SIBERIAN WELLNESS

Siberian Wellness firması hakkında en çok sorulan sorulardan biri de; Siberian Wellness nedir? olmaktadır. Bu yazımızla, Siberian Wellness nedir? sorunuza cevap alabileceksiniz. Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev tarafından Novosibirsk’te kurulmuştur. Türkiye’de faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing firmaları arasındadır.

Siberian Wellness Hakkında Detaylar

Siberian Wellness, resmi web sitesinde, 1996 senesinde iki genç girişimci tarafından kurulduğunu açıklamıştır. Müşteriler ve Danışmanlar için Şirket Hizmet binalarını kurmuşlardır. Bugün firma ürünleri 65 ülkeye göndermektedir. AB, ABD, Vietnam, Meksika, Rusya ve BDT ülkeleri bu ülkeler arasındadır.

Başlangıçta firma, Rus bilimsel gelişmelerini tüketim pazarına sunmayı amaçlamıştır. Daha sonra network marketing satış yöntemi ile kendi ürünlerini müşterilere ulaştırmıştır.

1999 senesinde Siberian Wellness, ilk üretim bandını çalıştırmıştır. Firma açıklamalarında 5 yıl gibi bir süre içerisinde, ürün çeşitliliğini 3’ten 368’e çıkarmıştır. Kendisine ait test ve üretim merkezi oluşturma kararını 1999 senesinde verdiğini belirtmiştir. Ayrıca 2000 senesinde “çağdaş sağlık laboratuarı ilk patentini almıştır.

2007 senesinde firma, kendisine ait bilimsel araştırma merkezini kurmuştur.

2016 yılında Şirket, modern Rusya ve uluslararası GMP ve ISO 9001 (2008) standartlarını karşılayan bir fabrikayı da halka açmıştır.

Bugün firma Rusya’da 50’den fazla şehirde 59 kurumsal şubeye ulaştıklarını vurgulamıştır. Ayrıca firma bu ürünlerini 20’den fazla ülkede bulunan temsilcilikleri ile 60’dan fazla ülkeye de ihraç etmektedir.

Sosyal Sorumluluk; Siberian Wellness, bak, düşün ve harekete et doğrultusunda sosyal sorumluluklar almaktadır.
Siberian Welless misyonu; Etrafına bak, panoramik düşün, küresel olarak hareket et! ile misyonunu şekillendirmiştir. “Bize nasıl gelirseniz gelin, sizi seviyoruz” diyen firma pazarlama ilkelerinin açık ve şeffaf olduğunun da altını çizmiştir.

Firma hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Siberian Wellness resmi web sitesinde bulunan iletişim kanallarını deneyiniz.

Siberian Wellness Ürünleri

Takviye edici, cilt bakımı, saç bakımı ve ağız bakımı kategorilerinden oluşmaktadır. Müşterilerine dört ana kategori ve bunlar içerisinde birçok çeşit ürün fırsatı sunmaktadır. Siberian Wellness ürünleri içierisinde en fazla  tutulan ürünleri arasında cilt bakım ve saç bakım bulunmaktadır. Siberian Wellness ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için firmanın sitesinden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ya da Siberian Wellness katolog edinebilirsiniz.

Siberian Wellness Türkiye

Siberian Wellness firması Türkiye’de hızla büyümeye devam etmektedir. Siberian Wellness Türkiye temsilciliği için firma sitesinde bulunan iletişim adresi yolu ile irtibata geçebilirsiniz.