Fakir Bir Girişimciden Çok Değerli bir Milyonere: Thomas Gorny

Thomas Gorny Polonya’da fakir bir ailenin çocuğudur. Liseden ayrılır ve ingilizce bilmemesine rağmen 17 yaşında ABD’ye gider, orada milyoner olur, hepsini kaybeder ve her seferinde daha fazla başarı ile tekrar tekrar başlar.

Thomas Gorny Polonya'da fakir bir ailenin çocuğudur.

Bu bir film senaryosu gibi gelebilir, ancak girişimci Tomas Gorny, bulut tabanlı iletişim sağlayıcısı Nextiva’nın kurucu ortağı ve icra müdürünün yanı sıra iBoost (SoftBank tarafından finanse edilen) ve IPOWER’ın büyüleyici gerçek hayat hikayesinin bir parçası. Şimdi bir direktör olarak kaldığı Endurance International Group’un da bir parçası.

Gorny e girişimcilik başarısının sırlarını paylaştı:

Tomas Gorny girişimcilik başarısının sırlarını paylaştı

Yaratılıcılık birikimden daha büyüktür: Gorny’nin en büyük dersi, yaratıcılığa odaklanmaktan, sürücü ve tutkunun para yerine kararlarını vermesine izin vermekten kaynaklanır. “Parayı kovalama,” diye tavsiyede bulunuyor. Sermayenin yükseltilmesi ya da bir çıkış stratejisine odaklanmanın yakalanmasının çok kolay olduğunu söyledi – ki bu da kendi başarısının bir yoluydu.

Thomas Gorny “Kalite her şeyden önemlidir ve bu, arkadaşlarınızdan çalışanlara, kendinizi kuşattığınız insanlara kadar uzanır.

Kaliteden asla ödün vermeyin, özellikle insanlarla: “Kalite her şeyden önemlidir ve bu, arkadaşlarınızdan çalışanlara, kendinizi kuşattığınız insanlara kadar uzanır.”der. Gorny, zenginlik ve gösterişli yaşam tarzlarına odaklanmış arkadaşlara sahip olmasının onu odaklanamamasını ve aslında geçici mali sıkıntılara yol açtığını söyledi. Bunlardan ders çıkardı ve işini sadece gurur duyduğu kişileri işe aldığı profesyonel bir seviyeye getirdi. Bu, her zaman müşterilerle yüksek kaliteli etkileşime dönüşen işin içinde kalite ortamını yaratır.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın