Homm Cosmetic Nedir? Ürünleri Nelerdir? 20 Soru 20 Cevap

homm cosmetic

Home Cosmetic,  pazarında İstanbul’da Fırsatist Network Pazarlama A.Ş bünyesinde kurulmuş yerli network marketing firmasıdır. 2013 tarihinde Fırsatist network olarak kurulup ve bünyesine birçok ürünü dahil edip 2018 yılında Homm Cosmetic olarak hayatını sürdürmektedir. Firmanın ürün portföyü; kozmetik, bitkisel çaylar, bitkisel sabunlar, kremler ve temizlik ürünleridir.

homm cosmetic

Contents

Homm Cosmetic Ürünleri Nelerdir?

Homm Kozmetik yönetimi, yapmış olduğu açıklamada, ürünlerini merkez ofisinin bulunduğu İstanbul’da kendilerinin ürettiğini belirtmiştir. Ar-Ge uzmanları ile araştırmalar yaptıklarının altını çizmiştir.

300’den fazla çeşit ürün olduğunu söyleyen firma,  her zaman daha kaliteli ve de daha sağlıklı ürünler üretmeyi amaç edindiklerinin altını çizmiştir. Homm Kozmetik ürünleri kozmetik, makyaj, temizlik ve hijyen kategorilerinden oluşmaktadır. Ürün çeşitliliği bakımından beğeni kazandıklarını belirten firma, kaliteyi asla geri plana atmadıklarını da ayrıca belirtmiştir.

Homm Kozmetik firmasının, kolajen içerikli ürünleri de bulunmaktadır. Kolajen, insan vücudunda bolca bulunan bir protein çeşidi olarak bilinmektedir. Kolajenin faydaları arasında insan vücudunun esnekliğini ve canlılığını sağlamak gibi bir özelliği de vardır. Ayrıca Homm Kozmetik ürünlerinin bazıları şifa kaynağı argan yağı özü de içermektedir.

 • Gıda takviyeleri
 • Kozmetik
 • Temizlik ve hijyenik
 • Parfüm
 • Renkli kozmetik ve makyaj
 • Bitkisel sabunlar
 • Beslenme ve gıda
 • Cilt bakım

Ürünlerin tümünün yer aldığı ve firmanın da kendi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Homm Cosmetic Nasıl Para Kazanılır?

 • Adım 1: İlk olarak Homm Cosmetic para kazanma için başvuru formunu doldurulması gerekmektedir.
 • Adım 2: Üye form sayfasına ulaşmak için buraya tıklanması yeterlidir.
 • Adım 3: Gerekli bilgileri doldurup gönderdikten sonra üyelik başlamaktadır.
 • Adım 4: Üyelik gerçekleştikten sonra belli bir miktar sipariş verilmesi ve kişileri üyelik yaptırması gerekmektedir.

homm

Not: Altınızda ne kadar üye olursa kazancınızın miktarı o kadar artmaktadır. Para kazanmak için en az 3 ya da kişiyi üye yapmanız gerekmektedir.

Homm Cosmetic Nasıl Giriş Yapılır?

 • Adım 1: İlk olarak Homm Cosmetic giriş için buraya tıklanması gerekmektedir.
 • Adım 2: Hesabınız bulunuyorsa sayfanın sağ üst bölümünde yer alan ‘’Temsilci Girişi’ bölümüne girmeniz gerekmektedir.
 • Adım 3: Üyeliğiniz yok ise sayfanın sağ üst köşesinde bulunana ‘’Yeni Temsilci’’ bölümüne girilmelidir.
 • Adım 4: Açılan sayfada; temsilci türü, tavsiye eden, kimlik numarası, cep telefon numarası, e posta, adres bilgileri gibi bölümleri doldurduktan sonra ‘’Bağımsız Sözleşmesi’’, ‘’Etik Kuralları’’, ‘’KVKK Kapsamında Aydınlatma Metni’’ ve ‘’Ticari Elektrik İleti’’ bölümlerini onaylamanız gerekmektedir.
 • Adım 5: Onaylama işlemi sonunda ‘’Gönder’’ seçeneğine tıklayıp yolladığınızda giriş işlemi yapılmaktadır.

Homm Cosmetic Online Katalog

Homm Cosmetic Online Katalog bölümünde ürünlerin kodları, fiyatları, içinde bulundurduğu malzemeleri ve kullanım şekilleri yazmaktadır. Katalog dergi şeklinde oluşup 2 sayfasında da firmanın ürünleri yer almaktadır. Kataloğu paylaşabilir ya da mail olarak gönderilmektedir. Homm Cosmetic Online Katalog bölümüne ulaşmak için buraya tıklanması gerekmektedir.

homm katolog

Homm Cosmetic Müşteri Hizmetleri

Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası 444 77 97 ya da 0531 341 01 15 arayarak ulaşılmaktadır.  Çağrı merkezlerine hafta içi saat 09.00 ile 17.00 arasında iletişime geçilmektedir. Mail adresi ise [email protected] şeklindedir.

Homm Kozmetik Hangi Ülkenin?

Homm kozmetik, Türkiye’nin İstanbul şehrinde kurulmuştur. Firmanın çalışanları bağımsız çalışma modeli ile çalışmaktadır. Ürünleri kozmetik üzerine kurulu olsa da farklı kategorilerde birçok ürünleri bulunmaktadır.

Homm Markası Kimin?

Şeyda Yenigün tarafından kurulan Homm Bitkisel Ürünler A.Ş bünyesinde yer alan bitkisel kozmetik, gıda, gıda takviyesi ve temizlik ürünleri markasıdır. Merkezi İstanbul olan firmanın 30’dan fazla üreticiye fason üretim yaptırmaktadır. Üretilen ürünler 20’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Bünyesinde ‘’Homm Vita’’’, ‘’Homm Clean’’ ve ‘’Homm Life’’ adlı kendi markaları yer almaktadır.

Homm Bitkisel Nedir?

Homm Bitkisel, network marketing pazarında yer alan bir yerel ağ pazarlama firmasıdır. Türkiye’de kurulan merkezi ise İstanbul’da olan yerli bir firmadır. Genel ürünleri kozmetik üzerine kurulu olsa da birçok kategoride ürün pazarlaması yapmaktadır.

Homm Bitkisel Ürünler Nedir?

Homm Bitkisel, ürünleri kendi markaları olan ‘’Homm Vita’’’, ‘’Homm Clean’’ ve ‘’Homm Life’’ olarak 3 ana markadan oluşmaktadır. Bunlar; saç bakımı, temizlik-hijyen, parfüm, cilt bakımı, renkli kozmetik, beslenme ve gıdadan oluşmaktadır. Ürün içerikleri bitkisel ve doğaldır. Ayrıca firmanın ürünlerini inceleyebilmek sayfasından katalog bölümüne bakılmaktadır.

Homm Bitkisel her Ay Satış Zorunluluğu Var Mı?

Homm Bitkisel’de her ay satış zorunluluğu yoktur. Fakat para kazanmak ve prim almak için sistemde aktif görünmek gerekmektedir. 3 ay içinde hiç satış yapılmazsa ya da herhangi bir şey satın alınmaz ise üyelik iptal edilmektedir.

Homm Bitkisel Organik Mi?

Homm ürünleri bitkisel ve organik olarak üretilmiştir. Ayrıca kullanıcıları tarafından olumlu geri dönüş yapılmıştır. İhtiyaca göre firmanın sayfasında yer alan kategoriden ürün satışı yapılmaktadır.

Homm Kozmetik Nasıl Para Kazanılır?

 • Adım 1: İlk olarak Homm Kozmetik para kazanma için üyelik açılması gerekmektedir.
 • Adım 2: Sayfasına giriş yapıp ‘’Yeni Temsilci’’ bölümünden üye olunmaktadır.
 • Adım 3: Üye alındıktan sonra indirimli satın alınan ürünleri satarak para kazanılmaktadır.
 • Adım 4: Satmak dışında size bağlı üyelerin olması gerekmektedir. En az 2 ya da 3 üyeye sahip olunmalıdır.
 • Adım 5: Üyeleri düzenli olarak takip edip sipariş vermelerini sağlamanız gerekmektedir. Bunun yanında sizin de sipariş vermeniz gerekmektedir.

Not: Üyeliğin iptal olmaması için 3 ay içinde satış yapılmalı ya da herhangi bir şey satın alınmalıdır.

Homm Bitkisel Ne İşe Yarar?

Homm Bitkisel üzerinden organik bakım ürünleri satın alınmaya ya da kişilere satış yapmaya yaramaktadır. Ayrıca kendi ekibini kurarak düzenli ciro kazanımı sağlamaktadır. Ayrıca üye olunduğu zaman %30’lara varan indirimler kazanılmaktadır. Sağlıklı, organik ürünler satın alınır, indirimlerden faydalanılır ve para kazanma imkânı sunulmaktadır.

Homm Bitkisel Ürünleri Nerede Tüketiliyor?

Homm Bitkisel ürünleri; cilt bakımı, beslenme, hijyen, kozmetik ve saç bakımı gibi alanlarda tüketilmektedir. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için birçok alanda güvenle kullanılmaktadır. Temizlik, gıda ve hijyen gibi ürünlerin yanında bardak, masa bayrağı ve shaker gibi ürünlerde satılmaktadır.

homm bitkisel

Homm Bitkisel Turkuaz Ne Demek?

Homm Bitkisel Turkuaz 16 kazanç planından bir tanesidir. Turkuaz hedefine ulaşmak için 18.000 TL ciro yapılması gerekmektedir. Kazanılan paranın %25’i kişiye ait olmaktadır. Kazanç ekip ile yapılıyorsa oranlar değişmektedir. Ekipte liderlik yapılıyor ise 500 TL ek gelir elde edilir. Unvan (Turkuaz) art arda 2 kez korunduysa ek gelir olarak 1700 TL kazanç elde edilir.

Turkuaz unvanının altında 2 Turmalin ve 1 mavi akik bulunmaktadır. Turmalin oranı %17, mavi akik oranı %9 civarındadır. Liderlik geliri kazanmak için en az Turmalin seviyesinde olmak gerekmektedir.

Homm Bitkisel Ne İş Yapar?

Homm Bitkisel, network marketing pazarlamasıdır. Firmaya üye olunur ve kendine üye bularak ekip kurulmaya çalışılmaktadır. Ekip ile beraber satış yaparak kazanç elde edilmektedir. Homm kozmetik Türkiye’nin dışında birçok ülkeye de satış gerçekleştirmektedir. Firma kazandığı gibi altında çalışan bağımsız üyelerde kazanç elde etmektedir.

Home Bitkisel Ne Zaman Kuruldu?

Şeyda Yenigün tarafından 2005 yılında ticari hayata geçmiştir. 2009 yılından itibaren 30’dan fazla firma ile fason üretimi yapmaktadır. Ayrıca 20’den fazla ülkeye kendi markaları satılmaktadır. 2017 yılında doğrudan satış yaparak, network marketing sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Homm Kozmetik Şirketi Hakkında Detaylar

Homm Kozmetik firması hakkında tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Firma sitesinden elde edindiğimiz bilgilere göre FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA A.Ş bünyesinde kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da bulunan firma 2015 senesinde sektöre katılmıştır.

Homm Cosmetic, geleceğe umutla bakan bir firma olduklarını belirtmiştir. Ayrıca firma ülke ekonomisine de katkı sağladıklarını açıklamıştır. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan bir firma olduklarının altını çizen Homm Cosmetic yönetimi, üründe de kaliteyi daima önde tuttuklarını vurgulamıştır.

300’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olduklarını açıklayan firma, yine ürünlerini kendi laboratuvarlarında geliştirdiklerini ve kendilerinin ürettiklerini belirtmiştir.

Homm Kozmetik şirket sloganı; Yerli network marketing firmasının şirket sloganı şu şekildedir “Geçmişten gelen tecrübelerimizle, geleceğe güvenle bakıyoruz”.

Homm Kozmetik hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmanın resmi web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Homm Kozmetik Vizyonu ve Misyonu

Homm Kozmetik vizyonu; güveni daima ön planda tutarak network marketing sektöründe lider firma olmaktır.

Homm Kozmetik misyonu; daha kaliteli, daha sağlıklı ürünlerini, müşterilerine en güvenli şekilde ulaştırmaktır.