JEUNESSE

Jeunesse Şirket Tanıtımı

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; Jeunesse Global Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Jeunesse firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz Jeunesse Türkiye ve Jeunesse ürünleri konularına da değineceğiz.

Jeunesse Global, 2009 yılında, 9. Ayın, 9’unda kurulmuştur. 9 rakamının uzun ömrü simgelemesinden dolayı bu zamanı seçtiklerini belirtmiştir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Wendy Lewis ve Randy Ray tarafından kurulmuş olan bir network marketing şirketidir. Yabancı merkezli firmalar arasındadır. 150 ülkede aktif olarak faaliyet gösteren firma network marketing yani doğrudan satış yöntemi ile çalışmaktadır.

Firmanın sloganı, “Biz genç nesiliz!” şeklindedir.

Jeunesse Ürünleri

Jeunesse ürünleri genel olarak özgünlüğü ile gündeme gelmektedir. Jeunesse’nin ürettiği ürünler, piyasadaki ürünlerden farklı olarak; özel bir formül ile hazırlanmaktadır. Özel bir formül ile üretilen ürünler de pazardaki yerini hemen almaktadır. Güzellik, sağlık gıda takviyesi, kilo yönetimi gibi kategoriler de ürünleri bulunan firma, genel olarak gençlik ürünlerinde başarıya ulaşmıştır. Örneğin; Jeunesse maske vs. ürünler.

Ürünler arasında bulunan Jeunesse serum hakkında,  kullananlar tarafından övgü ile bahsedilmektedir. Firma bu serumu, yaşlanma karşıtı cilt bakım serisi ile birlikte kullanılmasını tavsiye etmektedir. Ayrıca Jeunesse reserve de firmanın diğer rağbet gören ürünleri arasındadır. Reserve için bakanlık onayı olup olmadığı konusunda firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak takviye edici gıda olan reserve içerikleri arasında yaban mersini, nar, aloe vera ve yeşil çay gibi doğal antioksidanlar bulunmaktadır.

Aloe vera bitkisinin anavatanı Kuzey Afrika’dır. Köksüz bitkiler arasında yer almaktadır. Aloe vera bitkisi cildin yaşlanmasını önlemektedir. Canlılık katmaktadır. Sivilcelere, egzama ve sedef hastalığına iyi geldiği de gözlemlenmiştir.

Jeunesse ürünleri için, firmanın resmi sitesi üzerinden iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Jeunesse Türkiye

Jeunesse Türkiye franchise şirketi, Jeunesse Global’e bağlı olarak kurulmuştur. 2009 senesinde kurulan firma, Türkiye’de yakın zamanda resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1 milyar doların üzerinde ciro açıklayan Jeunesse, 2020 Türkiye hedefinde 600 milyon TL ciro hedeflediklerini belirtmiştir.

Ayrıca Jeunesse Türkiye, ülkemizde özellikle spor alanında yapmış olduğu sponsorluklar ile de ilgileri üzerine çekmektedir. Firma hakkında ayrıntılı bilgi için, firma ile resmi web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.