fbpx

Ev Toplantılarıyla Nasıl Başarılı Olursunuz?

Başarınızın anahtarı hazırlıktır. Ev toplantıları, Doğrudan Satış sektöründe can alıcı etkinliklerden biridir ve takımınız için gerçek bir ivme sağlayabilir. Bu konuda bilgi almak sizin için çok önemli olabilir. Aşağıda listelenen on adımı takip ederek, ev toplantınızda başarılı olmak için kendinizi yönlendirebilirsiniz.

1) Bir Gündem Belirleyin

Bir iki gün bekleyin ve ardından gerektiği gibi düzenleyin. Süreyi 45 ila 90 dakika arasında tutun.

Ev Toplantınızda ne söyleyeceğinizi ve yapacağınızı belirleyin. Etkinliği “bloklar” halinde düzenleyin. Buna biraz zaman ayırın ve gündeminizi bir süre önceden not edin. Bir iki gün bekleyin ve ardından gerektiği gibi düzenleyin. Süreyi 45 ila 90 dakika arasında tutun.

2) Bir Zaman Çizelgesi Geliştirin

Net bir şekilde başladığınızdan ve bitirdiğinizden emin olun.

Giriş, sunum, sipariş alma ve kapanışı dahil eden bir zaman çizelgesi oluşturun. Net bir şekilde başladığınızdan ve bitirdiğinizden emin olun.

3) Prova Yapın

Bu olayları daha pürüzsüz hale getirecetir. Hazırlanmak hayati önem taşımaktadır!

Bir ya da iki saat, söyleyecekleriniz ve yapacaklarınızın bir provasını yaptığınızdan emin olun, özellikle de daha önce hiç ev toplantısı yapmamışsanız. Bu olayları daha pürüzsüz hale getirecetir. Hazırlanmak hayati önem taşımaktadır!

4) Zamanında Orada Olun

Etkinliğinize erkenden başlayın, böylece her şey önceden ayarlayabilirsiniz.

Dakik olun. Etkinliğinize erkenden başlayın, böylece her şey önceden ayarlayabilirsiniz. Her şeyi hazırlayıp zamanında başlayabilmeniz için 20 dakika erken gelmeyi deneyin. Misafir veya ev sahibinin zamanını harcamayın.

5) Örnekler ve Envanterler Oluşturun

 Bu müşterilerinizi gerçekten mutlu edecektir.

Yanınızda bol miktarda ürün envanteri olduğundan emin olun, böylece siparişleri yerinde doldurabilirsiniz. Bu müşterilerinizi gerçekten mutlu edecektir.

6) Başlangıç Zamanı

Ana Toplantıyı zamanında başlattığınızdan emin olun.

Ana Toplantıyı zamanında başlattığınızdan emin olun. Bazı insanlar geç kalsa bile, geç saatlere kadar bekleyen insanları cezalandırmayın.

7) Eğlenin

Ev toplantınızda eğlenmeye çalışın.

Ev toplantınızda eğlenmeye çalışın. Esprili olun ve kendinizi çok ciddiye almayın. Mümkün oldukça gülmeye çalışın ve gergin olsanız bile yüzünüzde bir gülümseme tutun. Çoğu insan hayatında yeterince strese sahiptir ve eğlenmek ister!

8) Bitiş Zamanı

Toplantıyı zamanında, hatta birkaç dakika erken bitirdiğinizden emin olun.

Toplantıyı zamanında, hatta birkaç dakika erken bitirdiğinizden emin olun. Konuklarınızın zamanına değer verin ve etkinliği sürüklemeyin. Saat 8’de işin biteceğini söylüyorsanız, saat 8’i 10 geçe bitirmeyin.

9) Talep ve Kitap Randevularını Alın

Çoğu insanın kendi başına bir karar vermesinin zor olduğunu unutmayın.

Çoğu insanın kendi başına bir karar vermesinin zor olduğunu unutmayın. Onları kapanış sürecinden geçmek zorundasınız. Mümkünse, heyecanlı misafirlere yeni ev içi görüşmeler için rezervasyon yaptırmayı deneyin. Bu, işinizdeki ivmenin devam etmesini sağlayacaktır.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,961BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,374TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...

Hafıza Nasıl Geliştirilir? 7 Doğal Yol

Hafıza nasıl geliştirilir? Bu soru unutkanlık yaşayan ya da kendini geliştirmek isteyen insanların sorduğu sorulardandır. Belleğinizi güçlendirmek, hayatınıza daha da hakim olabileceğinizin kanıtıdır. Hafıza,...

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir?

Kişisel gelişim her yaş grubu için önemli ve faydalıdır. Her ne kadar genç yaş için düşünülse de kişisel gelişim kitapları, videolar, seminerler gibi her...

Rakiplerinizi Sevmek İçin 8 Güçlü Neden

Hepimizin hayatta rakipleri var. Bizi düşünmeye, gelişmeye, yeni beceriler elde etmeye iten kişilerden bahsediyoruz. Bazen bir rakibin gelişimi, karakterinizdeki belirli farklılıkları ortaya çıkarır. Diğer...

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...