LR Health & Beauty

LR TANITIMI

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; LR Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. LR firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz LR katalogu ve LR ürünleri konularına da değineceğiz.

LR şirketi, 1985 senesinde kurulmuş olan bir Alman Network Marketing şirketidir. Şirketin genel olarak pazarladığı ürünler; maktaj, parfüm, cilt bakımı ve gıda takviyesi gibi ürünlerdir. Bu özelliği ise günlük kullanıma uygun olmaları ve Almanya’da üretilmeleridir.

 

LR ÜRÜNLERİ

Lr ürünleri, günlük kullanım esas alınarak hazırlanmış olan ürünlerdir. Bu ürünler, günlük yaşama entegre olabilecek şekilde kullanılan, günlük yaşamda insanlara takviye olabilecek ürünlerdir. LR, genel olarak cit bakım ürünlerin de tanınsa da başka ürün türlerinde de satışlarını sürdürmektedir. Cilt rahatsızlıklarını iyileştirme konusunda destek olabilecek ürünler de bulunmaktadır Bu ürünler üretilirken, çok dikkatli bir tablo izlenmeye çalışılmıştır; mümkün olabildiğince ürünlerde kimyasal madde(talk pudrası, slikon, sentetik yağlar vb.) kullanılmamaya çalışılmıştır.

LR şirketi, ürünlerinde yoğun olarak aloe vera özü içermektedir. Bunun da vücuda ne kadar faydalı olduğu da bilinmektedir. Lr firması ürettiği ürünleri, müşterilerine tanıtmak için de Lr katologu materyalinden faydalanmaktadır. Bu sayede de güzellik ve sağlık ürünleri üreten bu firma üreticilerine katolog aracılığı ile de satış yapmaktadır.

 

LR FİRMASI HAKKINDA DETAYLAR

LR şirketi, iş ortaklarına çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Fırsatların detaylarını öğrenmek için LR sitesi araması yapıp okuyabilirsiniz. Ayrıca, iş ortaklarına ücretsiz eğitim sunan, LR şirketi, yüksek performans ve verim almak için birçok strateji uygulamaktadır.

İş yapmak için öncelikli olarak firmanın web sitesine üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra firmanın sitesinden LR giriş ekranına gelip, bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz de gerekmektedir. Tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuz da birkaç adımdan sonra satış için hazır hale geleceksiniz. Satış yapmadan önce veya üye olurken sizden hiçbir belge istenmez ve sözleşme imzalanmamaktadır.

Satış yaptığınız süre boyunca sizden herhangi bir satış limiti istenmemektedir.. İstenilen süre zarfında satışlar yapılabilmektedir.