LEA

LEA KOZMETİK

Lea nedir?  ve Lea Kozmetik Nedir? gibi sorular, bize en çok gelen sorular arasındadır. Lea Kozmetik ürünleri ve Lea Katolog bilgileri hakkında ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Lea Kozmetik, “LEA L’Esthétique Absolue” olarak, doğrudan satış sektöründe yerini alan firmalar arasındadır. Bir Giz Cosmetics markasıdır. Giz Cosmetics ise 2006 senesinde İstanbul’da kurulan bir kozmetik şirketidir.

Lea Kozmetik Firması Hakkında Detaylar

Lea Kozmetik firmasının kurumsal bilgilerini ana hatlarıyla burada sizlerle  paylaşacağız. 2006 yılında kurulan Giz Cosmetics, dekoratif kozmetik ürünleri üretmektedir.  İstanbul Trakya Serbest Bölgesi içerisinde kurulan şirket, kozmetik ürünleri konusunda ileri gelen lider firmalar arasındadır. Giz Cosmetics, kendi ürünlerini üretmekte ve bu ürünlerini yurt dışına ihraç etmektedir.

Isabelle Dupont, DermaDhose ve Ohso gibi herkes tarafından tanınan markalar ile bildiğimiz Giz Cosmetics, şuan ürünlerini 75 ülkeye ihraç etmektedir. Firma resmi sitesinde verdiği bilgide, üretim için 4500 m2 alana kurulmuş olan fabrikasında yılda 50 milyon adetten fazla ürün üretimi yapmaktadır.

ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahip olduğunu belirten firma ayrıca dünya çapında ünlü markalarla da ürün üretimi ve geliştirilmesi konusunda anlaşmalar yapmaktadır. Firma üretmiş olduğu ürünleri özellikle hipoalerjenik ve dermatolojik testlerine tabii tuttuğunun altını çizmiştir.

Firma bugüne kadar olan deneyiminin bir ürünü olarak, “LEA L’Esthétique Absolue” markasını ortaya çıkarmıştır. Bu marka kısaca bildiğimiz Lea Kozmetik’tir. Lea Kozmetik ürünleri, doğrudan satış sistemi  ile müşterilere ulaştırmaktadır.

Lea Kozmetik Misyonu Ve Vizyonu

Lea Kozmetik Misyonu; Girişimcilik yapmak isteyen insanlara, hayal  ettikleri ürünleri, mükemmel kalitede, güzel bir ek gelir fırsatı ile birlikte sunmaktır.

Lea Kozmetik Vizyonu;  Bir sistem doğrultusunda Türkiye’nin en güçlü ve de en büyük network markting ailesini oluşturmaktır.

Lea Ürünleri ve Lea Katolog

Lea ürünleri makyaj, kişisel bakım, kokular ve ev temizliği kategorilerinden oluşmaktadır. Bu kategoriler içerisinde bir çok çeşit ürün türevleri bulunmaktadır. Ayrıca firma yılın her ayında çıkardığı Lea Katolog ile ürünler hakkında en yeni ve en ayrıntılı bilgileri sunmaktadır.

Giz Cosmetics firması, ürünlerini İstanbul’da bulunan fabrikasında ürettiğini belirtmiştir. Yine bu ürünleri, 75 ülkede müşterilerle buluşturmakta olduğunun altını çizmiştir. Lea Kozmetik ürünlerini bir çok testten geçirdiğini, girişimcilere ve müşterilere en kaliteli olanı ulaştırmayı amaçladığını da söylemiştir. Lea ürünleri ve Lea katolog hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.