OGANSIA

OGANSIA nedir? sorusuna cevap olarak A’dan Z’ye tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Kırmızı Reishi mantarı, mantar özlü sıradışı kahveler gibi bir çok konuda Ogansia gerçeklerini sizler için araştırdık.

OGANSIA  A.Ş.  yerli sermaye ile kurulmuş bir network marketing firmasıdır. 2015 senesinde Bursa’da kurulan firmanın kurucusu Yunus Emre Ogan’dır.

Ogansia Şirketi Hakkında Detaylar

Ogansia şirketi hakkındaki tüm detayları sizler için araştırdık. İlk olarak firmanın asıl adı OGANSIA İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi şeklindedir. Yerli network marketing firmaları arasında olan Ogansia, 2015 senesinde kurulmuştur.

Ogansia A.Ş’nin kurucusu iş adamı Yunus Emre Ogan’dır. Resmi  web sitesinde yer alan açıklamalara göre firma, daha sağlıklı ve de daha kaliteli ürünler üretmeyi ve bu ürünleri de müşterilerine kendi satış sistemiyle iletmeyi hedeflemektedir.

Ogansia Şirket Sloganı; Firmanın sloganı şu şekildedir “Daha fazla kazanç, daha sağlık bir hayat”

Ogansia firması hakkında daha ayrıntılı bilgiyi resmi web sitesinden elde edebilirsiniz.

Ogansia Misyonu ve Vizyonu

Ogansia misyonu; uluslararsı bir şirket olmak için, kaliteli ürünler üreterek bu ürünleri müşterilere ulaştırmak ve uluslararası iş alanlarında yatırım yapmaktır. Ayrıca müşteriler ile de ilişkilerini güçlendirmek ve onlarla güçlü bir ortaklık kurmak istediğini belirtmiştir.  Ogansia misyonu doğrultusunda şeffaf bir kurumsallık yapısı ile topluma yararlı bir firma olmayı hedeflemektedir.

Ogansia vizyonu; Ogansia markası taşıyan kaliteli ürünleri ve yatırımları ile tüm dünyada tanınan uluslararası bir firma haline gelmektir.

Ogansia Ürünleri

Ogansia ürünleri keyifli içecek serisi, kadın parfümleri, erkek parfümleri, parfüm paketleri, takviye edici gıdalar, kişisel bakım ürünleri, juverty anne ve bebek serisi, juverty kişisel bakım serisi, juverty temizlik serisi kategorilerinden oluşmaktadır.

Ogansia network marketing firması ürünlerinin bir çoğunu kendi fabrikalarında ürettiğini belirtmiştir. Kendisine bağlı olan Ogannaturel Şirketinin tesislerinde, yurt dışından ve de yurt içinden getirtilen doğal ve de sağlıklı ürünleri işleyerek ürettiklerini söylemiştir.

Firma ürün çeşitliliğini oldukça geniş tutmuştur. Kırmızı Reishi mantarı özlü kahvelerden, propolis içerikli takviye edici gıdalara, Juverty marka parfümlere kadar bir çok kategoride ürünleri bulunmaktadır. Reishi mantarının faydalarını bilen firma bunu müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Reishi mantarı Güney Doğu Asya’da iki bin senedir sağlıklı yaşam için kullanılmaktadır. Bir çok çeşidi olan Reishi mantarının en ünlüsü Ganoderma Lucidum türüdür. Ölümsüzlük mantarı olarak da bilinen Reishi, Reishi mantarı çayı veya Reishi mantarı kahvesi şeklinde de tüketilmektedir.

Ogansia ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.