FARMASİ

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; Farmasi Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Farmasi firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz Farmasi katalog konusuna da değineceğiz.

Farmasi şirketi, Türk yatırımcı Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında kurulmuştur. Firmanın, özelliği ise tamamen yerli olmasıdır. Firmanın ilk amaçları; ilaç ve ham madde üretmektedir. Fakat daha sonra ürün yelpazesini genişleten firma 1985 yılında kozmetik alanına girmiştir.

Dünyanın çeşitli yerlerine ihracat yapan Farmasi firması, 119 ülkeye hizmet veriyor. 119 ülke içerisinde de 350 milyon müşteriye ulaşmaktadır. Sattığı ürünleri de kendi tesislerinde üreten firma doğrudan pazarlama tekniğini kullanmaktadır. Firmanın dünya üzerinde yaklaşık 350 bin satış danışmanı bulunmaktadır.

 

Farmasi Ürünleri

Türkiye’de kozmetik alanında ismini duyuran, Farmasi firmasının kurucusunun da doktor olması sebebi ile üretilen kozmetik ürünlerinin, ilaç kalitesinde olduğu da iddia ediliyor. Ayrıca Farmasi parfüm, Farmasi şampuan, Farmasi krem gibi ürünleriyle de satışlarını arttırmayı planlayan şirket, network marketing sistemi ile satışlarını yapıyor. Ayrıca Farmasi ürünleri, helal ürün sertifikasına da sahiptir.

Farmasi şirketi, sattığı ürünler ile ilgili yayınladığı Farmasi katoloğu içeriğini web sitesinde yayınlamaktadır. Her ay sürekli olarak güncellenen katologda fiyat tarifesi ve ürünler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Üstelik, sitedeki fırsatları da takip ederek kazancınızı arttırmanız mümkün görünmektedir. Özel günlerde yapılan indirimler ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Farmasi Satış Sistemi Hakkında

Farmasi şirketi, farklı bir kariyer sistemi ile üyelerine yüksek oranda kazançlar elde ettirmeye çalışmaktadır. İki çeşit kazanç sistemi mevcuttur. İlk satış sistemi; ürünleri satarak %30 veya %40 oranın bir gelir elde ederseniz. İkinci sistemde ise kariyer sisteminde çalışarak para kazanabilirsiniz. Kariyer sisteminde de belirli bir prim sistemi vardır. Daha ayrıntılı bilgi için Farmasi şirketinin web sitesine girebilirsiniz. Ayrıca Farmasi giriş sisteminden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitede bulunan bilgiler çerçevesinde Farmasi iletişim bilgilerine bakarak, firma ile iletişime geçip detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Eğer, firmada satıcı olmak istiyorsanız, Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir.