MEDIREVO

Medirevo nedir? konusu da dahil olmak üzere, Medirevo  katolog, Medirovo ürünler nelerdir? gibi bir çok konuda insanlar sorgulama yapmaktadır. Bu içeriğimizde sorulan bu sorulara ayrıntılı cevaplar vereceğiz.

Medirevo, doğrudan satış sektörü içerisine 2019 senesinde katılmış bir firmadır. Kurucusu Devrim Hamaratlar’dır. Bor ve kenevir mucizesi ile firma, insanların sağlığı için devrim niteliğinde ürünler geliştirdiklerini belirtmiştir.

Medirevo Firması Hakkında Detaylar

Medirevo firması hakkında araştırdığımız bilgileri sizlerle paylaşacağız.  Medirevo kurumsal kimliği, şirket sloganı ve firmanın vizyonu, misyonu konularında da ayrıntılı araştırmamızı sizlere sunacağız.

Network marketing içerisinde 20 seneden fazla deneyime sahip olan, girdiği firmalarda, firma için dünya birincilikleri yaşayan Devrim Hamaratlar tarafından kurulmuştur. Devrim Hamaratlar daha önce yurt içi ve yurt dışında bir çok firmada organizasyonlar kurmuş deneyimli bir  networkerdir.

Firma kurumsal kimliği altında yaptığı açıklamada, geçmişten bu yana gelen bir merak ile “Bor Mucizesi”’ni araştırdığını belirtmiştir. Tüm dünyadaki rezervlerin % 73’nü barındıran Türkiye’de Bor ile alakalı ürünleri, bor’u nasıl işleyeceğini, nasıl olurda bu mineralini ülke ekonomisine katabilirim diye düşündüğünü belirtmiştir.

Devrim Hamaratlar, bor ve kenevir üzerine gerek özel sektörde gerekse devlet nezdinde bir çok görüşme ve toplantılar yaptığını söylemiştir. En sonunda nasıl yapılacağını bulduğunu ve medikal devrim olarak nitelendirdiği “Medical Revolution” kısaltması olan Medirevo’yu kurduğunu belirtmiştir.

Medirevo Kadıköy/İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Yerli network marketing firmaları arasında olan şirket %100 yerli sermaye ile sektöre adım atmıştır.

Medirevo Misyonu Ve Vizyonu

Medirevo misyonu; doğrudan satış sektöründe bir numaralı firma olmak. Bunun yanında da dünya çapında Medirevo liderleri yetiştirmektir.

Medirevo vizyonu; doğrudan satış içerisinde bir numara olurken, bor ve kenevir katkılı ürünlerle insanlara daha sağlıklı ürünler ulaştırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Medirevo Ürünleri

Medirevo ürünler nelerdir? insanların cevabını en çok aradığı sorular arasında yer almaktadır. Medirevo ürünleri beslenme, güzellik ve bakım, ev, eğitim kategorilerinden oluşmaktadır. Bu kategoriler içerisinde de ürünlerin türevleri bulunmaktadır.

Medirevo ürünleri tamamen doğal bitki özleri ile üretmeyi hedeflediklerinin altını çizmiştir. Propolis, kolojen, bor, kenevir içerikli ürünlerinin yanısıra kenevir tohumu yağı ve aloe vera özlü ürünleri bulunmaktadır. Dünyada  sinir, sindirim ve boşaltım konularında fayda sağlayan aloe vera, aynı zamanda cilt bakımında da en ünlü, en yararlı bitkiler arasında bulunmaktadır.

Medirevo katolog; Medirevo ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgilere, firmanın çıkarmış olduğu katolog üzerinden de erişebilirsiniz. Ayrıca firma ile iletişime geçerek de bilgilere ulaşabilirsiniz.