fbpx

Ev Toplantılarıyla Nasıl Başarılı Olursunuz?

Başarınızın anahtarı hazırlıktır. Ev toplantıları, Doğrudan Satış sektöründe can alıcı etkinliklerden biridir ve takımınız için gerçek bir ivme sağlayabilir. Bu konuda bilgi almak sizin için çok önemli olabilir. Aşağıda listelenen on adımı takip ederek, ev toplantınızda başarılı olmak için kendinizi yönlendirebilirsiniz.

1) Bir Gündem Belirleyin

Bir iki gün bekleyin ve ardından gerektiği gibi düzenleyin. Süreyi 45 ila 90 dakika arasında tutun.

Ev Toplantınızda ne söyleyeceğinizi ve yapacağınızı belirleyin. Etkinliği “bloklar” halinde düzenleyin. Buna biraz zaman ayırın ve gündeminizi bir süre önceden not edin. Bir iki gün bekleyin ve ardından gerektiği gibi düzenleyin. Süreyi 45 ila 90 dakika arasında tutun.

2) Bir Zaman Çizelgesi Geliştirin

Net bir şekilde başladığınızdan ve bitirdiğinizden emin olun.

Giriş, sunum, sipariş alma ve kapanışı dahil eden bir zaman çizelgesi oluşturun. Net bir şekilde başladığınızdan ve bitirdiğinizden emin olun.

3) Prova Yapın

Bu olayları daha pürüzsüz hale getirecetir. Hazırlanmak hayati önem taşımaktadır!

Bir ya da iki saat, söyleyecekleriniz ve yapacaklarınızın bir provasını yaptığınızdan emin olun, özellikle de daha önce hiç ev toplantısı yapmamışsanız. Bu olayları daha pürüzsüz hale getirecetir. Hazırlanmak hayati önem taşımaktadır!

4) Zamanında Orada Olun

Etkinliğinize erkenden başlayın, böylece her şey önceden ayarlayabilirsiniz.

Dakik olun. Etkinliğinize erkenden başlayın, böylece her şey önceden ayarlayabilirsiniz. Her şeyi hazırlayıp zamanında başlayabilmeniz için 20 dakika erken gelmeyi deneyin. Misafir veya ev sahibinin zamanını harcamayın.

5) Örnekler ve Envanterler Oluşturun

 Bu müşterilerinizi gerçekten mutlu edecektir.

Yanınızda bol miktarda ürün envanteri olduğundan emin olun, böylece siparişleri yerinde doldurabilirsiniz. Bu müşterilerinizi gerçekten mutlu edecektir.

6) Başlangıç Zamanı

Ana Toplantıyı zamanında başlattığınızdan emin olun.

Ana Toplantıyı zamanında başlattığınızdan emin olun. Bazı insanlar geç kalsa bile, geç saatlere kadar bekleyen insanları cezalandırmayın.

7) Eğlenin

Ev toplantınızda eğlenmeye çalışın.

Ev toplantınızda eğlenmeye çalışın. Esprili olun ve kendinizi çok ciddiye almayın. Mümkün oldukça gülmeye çalışın ve gergin olsanız bile yüzünüzde bir gülümseme tutun. Çoğu insan hayatında yeterince strese sahiptir ve eğlenmek ister!

8) Bitiş Zamanı

Toplantıyı zamanında, hatta birkaç dakika erken bitirdiğinizden emin olun.

Toplantıyı zamanında, hatta birkaç dakika erken bitirdiğinizden emin olun. Konuklarınızın zamanına değer verin ve etkinliği sürüklemeyin. Saat 8’de işin biteceğini söylüyorsanız, saat 8’i 10 geçe bitirmeyin.

9) Talep ve Kitap Randevularını Alın

Çoğu insanın kendi başına bir karar vermesinin zor olduğunu unutmayın.

Çoğu insanın kendi başına bir karar vermesinin zor olduğunu unutmayın. Onları kapanış sürecinden geçmek zorundasınız. Mümkünse, heyecanlı misafirlere yeni ev içi görüşmeler için rezervasyon yaptırmayı deneyin. Bu, işinizdeki ivmenin devam etmesini sağlayacaktır.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,500TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Öğrenciler Nasıl Verimli Bir Tatil Geçirebilir? Tatilde Neler Yapmalı?

Yarı yıl tatili veya hafta sonu tatili olsun, öğrenciler nasıl verimli bir tatil geçirebilir? Eğitim, öğrenciler için sadece okulda olmaz. Okul dışındaki sürelerde de...

İş Planınız Yoksa Yapmanız Gerekenler

Doğrudan satışta iş planı yoksa yapmanız gerekenler nelerdir? İster küçük bir işletme kuruyor olun, ister mevcut işinizi yeniden keşfetmek istiyor olun, bir iş planı...

Network Marketingde Etkili Satış Konuşması Nasıl Oluşturulur?

Network marketingde hızlı ve etkili satış konuşması nasıl oluşturulur? Satışlarınızı artırmak, organizasyonunuzu büyütmek, değişim ve gelişim için yapabileceğiniz bazı önemli aktiviteler olduğunu biliyor muydunuz? Bir...

Doğrudan Satışta Başarı İçin Etkili Bir Çalışma Rutini Oluşturma

Doğrudan satışta başarı için etkili bir çalışma rutini nasıl oluşturulur? Beklenmeyenlerle başa çıkmak, doğrudan satıcı olmanın bir gerekliliğidir. Ancak kendinizi başarıya hazırlamak için etkili...

Kötü Çalışma Alışkanlıkları Nelerdir?

Kötü çalışma alışkanlıkları, yerine yararlı alışkanlıklar edinmelisiniz. İşyeri verimliliği, üretkenlik, zaman yönetimi gibi konularda uzman olmak iyi alışkanlıklar arasındadır. Peki kötü çalışma alışkanlıkları nelerdir?...

Network Marketingde Etkili Liderlik İçin 8 İpucu

Network marketingde etkili liderlik ne demektir? Bu sektördeki yeni liderlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, her şeyi ekipleri ve hedefleri yerine kendileri için yapmaktır....