Siberian Wellness Nedir? Ürünleri Nelerdir? 26 Soru 26 Cevap

siberian wellness nedir

Siberian Wellness, 24 sene önce kurulan ve Türkiye’de de faaliyetini sürdüren öncü kozmetik, kişisel bakım ürünleri satan e-ticaret sitesidir. Firmanın önceliği ürünlerinin doğal ve kaliteli olmasıdır.

Diş macunu, ağrı jeli, bakım kremi, nemlendirici kremler, nemlendiriciler, zayıflamaya yardımcı olan takviye gıdalar, vitaminler gece ve gündüz bakım kremleri gibi ürünleri satmaktadır. Firma kozmetik ve diğer ürünlerini hayvanlar üzerinde denememektedir. Hayvan deneyi olmadığı nadir şirketler arasında yer almaktadır.

Contents

Siberian Wellness Nasıl Para Kazanılır?

 • Adım 1: İlk olarak Siberian Wellness para kazanma için üye olunması gerekmektedir.
 • Adım 2: Kayıt olabilmek için buraya tıklanmalıdır.
 • Adım 3: İsim, soy isim, telefon numarası mail adresi gibi bilgileri girdikten sonra ‘’Kayıt Ol’’ seçeneğine tıklayarak üye olunmaktadır.
 • Adım 4: Üye olunduktan sonra firmadan alınan ürünleri satarak para kazanılıp puan toplanmaktadır.
 • Adım 5: Toplanan puanlar belli bir sayıya ulaştıktan sonra prim almaya başlanmaktadır. 2500 puana geldikten sonra daha fazla imkan sunulmaya başlanmaktadır.
 • Adım 6: Satışı artırıldığında ve ekip kurulduğunda prim kazanma imkanı da artmaktadır.

Siberian Wellness Ne İşe Yarar?

Siberian Wellnes, sayfasından network marketing sistemi sayesinde bağımsız çalışanlar kurarak istihdam yaratmasına olanak tanımaktadır. Oluşturduğu satış, prim ve imkanlar sayesinde birçok kişiye kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

Bunun yanında firma, geniş kapsamlı, patentli, gıda takviyeli ve cilt bakım ürünleri geliştirip satmaktadır. Ürünlerini satışa sokmadan, detaylı inceleme ve araştırma yapmaktadır. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmediği gibi doğal ve bitkiseldir.

Siberian Wellness Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Ürünlerin genel üretildiği yer Rusya olmasına rağmen Avrupa, Asya kıtaları dahil olmak üzere 26 ülkede satış noktaları bulunmaktadır. Bunun yanında 60 ülkeden firmanın ürünleri sipariş edilmektedir. Yüz binlerce danışman, çevre bilinci ile ürünlerini tanıtarak şirketle beraber iş yürütmektedir.

Siberian Wellness Danışmanı Nedir?

Siberian Wellnes danışmanı, firmanın ürünlerini tanıtan ve satan kişidir. Danışman olmak için siteye giriş yapıp hesap açılması gerekmektedir. İstenilen ürünün reklamını yapıp satış yaparak para kazanılmaktadır.  Danışman firmanın kişisel satışlarını gerçekleştirerek şirket ürünleri v e işleri hakkında diğer kişileri bilgilendirmektedir.

Siberian Wellness Vegan Mı?

Firmanın ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Sibirya bölgesinin yabani bitkilerinden formüle edilen ve sağlık ile güzelliği destekleyen ürünler üretmektedir. Sibirya’nın korunmuş bölgesinde yer alan tüm zenginliğinin yanı sıra kronobiyoloji, adaptif ve endoekoloji tıp bölümündeki bilimsel gelişmelerden ibarettir.

Siberian Wellness Macka nasıl Kullanılır?

Macka kullanımı için; akşam saatlerinde temiz bir cilt üzerinde, 30 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Cildin üstünde kalan parçaları peçete yardımı ile temizlenmelidir. Doğrudan durulama yapılması yanlıştır. Tam ve yoğun etki için her akşam (30 günlük kür) kullanılması gerekmektedir.

Düzenli olarak kullanıldığında; çillerde gözle görülür düzeyde azalma, yağa bağlı pigmentasyon ve sivilce izlerinin azaldığı görülmektedir. Ayrıca güneş ışığına maruz kalındığında kollajen bozulmasını azaltarak foto yaşlanmayı %21.7 düzeyinde koruma sağlamaktadır.

Wellness Danışmanı Ne Demek?

Wellness danışmanı, firmanın ürünlerini indirimli satın alıp çevresine satan kişidir. Belli bir puana sahip olduğunda prim alma hakkı kazanmaktadır. Ayrıca kendi altına üye kayıt edip onlarında satışını takip ederek prim alma hakkı bulunmaktadır.

Siberian Wellness Beauty Box Nasıl Kullanılır?

Yetişkin bireylerin günde 1 paketi (1 kapsül formül 1, 1 kapsül formül 2 şeklinde) tüketilen besinlere ya da suya atılarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Kadınların günlük beslenme durumunu desteklemek amacı ile özel olarak üretilmiştir. Ürünün içinde 12 vitamin ve Q10 bulunmaktadır.

wellness

Siberian Wellness Hangi ülkede Var?

Rusya, Tacikistan, Ukrayna, Kazakistan, Moldova, Belarus, Kırgızistan, Azerbaycan, Polonya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya Sırbistan, Vietnam Meksika ve Moğolistan ülkelerinde temsilcilikleri bulunmaktadır. Ürün teslimatları ise 60 ülkeye gönderilmektedir.

Siberian Wellness Nerenin malı?

Firma, Sibirskoye Zdorovye Rusya merkezlidir. Hammadelerini Sibirya’da yetişen doğal bitkilerden elde etmektedir.

Siberian Wellness Chronolong Ne İşe Yarar?

Kemiklerin, dişlerin ve normal kas fonksiyonlarının korunmasını sağlamaktadır. Antioksidan içeren taurin, serbest radikallere karşı koruma sağlamaktadır. Kompleks, genistein vesoya izoflavonları ile fitoöstrojenler açısından zengin soya fasulyesi ekstresi bulundurmaktadır. Ürünün bileşimi ise, derinin önemli bileşeni olan hyaluronij asit ile güçlendirilmiştir.

Siberian Wellness Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş cilde sabah ve akşam sürüldükten sonra hafif masaj hareketleri ile göz ve çevresine yedirilmelidir. Göz nemlendirici; cildi korur, hücrelere enerji ve renk getirir, şişkinlikleri kırışıkları giderir ve yorgunluk izlerini azaltmaktadır.

Siberian Wellness Kazanç Planı

 • Business Team 2500: 950-1.200 TL aralığında prim kazanılmaktadır. Ödül olarak Business Workout eğitimlerine katılma şansı yakalanmaktadır. Katılımdan itibaren 4 ay içinde bu seviyeye ulaşılırsa hit indirim alma hakkı kazanılmaktadır.
 • Business Team 5000: 900-5.000 TL arasında prim kazanılmaktadır. Alt ekip oluşturulduğunda ve onlar da satışa dahil olduğunda prim kazanma hakkı elde edilmektedir. Ödül olarak Business Congress eğitimlerine hak elde edilmektedir. Katılımdan itibaren 5 ay içinde bu seviyeye ulaşılırsa 1.600 TL bonus alınmaktadır.
 • Business Team 10000:700- 4.200 TL arasında prim alınmaktadır. Ödül olarak seyahat avantajı ve tablet bilgisayar kazanılmaktadır. Bu seviyeye kayıt ayından itibaren 6 ay içinde ulaşıldığında 3.000TL bonus elde edilmektedir.
 • Business Profi:000-7.700 TL arasında prim kazanılmaktadır. Ödül ise Siberian Wellness Car ödülü, akıllı telefon ve üretim tesisinde gezi elde edilmektedir. Kayıttan itibaren 7 ay içinde bu seviyeye ulaşanlara 4.000 TL bonus verilmektedir.
 • Business Leader:500-10.600 TL arasında prim kazanılmaktadır. Ödül olarak 7000 TL ve Siberian Wellness eğitim sertifikası kazanılmaktadır. Otobonuslar ile yeni otomobil alınmaktadır. Birinci basamaktaki her yeni Profi için 7000 TL kazanç elde edilmektedir.
 • Sapphire Business Leader: 500-18.700 TL prim kazanılmaktadır. Ödül ise 10000 TL ve Yaşam Koşullarını İyileştirme sertifikası elde edilmektedir. Kayıt olduktan sonra 12 ay içinde bu seviyeye ulaşanlara 25.000 TL verilmektedir.
 • Ruby Business Leader:000-40.000 TL arasında prim alınmaktadır. Altında olan her yeni üye Business Profi için 7.000 TL kazanılmaktadır. Katılım ayından 18 aya kadar bu seviyeye ulaşılırsa 50.000 TL ödül verilmektedir.
 • Platinum Business Leader:00 TL ve üzeri prim verilmektedir. Alt basamaktan her yeni Business Profi için 7000 TL kazanılmaktadır. Kalifikasyon ödülü ise 75.000 TL’dir.
 • Diamond Business Leader: 000 ve üzeri prim alınmaktadır. Alt basamaktan Business Profi statüsüne geçen kişi için 7.000 TL verilmektedir. Kalifikasyon ödülü ise 125.000 Dolardır.
 • Global Business Leader:000 TL ve üzeri prim verilmektedir. Alt basamaktan Business Profi’ye geçen her kişi için 7000 TL bonus verilmektedir. Kalifikasyon ödülü ise Olimpos Dağı’nı manzaralı Ege Denizi kıyısında evdir.

Siberian Wellnes Promosyon Kodu Nedir?

Siberian Wellness promosyon kodları ürünleri %10 ile %30’lara kadar indirimli alınmasına yarayan kuponlardır. Siteye kayıt olunduğunda indirimli ürün alma şansı elde edilirken promosyonlardan da yararlanma fırsatı yakalanmaktadır.

Siberian Wellness Türkiye Nedir?

Siberian Wellness’ın Türkiye’de bir kolu olan firma, network marketing ile satış yapmaktadır. Şirketin sayfasından üye olunarak aldığınız ürünler indirimli hale gelmektedir. Aldığınız ürünleri satarak kazanç elde etmek mümkündür. Türkiye dışında 26 farklı ülkede de merkezleri bulunmaktadır.

Siberian Wellness BT500 Nedir?

Business Team 5000 ekibe eklenen danışmanlar ile satış yaptıkça prim kazanılmaktadır. Düzenli satış yaparak ve yeni çıkan ürünleri kontrol ederek ekibi kolayca yükseltmek mümkündür. 1900 TL ile 22000 TL arasında prim kazanılmaktadır. Ödül ise Business Congress eğitimlere katılma hakkı kazanmaktadır. Kayıt olunduktan itibaren 5 ay içinde bu seviyeye yükselinir ise 1600 TL bonus kazanç elde edilmektedir.

Siberian Wellness Cashback Nedir?

Toplam alışverişin tutarı 300 puana geldiğinde sonraki siparişten %10 nakit para kazanılmaktadır. 1 ay içinde toplam 100 puanlık alışveriş yapılırsa o ay içindeki siparişlerde %15 nakit para kazanılmaktadır.

Siberian Wellness Prim Hesaplama

Siberian Wellness prim hesaplama unvana göre değişiklik göstermektedir. 2500 puana kadar en fazla 19% prim kazanılmaktadır. 5000 ve üstü ise %25 ile %37 arasında prim almaktadır. Alt ekipler grup puanı hak edebilmek için en az kişisel 100 puanı yerine getirmesi gerekmektedir.

Siberian Prim Tablosu

 • Business Team 2500: 950 ile 1.200 TL arasında prim kazanmaktadır. Katılım ayından itibaren 4 ay içinde bu seviyeye ulaşırsa firmanın hit ürünlerini indirimli almaya hak kazanmaktadır.
 • Business Team 5000: 1900 ile 2.200 TL arasında prim kazanmaktadır. Katıldığı aydan itibaren 5 ay içinde bu seviyeye ulaşırsa 1.600 TL bonus almaktadır.
 • Business Team 10000:700 ile 4.200 TL arasında prim almaktadır. Kayıt olduğu andan 6 içinde bu seviyeye ulaşırsa 3000 TL kazanmaktadır.
 • Business Profi: 5.000 ile 7.700 TL prim alma hakkına sahiptir. Kayıt olduğu 7 ay içinde Business Profi seviyesine ulaşırsa 400 TL almaktadır.
 • Business Leader: 500 ile 18.700 TL arasında prim kazanma şansı bulunmaktadır. Kayıt olduğu 12 ay içinde Business Leader seviyesine gelebilirse 10.000TL ödül almaktadır.
 • Sapphire Business Leader:500 ile 18.700 TL arasında prim kazanmaktadır. Katılım ayından itibaren 18 ay içinde bu seviyeye ulaşırsa 25.000 TL ödül almaktadır.
 • Ruby Business Leader:000 ile 40.000 TL arasında prim alma şansı bulunmaktadır. Katılım ayı içinde 18 ayda bu seviyeye gelebilir ise 50.000 TL ödül almaktadır.
 • Platinum Business Leader: 60.000 ve üzeri prim alma şansı bulunmaktadır. Kalifikasyon ödülü ise 75.0000 TL’dir.
 • Diamond Business Leader: 80.000 TL ve üstü aralığında prim alma hakkı bulunmaktadır. Kalifikasyon ödülü ise 125.000 Dolar’dır.
 • Global Business Leader:000 TL ve üzeri prim kazanmaktadır. Kalifikasyon ödülü ise ege kıyısında bir evdir.

siberian wellness

Siberian Wellness Para Kazanma

Siberian Wellness para kazanma için danışmanlık yapıp ürün satışı yapılması gerekmektedir. Altınıza üye alıp satışlarını kontrol ederek grup primi alma hakkı elde edilmektedir. Grup primi dışında kayıt olduğunuz tarihten belli bir aya kadar unvan yükseltilir ise para ve çeşitli ödüller kazanılmaktadır.

Siberian Wellnes Puan Sistemi

 • Business Team 2500 puan ile 10000 puana kadar çıkmaktadır.
 • Business Leader için genel hacim puanı 40.000, grup ciro ise 20.000 olması gerekmektedir.
 • Sapphire Business Leader için Genel hacim puanı 100.000, grup cirosu ise 10.000 puan olmalıdır.
 • Ruby Business Leader için genel hacim puanı 200.000 olması gerekmektedir.
 • Platinum Business için genel hacim 300.000 puan olmalıdır. Ciro ise 300.000 puan olması gerekmektedir.
 • Diamond Business Leader için genel hacim puanı 400.00, ciro için ise 400.000 puan olması gerekmektedir.
 • Global Business Leader için genel hacim puanı genel hacim puanı 500.000, ciro için ise 500.000 puan toplanmalıdır.

Siberian Wellness Nasıl Sipariş Verilir?

 • Adım 1: Sayfaya giriş yapmak için buraya tıklanmalıdır
 • Adım 2: Satın alınacak ürünü seçip sepete atılması gerekmektedir.
 • Adım 3: Sepete tıklayarak içerik kontrol edilmelidir.
 • Adım 4: Teslimat adresini seçilmelidir. Sipariş kişisel olarak alınmayacağı için başka bir alıcının ve iletişim numarasının girilmesi gerekmektedir.
 • Adım 5: Adres belirtildikten sonra ödeme yöntemi seçilmektedir.
 • Adım 6: Kullanıcı sözleşmesi okuyup imzalandıktan sonra ‘’Ödemeye Git’’ seçeneğine tıklanmalıdır.
 • Adım 7: E-posta onayı geldikten sonra ödeme onaylanacak ve ürün kargoya gönderilecektir.

Siberian Wellness Beyazlatıcı Maske Nasıl Kullanılır?

Akşam saatlerinde temiz bir cilde ince tabaka halinde sürülmelidir. Yaklaşık 30 dakika bekletildikten sonra kalıntıları ıslak peçete ile silinmelidir. Doğrudan durulama yapılmaması gerekmektedir. Düzgün ve etkili olması için her akşam kullanılması gerekmektedir.

Siberian Wellness Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Sipariş edilen ve ödemesi gerçekleştirilen ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Sipariş teslimatı; hazırlık süresi, ödeme işlemi gerçekleştikten sonra 1 iş günüdür. Ödeme gerçekleşmesi, şirketin hesabına para yattıktan sonra sayılmaktadır.

Siberian Wellness Ürünleri Neler?

 • Temizleme
 • Canlandırma
 • Yaşlanmaya karşı Bakım
 • Göz çevresi bakımı
 • Saç bakımı
 • Erkek için kozmetik ürünleri
 • Vücut bakımı
 • El ve ayak bakım ürünleri
 • Duş jelleri
 • Maskeler
 • Güneş koruyucusu
 • Parfüm
 • Çocuk kozmetik ürünleri
 • Mineral bazlı makyaj
 • Mineralli pudra
 • Ağız bakımı
 • Beslenme ürünleri
 • Sağlık ürünleri

Siberian Wellness Kapıda Ödeme Nasıl Yapılır?

Ürün satın alımı işlemi sırasında teslimat yöntemi bölümüne gelindiğinde ‘’Ödeme Yöntemleri’’ bölümünden ‘’Kapıda Ödeme’’ yöntemi seçeneği işaretlenmelidir. Kapıda ödeme yöntemi için 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.

Siberian Wellness firması hakkında en çok sorulan sorulardan biri de; Siberian Wellness nedir? olmaktadır. Bu yazımızla, Siberian Wellness nedir? sorunuza cevap alabileceksiniz. Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev tarafından Novosibirsk’te kurulmuştur. Türkiye’de faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing firmaları arasındadır.

Siberian Wellness Hakkında Detaylar

Siberian Wellness, resmi web sitesinde, 1996 senesinde iki genç girişimci tarafından kurulduğunu açıklamıştır. Müşteriler ve Danışmanlar için Şirket Hizmet binalarını kurmuşlardır. Bugün firma ürünleri 65 ülkeye göndermektedir. AB, ABD, Vietnam, Meksika, Rusya ve BDT ülkeleri bu ülkeler arasındadır.

Başlangıçta firma, Rus bilimsel gelişmelerini tüketim pazarına sunmayı amaçlamıştır. Daha sonra network marketing satış yöntemi ile kendi ürünlerini müşterilere ulaştırmıştır.

1999 senesinde Siberian Wellness, ilk üretim bandını çalıştırmıştır. Firma açıklamalarında 5 yıl gibi bir süre içerisinde, ürün çeşitliliğini 3’ten 368’e çıkarmıştır. Kendisine ait test ve üretim merkezi oluşturma kararını 1999 senesinde verdiğini belirtmiştir. Ayrıca 2000 senesinde “çağdaş sağlık laboratuarı ilk patentini almıştır.

2007 senesinde firma, kendisine ait bilimsel araştırma merkezini kurmuştur.

2016 yılında Şirket, modern Rusya ve uluslararası GMP ve ISO 9001 (2008) standartlarını karşılayan bir fabrikayı da halka açmıştır.

Bugün firma Rusya’da 50’den fazla şehirde 59 kurumsal şubeye ulaştıklarını vurgulamıştır. Ayrıca firma bu ürünlerini 20’den fazla ülkede bulunan temsilcilikleri ile 60’dan fazla ülkeye de ihraç etmektedir.

Sosyal Sorumluluk; Siberian Wellness, bak, düşün ve harekete et doğrultusunda sosyal sorumluluklar almaktadır.

Siberian Welless misyonu; Etrafına bak, panoramik düşün, küresel olarak hareket et! ile misyonunu şekillendirmiştir. “Bize nasıl gelirseniz gelin, sizi seviyoruz” diyen firma pazarlama ilkelerinin açık ve şeffaf olduğunun da altını çizmiştir.

Firma hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Siberian Wellness resmi web sitesinde bulunan iletişim kanallarını deneyiniz.

Siberian Wellness Türkiye

Siberian Wellness firması Türkiye’de hızla büyümeye devam etmektedir. Siberian Wellness Türkiye temsilciliği için firma sitesinde bulunan iletişim adresi yolu ile irtibata geçebilirsiniz.