GANO EXCEL

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; Gano Excel Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Gano Excel firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz Gano Excel Türkiye Firması konusuna da değineceğiz.

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Dünyanın her yerinde insana faydalı ürünlerde; zindelik ürünler ve sağlık alanlarında network marketing sistemini kullanarak satış yapan, köklü bir şirkettir.

Gano Excel’in temelleri 1983 yılında atılmıştır. Daha sonra yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda yaklaşık 12 yık sonra, 1995 yılında ‘ Gano Excel International’ olarak network marketing dünyasınına adım atmıştır.

 

Gano Excel Ürünleri

Gano Excel ürünleri, genel olarak organik olması ile gündeme gelmektedir. Zaten, sattığı ürünlerin, ham maddesini kendi çiftliklerinde (Malezya) yetiştiren şirket, ‘Bitkilerin Mucizevi Kralı’ olarak bilinen bitkiyi tüm halkların hizmetine sunmuştur. Tabi, bitki özlü ürünler dışında da; Gano Excel kahve, özellikle Gano Excel Mocha gibi ürünlerle de aranmaktadır. Şirketin en çok aranmakta olan ürünü ise; Gano Excel sabun. Tabi ki şirketin ürün yelpazesi bunlarla sınırlı değildir. Gano Excel sipariş yelpazesini geniş tutarak, ürün çeşitliliğini arttırmaya çalışmaktadır.

Gano Excel bünyesinde ‘Gonoderma Lucidum’ mantarının ekstraktırından üretilen özel takviye kapsülleri ve birçok özel içecek ve kişisel bakım ürünleri ile insanları zinde tutma amacı olan şirket, bütün bu hizmetlerini network marketing sistemi ile dünyanın her yerine yaymak istemektedir. Şirketin hakkımızda kısmından çıkardığımız ifadelere göre; bu tarz ürünleri, halka ulaştıran bir kahraman olarak görmektedir.

Dünya üzerinde 100’den fazla ülkeye yayılmış olan Gano Excel, Türkiye’de de faaliyet göstermektedir.

 

Gano Excel Türkiye

Gano Excel, 2010 yılından ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2010 yılında sektöre girişini, ‘Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi’ adı altın yapmıştır. Şirketin sermayesi tamamen yabancı sermayeden oluşmaktadır. Gano Excel Türkiye, firmanın genel merkezi olan Malezya’da üretilen 100 den fazla ürünün sınırlı bir kısmını Türkiye’de satmaktadır. Türkiye’de sattığı ürün sayısı 18 dir. Günümüzde de çalışmalarını sürdüren şirket, satacağı ürünleri arttırmaya çalışmaktadır.