Parvega

Network marketing konusunda bize en çok gelen sorulardan biri olan Parvega nedir? sorusuna bu yazımız ile cevap bulacaksınız. Osman Yıldız tarafından kurulan Parvega, network marketing firmasıdır.

Parvega Firması Hakkında Detaylar

Osman Yıldız tarafından kurulmuş olan Parvega network marketing firması, 04.11.2018 tarihinde doğrudan satış sektörü içerisindeki yerini almıştır. Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak ticaret siciline kayıt olmuştur. Parvega, yerli network marketing firmaları arasında bulunmaktadır. Firma, İstanbul merkezlidir. % 100 yerli sermayeye dayanmaktadır.

Parvega vizyonu; Kısaca Parvega Internatioanal olarak lanse edilen şirket, uluslararası bir vizyon hedeflediğini belirtmiştir. İnsanları geliştirdiklerini, onlara daha iyi bir gelecek için destek çıkacaklarını belirten Parvega International, insanlara ışık tutacak bir sistem geliştirdiklerini vurgulamıştır. Bu sistem ile doğrudan satış sektörü içerisinde lider firma olmayı hedeflemektedir. Bunu da yine şirket bünyesinden uluslararası liderler yetiştirerek gerçekleştirmek amacı ile hareket etmektedir.

Parvega misyonu; Doğru ve iyi sistem felsefesi üzerine kuruludur. Firma, farklı ve yenilikçi bir düşünceyle sahada olacaklarını ve insanlara dürüst ve adil bir kazanç planı sunmayı misyonu haline getirmiştir.

Parvega yönetimi sistem , ar-ge , yönetim, lojistik ve  sosyal medya gibi şirketin önemli noktalarında deneyimli ekipler ile çalıştıklarını söylemiştir. Kazanç starejisini, müşteri odaklı olarak belirlediklerinin altını çizmiştir. Parvega International, ticari kaygılardan ziyade müşteri memnuniyetini hedeflediklerini bildirmiştir.

Firma sloganı; Parvega’nın pozitifliği hayatınızda her daim sizinle olsun.

Parvega resmi web sitesi üzerinden kayıt olarak, parvega giriş kısmından siteye giriş yapabilirsiniz. Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, resmi web sitesinde bulunan iletişim yolları ile irtibata geçiniz.

Parvega Ürünleri

Parvega ürünleri, doğal içeriklidir. Daha çok takviye edici gıdalar üzerine kategorileri bulunmaktadır. Dünyanın en sağlıklı bitkilerinden kabul edilen aloe vera jel içerikli ürünleri bulunmaktadır. Aloe vera içerikli ürünlerinin yanısıra, çörek otu yağı ve karoten içeren Parcumin de bir başka ürünüdür. Antibakteriyel ve güçlü bir antioksidan olan propolis içeren Mrc ve yeşilçay özlü Parvega thermo çay tabletleri de diğer ürünleri arasındadır.

Parvega network marketing firması, resmi web sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman kampanyalar düzenlemektedir. Bu Parvega kampanyalarından haberdar olmak ve ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için şirketi takip edebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında kalıcı bilgi almak konusunda Parvega katolog edinebilirsiniz.