QNET

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; Qnet Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Qnet firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz Qnet Türkiye konusuna da değineceğiz.

QNET

Qnet şirketi, 1998 senesinde Joseph Bismark ve Dato Vijay Eswaran tarafından Filipinler’de kurulmuş olan bir network marketing şirketidir. Kuruluşundan kısa bir süre sonra merkezlerini Hong Kong’a taşımışlardır. Merkezlerini değiştirme sebepleri ise uluslararası pazara giriş yapmaktır. Günümüzde ise Malezya ülkesinde faaliyet gösteren bir network marketing şirketidir.

Kuruluşundan itibaren, doğrudan satış alanında  100’e yakın ülkede bulunan Qnet, 2010 yılında Türkiye’ye açılmıştır.

Qnet Şirketinin Misyon ve Vizyonu

Qnet misyonu, RYTHM olarak da bilinmektedir. Açılımı ise; Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir. Ortaya koydukları misyon ile topluma bir şeyler katmayı amaçlamaktadırlar. Tabi bu amaç doğrultusunda da girişimcileri destekleyerek, hayatı kolaylaştırıcı ürünler sunma iddasındadırlar.

Qnet vizyonu ise; e-ticaret alanında lider olmaktır. Lider konumuna geldikten sonra da dünya üzerinde bulunan profesyonel doğrudan satış topluluklarına destek vermektir. Ayrıca Qnet, internet sitesinde bu değerlerin sözünü de vermektedir.

Qnet firması 3 değer ile kendini tanımlıyor; Özen, Doğruluk ve Destek. Belirttikleri her bir değerin kendine göre bir anlamı var. Özen; hayata özen ve sevgi ile yaklaşmak, doğruluk; etik kurallar çerçevesinde işi doğru yapmak, destek; müşterilere verilen özverili ve saygın hizmet, anlamına gelmektedir.

Qnet Firmasının Hizmetleri / Ürünleri

Qnet firması, sağlık ve wellness, ev ve yaşam, kişisel bakım ve güzellik, saatler ve takılar, tatiller olarak çok geniş bir yelpaze içerisinde hizmetler vermektedir. Sayılan ürün ve hizmetlere, internet sitesi üzerinden doğrudan satış ile ulaşılabilmektedir.

Qnet Türkiye Nedir?

Qnet Türkiye, 2010 senesinde kurulan bir doğrudan satış firmasıdır. Asya’daki firmanın; Qnet’in alt kuruluşudur. Yeni iş modellemeleri ile gündeme gelen Qnet Türkiye, birçok sportif musabakaya da sponsorluk yapmıştır. 2014 yılında 8 süper kupa maçının sponsorluğunu da üstlenen Qnet Türkiye, Afrika Futbol Federasyonu sponsorudur.

Qnet ile ilgili ayrınılı bilgiyi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Qnet iletişim araması ile iletişime geçebilirsiniz.