Homm Cosmetic

Homm Kozmetik Şirket Tanıtımı

Homm Kozmetik nedir? için merak edilen soruları ve başlıkları sizler için derledik. Homm Kozmetik katolog, Homm Kozmetik ürünleri gibi bir çok konuda bilgi bulabilirsiniz.

Homm Kozmetik firması, Fırsatist Network Pazarlama A.Ş bünyesinde kurulmuştur. Doğrudan satış sektörüne 2015 senesinde girmiş bir firmadır. Asıl adı Homm Cosmetic  şeklindedir.

Homm Kozmetik Şirketi Hakkında Detaylar

Homm Kozmetik firması hakkında tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Firma sitesinden elde edindiğimiz bilgilere göre FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA A.Ş bünyesinde kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da bulunan firma 2015 senesinde sektöre katılmıştır.

Homm Cosmetic, geleceğe umutla bakan bir firma olduklarını belirtmiştir. Ayrıca firma ülke ekonomisine de katkı sağladıklarını açıklamıştır. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan bir firma olduklarının altını çizen Homm Cosmetic yönetimi, üründe de kaliteyi daima önde tuttuklarını vurgulamıştır.

300’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olduklarını açıklayan firma, yine ürünlerini kendi laboratuarlarında geliştirdiklerini ve kendilerinin ürettiklerini belirtmiştir.

Homm Kozmetik şirket sloganı; Yerli network marketing firmasının şirket sloganı şu şekildedir “Geçmişten gelen tecrübelerimizle, geleceğe güvenle bakıyoruz”.

Homm Kozmetik hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmanın resmi web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Homm Kozmetik Vizyonu ve Misyonu

Homm Kozmetik vizyonu; güveni daima ön planda tutarak network marketing sektöründe lider firma olmaktır.

Homm Kozmetik misyonu; daha kaliteli, daha sağlıklı ürünlerini, müşterilerine en güvenli şekilde ulaştırmaktır.

Homm Kozmetik Ürünleri

Homm Kozmetik yönetimi, yapmış olduğu açıklamada, ürünlerini merkez ofisinin bulunduğu İstanbul’da kendilerinin ürettiğini belirtmiştir. Ar-Ge uzmanları ile araştırmalar yaptıklarının altını çizmiştir.

300’den fazla çeşit ürün olduğunu söyleyen firma,  her zaman daha kaliteli ve de daha sağlıklı ürünler üretmeyi amaç edindiklerinin altını çizmiştir. Homm Kozmetik ürünleri kozmetik, makyaj, temizlik ve hijyen kategorilerinden oluşmaktadır. Ürün çeşitliliği bakımından beğeni kazandıklarını belirten firma, kaliteyi asla geri plana atmadıklarını da ayrıca belirtmiştir.

Homm Kozmetik firmasının, kolajen içerikli ürünleri de bulunmaktadır. Kolajen, insan vücudunda bolca bulunan bir protein çeşidi olarak bilinmektedir. Kolajenin faydaları arasında insan vücudunun esnekliğini ve canlılığını sağlamak gibi bir özelliği de vardır. Ayrıca Homm Kozmetik ürünlerinin bazıları şifa kaynağı argan yağı özü de içermektedir.