DXN

DXN TANITIM

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; DXN Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. DXN firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz DXN ürünleri ve DXN Türkiye konusuna da değineceğiz.

DXN International olarak da insanların hafızasında yer edinmiş DXN şirketi, Dr. Lim Siow Jin önderliğinde 1993 yılında Malezya’da kurulup, faaliyete geçmiş olan bir network marketing  şirketidir.

Ortaya çıktıkları ilk yıllarda yerel olarak faaliyet gösteren DXN şirketi, 2002 yılına doğru gelindiğinde uluslararası pazara açılmaya başlamıştır. Ağırlıklı olarak Ganoderma ürünleri, imal eden ve en çok satışı da bu ürünler üzerinden yapan firma günümüzde de aktif olarak doğrudan satış yapmaya devam etmektedir.

 

DXN ÜRÜNLERİ

DXN firması, genel olarak sağlıklı gıda takviyelerinin yetiştirilmesini, üretimini ve pazarlamasını yapmasıyla ünlüdür. Fakat DXN ürünleri bunla bitmiyor. Örneğin; cilt bakımı, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri ve su arıtma sistemleri gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Ürünleri, DXN katolog yolu ile tanıtan ve pazarlayan şirket, günümüzde de doğrudan satış yöntemi ile satışlarına devam etmektedir.

Yukarıda bahsedilen ürünlerin yanı sıra şirketin küreselleşmesi ile birlikte başka sektörlerede sıçrama olmuştur; emlak vs.

Ayrıca, Çok geniş kitlelere ulaşan DXN şirketinin toplam; 9 milyonu aşkın kayıtlı distribütörü vardır.

 

DXN Türkiye Hakkında

DXN, 2002 yılından itibaren dünyaya açılmış olan bir network şirketidir. Bu şirket, 2015 yılında DXN Türkiye olarak Türkiye’de kurulmuştur. Merkezi; Kadıköy/İstanbul’dadır. 2015 yılında kurulan DXN Türkiye şirketi, yapılan hazırlıklardan dolayı 2016 yılında satışlara başlamıştır.

Network marketing alanında MLM sistemi ile çalışmayı sürdüren ve kurumsal olan şirket, günümüzde de satışlarına devam etmektedir.

Türkiye’de satışı yapılan ürünler, DXN network marketing firması ile ilgili haberler ve iletişim ile ilgili detaylı bilgiler için DXN Türkiye firmasına ait internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, DXN ile iş yapmak istiyorsanız, internet sitesinde bulunan iş fırsatı bölümünden; DXN pazarlama planı, Dinamik başlangıç programı ve Icing On the Cake ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.