ERSAĞ

Ersağ Şirket Tanıtımı

Ersağ, network marketing sektörüne, 2002 senesinde giriş yapmıştır. Bekir Sarı tarafından kurulan Ersağ, yurt içi ve yurt dışı planlarda ödemeler yapmaktadır. Ersağ  Temizlik Ve Kozmetik Ürünleri, Endüstriyel, Organizasyon, Grup, Gıda ve yurt dışı bayilikleri ile birlikte bir şirketler grubundan oluşmaktadır. Ayrınca firmanın, Kıbrıs, Azerbaycan, Almanya, Belçika, Makedonya, Kırgzistan, Kazakistan ve Avusturya’da da merkezleri bulunmaktadır.

Firmanın Türkiye’nin bir çok yerinde büroları olmasına rağmen, genel merkez ve fabrika Denizli’dedir. Yurt iİçi veya yurt dışı merkezler ile iletişime geçmek için firmanın resmi sitesinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bekir Sarı Kimdir?

Bekir Sarı, Ersağ Temizlik Ve Kozmetik Ürünleri firmasının kurucusudur. 1966 Çivril/DENİZLİ doğumlu olan Bekir Sarı, 20 sene Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde  görev yaptıktan sonra 2009 senesinde görevinden istifa etmiştir.

Firma resmi web sitesinde kendini disiplinli, dürüst, ilkeli ve de çalışkan biri olarak tanıtan Bekir Sarı, görevinden istifa ettikten sonra eşinin üzerine kurulu olan Ersağ şirketinin başına geçmiştir. Daha sonra 2002 senesinde Ersağ firması ile network marketing sektörüne giriş yapmıştır.

Ersağ Şirketinin Vizyonu Ve Misyonu

Ersağ vizyonu, tüm insanlar tarafından güvenilir olmakla birlikte, güçlü ve de dürüst bir şirket olmak şeklinde açıklamıştır. Amaç olarak, Türkiye’de üretim yapmak, Türkiye’ye kazandırmak ve buradan dünyaya açılmak şeklinde ilk hedefi olarak belirtmiştir.

Ersağ Misyonu;  tüm dünyada müşterilerin genel olarak daha temiz bir ortamda yaşamalarına yardımcı olmaktır. Ersağ Temizlik Ve Kozmetik Ürünleri, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmayı misyon edinmiştir.

Ersağ Ürünleri

Ersağ denilince ilk akla gelen özellikle ev hayatını kolaylaştırıcı ürünleridir. Denizli merkezli olarak ürettiği ürünleri, dünyanın birçok ülkesine pazarlamaktadır. Ersağ ürünleri, temizlik,, kozmetik, gıda takviyeleri, saklama kapları ve ürün destek grubu kategorilerinden oluşmaktadır.

Ersağ, ev için genel temizlik ürünlerinden, şampuan, güneş kremi gibi birçok çeşitli ürünü müşterilerinin beğenisine sunmuştur.Ayrıca yine Ersağ bünyesi içerisinde , propolis içerikli ürünler ve parfümeri de geniş yer tutmaktadır.

Ersağ kampanya başlangıçlarından haberdar olmak veya ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak içn şirketin resmi web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.