HUNCALIFE

Huncalife Şirket Tanıtımı

Network marketing sektörü içerisinde en çok sorulan sorulardan biri olan Huncalife nedir? Sorusuna cevap vereceğiz. 1957 senesinde Adnan Hunca tarafından kurulmuş olan Hunca Kozmetik A.Ş, bir kozmetik firmasıdır. Grup, 2013 senesinde Huncalife markası ile doğrudan satış sektörüne giriş yapmıştır. Yerli firmalar arasında bulunmaktadır.

Huncalife Hakkında Detaylar

Huncalife 1957 senesinde kurulmuş olup, üretime Hunca Balsam ile başladığını belirtmiştir. 1978 senesinde Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi Madigan’ı müşterilerinin beğenisine sunduğunun altını çizmiştir.

Ayrıca firma 1997 senesinde Ortadoğu ve Balkanların en büyük kişisel bakım ürünleri üreten fabrikasını, Çerkezköy/Tekirdağ’da kurduğunu söylemiştir.

Huncalife şirketinin resmi sitesinde belirtmiş olduğu bazı kurumsal değerleri ;

Şirket amaçları; şirketin başarısı doğrultusunda gerçekçi ve herkes tarafından benimsenmiş olmalı.
Verimlilik; firmanın hedefi içi gereken kaynakları doğru biçimde kullanmak.
Kar; Firmanın büyümesi için gerekli olan kaynak kadar kar etmek.
Müşteri; kaliteli ürünler ile onların saygınlığını kazanmak.
Yönetim; girişimcileriyle ve çalışanlarıyla iletişime açık bir yönetim tarzı.

Huncalife firması hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmanın resmi web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Huncalife Şirketinin Misyon ve Vizyonu

Huncalife misyonunu; Kişisel bakım alanında bilinirliği tam ürünler üreterek tüm dünyaya açmak. Hunca Kozmetik A,Ş, Ar-Ge çalışmalarına önem verdiğini,  alanında lider firma olmayı hedeflediğini, müşterilerinin beklentilerinin üzerinde ürünler üretmek istediklerini söylemiştir. Ayrıca insanlara kişisel bakım bilincini aşılamak gibi bir misyon edindiğinin de altını çizmiştir.

Huncalife vizyonu ;Tük kozmetik sektöründe öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Huncalife Ürünleri

Huncalife ürünleri, ciltbakım, makyaj, kişisel bakım, saç bakım ve kokular kategorilerinden oluşmaktadır. Firma yapmış olduğu açıklamada, 90’dan fazla ülkeye ürünleri ihraç ettiğinin ve 2017 senesinde 350 milyon TL’lik ciro yaptıklarının altını çizmiştir. Hunca Kozmetik A.Ş, ürünleri için ISO 9001 ve helal sertifikaları  aldıklarının da altını çizmiştir.

Huncalife kozmetik ürünleri içerisinde caldeon, she, jagler, equal gibi bilindik parfümeri markaları da bulunmaktadır. Ayrıca kişisel bakım ürünleri içerisinde sarımsaklı şampuan, at kestanesi karışımlı kremleri bulunmaktadır. Firmanın çıkarmış olduğu Huncalife katolog içerisinden daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.