Gano Excel Nedir? Ürünleri Nelerdir? 17 Soru 17 Cevap

gano excel

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Dünyanın her yerinde insana faydalı ürünlerde; zindelik ürünler ve sağlık alanlarında network marketing sistemini kullanarak satış yapan, köklü bir şirkettir. Gano Excel’in temelleri 1983 yılında atılmıştır. Daha sonra yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda yaklaşık 12 yık sonra, 1995 yılında ‘ Gano Excel International’ olarak network marketing dünyasınına adım atmıştır.

Gano Excel, üye olunup ürün satmaya ve kendi ekibini kurup ekip ile kazanç elde etmesini sağlayan bir firmadır. Takviye, bakım ve besin ürünlerini sattığı için üyelerinin de kazanç elde etmesini sağlamaktadır. Üye olunduğu takdirde ürünleri indirimli fiyattan alınmaktadır. Bunun yanında kaliteli ürünleri sayesinde birçok kişi tarafından satın alınmaktadır.

Contents

Gano Excel Hangi Ülkelerde Var?

Gano Excel, 105 ülkenin ticaret ağında bulunduğu gibi dünya genelinde 10 milyondan fazla tüketicisi bulunmaktadır. Firma Avrupa ve Afrika bölgelerinde de pazar sahibi olmuştur.

Gano Excel Marketing Nedir?

Gano Excel Marketing, satıcıların iki farklı faaliyet ile kazanç elde ettikleri doğrudan satışın geliştirilen bir türüdür. Yapılan faaliyetlerden ilki, kişisel olarak yapılan satıştan doğan kazanç, ikincisi ise geliştirilen plan doğrultusunda ekiplerine kayıt ettikleri üyelerin ve daha sonradan bu kişilerin kayıt ettikleri üyelerin satışından elde edilen kazançtır.

Şirket, dünya alanında sağlık sektöründe uzun süreli başarı yakalamış network marketing sistemine bağlı olan köklü bir firmadır. Gano Excel Türkiye, üyelik sistemine diğer şirketlere göre daha fazla önem vermektedir. Gano Excel Türkiye, diğer firmalara göre üyelik sistemini ikinci planda tutmamaktadır.

gano excel

Gano Excel Nasıl Para Kazanılır?

Para kazanmak için firmanın ürünlerini satarak %15 ile %20 arasında kar elde edilmektedir. Para kazanmanın diğer yöntemi ise yeni distribütörleri kendi ekibine katıp kariyer hedefi gerçekleştirebilir ve tatmin edici para kazanma imkanı yakalama fırsatı vermektedir.

Gano Excel Nasıl Üye Olunur?

 • Adım 1: İlk olarak Gano Excel üye olmak için buraya tıklamanız gerekmektedir.
 • Adım 2: Ülke ve şehir seçilip ‘’Gönder’’ seçeneği tıklanmalıdır.
 • Adım 3: Üyeler için kişisel verilerin kullanıma dair bilgilendirme okunup ve işaretlenip ‘’İleri’’ bölümüne giriş yapılmalıdır.
 • Adım 4: Daha sonra rıza formu okunup, işaretlenip ‘’Kabul Ediyorum’’ yazısına tıklanmalıdır.
 • Adım 5: Son olarak ekranda yer alan kişisel bilgiler doldurulup ‘’Kabul Ediyorum’’ kutucuğu işaretlenmeli ve ‘’İleri’’ seçeneği tıklanmalıdır.

Gano Excel Distribütör Nedir?

Distribütör Gano Excel firmasına üye olunduğunda kazanılan bir sıfattır. Distribütör olunduğunda ürünleri %20 oranında indirimli alınmaktadır. Ekip oluşturup altında çalışan 3 kişi bulunursa distribütörlükten direktörlüğe yükselmektedir. Böylelikle elinde bulunan cironun %20’sini kazanç olarak elde edilmektedir.

gano excel nedir

Gano Excel Üye Olunca Ne Olur?

Gano Excel firması üyeliği olduğu zaman, sisteme giriş yapıldığında distribütör olarak başlanmaktadır. Elde edilen puan 2500’e ulaştığında ise kademe atlanır ve direktör olma şansı yakalanmaktadır. Böylelikle kişinin ağında dönen cironun %20’sini prim olarak kazanç elde etme imkanı sağlamaktadır.

Gano Adres Değişikliği Nasıl Yapılmaktadır?

Gano adres değişikliği için bilgi güncelleme formunu doldurmak gerekmektedir. Bilgi formuna ulaşmak için buraya tıklanmalıdır. Formu doldurduktan sonra +90 216 545 21 03-06 fax numarasına gönderilmesi gerekmektedir.

Gano Excel Prim Sistemi Nasıl?

Elinizde dönen cironun %20’si prim olarak sizde kalmaktadır. Kademe atladıkça kazanılan prim miktarı da artmaktadır. Altınızda 3 direktör olursa Rubby Direktör seviyesine yükselir ve %26’ya çıkmaktadır. Eğer altınızda çalışan direktör sayısı 6 tane olursa Diamond Direktör seviyesine yükselir ve %32 seviyesine çıkmaktadır. Ne kadar çok altınızda direktör bulunur ise Gano Excel para kazanma miktarınız o kadar artmaktadır.

Gano Excel Direktör Nedir?

Gano Excel direktör, firmaya üye olduktan bir süre sonra puanın 2500’e ulaştığında alınan bir nevi rütbedir. Üye olunduğunda distribütör olarak başlanır ve zaman içinde puan ilerledikçe direktörlük seviyesine yükseltilmektedir. Direktör olunduğunda kendi ağında oluşan cironun %20’si kazanç olarak kazanılmaktadır.

Gano Excel International Nedir?

Gano Excel International, firmanın uluslararası çaptaki boyutudur. Gano Excel Türkiye ise firmanın ülkemizde yer alan koludur. International kolunda yönetim kurulu mesajları ve biyografileri görülmektedir.

Gano Excel Ürünleri

Gano Excel ürünleri, genel olarak organik olması ile gündeme gelmektedir. Zaten, sattığı ürünlerin, ham maddesini kendi çiftliklerinde (Malezya) yetiştiren şirket, ‘Bitkilerin Mucizevi Kralı’ olarak bilinen bitkiyi tüm halkların hizmetine sunmuştur. Tabi, bitki özlü ürünler dışında da; Gano Excel kahve, özellikle Gano Excel Mocha gibi ürünlerle de aranmaktadır. Şirketin en çok aranmakta olan ürünü ise; Gano Excel sabun. Tabi ki şirketin ürün yelpazesi bunlarla sınırlı değildir. Gano Excel sipariş yelpazesini geniş tutarak, ürün çeşitliliğini arttırmaya çalışmaktadır.

Gano Excel bünyesinde ‘Gonoderma Lucidum’ mantarının ekstraktırından üretilen özel takviye kapsülleri ve birçok özel içecek ve kişisel bakım ürünleri ile insanları zinde tutma amacı olan şirket, bütün bu hizmetlerini network marketing sistemi ile dünyanın her yerine yaymak istemektedir. Şirketin hakkımızda kısmından çıkardığımız ifadelere göre; bu tarz ürünleri, halka ulaştıran bir kahraman olarak görmektedir. Dünya üzerinde 100’den fazla ülkeye yayılmış olan Gano Excel, Türkiye’de de faaliyet göstermektedir.

 • GANOCAFE Hazelnut Coffe
 • GANOCORDY
 • OLEAF Gano Reebustee
 • GANE C’REAL Spirulina
 • G’BEAUTE REISHI MISTY
 • REISHI GOLD
 • EXCELLIUM GOLD
 • GANODERMA
 • GANO EXCELLIUM
 • GANO SUPRENO
 • GANOCAFE Classic
 • GANO CAFE
 • GANO CAFE Mocha
 • GANO SCHOKOLADE
 • OLEAF Gano Rooibos Drink
 • GANO TRANSPARENT Soap
 • GANO SOAP
 • GANO FRESH

gano excel urunleri

Gano Excel Cilt Ürünleri

 • G’BEAUTE REISHI MISTY: Pürüzsüz ve genç görünen cilt için formüle edilmiştir. Zaman içinde cilt dokusunu ve parlaklığını artırarak ciltte oluşan kırışıklıkları gizlemeye yardımcı olmaktadır.
 • GANO SOAP: Ganoderma Lucidum ve keçi sütü karışımıyla ürün zenginleştirilmiştir. Yüzü ve cildi yumuşatır, akne ve sivilce gibi problemleri çözmektedir.
 • GANO TRANSPARENT SOAP: Aloe vera, ganoderma Lucidum özü, ve papatya çiçeği karışımı ile elde edilmiş bir üretilmiştir. Cildi pürüzsüz nemli ve yumuşak bir hale getirmektedir. Cildi tazelediği gibi saçların da güçlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Gano Excel Takviye Edici Gıda Nedir?

Reishi mantarlarından elde edilen bir özüttür. Binlerce yıldır Çin tıbbında kullanılmıştır. Özellikle kanser gibi ciddi hastalıkları önleme özelliği bulunmaktadır. Gıdanın içinde yer alan anti aging etkisi nedeniyle yaşlanmayı geciktirici özelliği bulunmaktadır. Karaciğerde oluşan toksin seviyesini azalttığı gibi hızlı rejenerasyon ile de genel sağlığı arttırmaktadır.

Gano Excel Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

 • Gano Kahvesi: Metabolizmayı hızlandırıp tokluk etkisi yaratarak zayıflamada yardımcı olmaktadır. Kahvenin içindeki mantar karışımı sayesinde vücutta bulunan toksinlerin atılmasını sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlamaktadır. Ayrıca Gano Excel satış da en çok giden ürünler arasında yer almaktadır.
 • Sabun: Vücuttan ölü derileri ve hücreleri arındırmaktadır. Cildi güzelleştirip ve pürüzsüz hale getirmektedir. Yüzde sivilce, akne gibi izleri yok etmektedir. Mantar, sedef, egzama gibi cilt hastalıklarına iyi gelmektedir.
 • Ganoderma Tablet: Vücutta oluşan uyuşukların giderilmesinde kullanılmaktadır. Kan akışını hızlandırarak damarların esnek olmasını sağlamaktadır.
 • Rooibos Çayı: Vücut içinde oluşan toksinlerin atılmasında yardımcı olmaktadır. Bağırsakların çalışmasını hızlandırdığı gibi böbrek rahatsızlığına da iyi gelmektedir.
 • Klasik Kahve: İçinde şeker bulunmadığı için diyabet hastalarının kullanacağı şekilde üretilmiştir. Ayrıca ağrı kesici özelliği de bulunmaktadır.
 • 3+1 Kahve: Yumuşak içimi ve iştah kesici özelliği bulunmaktadır. Kilo vermek isteyenlere tavsiye edilmektedir. Kış aylarında vücudun direnç sistemini artırmaktadır.
 • Mocha Kahve: Süt içermediği için köpük krema ile tatlandırılmaktadır. Yorgunluk, unutkanlık, bitkinlik, dalgınlık, stres ve sinir gibi sorunları gidermektedir.
 • Supreno: Enerji içeceği olarak bilinmektedir. Düzenli olarak tüketildiğinde; performans arttırma, kan dolaşımını hızlandırma ve sperm kalitesini yükseltme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Gano Excel Kilo Aldırır Mı?

Gano Excel zayıflama ürünleri iştahı kestiği için kilo verdirme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanında Takviye gıdalarını kullanırken mutlaka sağlıklı beslenmeye ve düzenli spor yapmaya özen göstermek gerekmektedir.

Gano Excel Türkiye

Gano Excel, 2010 yılından ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2010 yılında sektöre girişini, ‘Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi’ adı altın yapmıştır. Şirketin sermayesi tamamen yabancı sermayeden oluşmaktadır. Gano Excel Türkiye, firmanın genel merkezi olan Malezya’da üretilen 100 den fazla ürünün sınırlı bir kısmını Türkiye’de satmaktadır. Türkiye’de sattığı ürün sayısı 18 dir. Günümüzde de çalışmalarını sürdüren şirket, satacağı ürünleri arttırmaya çalışmaktadır.