One More International

One More International Firma Tanıtımı

One More International nedir? Hakkında bize birçok soru gelmektedir. Ancak One More ürünleri , One More sağlık bandı, One More firmasının vizyonu ve misyonu gibi noktalarda da sizlerin kafasındaki sorulara cevap vereceğiz.

One More International, resmi web sitesinde de belirttiği üzere Mustafa Erdil tarafından kurulmuştur. 2014 senesinin Haziran ayında kurulan firmanın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. One More International,  yerli network marketing firmaları arasındadır.

Mustafa Erdil aynı zamanda firmanın CEO’su konumundadır. 1964 senesinde İzmit’te doğumludur. Erdil, 18 sene network marketing sektörü içerisinde birçok firmada yöneticilik yaptığını ve büyük organizasyonlar kurduğunun altını çizmiştir. One More International için, şimdiye kadar edindiği ve biriktirdiği tecrübelerle, hayata geçirdiği en büyük girişim olarak tanımlamaktadır. One More ile büyük başarılara imza atacaklarını da belirtmiştir.

One More International, yeni nesil network marketing düşüncesi çerçevesinde yüzde yüz yerli sermaye ile Türkiye’de kurulmuştur. Firmayı genel olarak incelediğimizde kısa süre içerisinde yurt dışında birçok ülkede de faaliyet gösterdiği görebiliriz. Hollanda, Azerbaycan, Kıbrıs ve Avusturya’da resmi ofisleri bulunmaktadır.

One More International Misyonu : Network Marketing sektöründe önce ülkemizde sonra da dünyada oyun belirleyici bir firma olmaktır. Misyonunu net belirten firma, güçlü bir alt yapısı ve ekibi olduğunu, Türkiye’den doğan ilk uluslararası iş fırsatı olduklarının da altını çizmiştir.

One More International Vizyonu : Firma resmi sitesinde belirttiği üzere, dünyada insanların sabit bir maaş çerçevesinde, başkalarını zengin etmektedir. Bunun yerine kendilerini zengin etmelerine katkıda  bulunmaktır. Yine firma vizyonu için, insanların kendi yaşam kalitelerini arttırmak konusunda pasif gelir kazanmalarını sağlayacaklarını da belirtmiştir.

One More International Sloganı : Başarılı olmak ve kazanmak isteyen herkesin yolu, One More Inernational’dan geçer.

One More Ürünleri

One More International firması ürün kategorisi, birçok firmanın aksine sadece sağlık üzerine kuruludur.  One More bant, uyumadan önce veya gündüz de kullanılabiliyor. Firma resmi sitesinde ürünün bir ilaç olmadığının altını çizmektedir. Kırk sekiz saatlik, yirmi dört saatlik veya sekiz saatlik kullanım süreleri olan sağlık bantları da bulunmaktadır.

Night blue bandı, zayıflama bandı, B12 plus vitamin bandı gibi ürün çeşitleri vardır. Night Glue bandı TTS teknolojisi ile diğer mineraller, vitaminlerin karışımı ile ortaya çıkarılmış bir üründür.

Ayrıca ürünleri Kırmızı Kore Ginseng, guarana, yeşilçay, B12 ve diğer birçok vitamin, mineral içermektedir. Kırmızı Kore ginsengi, özellikle vücudun kendini yenilemesi ve ağrılar üzerine etkilidir. Anti toksin özellikli olan Ginseng aynı zamanda stresi de azaltmaktadır.  Ayrıca One More zayıflama bandı olan Slim Style, içeriğinde kilo vermeye yardımcı guarana bitki özü bulunmaktadır. Ana vatanı Brezilya olan Guarana metabolizmayı hızlandırırken, odaklanmanızı da arttırmaktadır.

Firma ürünlerin tam olarak etkisini göstermesi için One More paketleri üzerinden satışlarını yapmaktadır. One More paket fiyatları için firmanın resmi sitesinden bilgi edinebilirsiniz.