SILVA NETWORK

Silva Network Şirket Tanıtımı

Silva Network nedir? Sorusuna dair firma hakkında aradığınız cevaplar burada.Silva Network ürünleri ve özellikleri hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Silva Network katalog, üye girişi ve çok daha fazlası hakkında merak edilen bilgilere değineceğiz.

Silva Network Firması Hakkında Detaylar

Silva Network, 2007 yılında kurulmuş olup, yerli network marketing şirketleri arasındadır. %100 yerli sermaye ile Türkiye’de kurulan Silva Network firmasının merkezi, İstanbul’da yer almaktadır. Firma resmi sitesinde, doğrudan satış sektörü içerisindeki yerini almadan önce de tekstil sektöründe öncü şirketlerden olduğunu belirtmiştir. Ürettiği ürünleri, 20 sene boyunca gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşterilerin beğenisine sunmuştur. Firma ayrıca, mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olduklarını da vurgulamaktadır.

Silva Network, Murat Karapıçak tarafından 2007 senesinde kurulmuştur. Firmanın resmi sitesinde bir teşekkür mesajı yayınlamış olan Murat Karapıçak, aynı zamanda Silva Yönetim Kurulu Başkanlığını da yapmaktadır.

Silva Network Değerleri

2007 senesinde Murat Karapıçak tarafından kurulan Silva Network, resmi web sitesinde değerlerini açıklamıştır. Bu değerler şunlardır:

Güven: Her gün büyük bir özveri ve aşkla, gerek danışmanlarımızın gerekse müşterilerimizin bize duyduğu güveni korumak için çalışıyoruz.
Kalite Odaklılık: Tüm insanların kaliteli bir hayatı hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizi memnun etmek için, onlara her zaman kaliteli ürünleri ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Başarı: Silva Network ailesi olarak, yaptığımız tüm operasyonlarda en iyiyi olmayı hedefliyor, ona göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz.
Samimiyet: Silva Network danışmanlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle kuruduğumuz ilişkilerde samimiyeti ve saygıyı önemsiyoruz.
Doğallık: Sağlıklı çevrede sağlıklı yaşam konusunda, sizlere en iyi faydayı sağlayacak, tamamen doğal ürünler geliştirmek için çalışıyoruz.

Silva Network Misyon ve Vizyonu

Misyon: Silva Network misyonu olarak danışmanlarının yaşamlarına kalite, güven ve güç katmayı belirlemiştir. Bunu da yaşamı daha kolay hale getiren nitelikli, doğal çözümlerle  ve yüksek gelir oranları ile gerçekleştirmeyi hedeflediklerini vurgulamıştır.

Vizyon: Silva Network vizyonunu, Türkiye’de yakalamış olduğu başarıyı ve liderliği, dünya geneline taşımak olarak açıklamıştır. Ayrıca Silva Network vizyonu için, network marketing sektöründe milli bir marka olarak liderliği hedeflediğini belirtmiştir.

Silva Network üye girişi için, firmanın resmi web sitesinde bulunan üye giriş seçeneğine tıkladıktan sonra yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Silva Network firması hakkında daha ayrıntılı bilgi için, firma ve danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Silva Network Ürünleri

Silva Network ürün gamı, mikrofiber temizlik ürünlerden  parfümeriye,  sağlık ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar birçok kategoriden oluşmaktadır. Silva ürünleri hakkında, resmi web sitesinde yaptığı açıklamada, doğal ve insan hayatına zarar vermeyecek ürünler ürettiklerinin altını çizmiştir.

Ürünlerinin bileşenleri içerisinde boraks, propolis, at kestanesi balsamı bulunmaktadır. Argan yağı özü, vücut onarıcı ve uyarıcı özelliği olan salyangoz salgı özü de bulunmaktadır. Salyangoz salgı özünün bir özelliği de vücudun kendi kendini onarmasına yardımcı olmaktır. Ayrıca argan yağı özü de saç bakımı için oldukça önem arz etmektedir. Propolis içerikli ürünler ise vücudun bakteri ve virüslere karşı savaşmasında etkin rol oynamaktadır.

En çok merak edilenlerden Silva Network ürünleri arasında mikrofiber temizlik kategorisi gelmektedir. Özellikle Silva Mop Set, Silva Cam Bezi ve Mikrofiber Temizlik Bezleri rağbet görmektedir.

Mikrofiber ürünlerin bu kadar tutmasının ardında, mikrofiber nitelikli ürünlerin çok daha kullanışlı ve kaliteli olmaları yatmaktadır. Çünkü mikrofiber ürünlerin yapımında zararlı kimyasal ürünler kullanılmamaktadır. Diğer ürünlere göre 10 kat daha dayanıklı ve de çok daha sağlıklı olan mikrofiber ürünleri kullanırken, yine zararlı kimyasallar kullanılmamaya dikkat edilmelidir.

Silva Network katalog için firmanın resmi sitesinden sipariş verebilirsiniz. Ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek, ürünler ve firma hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz bir Silva Network katalog edinebilirsiniz.