardır. Ya da buna kurallar da diyebilirsiniz. Bu ticaret içerisinde inanç sonuçlardan önce gelir. Yani bu sektörde başarı için şu iki şeye dikkat etmekte fayda var. Network marketing ürünleri hakkında bu iki yoldan birini seçmelisiniz. Her ikisi de size başarıyı getirecektir;

Network Marketingde Tanıtım Ve Önemi >>

Ürünleriniz hakkında bazı öneriler

Network marketing ürünleri hakkında paylaşacağımız bu öneriler sizin başarınız için gerekli önerilerdir.

Network marketing ürünleri hakkında paylaşacağımız bu öneriler sizin başarınız için gerekli önerilerdir. Her ne kadar ikinci plana atılsa da ürünler, sağlıklı ve de insanlara yarar ürünlerdir. Yine de firmanızda başlamadan önce araştırmanızı mutlaka yapın. Başlarken araştırmamış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda da mutlaka ürün eğitimlerine katılın. Üst basamağınızdan sizleri bilgilendirmelerini talep edin. Unutmayın, bilgi inancı kuvvetlendirir.  Bu nedenle;

Network Marketingde Sağlam Bir Organizasyon Kurmanın Sırrı >>

İşiniz büyüyecek

Bir servisiniz varsa, servisi kullanın

Bir servisiniz varsa, servisi kullanın. Bir ürününüz varsa ürünü kullanın ve birisine hikayeyi anlatın. Ürün hakkında ciddi olmanız, ürünle ilgili tutkulu olmanız, ürünün bir ürünü olmanız ve ürünün genel kullanıcısı olmanız gerekir. Bunları yaparsanız ve bunları organizasyonunuzun kuruluşunuzda kullanırsanız, insanlar ürününüz hakkında daha fazla tutkulu hale gelecek ve ticaretiniz de büyüyecektir.

Network marketingde inançlarımızın gücü büyüktür, çünkü inanç sonuçlardan önce gelir. Kendiniz düzenli olarak ürünlerinizi kullanmaya özen gösterin. Faydalarını araştırın. Sizde meydana gelen değişimleri insanlara anlatabilirsiniz. Veya şirketinizde fayda görmüş, insanları da anlatabilirsiniz. Ancak bunların hepsi ürünlerinize karşı tutkulu olduğunuz zaman ortaya çıkacaktır.

İşinizi daha etik hale getirmek için lütfen ürünlerinizi araştırın ve kullanın. Ürünlerinden herhangi birini kullanmadığınız bir firmaya insanlar neden inansınlar? Size neden inansınlar? Bu nedenle işinizde başarı işin ürünlerinize karşı tutkulu olmalısınız.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ürünlere inanç, network marketingde başarıyı getirir mi? Ürünlerinizi kullanıyor musunuz? Tecrübelerinizi  ve düşüncelerinizi yorum kısmından, binlerce ziyaretçimiz ile paylaşabilirsiniz.

Network Marketingde Liste Nasıl Yapılır? >>

Eğer vücudunuzda bir girişimci kemik varsa, girişimciliğin ne olduğu hakkında biraz bilginiz varsa, Network Marketing mükemmel değil ama sıradan bir insan için diğer tüm girişimcilik türlerinden daha iyidir.

Neden mi?

Başlangıç sermayesiyle başlayalım.

Günümüz dünyasında geleneksel bir iş başlatmak ne kadara mal olur? Amerika’da böyle bir iş için ortalama 65.000$ gerekir. Network Marketing’de ise 1000$ dolar ya da daha azını gerektirir. Geleneksel bir işte logo ya da kartvizitlere N.M. işinde başlamanız gerekenden daha fazlasını harcarsınız.

2.side yükselme potansiyelidir.

Çoğu işte yükselme alanı kısıtlıdır. Network Mareting’in gerçekten sınırsız bir yükselme alanı var. Biz Network Marketing’de 3 şey yaparız.

Peki, sermaye tamam, yükselme alanı tamam.

3.nokta ürün

Eğer geleneksel bir iş kuruyorsanız harika bir ürününüz olmalı. Ödevinizi yapın. Belki patent alırsınız ve destek ararsınız. Türlü türlü araştırmalar. Peki ya ürün çoktan sizin için üretilmiş olsaydı?

Network Marketing işinde olan budur. Ürün çoktan sizin için yaratılmıştır. Bu şekilde piyasaya girip ilerleme şansınız olur.

Sonraki nokta kaldıraçtır.

Zamanınızı iyi değerlendirmenin bir yolunu bulun. Örneğin bir Uber işi kurabilirsiniz. Bir yabancıyı arka koltuğunuza alıp şehri dolaştırabilirsiniz. Peki ya Uber şoförlerinden oluşan bir takım kursanız ve onlar arka koltuklarına her birini oturttuğunda komisyon kazansanız. Network Marketing’in farkı budur.

Yabancının birini Airbnb kullanarak fazla odanıza koyabilirsiniz. Ya da aynı şeyi yapan insanlardan bir takım kurabilirsiniz. Bu nedenle kaldıraç oluşturmak harikadır. Tipik bir iş başlattığınızda herkes için her şey olmaya çalışırsınız. Avukat, bebek bakıcısı, insan kaynakları personeli, her şey olmalısınızdır.

Peki ya desteğin çoğu sizin için sağlansaydı. Ya tüm satışlarınızı takip edebilmeniz için gereken muhasebe sağlansaydı? Ürünler sizin için kargolansaydı?

Network Marketing şirketlerinin distribütörleri için yaptığı şey budur. Şirket içinde devasa bir destek sağlar. Yani geleneksel iş sahiplerinde olanın aksine bu işi yalnız yürütmezsiniz. Onların sahip olmadığı avantajlara sahip olursunuz. Network Marketing işinde yalnız olmazsınız.

Geleneksel iş ve Network Marketing’de gereken becerileri bir karşılaştıralım.

Network Marketing oldukça anlayışlıdır. Çünkü neredeyse hiç deneyiminiz olmadan başlayabilirsiniz ya da beceriniz. Büyüdükçe öğrenmeye devam edebilirsiniz ve başlangıçta mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Çok anlayışlıdır. Her şeyden öte esnekliğiniz vardır. Bunu asıl hayatınızın yanı sıra yapabilirsiniz.

Bu işi yapabilmek adına bütün ailenizi riske etmek zorunda değilsiniz.

Bu işi kurmak için işinizi bırakmak,  arkadaşlarınızdan ya da ailenizden borç para almak zorunda değilsiniz. Network Marketing size bunu sağlar. Kendi zamanınızda yapma esnekliği. Geleneksel işlerde işi bir kez başlattı mı bebeğiniz olur. Tamamen kendinizi adamanız gerekir. Bu nedenle esneklik önemlidir.

Diyelim ki geleneksel bir iş başlattınız ve işe yaramadı. Bir yıl sonra ne yapacaksınız? Dünyadan paranızı geri mi isteyeceksiniz? Network Marketing içindeki güvenlik ağı, başlangıç masrafları az olduğu gibi; yükselme olanağı olduğu gibi; ürün oluşturulmuştur; destek sağlanmıştır; her şey hazırdır ve siz beğenmezseniz bu meslekte çalışmakta olduğunuz şirket size bir yıl içinde paranızın yüzde 90’ını geri verir.

Bir girişimci olarak hayatınızı bu şekilde büyütebileceğiniz fırsatı nerede bulabileceksiniz? Eğer hiç bir girişimci olmayı düşündüyseniz bu esneklikte bir işi nerede bulacaksınız?  Sonra Network Marketing yapıp yapmayacağınızı düşünün.

Eğer girişimcilik hayalleriniz varsa ve Network Marketing konusunda şüpheliyseniz, size sadece bir karşılaştırma sunduk. Ve emin olun ki, siz de yapabilirsiniz!!!

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: FARMASİ

1 – Kurumsal Kimlik;

Farmasi Network, 2003 yılında, Türkiye merkezli olarak kurulmuş, yerli Network Marketing firmasıdır. 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçmiştir.

Farmasi Network, 2003 yılında, Türkiye merkezli olarak kurulmuş, yerli Network Marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Farmasi, Farmasotik; ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir marka. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunuyor.

Farmasi ve Dr. Cevdet Tuna markaları tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretiliyor. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar da formüllerin güvenilirliğini tescil ediyor.

Farmasi, zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek tüketici ihtiyaçlarına çözüm buluyor.

Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanıyor.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Vizyon

10 yılda Türkiye’de ve yakın coğrafyada kişisel bakım ve kozmetik alanında doğrudan satış sektörünün lider güzellik firması olmak.

Misyon

Varlığımızı; müşterilerimize, danışmanlarımıza, çalışanlarımıza en yüksek faydayı sağlamak için sağlıklı, kaliteli, yenilikçi, çevreci ve uygun fiyatlı ürünler sunarak sürdürmek.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

DR.C.TUNA

Seriler, Aloe Vera, Age Reversıst, Aktif Karbon, At Kestanesi, Aynısefa Yağı, Cilt Beyazlatıcı, Çay Ağacı Yağı, Çörek Otu Yağı, Paprıka, Sarımsak Capıcyl, Güneş Bakım Serisi, Uyku, Cilt Bakım, Güneş Bakım, Temizleyici & Tonik, Maske & Peelıng, Serum & Yağ, Göz Kremi, Yüz Kremi & Bb, Krem & Losyon, Duş Ürünleri, Sabun, Saç Bakım,Şampuan,Maske,Serum & Yağ,Sabun, Masaj & Rahatlama, Masaj Jeli, Uyku Spreyi, Ayak Bakım, Krem & Losyon, Sprey, Peelıng, Ağız Bakım, Diş Macunu, Aksesuar)

MAKYAJ

Bb & Cc Krem, Pudra, Allık, Kapatıcı, Kontür Aydınlatma, Makyaj Bazı, Makyaj Sabitleyici, Makyaj Temizleyici, Fondöten, Göz Farı, Maskara, Eyelıner, Göz Kalemi, Ruj, Dudak Kalemi, Oje, Oje Temizleyici

PARFÜM

Kadın Parfüm, Parfüm, Roll-On Deodorant, Vücut Losyonu, Vücut Spreyi, Erkek Parfüm, Parfüm, Roll On Deodorant, Tıraş Losyonu, Vücut Spreyi

KİŞİSEL BAKIM

Yüz Kremi, Göz Kremi, Nemlendirici, Temizleyici & Tonik, Vücut Bakım, Duş Ürünleri, Krem & Losyon, Dudak Bakım, Sabun, Kolonya, Şampuan, Saç Kremi & Maske, Serum & Sprey, Diş Macunu, Diş Fırçası, Bakım Ürünleri, Tıraş Ürünleri, Kadın Hijyen, Tüy Dökücü, Hijyen Ürünleri, Eurofresh, Farmasi Baby, Naturelle, Skıntrends, Farmasi Men, Botanıcs, Bubble Bath, Pearl, Stayfresh, Bebek Bakım, Şampuan, Sprey, Krem & Losyon, Yağ, Kolonya, Islak Mendil)

TEMİZLİK MR WIPES

Çok Amaçlı Temizleyiciler, Çamaşır Temizleyiciler, Mutfak Temizleyiciler, Yüzey Temizleyiciler, Banyo Temizleyiciler, Temizlik Bezleri

AKTİF YAŞAM NUTRİPULUS

Protein Bar, Takviye Edici Gıda, Autofresh, Sihirli Mendiller

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

GİRİŞİMCİ:

Kayıt olup Farmasi Yönetmeliğini onaylayan ve Farmasi tarafından kaydı onaylanan kişidir.

Girişimcinin seviyesine göre prim alması için her ay 140 TL puan sipariş girişi yapılmalıdır.

*140 TL puan enflasyon artışına göre revize edilir.

GİRİŞİMCİ:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 500 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %3 prim grubuna girerler.

GİRİŞİMCİ:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 1500 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %6 prim grubuna girerler.

LİDER:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 3000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %9 prim grubuna girerler.

LİDER:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 6000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %12 prim grubuna girerler.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 5 katalog alımı şartı istenecektir.

*Katalog almamaları durumunda bir seferliğine %12 seviyelerimizin prim ödemeleri yapılacaktır.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

ÜST LİDER:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 10.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %15 prim grubuna girerler.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 10 katalog alımı şartı istenecektir.

*Katalog almamaları durumunda bir seferliğine %15 seviyelerimizin prim ödemeleri yapılacaktır.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

YÖNETİCİ:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 15.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %18 prim grubuna girerler.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 25 katalog alımı şartı ve 1 aktif kayıt şartı istenecektir.

*Katalog almamaları durumunda bir seferliğine %18 seviyelerimizin prim ödemeleri yapılacaktır.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

MÜDÜR:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 20.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %21 prim grubuna girerler. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 50 katalog alımı şartı ve 2 aktif kayıt şartı istenecektir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

 1. Nesilden % 3
 2. Nesilden % 2
 3. Nesilden % 1,5
 4. Nesilden % 1 Müdür Primi alır.

Bir sene içerisinde aralıklı ya da üst üste 20.000TL puan alış veriş yapan Müdürlerimiz, beşinci aylarında Direktör unvanını alırlar.

DİREKTÖR:

12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %21 prim grubuna girerler. Beşinci ayında ünvanı hak etmiş olurlar. Alt ekibindeki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 50 katalog alımı şartı ve 2 Aktif Kayıt şartı istenecektir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

 1. Nesilden % 3
 2. Nesilden % 2
 3. Nesilden % 1,5
 4. Nesilden % 1 Direktörlük Primi alır.

ALTIN MÜDÜR-DİREKTÖR:

12 ay kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %21 prim grubuna girerler. Direkt bağlı en az 2 adet %21 kolu bulunup beş kez tekrarlanması halinde ALTIN DİREKTÖR ünvanı hakketmiş olurlar.

Alt ekibindeki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında yandan (Direk bağlı iki adet %21 kolu haricinde) 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 50 katalog alımı şartı ve 2 Aktif Kayıt şartı istenecektir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

 1. Nesilden % 3,50
 2. Nesilden % 2,50
 3. Nesilden % 1,75
 4. Nesilden % 1,25 Direktörlük Primi alır.

Altın Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Altın Müdür seviyesini koruması halinde Altın Direktör ünvanına ulaşıp devam ettiği 12 ay boyunca 1000TL para ödülü toplamda 12000TL kazanacaktır. Ünvanı kaybettiği aylarda 1000TL yansıtılmayacaktır.

PLATİN MÜDÜR-DİREKTÖR:

Platin Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Platin Müdür seviyesini koruması halinde Platin Direktör ünvanına ulaşıp Fiat Egea veya muadili araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. Araç kullanım hakkı yerine talep edilirse 24.000TL ( aylık 2000TL ) para ödülünden faydalanabilir. Ünvanı kaybettiği aylarda 2000TL yansıtılmayacaktır.

Platin Direktör seviyesine geldiği anda yandan 15.000TL puan şartı aranmaktadır.

Direkt bağlı en az 4 adet %21 kolu bulunmalıdır.

Alt ekibinde en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 75 katalog alımı ve 2 Aktif Kayıt şartı istenecektir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Araç kullanımı süresince yandan 15.000 şartını yerine getirmediği takdirde aylık ücret KDV dahil olarak faturalandırılır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

 1. Nesilden % 4,25
 2. Nesilden % 3,25
 3. Nesilden % 2,25
 4. Nesilden % 1,50 Direktörlük Primi alır.

ZÜMRÜT MÜDÜR- DİREKTÖR :

Zümrüt Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Zümrüt Müdür seviyesini koruması halinde Zümrüt Direktör ünvanına ulaşıp Peugeot 3008 veya muadili araç kullanım hakkından 12  ay boyunca yararlanacaktır. Araç kullanım hakkı yerine talep edilirse 36.000TL ( aylık 3000TL ) para ödülünden faydalanabilir. Ünvanı kaybettiği aylarda 3000TL yansıtılmayacaktır.

Zümrüt Direktör seviyesine geldiği anda yandan 15.000TL puan şartı aranmaktadır. Direkt bağlı en az 8 adet %21 kolu bulunmalıdır. Alt ekibinde en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 75 katalog alımı şartı ve 2 Aktif Kayıt şartı istenecektir.

Beşinci ayında ZÜMRÜT DİREKTÖR ünvanı hak etmiş olurlar.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Araç kullanımı süresince yandan 15.000 şartını yerine getirmediği takdirde aylık ücret KDV dahil olarak faturalandırılır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

 1. Nesilden % 5
 2. Nesilden % 4
 3. Nesilden %3
 4. Nesilden %2 Direktörlük Primi alır.

ELMAS MÜDÜR-DİREKTÖR:

Elmas Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Elmas Müdür seviyesini koruması halinde Elmas Direktör ünvanına ulaşıp BMW 3 serisi araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. Araç kullanım hakkı yerine talep edilirse 48.000TL ( aylık 4000TL ) para ödülünden faydalanabilir. Elmas Direktör seviyesine geldiği anda yandan 15.000TL puan şartı aranmaktadır.Direkt bağlı en az 12 adet %21 kolu bulunmalıdır.

Alt ekibinde en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

*01 Ocak 2019 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 75 katalog alımı şartı ve 2 Aktif Kayıt şartı istenecektir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Araç kullanımı süresince yandan 15.000 şartını yerine getirmediği takdirde aylık ücret KDV dahil olarak faturalandırılır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

 1. Nesilden % 6
 2. Nesilden % 5
 3. Nesilden % 4
 4. Nesilden % 3 Direktörlük Primi alır.

YENİ ÜST UNVAN KOŞULLARI:

AS BAŞKAN-MÜDÜR-DİREKTÖR:

Kol Sayısı                    : 16 kol

Yandan Fark               : 20.000 TL puan

Aktif Kayıt Şartı          : 2 kayıt

Aktif Katalog Şartı      : 200 katalog

Puan                           : 35 puan

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

As Başkan seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa As Başkan Müdür seviyesini koruması halinde As Başkan Direktör ünvanına ulaşıp 125.000TL nakit ödül ve BMW 5 serisi veya muadili araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. 125.000TL/ 12 ayda eşit şekilde ödenecektir. As Başkan Direktör seviyesine geldiği anda yandan 20.000TL puan şartı aranmaktadır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

BAŞKAN-MÜDÜR-DİREKTÖR:

Kol Sayısı                    : 20 kol

Yandan Fark               : 20.000 TL puan

Aktif Kayıt Şartı          : 2 kayıt

Aktif Katalog Şartı      : 200 katalog

Puan                           : 60 puan

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Başkan seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Başkan Müdür seviyesini koruması halinde Başkan Direktör ünvanına ulaşıp 250.000TL nakit ödül ve BMW 7 serisi veya muadili araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. 250.000TL / 12 ayda eşit şekilde ödenecektir. Başkan Direktör seviyesine geldiği anda yandan 20.000TL puan şartı aranmaktadır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

SULTAN- MÜDÜR-DİREKTÖR:

Kol Sayısı                     : 30 kol

Yandan Fark                : 20.000 TL puan

Aktif Kayıt Şartı          : 2 kayıt

Aktif Katalog Şartı      : 200 katalog

Puan                               : 125 puan

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Sultan seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Sultan Müdür seviyesini koruması halinde Sultan Direktör ünvanına ulaşıp 500.000TL nakit ödül ve Range rower veya muadili araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. Sultan Direktör seviyesine geldiği anda yandan 20.000TL puan şartı aranmaktadır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir

SULTAN-BAŞKAN VE AS BAŞKAN UNVAN PUAN

%21 ve Müdür            : 0,5 puan

Direktör                       : 1 puan

Altın Müdür                : 1,5 puan

Altın Direktör              : 2 puan

Platin Müdür              : 3 puan

Platin Direktör            : 4 puan

Zümrüt Müdür           : 6 puan

Zümrüt Direktör         : 8 puan

Elmas Müdür              : 10 puan

Elmas Direktör           : 12 puan

PRİM ÖDEME VE HESAPLAMA

Primler Kazanç Planındaki seviyelere göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Farmasi’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi hak edilmesi için aktiflik şartı aranır.

Prim ödenebilmesi için Girişimci’nin faturalarını zamanında ödemesi gerekmektedir. Girişimci’nin günü geçmiş borcu var ise o ayki primi firmada saklı tutulup bir sonraki ay ödenir.

Prim ödemeleri: Her ayın 20 sinde (hafta sonuna geldiği takdirde takip eden iş gününde) Girişimci’nin banka hesabına yatırılmaktadır.

Örneğin: Ocak ayı için olan ödemeler 20 Şubat tarihinde yapılacaktır. 20. günün resmi tatil ve hafta sonu tatillerine denk gelmesi durumunda takip eden ilk iş günü yapılacaktır.

Tüm Prim hesaplamaları prim değersiz ürünler ve KDV düşüldükten sonra hesaplanmaktadır. Prim ödemeleri adınıza gelir vergisi stopajı (%20) kesilerek yatırılacaktır. Prim ödemeleri, mal bedeli ödenmiş faturalar üzerinden hesaplanarak pazarlama planına göre ödenir.

Direktör ünvanı ile %21 seviyesi ve üzerinde olan Girişimciler için geçerli olan prim kuralı:

Alt grubunuzda kendi seviyenizi ulaşan bir Girişimci üzerinden performans primi kazanılmamaktadır. Bunun yerine lider gelişim prim hakkı aktif olur. Eğer alt grubunuzdaki Girişimci seviyesinin üzerine çıkılır ise performans primi hak edilir.

Prim alma şartlarımızdan biri olan 6000 puan farkı şartı:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubunuz ile minimum 20.000 TL Puan alışveriş yapan Girişimci %21 prim grubuna girerler. Tüm %21 Müdür ve üst seviyelerde 6000 puan şartı aranmaktadır.

İlk defa %21 seviyesine giren Girişimciye Müdür unvanı verilir. 21’lik kolları hariç 6000 puan şartını yerine getirmesi için en yüksek seviyesi ile arasındaki farkın 6000 puan olması gerekmektedir. En yüksek direk bağlı seviyenin tabanı %12’dir. Toplam puanından en yüksek (%12-%15-%18) seviyesinin puanı çıkarıldıktan sonra kalan puanları 6000 puan farkını oluşturmalıdır.

Direktörlerimizin alt ekiplerinde kendilerine bağlı %21 seviyeleri 6000 puan şartı dışında kalmaktadır. Alt ekibinde bulunan direk bağlı %21 seviyelerinin puanları toplam puanlarından çıkarıldıktan sonra ekiplerinde direk bağlı en yüksek (%12-%15-%18) cirolu seviyesinin puanı çıkarılmalı ve kalan fark 6000 puan farkını oluşturmalıdır.

6000 farkı oluşturamayan Müdür/Direktör ve üst seviyelerimiz, Direktörlük primi hak edemez ve SANAL unvanı alırlar. Prim alabilmek için tüm seviyelerin sayfalarında bulunan unvanlarına göre aktif kayıt şartı ve katalog alım şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

%21 SANAL Prim Kazancı:

Ocak ayı itibariyle Sanal %21 prim hesaplaması Örnek:

A danışmanı sanal, yandan 6000 yapamadı ve seviyesi %21 sanal. Kişinin yandan farkı 3200 puan ise bu durumda 3200 puan üzerinden hak ettiği seviye hesaplanacaktır. 3200 = %9

Grup prim hesabı : Kendi seviyesi – alt ekip seviyesi %6

9-6= %3 yandan farkı %9 seviyesinde olduğu için alt ekibinden %9 ve üstü seviye olanlardan grup primi alamayacak olup, lider yetiştirme prim şartını (yandan 6000) yerine getiremediği için hakkedişi olmayacaktır.

Direktör çalışma kuralı:

Direktör seviyesine ulaşan Girişimcilerimizin, mevcut Farmasi Girişimcilerini aynı ürünleri içeren başka doğrudan satış firması ve/veya kurumlarına tavsiye etmeleri, isim bildirmeleri ve üye yapmaları yasaktır.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

ÜYELİK İŞLEMLERİ

 1. Nasıl FARMASİ üyesi olabilirim?

Firmamıza internet üzerinden üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi www.farmasiint.com web sayfamızdan Girişimci Ol butonuna tıkladığınızda açılan sayfadaki istenen bilgilerinizi doldurup üye olabilirsiniz. Girişimci olmak için ad soyad, doğum tarihi (gün/ay/yıl), TC kimlik numarasının doğru olarak girilmesi zorunludur.

 1. Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz yoğunluğa bağlı olarak üç ile yedi iş gününde anlaşmalı kargo firmamız tarafından adresinize teslim edilecektir.

 1. FARMASİ Danışmanı ne demektir?

FARMASİ firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes danışman olarak kabul edilmektedir.

 1. FARMASİ Sponsoru ne demektir?

FARMASİ’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur.

 1. Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi www.farmasiint.com adresinden giriş yaparak kendi sayfanızda bulunan Sipariş Takip bölümü altında sipariş detayınızı görebilirsiniz.

 1. FARMASİ Danışmanı veya Sponsoru olmak için gereken şartlar nelerdir?

18 yaşını doldurmuş TC kimlik numarası olan herkes FARMASİ danışmanı veya sponsoru olabilir.

 1. Şifremi unuttum. Nasıl öğrenebilirim?

www.farmasiint.com adresinden Danışman girişi bölümü altında bulunan ‘’parolanızı unuttuysanız tıklayınız’’ bölümünden e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basarak şifrenizin sistemde kayıtlı bulunan e-posta adresine gönderilmesini talep edebilir ya da 0216 430 19 99 Müşteri Hizmetleri numaramızı hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında arayarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. Şifreniz SMS ile tarafınıza gönderilecektir.

 1. Kendi sayfama nasıl giriş yapabilirim?

www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak Danışman girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.

 1. Kendi alt ekibimi oluşturabilir miyim? Danışman ekleyebilir miyim/nasıl ekleyebilirim?

Kendi sayfanızda Alt Ekip sekmesi altındaki Danışman Ekle butonunu tıklayarak kaydetmek istediğiniz kişinin bilgilerini girerek kendi grubunuza üye ekleyebilirsiniz.

 1. Askıya alınmak ne demektir?

En az altı ay süreyle ürün siparişi vermemiş olan üyelerimiz sistem tarafından otomatik olarak pasifleştirilmektedir. Ekranda ilgili danışman askıya alındı olarak görünmektedir.

Yeni kayıtlarımız kayıt olduktan itibaren 30 gün içerisinde sipariş vermez ise tekrar askıya alıncakatır.

 1. Adres ve telefon bilgilerimi güncellemek istiyorum.

Tüm iletişim bilgilerinizin (e-posta, posta adresiniz ve telefon numaranız)  güncellenmesi talebinizi 0216 430 19 99 Müşteri Hizmetleri telefon numaramızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında arayarak veya bilgi@farmasiint.com adresimize yazılı olarak bildirebilirsiniz.

 1. Girişimciliğimi devredebilir miyim?

Evet, devredebilirsiniz.

Devir işlemi şartları:

– Devir sadece eş, anne, baba, çocuk arasında gerçekleştirilebilir.

– Devir alacak kişinin FARMASİ girişimcisi OLMAMASI gerekir.

– Devreden kişi devir sonrası FARMASİ girişimcisi olamaz.

– Devredilen girişimcisi 6 ay geçmeden tekrar başka bir kişiye devir edilemez.

– Girişimcilik miras yoluyla yasal varislere devredilebilir.

Devir İşlemleri için gerekli evraklar;

– Devredecek kişinin devretmek istediğine dair imzalı dilekçesi

– Devir alacak kişinin devir almak istediğine dair imzalı dilekçesi

– Devir alacak kişinin nüfus cüzdan fotokopisi

– Devredecek kişinin nüfus cüzdan fotokopisi

Devir edecek ve/veya devir alacak kişinin tüzel kişilik olması durumunda yapılacak işlemler:

Şahıs şirketi ise

– Şirket kaşeli vergi levhası fotokopisi

– Kayıtlı şirket sahibinin önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi

– Vergi mükellefi olduğunu belirten şirket kaşeli imzalı bir dilekçe

Sermaye şirketi ise (Limited, Anonim)

– Vergi levhası fotokopisi

– Ticaret sicil gazete fotokopisi

– İmza sirküleri

– İmza yetkisine sahip kişinin nüfus cüzdan fotokopisi

– Şirket adına açılmış vadesiz hesap cüzdan fotokopisi (IBAN numarası ile)

Vergi mükellefliği ile ilgili evraklarınızı girişimci sayfanızda bulunan Bilgi Destek üzerinden veya www.farmasi.com.tr web sitemizde bulunan İletişim Formu üzerinden firmamıza göndermeniz gerekmektedir.

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

 1. İnternet üzerinden nasıl sipariş verebilirim?

FARMASİ danışmanı olan herkese özel bir danışman numarası ve internet şifresi verilir. 7 gün/24 saat http://www.farmasiint.com  ‘Danışman giriş’  bölümüne TC numaranız veya danışman kodunuz ve şifreniz ile giriş yaparak sipariş verebilirsiniz. ‘Hızlı Sipariş’  sekmesi altında açılan kutucuklara ürün kodlarını yazarak sipariş verebilirsiniz.

 1. Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz yoğunluğa bağlı olarak üç ile yedi iş gününde anlaşmalı kargo firmamız tarafından adresinize teslim edilecektir.

 1. Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi www.farmasiint.com adresinden giriş yaparak kendi sayfanızda bulunan Sipariş Takip bölümü altında sipariş detayınızı görebilirsiniz.

 1. Siparişimi iptal ettirmek istiyorum.

Siparişlerinizi kendiniz sipariş girildikten sonraki ilk  1 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Sipariş takip bölümünde ilgili sipariş yanında İPTAL ET butonu yer almaktadır. Bu butona tıkladığınızda iptal nedeninizi yazmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişi iptal etmek istediğinizden emin olup olmadığınız sorulmaktadır. Sonrasında siparişiniz iptal edilmiş olacaktır. İptal süresi dolmuş olan siparişlerin iptal işlemleri maalesef yapılamamaktadır.

 1. Siparişimde görünen ‘kargo sıfırlama ürünü’ ne demektir?

Kargo sıfırlama ürünü danışmanın ücretsiz kargo hakkını kazandıran limitten daha az sipariş verdiğinde danışmanın ödediği kargo ücreti karşılığı olarak danışmana gönderilen ücretsiz hediye üründür. Gönderilecek olan ürün herhangi bir ürün olabilir. Danışman kargo sıfırlama ürünü olarak ürün seçimi yapamaz.

 1. İçeride alacağım var. Alacağımı düştükten sonra kalan bakiyeyi kapıda ödeme seçeneği ile ödeyebilir miyim?

Evet. Alacağınız düşülerek yapılacak olan sipariş ödemelerinde kapıda ödeme seçeneği kullanılabilir.

KARGO

 1. Cep telefonuma SMS geldi. Şubeyle temasa geçmemi istiyorsunuz. Kargomu kendim mi almam gerekecek? Kargom adresime teslim edilmeyecek mi?

Kargolarınız sipariş esnasında danışman tarafından aksi belirtilmediği sürece danışmanlarımızın adresinize teslim edilmektedir.

 1. Kolimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi www.farmasiint.com adresinden giriş yaparak kendi sayfanızda bulunan Sipariş Takip bölümü altında ilgili siparişinize tıklayınca açılan Aras Kargo linkinden durum kontrolü yapabilirsiniz.

 1. Kolim hasarlı geldi. Ne yapmalıyım?

Hasarlı koliyi teslim almayınız ve yaşamış olduğunuz sorunu 0216 430 19 99 FARMASİ Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da bilgi@farmasiint.com adresine yazılı olarak bildirebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde yardımcı olunacaktır.

ÖDEME BİLGİLERİ

 1. Sipariş girerken ödememi nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi;

1-    Kredi kartı

2-    Kapıda ödeme olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda ödeme durumunda sipariş fatura toplamına kapıda ödeme ücreti eklenmektedir.

Kredi kartı ödemelerinizde sizden kart bilgileriniz anlık olarak alınmakta, ödemeniz yapılmaktadır. Kart bilgileriniz saklanmamaktadır.

 1. Kredi kartı ile yapılan ödemeler güvenli midir?

Evet. Kredi kartı ödemelerimiz güvenli bir şekilde gerçekleşmekte olup, sistemimiz kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır.

 1. Ürün ödemelerimi internet üzerinden kendim yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz.

 1. Prim ödeme günleriniz hangi günlerdir?

Prim ödemelerimiz her ayın 20’sinde ve 30’unda yapılmaktadır.

HATA VE ÜRÜN İADE İŞLEMLERİ

 1. Aldığım ürünü beğenmedim, değiştirmek istiyorum. Nasıl değiştirebilirim? Satın aldığım ürünü başka bir ürün ile değiştirebilir miyim?

Ürün değişim işlemi birebir aynı ürünle yapılabilmektedir. Farklı bir ürünle değişim işlemi yapılmamaktadır.

 1. Ürün iadeleri hangi koşullarda kabul edilir? Ürün iade şartları nelerdir?

Ürün iadeleri şu 3 şekilde kabul edilmektedir.

 1. Üretim kaynaklı hatalar
 2. Kullanıcıda alerjik reaksiyon gibi sebepler meydana gelmiş ise
 3. Kargo danışman eline sorunlu ulaşmış ise

İade başvuruları 7 işgünü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Tüm iade konuları hakkında ayrıntılı bilgi için ürün iade prosedürümüzü okuyabilirsiniz.

 1. İade hangi durumlarda kabul edilmez?

Teslim tarihinden itibaren 14 gün geçtiyse, iade edilmek istenen ürün hediyeli ürün ise ama hediyesi gönderilmemiş ise, herhangi bir nedenle ambalajı açılmış veya ürün kullanılmış ise kullanıcı hatası bulunan ürünler için iade ve değişim yapılmayacaktır.

 1. Kolimin içindeki ürün/ürünler hasarlı geldi. Kolide dışarıdan problem görünmüyor. Koliyi açınca ürünlerin hasarlı olduğunu gördüm.

Kargo tarafından teslim edilmek istenen koliniz yırtık, ezilmiş, açılmış, hasar ya da ıslak ise teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturunuz. 0216 430 19 19 FARMASİ Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak ya da bilgi@farmasiint.com adresine yazılı olarak bildirebilirsiniz. Kargonuz firmamıza ulaştıktan sonra yenilenerek size gönderilecektir.  Temsilcilerimiz size en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır.

KAZANÇLAR & PRİM SİSTEMİ

 1. TL puan ile prim arasındaki fark nedir?

TL puan aylık olarak kazanılır, birikmez.

 1. TL puan nasıl kazanılır?

Verilen her puan değerli ürün siparişi ile TL puan kazanılmaktadır.

 1. Prim nasıl kazanılır?

Kazanç Planımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 1. Primim ne zaman hesabıma yatar? Prim ödemelerimiz ne zaman hesabımıza aktarılıyor?

30TL üzerindeki priminiz her ayın 20’sinden sonra danışmanların sistemde kayıtlı hesaplarına otomatik olarak havale edilir. Ayın 20’si hafta sonuna veya resmi tatillere denk geldiği durumlarda takip eden ilk iş günü sistemde kayıtlı bulunan banka IBAN numaranıza yatırılacaktır. Sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerinizin güncel ve doğru olması primlerinizin zamanında tarafınıza ulaşmasını sağlayacaktır. 30TL altındaki primler danışmanların hesaplarına alacak olarak kaydedilir.

 1. Prim tutarımı sipariş verirken kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsiniz.

 1. Ay içinde topladığım TL puanları bir sonraki ay kullanabilir miyim?

Hayır. Ay içinde toplanan TL puanlar aynı ay sonuna kadar kullanılmak zorundadır. Kullanılmayan puanlar bir sonraki aya devredilmemektedir.

 1. KDV ve stopaj ödemeleri ne zaman yapılıyor?

Vergi mükellefi olup firmamıza kazandıkları prim üzerinden fatura kesen danışmanlarımızın ödeme tarihi her ayın 25’i olarak yapılmaktadır.

 1. Vergi mükellefi danışmanım. Faturamı nasıl kesebilirim?

Prim faturalarınızı firmamıza gönderirken fatura bilgilerinin aşağıda belirtildiği şekilde yazılmasını ve faturalarınızın yayınlanan ayın son gününe kadar firmamıza gönderilmesini rica ederiz.

Önemli not:

Farmasi hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: PİAFF

1 – Kurumsal Kimlik;

Anıl İç Giyim markası olan Piaff Networking, Türkiye merkezli bir Network Marketing şirketidir.

Anıl İç Giyim markası olan Piaff Networking, Türkiye merkezli bir network marketing şirketidir.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Piaff Networking güncel modanın Türkiye merkezli yaratıcısı ve uygulayıcısı olan Anıl İç Giyim markasıdır. Anıl İç Giyim 1980 yılında İstanbul, Yeşildirek’te küçük bir konfeksiyon atölyesiyle yola çıkan Anıl İç Giyim; bugün biri İstanbul / Avcılar’da, diğeri ise Konya / Karapınar’da; bir diğeri de Yalova / Kocadere’de olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sunmaktadır. Günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan Anıl İç Giyim; tüm alt markalarıyla beraber çok geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yaklaşık 25 farklı ülkede; Anıl ürünleri son tüketiciyle buluşmakta, her geçen gün bu ülkelerde tanınırlığını arttırmaktadır. Başlıca pazarları; Mısır, İran, Irak, Azerbeycan, Cezayir, Fas, Tunus, Körfez Ülkeleri (Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan), Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Eski Sovyet Ülkeleri (Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan vb) dir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Dünya’nın bir çok ülkesinde adından söz ettiren Anıl İç Giyim, Piaff Networking ismiyle şimdi doğrudan satış sektörüne yön verecek iş fırsatları sunuyor. Piaff Networking, temsilcilerine iş, kariyer, kazanç ve eğitim imkanları sunarak hayatlarını değiştirmeyi amaçlamakta, böylelikle topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. 2011’de ilk kataloğu ile beğenileri toplayan Piaff Networking, hızla büyümeye devam etmekte ve doğrudan satış kanalındaki 100.000’in üzerinde kayıtlı temsilcisi ile hazır giyim ve moda sektöründe liderliği hedeflemektedir.

Sektörümüzde dünyanın en güçlü üretim ve tasarım şirketi olmakla birlikte, yüksek kaliteli  tasarımlarımızı üretmeye devam ederek, uzman kadro ve profesyonel ekiplerimizle farkındalıklı bir gelişme elde etmeyi planlıyoruz.

Bu alandaki kararlılığımızı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz.

Anıl İç Giyim, Piaff Networking koleksiyonlarını farklı yaş gruplarının seçenek ve beklentilere göre tasarlar, koleksiyonlarımız  çok geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetinde dünya çapındaki en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Koleksiyon, tasarımlarımız sadece bayanlarla sınırlı olmadığı gibi erkek, çocuk ,ev tekstili kişisel bakım, ev temizlik ve diğer diğer kategorilerdeki ürünlerle her kesim gurubuna hitap ettiğimiz açıktır.

Avrupa, bizim için ana hedef pazar olmayı sürdürmekle birlikte iç giyim alanında muhteşem tasarımlara imza atmamızı sağlamaktadır.

Her geçen gün kaliteli ve oldukça geniş ürün yelpazemiz ile daha çok çeşit ve farklılıklar oluşturdukça bu hacmi olumlu yönde değerlendirebildiğimiz için 2011 yılından itibaren doğrudan satış Networking sisteminde çalışmalarımızı başarı ve büyüyerek devam ettirmekteyiz.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

BAYAN

Sütyen, Sütyen Takım, Hamile / Loğusa, Jartiyer, Bayan Külot, Bayan Atlet, Tayt, Korse, Jüpon / Kombinezon, Dikişsiz, Pijamalar, Gecelik, Ev Giyim, Bayan Çorap, Termal/Outdoor, İç Giyim Aksesuar, Spor Giyim

ERKEK

Erkek Boxer, Erkek Çorap, Erkek Slip, Erkek Atlet, Erkek Pijama, Erkek Ev Giyim, Erkek Termal/Outdoor, Baba Oğul

ANNE ÇOCUK

Kız Çocuk Ev Giyim, Kız Çocuk Çorap, Erkek Çocuk Ev Giyim, Bebek Giyim, Anne Kız,Kız Çocuk İç Giyimi, Erkek Çocuk İç Giyimi

BÜYÜK BEDEN

Toparlayıcı Sütyen, Taytlar, Bluz, Fantezi, Pijamalar, Külot, Atlet, Sütyen Takım

ÇEYİZ

Çeyizlik Gelin Setleri, Çeyizlik Damat Setleri

FANTAZİ

Vücut Çorabı, Fantazi İç Giyim, Fantazi Takımlar

EV YAŞAM

Banyo, Ev Gereçleri, Mutfak, Çantalar, Ev Temizlik, Yatak Odası

TAKI

Bijuteri, Gümüş

KOZMETİK

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

ŞİFREMİ UNUTTUM, NASIL ŞİFRE ALABİLİRİM?

Şifrenizi unuttuysanız, yeni üyelik açmak yerine şifrenizi yeniden almanız gerekir. Üye girişine tıkladıktan sonra, açılan pencerenin altındaki şifremi unuttum yazısının üzerine tıklamanız yeterlidir.

Açılacak pencerede istenen alana başında 0 olmadan sisteme kayıtlı cep numaranızı ve ya e-posta adresinizi girip ve gönder butonuna basınız.

Cep telefonunuza yeni kullanıcı adınız ve şifreniz gelecek. Kullanıcı adınız başında 0 olmadan cep telefonunuzun numarası olacaktır.

Eğer yeni şifrenizi e-posta adresinize gönderdiyseniz aynı şekilde kullanıcı adınıza başında 0 olmadan telefon numaranızı ve şifre alanına da e -postanıza gelen şifrenizi giriniz.

TC KİMLİK NUMARASI NEDEN İSTENİYOR?

Şirketimiz stopaj vergisi ödemelerini Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince yatırmakta ve bunu T.C kimlik numaranız üzerinden gerçekleştirmektedir. Vergi Levhanız varsa aynı şekilde vergi levha numaranızı da verebilirsiniz. Ancak vergi levhanız yoksa T.C kimlik numaranız istenmektedir. Bu şirketimizin %100 yasal hareket ettiğinin bir göstergesidir. Sistemimize kayıtlı hiçbir üyenin özel bilgilerİ 3.şahıs, firma ve kişilerle paylaşılmaz. Bizimle çalışmakta olan üyelerimiz de referanslarımızdır.

İlgili Yasa:

4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a göre gerçek ve tüzel kişilerin mallarını iş akdi ile bağlı olmaksızın bunlar adına kapı kapı dolaşmak suretiyle tüketiciye satanlara bu faaliyetleriyle ilgili olarak yapılan komisyon, prim ve benzeri ödemelerden. (2009/14592 sayılı BKK ile 03.02.2009’dan itibaren)  Tevkifat Oranı (%) 20 (alt bent “b”)

NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Ana sayfadaki üye girişi alanından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek ürünlerinizi sepetinize ekledikten sonra sepet kısmına giderek satın al butnundan sipariş verebileceğiniz gibi,( 0850 302 43 12 )numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak yada whatsapp hattımızdan (0543 436 05 60) siparişinizi oluşturabilirsiniz.

ÖDEMEYİ NASIL YAPARIM?

Dört aşamada ödeme yapabilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı

Banka hesap numaralarımıza havale yaparak,

Kargonuz geldiğinde kapıda nakit ödeme yada kapıda kredi kartı şeklinde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

SİPARİŞ VERME ALT LİMİTİ VAR MI? KARGO BEDELİ DAHİL MİDİR?

Piaffnetworking sistem üzerinden sipariş verme en alt limiti  20TL’ dir.

120 TL ve üzeri siparişleriniz için kargo bedeli ücretsizdir.

120 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Türkiye’nin her yerine ürünlerimiz kargo ile ulaşabilmektedir.

Kapıda ödemelerinizde, alışveriş tutarınıza ek olarak, kapıda ödeme hizmet bedeli (Yalnızca Yurtiçi Kargo) 3.40TL tahsil edilmektedir.

SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE GELİR?

Ürünlerin hazırlanma süresi 3 iş günüdür. Normal şartlarda en fazla 3 iş gününde siparişiniz kargoya verilir. Eğer siparişinizde tedarik aşamasında ürün varsa sizi arayarak bilgi verilir. Kararınız doğrultusunda gönderimi sağlanır. Kargoya verilen koli 1 gün içinde kargo merkezine oradan da müşteriye teslim edilir. Merkeze uzak yerleşim yerlerinde ve köylere ulaşım 1-2 iş günü olabilir.. Burada dikkat edilmesi gereken iki husus bulunmaktadır.

3 gün değil 3 iş günü ibaresi dikkate alınmalıdır. Aynı şekilde bu 3 günlük süreç siparişiniz işleme alınıp, stok kontrolü yapılıp, onaylanması ve faturalanması ile başlamaktadır.

İkinci olarak 3 iş günü içinde kargoya iletilecek siparişin kargodan size ulaşım süresi de dikkate alınmalıdır.

KARGO KAYNAKLI GECİKMELER

Nadir de olsa özellikle kış mevsiminlerin de en sık yaşanan gecikme sorunları kargo kaynaklı olmaktadır. Bazen şubeye geç ulaşması yada yoğun hava koşullarından dolayı dağıtıma çıkamama gibi sorunlar olabiliyor.

SİPARİŞİNİZİ HAFTA İÇİ SABAH 12:00’A KADAR GİRİN

Web sitemiz üzerinden sipariş giren temsilcilerimize en geç 12:00’a kadar siparişlerini oluşturup onaylamalarını öneriyoruz. 12:00’dan sonra oluşturulan siparişlerinizin işleme alınması bir sonraki iş güne sarkarak  teslimat sürenizi uzatacaktır.

RESMİ VE ÖZEL TATİLLER DE SİPARİŞ DURUMU

Ramazan ve Kurban Bayramları, yılbaşı ve özel tatillerde verdiğiniz siparişler tatil sonrası, mesai başlangıç süresinde hazırlanmaya başlanır. Bu durumdan dolayı Acil olan siparişlerinizi tatil günlerinden bir gün önce vermeniz gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz.

SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDERİM?

Siparişinizin kargoya verilmesi, ve teslimi size mesaj olarak ulaşacaktır. Ayrıca Piaffnetworking resmi sitesi ;  www.piaffnetworking.com adresinden üyelik girişi yaptıktan sonra Piaffnetworking temsilcileri sipariş girişleri ve takibini internet üzerinden bir tıkla yapabilir. Sipariş takibi sayfasında siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde kargoya verilme süreci ve kargo takibi gibi bir çok işlemlerinizi buradan takip edebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimizi  0850 302 43 12 arayarak ya da bilgi@piaffnetworking.com adresine mail göndererek  siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

NASIL KATALOG TALEBİNDE BULUNABİLİRİM?

Web sitesinde “Tıkla Katalog Adresine Gelsin” bölümünden katalog talebinde bulunabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerimizi arayarak  (0850 302 43 12) katalog taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Katalog üzerinden yaptığınız satışları %50’ye varan karmarjı ile yapabilecek, ürünleri indirimli alabileceksiniz.

HAK ETTİĞİM PRİMLERİMİ NE ZAMAN VE NASIL ALACAĞIM?

Primlerinizi prim hareketlerim sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Ay içerisinde 100 tllik sipariş girişi yaparak ya da 2 aktif üye yaparak aktifliğinizi sağlamanız durumunda primleriniz sonraki ayın 20’sinde ana sayfanıza aktarılır. Prim alacağınızı siparişinizde kullanıp kalan tutarı ödemek için ana sayfanızda ‘alışveriş için aktar’ butonunu tıklamanız gerekir. Bu durumda priminiz cari hesabınıza kullanımınız için aktarılır. Böylelikle prim alacağınızı siparişinizden düşüp kalan tutarı ödersiniz.

Prim alacağınız 125 TL üzerinde ise ve aylık aktifliğinizi sağladıysanız priminizin banka hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz. Bunun için sayfanızda prim ödeme talebi oluşturmanız gerekir. Sonraki ayın 25inde stopaj vergisi düşülerek priminiz banka hesabınıza nakit yatırılır. Prim ödemesi yapılabilmesi için banka bilgilerinizin eksiksiz ve doğru girilmiş olması gerekmektedir.

Aylık aktifliğinizi sağlamadığınız durumda ilgili ayın primini kullanamazsınız.

Priminizi alışverişe aktarmakla ilgili bir örneklendirme yaparsak; diyelim ki Aralık ayı prim alacağınız 45 TL olarak gerçekleşti. 125 TL’yi geçmediğinden dolayı primi nakit olarak alamazsınız. Bu rakamı siparişinizden düşmek istiyorsunuz. Priminizi ‘alışverişe aktar’ dedikten sonra 45 tl alacağınız carinize alacak olarak yansır. Bu bilgiyi temsilci ekranınızdan “Cari Hareketlerim” de görebilirsiniz. Siparişinizde carinizdeki tutarı kullanmak isterseniz; diyelim ki 100 TL’lik siparişiniz var carinizde de 45 TL’niz mevcut. Siparişinizi satın alma kısmında “Kullanılabilir cari bakiyeniz 45 TL” olarak gösterilir ve ‘Kullan’ butonuyla carinizdeki tutarı kullanabilirsiniz. 100 TL yerine 55 TL ödeme yaparsınız.

Prim hesaplarınızın banka hesaplarınıza yatırılması için Üye İsim Soyad Bilgisi ile banka hesap bilgilerinin aynı kişiye ait olması gerekmektedir. Ayrıca yasal stopaj vergisi ödenmesi sebebiyle TC kimlik numaranızın da tam ve doğru olduğunu kontrol etmeniz gerekmektedir.

Prim alacağım oluştu ama ilgili ay içerisinde sipariş vermedim. Primim silinir mi?

Prim alacaklarınızın carinize yansıması için ilgili ay içerisinde 100 TL’lik sipariş vermeniz ya da 2 aktif üye yaparak aktiflik şartını yerine getirmeniz gerekmektedir .

İADE KOŞULLARI NELERDİR?

Sistemimizde iade süresi fatura tarihinden İtibaren 20 gündür. İade işlemi için vermiş olduğunuz siparişinizin yanında iade butonu yer alır. Bu alandan iade etmek istediğiniz ürünleri seçerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizin ardından iade departmanımız sizi arayarak yönlendirecektir. İade talebinde bulunmadan gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

Talep oluşturmak için internet kullanmayan üyelerimiz çağrı merkezimizden destek alabilirler. Kullanılmış ,deforme olmuş ,ambalajsız ürünler ve hijyen koşulları gereği alt iç giyim ürünleri iade alınmaz. Faturasız ürün iade alınmaz.

Üye, iade departmanının ilettiği anlaşma kodu ile karşı ödemeli olarak iadesini yollayabilir. İade ettiğiniz ürünlerin bedeli cari hesabinıza aktarılır. Üyenin carisine kargo ücreti gramaja göre 3TL ya da 5TL olarak işlenir. Defolu ya da yanlış ürün iadesinde kargo bedeli şirkete aittir.

İade işleminde takip edilecek adımlar sırasıyla:

– Üye, sistemden iade talebini kendisi oluşturur. İnternet kullanmıyor ise, çağrı merkezinden talep oluşturmak konusunda destek alır.

– Üyeye, iade departmanımız tarafından dönüş yapılır. (Telefon ya da mesaj yoluyla)

– Üye telefon ya da mesaj yoluyla gelen onayın ardından, iadesini mesajda belirtilen kargo anlaşma kodu ile faturalı olarak gönderir.

– İade kabulu gerçekleşir, kargo ücreti üyenin carisine (gramaja göre 3TL ya da 5 TL olarak) işlenir. İade ürün bedeli bir sonraki siparişte kullanılmak üzere cariye işlenir.

Önemli not:

Piaff Networking hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: GÖKÇEK NETWORK

1 – Kurumsal Kimlik;

Gökçek Gıda İlaç ismiyle, İstanbul merkezli olarak, Türkiye’de kurulmuştur. Gökçek Gıda İlaç, 2012 yılı itibariyle Gökçek Network adıyla Network Marketing satış modelini de kullanmaya başlamıştır.

Gökçek Gıda İlaç ismiyle, İstanbul merkezli olarak, Türkiye’de kurulmuştur.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Doğal Tedavi tabiatta doğal olarak varolan kaynakları yaşamın her anına her dönemine enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek ürün hizmet ve kavramları oluşturup müşteri memnuniyeti prensibi ve kaliteli hizmet anlayışından hareket ederek insanlığın hizmetine sunmaktadır.

Günden güne gelişen ve büyüyen bitkisel şifa, herbalizm ve bitki bilimi sektöründe Türkiye’nin hızla gelişen şirketi olan DoğalTedavi, 20 yıldan fazla tecrübesi, birikimi, becerisi ve sermayesi ile yatırımlarına ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecektir.

Bize olan güveniniz ve desteğinizden dolayı siz değerli müşterilerimize ve tedarikci dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür eder, güçlerini bizimle birleştirerek artırmak isteyen tüm müşteri adaylarımız ile çalışmayı sabırsızlıkla beklediğimizi hatırlatmak isteriz.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Bitkisel Kapsüller, Bitki İçecekler, Bitki Karışımlı Yağlar, Bitki Karışımlı Çaylar, Şifalı Tuzlar, Cinsellik Ürünleri, Diğer Ürünlerimiz, Gökçek Bovis Enerji Jel,Tarım Ürünleri, Bitkisel Karışımlı Macunlar

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Gökçek Network sisteminde toplam 5 farklı kazanç metodu vardır. Bu kazanç metotları şunlardır;

Perakende Satış

İlk Kayıt Primi

Eşleşme Primi

Kariyer Primi

Araba Promosyonu

Sisteme  distribütör paket üzerinden kayıt olduğunuzda kazanç sağlayabilirsiniz. Sistemimizi diğer sistemlerden ayıran en önemli farkı birden çok kazanç sistemlerine sahip olmasıdır. Hem sağlıklı bir yaşam elde ediyorsunuz hem de gelir imkanı elde ediyorsunuz.

PERAKENDE SATIŞ

Perakende Satış metodu Gökçek Network ürünlerinin distribütörü olduğumuz için daha ucuza almamızı sağlayarak kar marjından yüzdelik bir miktarda kazanç elde etmemize yarar. Bu yüzdelik oranlar şu şekildedir;

Bronz pakette %20

Gümüş pakette %20

Altın pakette %20

olarak belirlenmiştir. Perakende satış metodu sayesinde ürünlerimizi %20 indirimle satın alıp normal fiyatıyla satarak bir gelir elde etmiş olacaksınız. Size bu metodu birkaç metotla şu şekilde anlatabiliriz.

Örneğin;

Altın distribütör paketinden sisteme giriş yaparsanız 100 liralık ürünü 80 liraya alırsınız. Ve bu ürünü 100 liraya satarak 20 liralık bir kazanç elde edersiniz.

İLK KAYIT KAZANCI

Gökçek Network sisteminde kendinize bir ekip oluşturduğunuzda yani sistemimize başka kişileri kendi referansınızla kayıt ettiğinizde oluşan bir kazanç metodudur.

Bu metottaki en önemli unsurlardan birisi sisteme dahil edeceğiniz kişinin başlayacağı pakettir. Yani sisteme dahil edeceğiniz kişi en az bronz paketten başlaması gereklidir.

Bronz paketten başlarsa sizin kazancınız 30

Gümüş paketten başlarsa sizin kazancınız 60

Altın paketten başlarsa sizin kazancınız 90 olur.

EKIP MANTIĞI

Gökçek Network firmasının aylık olarak size düzenli olarak ödediği kazanç metotlarından bir tanesidir. Gökçek  Network sistemimizi çevrenizdeki insanlara anlatarak hem sağlıklarını düzene sokmasına hem de bunu yaparken kazanç sağlayarak ikili kollar halinde network sistemine dahil etmeyi sağlamaktır.

Çevrenizdekileri sisteme dahil ettiğinizde sağ ve sol kolunuza kişileri dahil ederek artık ekipten kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Sisteme dahil ettiğiniz kişilerde muhakkak başkalarını da sisteme dahil edeceklerdir ve böylelikle ekibiniz giderek büyüyecektir.

Herhangi iki arkadaşına tavsiye ettiniz diyelim. Arkadaşlarınızda iki arkadaşına tavsiye ederek ekip giderek genişler ve zamanla katlana katlana çok büyük bir ekibe sahip olabilirsiniz.

Ekip kazancının hesaplanması şu şekilde olur;

Sağ kolunuzun ve sol kolunuzun puanları hesaplanır. Daha sonra hangi kolunuzun puanı az ise bu kol üzerinden hesaplanır.

Örnek vermek gerekir eğer;

Sağ kolunuzda toplam 3.000P

Sol kolunuzda ise toplam 5.000P

varsayalım. Sağ kolunuzdaki puan daha az olduğu için sağ kol üzerinden hesaplanma yapılacaktır. Hesaplanma ise bulunduğunuz paketin eşleşme kazanç oranı çok önemlidir. Bu kazanç oranları;

Bronz pakette %10

Gümüş pakette %15

Altın pakette %20

olarak belirlenmiştir.

Altın paketten örnek vermek gerekirse eğer;

Sağ kolunuzun puanı az olduğu için sağ kol üzerinden hesaplanacaktır. Sağ kolun puanı 3.000 olduğuna göre. 3.000 P %20’si 600 puan yapmaktadır. 1 Puan 1 değerinde olduğu için ekip kazancından ay sonu kazancımız 600 olacaktır.

KARIYER MANTIĞI

Kariyer sisteminde 9 adet derinlik vardır. Bu derinlik şu şekilde ilerlemektedir;

Sizin sisteme dahil ettiğiniz kişiler ilk derinlikte

Sizin sisteme dahil ettiğiniz kişilerin dahil ettikleri ikinci derinlikte

İkinci derinliktekilerin dahil ettikleri üçüncü derinlikte

şeklinde devam etmektedir. Toplam 9 derinlik vardır.

Bu paketlerin ve derinliklerin mantığı şu şekilde işlemektedir;

Bronz, Gümüş ve Altın paketlerinde ilk 3 derinlik açıktır. Her sıradan %lik prim alırsınız.

Safir kariyerine geçtiğiniz zaman 4.derinlik açılır ve 4.derinlikten %4 prim alırsınız.

Yakut kariyerine geçtiğiniz zaman 5.derinlik açılır ve 5.derinlikten %4 prim alırsınız.

Zümrüt kariyerine geçtiğiniz zaman 6.derinlik açılır ve 6.derinlikten %4 prim alırsınız.

Elmas kariyerine geçtiğiniz zaman 7.derinlik açılır ve 7.derinlikten %3 prim alırsınız.

Mavi Elmas kariyerine geçtiğiniz zaman 8.derinlik açılır ve 8.derinlikten %2 prim alırsınız.

Siyah Elmas kariyerine geçtiğiniz zaman 9.derinlik açılır ve 9.derinlikten %1 prim alırsınız.

Örnek vermek gerekirse;

İlk derinlikte 4.000P

İkinci derinlikte 5.000P

Üçüncü derinlikte 6.000P

olduğunu varsayalım. Paketimiz Altın paket olsun, Altın paketimiz toplam 3 derinlikten kazanç sağlıyordu.

İlk derinlikten 200

İkinci derinlikten 250

Üçüncü derinlikten 300

toplamda ay sonunda kariyer kazancından 750 kariyer kazancı elde edilir. Toplam 14.000 puanı geçtiği için Altın paketten Safir kariyerine geçiş yapılır.

ARABA PROMOSYONU

Araba Promosyonu Safir ve üstü paketler için geçerlidir. Ayrıca bu kazanç metodunda ise sistem bulunduğun pakete bakıyor.

Örnek vermek gerekirse Safir paketindeyiz. Safir paketine geçiş 14.000 puandı. Her ayda 14.000 puan toplarsak sistem bize diğer kazançlarımız dışında araba bonusu olarak 1.200 bir ödeme yapıyor.

Diğer paketlerde ise;

Yakut 1.700

Zümrüt 2.000

Elmas 3.000

Mavi Elmas 5.000

Siyah Elmas 5.000

bir ödeme yapıyor. Örneğin;

Bir Altın pakete sahibiz. Altın paketi toplam 3 derinlikten kazanç sağlıyordu.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Gökçek Network hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: POXY

1 – Kurumsal Kimlik;

Poxy; kendi internet sitesinden edindiğimiz bilgilere göre merkezi Aydın’da olup ,İstanbul’da ise fabrikası bulunan yerli bir network marketing firmasıdır.

Poxy; kendi internet sitesinden edindiğimiz bilgilere göre merkezi Aydın’dadır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”2008 Yılından Beri Arge Çalışması Sonucunda Poxy Temizlik ve Kozmetik Ürünleri. San. ve Tic. Ltd. Şti. Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Hizmet ,Kaliteli Ürün Ve Ekonomik Çözüm Sunan Poxy Genel Temizlik Ürünleri Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olup 2008 Yılından Bu Yana üçyüzbin Aşkın Tüketici Kapasitesine Sahiptir. Ve Bu Sayı Günden Güne Artarak Devam Etmektedir. Vizyonumuz, Öncelik Kendi

Ülkemizde Kendi İnsanımıza Ürünümüzü Tanıtmak Ve Tüm Türkiyeye Sesimizi Duyurmak ,İlerleyen Aşamalarda İse Tüm Dünyaya Tanıtmak Ve Kullandırmak ,Dünya Genelinde Tanınan, Arzulanan Ve Hedeflenen Bir Marka Haline Gelmektir. Peki Siz Hala Poxy İle Tanışmadınız Mı?

Firmamızın Ürünleri İade Garatili Olup % 100 Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiştir.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Poxy Genel Temizlik, Poxy Fayans Temizleme, Poxy Ağır Yağ Çözücü, Poxy Wc Jell, Poxy Sıvı Leke Çıkarıcı, Poxy Bulaşık Deterjanı, Poxy Yüzey Temizleyiciler, Poxy Sıvı Sabun, Poxy Oda Spreyi, Poxy Yumuşatıcı, Poxy Çelik Parlatıcı, Poxy Pas Sökücü, Poxy Car Otomobil Bakım Ürünleri, Poxy Çamaşır Deterjanı

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

15 Puan STANDART ÜYELİK Başlangıç

Poxy temizlik ürünlerini %15 indirimli alırsınız, aynı zamanda her üyeden 15 puan ve her şahsi alışveriş ve üyelerinin 10 tl karşılığında alışverişinden 1 puan kazanırsınız.

Üyelik için 176,47 değerindeki ürünler size 150 tl olarak gelir. 26,47 tl kazanç elde edersiniz.

Dilediğiniz sayıda alt veya yatay üye oluşturma şansınız vardır. Her üye oluşturduğunuz da ve üyelerinizin her alışverişlerinden prim kazanırsınız.

Sistemde oluşan puanlarınız hiç bir zaman silinmez. Üyelik puanınız şirketimizde bulunduğunuz kariyer basamağını yansıtır.

Bronz üye seviyesine ulaştığında ay içindeki yapılan üye veya üye alışverişlerinden prim hak kazanırsınız.

2-3 ay sipariş vermeseniz dahi şirketimizde üyeliğiniz sonlanmaz.

150 puana ulaştığınızda BRONZ ÜYE seviyesinde olursunuz.

Şirketimizin belirtmiş olduğu 2 adet hediye ürün kazanırsınız.

Ürünleri %24 indirimli alırsınız.

Her oluşturduğunuz üyenin siparişinden %9 prim kazanırsınız.

Alt üyelerinizin her siparişinden ve alt üyelerinizin oluşturduğu her üyenin alışverişinden %9 ücret elde edersiniz.

Primlerinizin hesabınıza geçebilmesi için bronz üyenin ay içinde minimum şahsi gümüş üye fiyatlarından 150 tl alışveriş yapması gerekmektedir.

300 puana ulaştığınızda GÜMÜŞ ÜYE seviyesinde olursunuz.

Şirketimizin belirtmiş olduğu 4 adet hediye ürün kazanırsınız.

Ürünleri %28 indirimli alırsınız

Her oluşturduğunuz üyenin siparişinden %13 prim kazanırsınız.

Ayrıca Bronz üyelerinizin ve alt üyelerinin ekip cirosundan %4 prim kazanırsınız.

Alt üyelerinizin her siparişinden %13 ücret kazanırsınız.

Primlerinizin hesabınıza geçebilmesi için bronz üyenin ay içinde minimum şahsi bronz üye alışlarından 200 tl alışveriş yapması gerekmektedir. Gümüş üyelerinizin ve alt üyelerinizin yaptığı her üyeden 15 puan kazanır; Ayrıca her alışverişlerinden 10 tl 1 puan kariyer basamağınız artar.

1500 puana ulaştığınızda UZMAN ÜYE seviyesinde olursunuz.

Şirketimizin belirtmiş olduğu 10 adet hediye ürün kazanırsınız.

Ürünleri %31 indirimli alırsınız.

Her oluşturduğunuz üyenin siparişinden %16 prim kazanırsınız.

Gümüş üyelerinizin ekip cirosundan %3 kazanırsınız.

Bronz üyelerinizin ekip cirosundan %7 kazanırsınız.

Üyelerinizin ekip cirolarından %16 prim kazanırsınız.

Primlerinizin hesabınıza geçebilmesi için uzman üyenin ay içinde minimum şahsi uzman üye fiyatlarından 300 tl alışveriş yapması gerekmektedir.

5000 puana ulaştığınızda SATIŞ YÖNETİCİSİ seviyesinde olursunuz.

Şirketimizin 5 yıldızlı otel 4 gece 5 gün herşey dahil tatil kazanırsınız. (bu tatili 6 ay içinde kullanabilirsiniz.)

Ürünleri %34 indirimli alırsınız.

Her oluşturduğunuz üyenin siparişinden %19 prim kazanırsınız.

Uzman üyelerinizin ekip cirosundan %3 prim kazanırsınız.

Gümüş üyelerinizin ekip siparişlerinden %6 kazanırsınız

Bronz üyelerinizin ekip cirosundan %10 kazanırsınız.

Üyelerinizin ekip cirolarından %19 prim kazanırsınız

Primlerinizin hesabınıza geçebilmesi için satış yönetmeninin ay içinde minimum şahsi satış yönetmeni fiyatlarından 400 tl alışveriş yapması gerekmektedir.

15000 puana ulaştığınızda ALT BAYİİ seviyesinde olursunuz ürünleri %37 indirimli alırsınız.

Şirketimizden ipone 7 plus kazanırsınız.

Ürünleri %37 indirimli alırsınız.

Her oluşturduğunuz üyenin siparişinden %22 prim kazanırsınız.

Satış yönetmeni üyelerinizin ekip cirosundan %3 prim kazanırsınız.

Uzman üyelerinizin ekip cirosundan %6 prim kazanırsınız.

Gümüş üyelerinizin ekip siparişlerinden %9 kazanırsınız

Bronz üyelerinizin ekip cirosundan %13 kazanırsınız.

Üyelerinizin ekip cirolarından %22 prim kazanırsınız

Primlerinizin hesabınıza geçebilmesi için alt bayii ay içinde minimum şahsi alt bayi alış fiyatlarından 500 tl alışveriş yapması gerekmektedir.

50000 puana ulaştığınızda BAYİİ seviyesinde olursunuz ürünleri %40 indirimli alırsınız.

Ürünleri %40 indirimli alırsınız

Her oluşturduğunuz üyenin siparişinden %25 prim kazanırsınız.

Alt bayilerinizin ekip cirosundan %3 prim kazanırsınız.

Satış yönetmeni üyelerinizin ekip cirosundan %6 prim kazanırsınız.

Uzman üyelerinizin ekip cirosundan %9 prim kazanırsınız.

Gümüş üyelerinizin ekip siparişlerinden %12 kazanırsınız

Bronz üyelerinizin ekip cirosundan %16 kazanırsınız.

Üyelerinizin ekip cirolarından %25 prim kazanırsınız

Primlerinizin hesabınıza geçebilmesi için bayiinin ay içinde minimum şahsi bayi fiyatından 750 tl alışveriş yapması gerekmektedir.

100.000 puana ulaştığınızda BAYİİ YÖNETİCİSİ seviyesinde olursunuz.

Ürünleri %42 indirimli alırsınız.

Şirketimizden size araç tahsisi yapılır.

Ürünleri %42 indirimli alırsınız

Her oluşturduğunuz üyenin siparişinden %27 prim kazanırsınız.

Bayii ekip cirosundan %2 prim kazanırsınız.

Alt bayilerinizin ekip cirosundan %5 prim kazanırsınız.

Satış yönetmeni üyelerinizin ekip cirosundan %8 prim kazanırsınız.

Uzman üyelerinizin ekip cirosundan %11 prim kazanırsınız.

Gümüş üyelerinizin ekip siparişlerinden %14 kazanırsınız.

Bronz üyelerinizin ekip cirosundan %18 kazanırsınız.

Üyelerinizin ekip cirolarından %27 prim kazanırsınız.

Primlerinizin hesabınıza geçebilmesi için bayiinin ay içinde minimum şahsi bayi alış fiyatlarından 1000 tl alışveriş yapması gerekmektedir.

SİSTEMSEL UYARILAR

Örneğin : “A” Gümüş seviyesindeki üyenin puanı 600, bir alt organizasyonundaki “B” Gümüş seviyesindeki üyenin puanı 300 diyelim, “B” üyesi alt organizasyonundan kazanacağı ciro primini; Yarısını kendisi kalan yarısını ise bir üst organizasyonundaki “A” gümüş üyesi ile eşit bir şekilde paylaşır. Örneğin “B” üyesinin 30 tl alt ekibinden kazancının 22,5 tl sini “B” üyesi kalan 7,5 tl sini ise “A” üyesi hak kazanır.

Uzman üye satış yönetmeni alt bayi bayi ve bayi yöneticisi kariyer basamaklarına yükselip bu basamaklarda yer alan kariyer hediyelerine ; Son 6 ay alışveriş eşiğini tamamlayan üyelerimiz hak kazanacaktır.

Aylık prim hak ediş sağlayan üyelerimiz primlerinin hesaplarına yatması için TC vatandaşlık numaralarını ve IBAN numaralarını sistemden güncellelemeleri gerekmektedir. Tc ve IBAN numarası olmayan üyelerimize prim hak edişleri hesaplarına yatmayacaktır.

Aylık prim hak edişleri her ayın 14-16 arası hesaplarına yatacaktır.

Marketing organizasyon bir ekip işidir. Siz kişisel referanslarınızdan / satışlarınızdan da para kazanırsınız fakat önemli olan ekibinizde olan ciro üzerinden kazanılan paradır. Asıl büyük kazanım burada oluşur bu açıdan marketingorganizasyon “ 1 kişinin %100 çabası yerine, 100 kişinin %1 çabası ile yüksek verim / kar elde etme “ prensibine dayanır. Sizde Poxy ailesiyle birlikte büyümeye var mısınız?

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Poxy genel temizlik ürünlerinde fosfat var mıdır?

Ürünlerimizin piyasa değerinden yüksek olmasının sebebi içerisinde insan sağlığına zararlı kanserojen koku yayan fosfat vb. kimyasalların olmamasıdır. Özel leke çözücü nanyonikler (yüzey aktif maddeler biyolojik olarak doğada parçalanır. bol köpüklü, hoş kokuludur.) sayesinde yüzeye lekelerin tutunmasını önler kolay temizlik sağlar. Rahatsız edici koku yaymaz. hoş bir hijyen kokusu yayar.

Nasıl üye olunur?

Poxy, ürünlerini marketing organizasyon ve doğrudan satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış; Bir üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. bu sisteme göre üyeler, ürünleri müşterilerine satmak üzere Poxy Temizlik ve Kozmetik Ürünleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. den satın alırlar.

Poxy üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken PoxyTemizlik ve Kozmetik Ürünleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti den ürünleri temin etmek bu sayede yüksek karlılık ile satış yapmaktır.

Başlangıç paketi satın aldığınızda üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir poxy üyesinin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. ilk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!

Üyelik Ücretli midir?

Poxy temizlik ürünleri üyesi olmak ücretsizdir.

Poxy broşür tanıtım için gereken materyallerin tamamı ücretsizdir.

Poxy ürünlerinden 150 tl başlangıç paketi almanız yeterlidir.

Önemli not:

Poxy hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: VALENT TOUCH

1 – Kurumsal Kimlik;

2014 yılında “Valent Touch” markası ile uluslararası arenada ülkemizi temsil etmeye başlayan Valent Touch Global, Londra, Brüksel ve İstanbul şirket merkezleri ile tüm dünyada 4 farklı dilde faaliyet göstermektedir.

Yerli network marketing firmalarından olan Valent Touch, Baki Durak Kuyumculuk markası altında kurulmuştur.

Dünyanın en büyük altın ve mücevher işleme merkezi olan Kuyumcukent kompleksinde 1 fabrika, 4 mağaza ve 1 Şirket Merkez ofisi ile ürettiği ürünleri Belçika, İngiltere ve Türkiye’de bulunan Valent Touch global şirketler grubu ile tüm dünyaya pazarlamaktadır.

Network Marketing sektörünü bir araya getiren Valent Touch Global özgün ve estetik tasarıma sahip takıları, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, dünyadaki takı trendine uygun motif ve çizgilerle birleştirerek siz değerli girişimcilerin beğenisine sunuyor. Tasarım ve Üretimin her aşamasında son teknolojiyi kullanan Valent Touch Global, kaliteyi ve teknolojiyi alın teriyle yoğurup en değerli madeni birer mücevhere dönüştürüyor ve her yıl 500 yeni ürünü piyasaya sürüyor. Şirketin portföyünde 10000’den fazla model yer almaktadır. Birçok ülkeye ürünlerini ihraç eden Valent Touch Global, sektöründeki tüm önemli fuarlara katılıyor ve ülkemizi tüm dünyada temsil ediyor.

Resmi sitesinde, firma hakkında Vizyonumuz,

Kalbi sevgi dolu olan her insan iyi bir hayatı hak ediyor, fakat şartlar herkes için eşit değil. Biz bu felsefe ile yola çıkarak tüm dünyada kalbi sevgi dolu olan herkese en çok kazandıran şirket olmayı hedeflemekteyiz.

Bir yöneticinin çalışma gücünün dörtte üçünü üzerinde harcadığı, pek çok işte en pahalı kalemin, bir kuruluşun sahip olduğu en büyük ve en değerli kaynağın, bir anne babanın yıllarca üzerinde durduğu emek harcadığı tek şeyin, “İnsan” olduğunun bilincinde olarak, tüm danışanlarımıza bu vizyonda değer katmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz;

İş ortaklarımızın arzu ettiği hayatı yaşamaları için en değerli ve en çok kabul gören ürünler ile, ulaşılabilir, en iyi kazanç planını sunuyoruz.

Çıkmış oldukları bu yolda onların hayallerini kendi hayallerimiz bilip, gereken eğitim, tecrübe ve rehberliği onlara sunarak destekliyoruz.

Şirketimiz ile ilgili %100 memnuniyet garantisi için milli, manevi ve etik değerleri gözeterek tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bireylerin, çiftlerin, ailelerin ve kurumların toplumda farkındalığını yaşatmak ve kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak, sosyalleşmeyi kolaylaştırmak, doğru hedefler belirlemelerinde yardımcı olmak, mutlu ve güvende olabilmelerini sağlamak, profesyonel bir davranış tarzı belirlemek, hedeflediği değişim süreçlerine bilimsel temelli, hızlı ve uygulanabilir çözümler üretmek gibi temel prensipler ile profesyonel iş hayatına entegrasyon imkanı sunmaktayız.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

DEĞERLERİMİZ

İnsan Odaklı ve İlkeli Çalışma

İnsan ve insanla ilgili her konuda, bilimsel disiplin çerçevesinde verilebilecek tüm eğitim alanlarında yer almaya çalışırak, hangi koşullarda olursa olsun insan davranışlarına pusula olan prensip ya da içten gelen değerlerin motive ettiği, dürüstlük ve takım bütünlüğü üzerine planlama yaparak, herkese daha insani bir yaşam sürme imkanı sunmaktayız.

*Her ürün fabrikada üretildikten sonra büyük dağıtıcılar, bölgesel dağıtıcılar, toptancılar, marketlerden sonra fiyatı %80 artarak tüketiciye ulaşmakta. Bu aracıların ortadan kaldırılıp ürünlerin direk, fabrikadan tüketicinin eline ulaştırılmasını sağlıyor ve racı firmalara verilecek kar paylarını sizlere dağıtırak #YeniNesilGirişimcilik ile kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

*Valent Touch, Yeni Nesil Girişimcilik ile, birbirinden şık ürünleri aracı kullanmadan sizlere ulaştırarak kaliteyi ucuza almanızı sağlıyor ve aynı zamanda aracı firmalara aktarılan parayı sizlere dağıtarak size yeni bir kazanç kapısı açıyor.

*Ürün çeşitlerimiz 22,18 ve 14 ayar altın gruplarından oluşmakta ve hepsi TSE patentine sahip. Toptancılara ve mağazalara ekstra işçilik ücreti ödemeden ulaşabileceğiniz ürünlerimiz, faturalı ve sigortalı olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

*Binlerce takı çeşidimizden birini seçerek hem kaliteyi ucuza alabilir, hem de kendinize yeni bir kazanç kapısı açabilirsiniz.

Bizden bir defaya mahsus bir ürün satın alarak;

-Yatırdığınız ücret karşılığında ürün alarak sıfır sermaye ile işe başlarsınız,

-Sıfır sermayeye rağmen sınırsız gelirler elde edersiniz.

-SGK, lüks araç tahsisi, geziler, kamplar, kampanyalar gibi birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

-Kazandıran Akademi aracılığı ile birçok platform ve üniversitenin akredite ettiği eğitimleri online alarak, kişisel gelişim sağlayabilir, işini daha hızlı büyütebilirsiniz.

-Valent Touch Global ve Kazandıran Akademi mobil uygulamaları ile, telefon ve tabletten kolaya erişebilirsiniz.

-Basit bir iştir rahatlıkla yapabilirsiniz.

-Liderleriniz tarafından devamlı desteklenirsiniz ve organizasyonunuzun ilerlemesini sağlarsınız.

-Uluslar arası bir iş sahibi olursunuz.

-Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

-Kendi işinizin patronu olursunuz.” şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

Bileklikler, Bilezikler, Kolyeler, Küpeler, Pırlantalar, Setler, Tektaş (Sw), Yüzükler, Fırsat Ürünler, Unisex, 22k Özel ürünler bulunmaktadır.

Pırlanta Ürünler, Gemological Institute of America (GIA), International Gemological Institute (IGI), American Gen Society (AGS) tarafından onaylı olup, müşterilerimizin adına özel sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.

Pırlanta harici diğer tüm ürünlerde pırlantaya en yakın taş olan, Swarovski marka Ziconia taş kullanılmakta olup, Swarovski etiketi ve garanti belgesiyle birlikte gönderilmektedir.

Tüm Ürünler TSE ve İstanbul Altın Rafinerisi (İAR) patentli olup, ürünlerin yanında, ürün kimliği, kullanım koşulları, garanti şartlarını içeren belgeleri ile, sigortalı bir şekilde adresinize kadar gönderilmektedir.

3 – Kazanç Planı;

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için bir Valent Touch firması bağımsız temsilcisi ile irtibata geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Valent Touch hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir. Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: QNET

1 – Kurumsal Kimlik;

Qnet, Dato Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından Filipinler’de, 1998 yılında kurulmuş yabancı bir Network Marketing firmasıdır. Malezya menşelidir.

Qnet, Dato Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından Filipinler'de, 1998 yılında kurulmuş yabancı bir network marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”QNET MİSYONU, RYTHM anlayışıyla (Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir) küresel topluma katkı sağlamak. Bu misyonumuzu da bireylerin hedeflerine, hayallerine ulaşmak için girişimci olmalarını destekleyerek ve hayatı kolaylaştıran ürünlerle daha iyi yaşamlar sunarak yapıyoruz. QNET VİZYONU ise doğrudan satış sektöründe e-ticaretle küresel bir lider konumuna gelerek tüm dünyada sürdürülebilir ve profesyonel doğrudan satış topluluklarının geliştirilmesine destek vermek.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

TEMEL DEĞERLERİMİZ ise ÖZEN, DOĞRULUK VE DESTEK…

ÖZEN: İnsanlar, en önemli varlıklarımız. Dokunduğumuz her hayata özen ve sevgiyle yaklaşıyoruz.

DOĞRULUK: Üstlendiğimiz her işi etik ve dürüst bir şekilde yapmak,

DESTEK: Müşterilerimize mükemmel, saygın ve özverili hizmet vermekte kararlıyız.

QNET size tüm bu değerlerin sözünü veriyor.

Modern yaşam bizlere birçok rahatlık sağlıyor. Her şey parmaklarımızın ucunda; hiç olmadığımız kadar iletişimdeyiz. Fakat bu ilerlemeler, sağlığımızda hızlı bir gerilemeyi de beraberinde getiriyor.

Yeni, tempolu yaşamlarımızda kendimizi her türden kirliliğe, zararlı diyetlere, hareketsizliğe ve strese maruz bırakıyoruz. Bunun sonucu olarak da beden ve ruh sağlığımız zarar görüyor. Hayatımız olumsuz etkileniyor.

Neyse ki çok geç değil; QNET, ‘Absolute Living’ (Yaşanacak bir Hayat) konseptiyle yaşam için gerekli olan sağlıklı, pozitif ve proaktif bir yaklaşımı benimsiyor. QNET’in etik değerleri gözeterek doğaya ve insana saygı prensibiyle ürettiği, geliştirdiği ürünler sağlıklı bir yaşamın anahtarını sunuyor. QNET’in girişimcileri ‘Bağımsız Temsilciler’, kendi hayatlarını olumlu yönde değiştirirken aynı zamanda başkalarının hayatına da dokunarak pozitif etki yaratıyor.

QNET’in sunduğu ürün ve hizmetlerin, ‘iyi yaşamı’ herkes için erişilebilir kılmak gibi önemli bir amacı var.

QNET; daha sağlıklı bir vücut, zihin ve ruh ile daha dengeli bir yaşama ulaşma yolunda size destek oluyor.

*Evinizin ve ailenizin zararlı etkenlerden korunmasını sağlamak için güvenilir hava filtreleri ve uluslararası sertifikalı su filtre sistemleri kullanın.

*Hücrelerinizin doğal bir şekilde en iyi performansı sergilemelerini sağlayan cilt bakım yöntemleriyle cildinizi iyileştirin.

*Kendiniz, sevdikleriniz ve etrafınızdakilerle yeniden bağlantı kurmanızı sağlayan cazip konaklama ürünlerinin tadını çıkarın.

* Kaliteli, özel saat ve aksesuarlarla tarzını, kendinizi bulunduğunuz toplulukta daha iyi yansıtın.

Bunlar sadece başlangıç!

QNET ile olan yolculuğunuzda sağlığınızın değerini keşfeder ve hak ettiğiniz finansal özgürlüğü elde ettiğinizde gelen huzurun tadını çıkarırsınız. Her kesimden insanla güçlü ilişkiler geliştirirken bir yandan da tavsiyelerinizle diğer insanları büyümeye ve güzelliğe odaklı bir yaşam tarzına yönlendirirsiniz.

QNET’in ürün ve hizmetleriyle yeni bir ‘siz’i keşfedeceksiniz.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Sağlık Ve Wellness, Ev Ve Yaşam, Kişisel Bakım Ve Güzellik, Saatler Ve Takılar, Eğitim, Tatiller

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bilgilendirmeyi ödeme planı kısmından bulabilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

QNET hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: PROPA

1 – Kurumsal Kimlik;

Benim Propam, İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup yerli network marketing şirketlerindendir. Ancak ilk olarak PH adı ile temizlik ve kozmetik ürünleri satan normal bir firma olarak kurulmuştur.

Benim Propam, İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup yerli network marketing şirketlerindendir

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Hayalimi ve iş fikrimi çevremdeki insanlarla paylaştım. Ancak hayallerimi paylaştığım herkes nasıl başaracağımdan çok nasıl başaramayacağımı anlattı. Başarmam konusundaki en büyük etken ise herkesin negatif bakış açısı ve söylemlerine karşın kendime olan inancımdı.

Hayal benimdi, çıkacağım yoldaki yaşanacaklarda benim hikayem.

Üç yıl boyunca hazırlandım. Hayallerimi gerçekleştirebilmek için bir plan yaptım ve bu uzun yolculuğu parçalara bölerek kendime hedefler koydum.

2007 Yılında benimpropam’da hayallerim ve ben olarak tek başıma çıkmış olduğum yolculukta bugün bu hayale ortak olan ve kendi hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkan binlerce iş ortağı ve çözümlerimizden faydalanan milyonu aşkın kişi ile yolculuğumuza devam etmekteyiz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Sizin de hayalleriniz varsa ve gerçekleştirmek için bir yol ve destek arıyorsanız, biz büyük Propa Ailesi olarak sizin hayallerinizi gerçekleştirmeniz ve başarı hikayenizi yazmanız konusunda sizi desteklemeye hazırız.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Çamaşır Hijyeni, Genel Hijyen, Mutfak Hijyeni

GIDA VE GIDA TAKVİYELERİ

Kahveler, Şekersiz Şeker

KİŞİSEL BAKIM

Ağız ve Diş Bakımı, Ayak Bakımı, Delux Ürünler, El ve Yüz Bakımı, Erkek Bakımı, Güneş Bakım, Özel Bakım, Saç Bakımı, Saç Boyaları, Vücut Bakımı

PARFÜMERİLER

Bambu Kokular, Body Mist, Night Eau De Perfume / Woman & Man, Oda Spreyleri, Passion Eau De Perfume / Woman & Man, ph touch Man 110 ml, ph touch Man 5 ml, ph touch Man 55 ml, ph touch Women 110 ml, ph touch Women 5 ml, ph touch Women 55 ml, Sachet Parfümler

RENKLİ KOZMETİK

Dudak, Göz, Yüz

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Benim Propam hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: LEA

1 – Kurumsal Kimlik;

LEA Network Marketing firması, yerli network şirketlerindendir. İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Uzun yıllar kozmetik alanında kaliteli hizmet verdiklerini belirten firma, bir Giz Cosmetics markasıdır.

Yerli network marketing firmalarındandır.

Resmi sitesinde, firma hakkında “ İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan Giz Cosmetics, 2006 yılında kurulmuş olup, hali hazırda dekoratif kozmetik ürünlerinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biridir.

Isabelle Dupont, DermaDhose ve Ohso gibi markaları ile öne çıkan Giz Cosmetics, uzun yıllar uluslararası pazarda yerini koruyarak büyümüş, dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Mevcut markalarını 75 ülkeye ihraç ederek dünya çapında bilinir ve talep edilir hale getirmiştir.

Ayrıca Trakya Serbest Bölgesinde bulunan 4500 M2 alana kurulu fabrikasında yıllık 50 milyon adet üretim kapasitesiyle yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı markanın private label ürünlerini geliştirip üretmektedir. Modern üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde üretim yapabilme yeteneğine sahip Giz Cosmetics bugün dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerine partnerlik yaparak gücüne güç katmaya devam etmektedir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Giz Cosmetics, ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Bütün ürünleri hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiş, zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi birçok sert kimyasal kullanılmadan üretilmiştir.

Dünyayı güzelleştirerek güçlenen şirketimiz bugüne kadar edindiği tüm bilgi ve donanımını yurtiçi pazara da “LEA L’Esthétique Absolue” markası bir çok kişiye istihdam yaratmak üzere Doğrudan Satış yöntemi ile sunmaktadır.

“LEA L’Esthétique Absolue” Türkiye’nin en güçlü ve en kalabalık ailesine sahip olma hedefi ile yola çıkmıştır. Girişimcilerinin hayallerini süsleyen bilinen markaları ve kaliteli ürünleri ile büyük bir ek gelir imkânı sunmaktadır. Doğrudan Satış Sektöründe aranan birçok avantajı içinde barındıran ticari planı ile de fark yaratmaktadır. Bizimle iletişime geçerek siz de büyük ailemize katılın. Bir LE Girişimcisi olun ve farkı yaşayın.” şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Makyaj:  Göz, Yüz, Tırnak, Dudak

Kişisel Bakım: Duş Jeli, Islak Mendil & Havlu, Cilt Bakım, Dudak Bakım, Saç Bakım, Rahatlatıcı Krem & Masaj Jeli, Yüz Bakımı & Yüz Maskeleri

Koku: Kadın Parfüm, Vücut Spreyi, Erkek Parfüm, Kolonya

Ev Temizliği

3 – Kazanç Planı;

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için LEA firmasına bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

Firmalar hakkında sıkça sorulan sorular

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

LEA hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir. Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?