AYMNET

Aymnet Tanıtımı

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; Aymnet Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Aymnet firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz Aymnet kataloğu, Aymnet paketleri ve Aymnet ürünleri konularına da değineceğiz.

Network marketing sektörü, son yıllara kadar yabancıların tekelindeydi. Son yıllarda açılan yeni firmalar ile bu tekel bozulmaya başlamıştır. Bu tekeli bozan, yerli firmalardan birisi de Aymnet firması.

Aymnet firması, Türkiye kökenli bir şirkettir. Kuruluş yeri ise Bursa’dır. 2009 senesinde Aym danışmanlık adı altında hizmete girmiştir. Fakat, 2015 yılında network marketing sektörüne geçmiştir. Sektöre giriş yaparken, piyasadaki tüm network marketing şirketlerinin eksik yönlerini analiz yaptıklarını ve iş planı yaptıklarını ifade eden şirket, yeni bir model geliştirmeye çalışmıştır.

Diğer network marketing firmalarından ayrılan bir özelliği ise; ticaret yazılımıdır. Geçen zaman boyunca ticaret yazılımında kendini geliştirdiğini iddia eden firma, müşterilerine güvenilir bir ortam sunduğunu iddia etmektedir. Ayrıca, müşterilerin yanı sıra satıcı ortaklar da bu yazılım sayesinde veri analizi ve raporlama yapabilmektedir.

Aymnet  Katalog

Aymnet katolog içeriği, genel olarak ürünler hakkında bilgiler içeren, bilgilendirme amaçlı bir materyaldir. Aymnet ürünleri çeşitliliği bakımından da dikkat çekmektedir. Firmanın satışa sunduğu ürün kategorileri arasında; ek gıda takvileri, aktif yaşam ürünleri, saç bakımı ürünleri, temizlik ürünleri, kök hücre cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bayan özel ürünleri, bebek bakımı, sağlıklı içecek grubu ürünleri vardır.

Aymnet Firması Eğitimi

Aymnet firması, Düzce Üniversitesi ile yaptığı anlaşma doğrultusunda, alanında uzman akademisyenler tarafından, bünyesi altında bulunan üyelere eğitimler vermektedir. Verilen bu eğitimler sonucunda da Düzce Üniversitesi tarafından onaylanmış başarı sertifikası verilmektedir.

İş fırsatları konusunda sitesinde genel bir değerlendirme yapan ve soruların cevabını veren Aymnet firmasının, internet sitesini ziyaret edebilirsiniz; site içerisinde aradığınız birçok sorunun cevabı mevcut. Bilgilerin size yetmediği yerde de firmanın adresi ve telefon numarası sağ alt tarafta yer almaktadır. Ayrıca, Aymnet kayıt ol butonundan siteye kayıt olup, Aymnet giriş butonundan da giriş yaparak sitenin giriş paneline göz atabilirsiniz.