Kyani

Kyani nedir? Sorusu internette insanların çok baktıkları ve cevap aradıkları bir sorudur. İsviçre merkezli olarak faaliyet gösteren Kyani, network marketing sektörü içerisindeki firmalar arasındadır. Kurucuları iş adamı Kirk Hansen, kardeşi Jim Hansen ve Carl Taylor’dır.

Kirk Hansen ve kardeşi Jim Hansen, 2019 yılında bir uçak kazasında hayatlarını kaybetmişlerdir. Şirketin Türkiye’deki merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Kyani Ürünleri

Kyani ürünleri, özellikle içerisinde barındırdığı Alaska yaban mersini ile dikkat çekmektedir. Kyani firması, Sağlık Üçgeni ve Kyani Fleuresse paketleri ile bu ürünlerini pazara sunmaktadır. Sağlık Üçgeni içerisinde Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset ve Kyäni Nitro bulunmaktadır.

Kyani Sunrise, takviye edici gıda olup, antioksidan özelliği göstermektedir.  Kyani  Sunset, somon balığı ve diğer balıklardan elde edilen vitaminler ile diğer vitaminlerin karışımından oluşmaktadır. Yalnızca akşam kullanımı için tasarlanmış bir üründür.

Bahsedilen Kyani ürün paketleri için daha ayrıntılı bilgiye firmanın resmi sitesinden de ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünleri de firma ile iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Kyani Hakkında Detaylar

Kyani, Avrupa merkezli olsa da dünyada birçok ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Sitesinden yapılan açıklamaya göre firma, ürünlerini 50’den fazla ülkeye göndermektedir.

Kirk Hansen; Kyani firmasının kurucularından biridir. Daha önce petrol şirketi yöneticiliği yapmış bir iş adamıdır. Petrol şirketinin de organizasyon bölümündeki gelişmeyi planlayan Kirk Hansen, resmi sitesinden yaptığı açıklamada hayatını Kyani firmasına adadığını belirtmiştir.

Jim Hansen; Kirk Hansen ile kardeştirler. Ailenin sahip olduğu petrol şirketinde de yöneticilik yapmıştır. Firmanın resmi sitesinde tüm insanlara daha iyi bir hayat yaşamaları için yardım ettiklerini belirtmiştir.

Kyani vizyonu, tüm dünyada insanlara daha iyi bir hayat konusunda yardımcı olmaktır. Ailenin geçmişten gelen iş tecrübelerini, firmaya bağlı iş ortaklarına aktarmayı, onları geliştirmeyi amaçlamaktadır.

2019 yılında firma resmi kanalları ile yaptığı açıklamada, baba Jim Hansen ve oğulları Kirk Hansen, Jim Hansen ile birlikte 6 kişinin daha, bir uçak kazasında vefat ettiklerini duyurmuştur. Daha sonra,  sadece network marketing dünyasında değil, tüm dünyada basında geniş yer tutan olaydan sadece 3 kişinin kurtulabildiği açıklanmıştır.

Kyani network marketing firması hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz.