AllyMina

AllyMina Şirket Tanıtımı

AllyMina nedir? sorusu altında firma ile ilgili merak edilenleri cevaplıyoruz. AllyMina Kozmetik olarak da bilinen firma hakkındaki bilgileri tarafsız olarak sizlerle paylaşacağız. Ayrıca AllyMina ürünleri, katolog ve temsilci olma konularına da değineceğiz.

AllyMina network marketing firması, Gülben Pehlivan tarafından 2016 senesinde kurulmuştur. Gülben Pehlivan, sitede yapılan açıklamada, doğrudan satış sektörü içerisinde güven ve adaleti ön planda tutması ile tanınmaktadır denmiştir. Ayrıca Gülben Pehlivan, 20 seneyi aşkın süredir network marketing sektörü içerisinde olduğu da vurgulanmıştır.

AllyMina Kozmetik Hakkında Detaylar

AllyMina network marketing sektörüne, 2016 senesinde giriş yapmıştır. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan şirketler arasındaki yerini almıştır. Firma özellikle kişisel bakım ve kozmetik ürünleri konusunda kurumsal açıklamalarda bulunmuştur. Kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edindiklerini söylemiştir.

AllyMina Kozmetik, ürünlerinin üretim sürecinde tamamen tarafsız otoriteler tarafından denetlendiklerini açıklamıştır. AllyMina firmasına bağlı temsilciler hem uyguna ürün almakta hem de ürünlerini en yüksek perakende satış karı ile elde etmektedirler. Firma kendi bünyesi içerisinde temsilci olan kişilerin takım çalışmalarını da bonuslar ile ödüllendirdiklerini belirtmiştir.

AllyMina Kozmetik temsilci olmak isteyenleri, aynı zamanda eğitmektedir. İnsanların kendilerini geliştirmesine katkıda bulunduklarını açıklamıştır. Firma kurumsal kimliği hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için resmi web sitesinde bulunan iletişim adresleri ile irtibat kurabilirsiniz.

AllyMina Kozmetik Vizyonu ve Misyonu

AllyMina Kozmetik vizyonu; Temsiciler için en yüksek ödeme yapan, onlara en çok kazandıran network marketing şirketi olmak olarak tanımlamıştır.

AllyMina Kozmetik misyonu;  kaliteli üretim anlayışından taviz vermeden, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini üretmektir. Bu ürünleri en güvenli ve en hızlı biçimde tüketicilere ulaştırmaktır.

AllyMina şirket sloganı; AllyMina içerisine katılan herkes bilmeli ki, temsilcinin kendisi ve ailesi için “Gelecek Şimdi Başlıyor!”.

AllyMina değerleri;

AllyMina Ürünleri

AllyMina ürünleri, genel olarak kişisel bakım ve kozmetik ürünleri kategorilerinden oluşmaktadır. Ayrıca makyaj, kişisel bakım, saç bakım, kokular, cilt bakım ve temizlik kategorilerinde ürünleri de bulunmaktadır. Kategoriler içerisinde sarımsak özlü, argan özlü ve keratin özlü AllyMina şampuanları en çok aratılan ürünler arasındadır. Ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi için, firma ile iletişime geçerek AllyMina katolog edinebilirsiniz.