TIENS

TIENS Group, Li Jinyuan tarafından 1995 senesinde Çin’de kurulmuştur. Kuruluşundan 2 sene sonra pazara giriş yapan TIENS Group, network marketing firmaları arasında yer almaktadır.

 

Tiens Ürünleri

Tiens ürünleri, çok çeşitliliği sebebi ile her alanda hizmete sunulabiliyor. Network Marketing alanında ülkemizde de faaliyetlerde bulunan Tiens firması, özellikle kişisel bakım, cilt ve gıda takviyeleri ürünleri çerçevesinde satışlarını gerçekleştirmektedir. Akla gelebilecek en küçük ürünleri; Tiens Ped, Tiens bileklik, bünyesinde bulunduran ve hizmete sunan Tiens, Bu hizmetlere ek olarak; otel, turizm, eğitim gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Verdiği bu hizmetleri kendi sitesi üzerinden; Tiens Store ’dan ulaşabilirsiniz.

Tiens Group, 190’ı geçkin ülkede faaliyet göstermektedir. Ayrıca, 110 ülke de şubesi bulunan, birinci sınıf şirketler ile ortaklık kurmuştur. Bu ortaklıklar stratejik özelliktedir.

 

Tiens Hakkında Detaylar

Ar-Ge konusunda çeşitli merkezlere sahip olan Tiens Group, özellikle sağlık alanında birçok inovasyon yapmaktadır. Aynı zamanda sağlık endüstrisi alanında yaptığı büyük yatırımlar ile yaklaşık 40 milyon aileye yüksek yaşam standartları sunmaya çalışmaktadır.

Ayrıca sosyal konularda da etkinlik içerisinde olan Tiens Group, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde etkin yer alıyor. Tüm bu sosyal faaliyetleri sürdürürken; toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan”  felsefesinden faydalanmaktadır. Genel olarak, sosyal yardım kuruluşlarına yaptığı yardım 1.5 milyar Yuan’ı geçmektedir.

 

Tiens Group Kuramsal Kimliği

Firmanın resmi web sitesinden edinilen verilere göre; şirket çalışanlarının %35’i yüksek lisans mezunu veya daha yüksek derece sahiptir. Şirket, inovasyon ve profesyonelik gayesini benimsemektedir.

Şirket bünyesinde belirlenen çeşitli teoriler ile kendi çapında bir sistem oluşturmuş olan Tiens şirketi, ortaya koyduğu yönetmelikler ve  yönetim tarzı ile başarıya ulaştığını iddia etmektedir.. Ulusal düzeyde ilk 500’de yer alan Tiens Group, günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir.

Tiens Group ile alakalı ayrıntılı bilgi için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Distribütör girişi için; Tiens giriş araması yapıp, siteye ulaşabilirsiniz.

Tiens Group Künyesi:

Tien Şirketine Ait Marka Stratejisi: Tek Dünya, Tek Aile

Tiens Firmasının Marka Sloganı: Uyum, bütünlük, başarı,

Tiens Firmasının Felsefesi: İnsan sağlığını iyileştirerek, topluma fayda sağlamak.