TIENS Nedir? Nasıl Para Kazanılır? Ürünleri Neler? 18 Soru 18 Cevap

tiens nedir

TIENS, Li Jingyuan tarafından 1995 yılında kurulmuş çok uluslu yapıya sahip bir şirkettir. Firma 1997 yılında uluslararası pazara giriş yapmıştır. Endüstriyel, sağlık yönetimi, sermaye, işletme sermayesi, biyoteknoloji, otel, turizm sektörü, e-ticaret ve finansal yatırım gibi sektörlerde yer almaktadır.

190’ı aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. 110 bölge de şubeleri bulunmakta ve birçok ülkeden birinci sınıf şirketlerle stratejik ortaklığı bulunmaktadır. Sağlık cihazları, gıda takviyeleri, günlük bakım ürünleri ve cilt bakım gibi birçok ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Contents

TIENS Girişi Nasıl Yapılır?

 • Adım 1: İlk olarak TIENS giriş işlemi için buraya tıklanması gerekmektedir.
 • Adım 2: E-posta, giriş parolası bölümleri doldurulduktan sonra ‘’Şartları Okudum ve Kabul Ettim’’ seçeneğinden sonra ‘’Sonraki’’ bölüme tıklamak gerekmektedir.
 • Adım 3: Sponsor bulduktan sonra adres, telefon gibi bilgileri girmek gerekmektedir.
 • Adım 4: Mail adresine gelen bilgi doğruluğu yazısını okuyup onayladıktan sonra TIEN üye girişi yapılmaktadır.

TIENS ile Nasıl para Kazanılır?

Üye olduktan sonra sayfadan TIENS ürünleri alıp doğrudan satış yaparak kazanç elde edilmektedir. Satış ağında bulunan distribütörler (Üye) yaptıkları satışları web sitesinde kendileri için açılan bölümde işletilmektedir. Firmanın gerekli incelemeleri ve değerlendirmeleri sonucunda belirlenen oranda kar payları hesabına aktarılmaktadır. Üyelerin emeğine satış oranına göre kazanç payları değişmektedir.  Bunun dışında TIENS’in bonus ve ekstraları da mevcuttur.

TIENS Kazanç Planı

Distribütörlüğün ilk adımında %25 kazanan TIENS üyeleri, 300 Pv’lik cirodan sonra +%20 kazanma şansı elde etmektedir. Mevkiler yükseldikçe kazanç yüzdesinde de artmaktadır. 8 yıldıza çıkan üye perakende satışlardan %68 oranında kazanç elde etmektedir.

Kişi altına ekip kattığında kazanç miktarında da değişiklik olmaktadır. Ekip ne kadar büyürse gelirin çapı da o kadar artmaktadır. Ayrıca ekip sayısı büyüdükçe kariyer mevkileri de o kadar hızlı yükselmektedir.

TIENS Ürünleri Nelerdir?

 • Takviye edici gıda (Mantar, çinko ve yumurta beyazı, spirulina, kitosan, glukozamin, kalsiyum tozu, inülün)
 • Propolis Drops
 • C vitamini efevesan tablet
 • Türk kahvesi
 • Hijyenik kadın pedi seti
 • Bitkisel diş macunu
 • Bitkisel şampuan
 • AIRIZ Hijyen bölge temizleme jeli
 • APROTIE C vitamini ve %5 kafein içeren göz çevresi serumu
 • APROTIE Hyalüronik asit, B5 %2 nemlendirici serum
 • APROTIE glikolik asit %5 AHA, BHA canlandırıcı tonik
 • APROTIE peptide complex yaşlanma karşıtı serum
 • Bileklik
 • Çok fonksiyonlu kafa masaj aleti
 • CILVARIS cilt bakım cihazı
 • Blue light negatif iyon içeren gözlük (H, E)

tiens

TIENS Türkiye Nedir?

TIENS Türkiye, TIENS firmasının ülkemizde yer alan koludur. Firma Türkiye dahil 190 ülkede faaliyet göstermektedir. TIENS Türkiye sitesinden üyelik oluşturup ürün alarak % üzerinden gelir elde etmek mümkündür.

TIENS Airiz Hangi Ülkenin

TIENS Airiz, 1996 yılında Li Jinyuan tarafından kurulan TIENS Group Co. Ltd bünyesine aittir. Merkezi Çin’de olan şirketin 190 ülkede faaliyeti bulunmaktadır.

TIENS Kurucusu Kimdir?

TIENS firmasının kurucusu Li Jinyuan’dır. 1996 yılında Çin’de kurulan firma uluslararası pazara 1997 yılında giriş yapmıştır. Günümüzde firmanın endüstriyel, işletme sermayesi, sağlık yönetimi, otel ve turizm gibi birçok yapısı bulunmaktadır.

TIENS Ped Nedir?

TIENS Airiz ped, oksijenli, negatif iyonlu olup zararlı bakterin üremesini engelleyen kişisel bakım ürünüdür. Dünya çapında kadınların %80 oranında jinekolojik sorunları bulunmaktadır. Bunların %63’ü kalitesiz ped kullanımından kaynaklanmaktadır. Kadınlar adet dönemlerinde, çeşitli enfeksiyonlara maruz kalmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı ped kullanımı önemlidir.

TIENS Spirulina Nedir?

Spirulina, besin takviyesi olarak kullanılan, mavi ve yeşil alg türüdür. Yüksek miktarda protein, demir, beta karoten ve B vitamini başta olmak üzere birçok mineral ve vitamin içermektedir. Vegan diyetlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

TIENS Bileklik Nedir?

Ti bileklik, modern ve şık görünüm stili bulunana TIENS firmasının ürünüdür. Kristal siyah ve büyülü beyaz olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. İnsan vücudunda pozitif ve negatif iyon etkilerini dengelenmek için kullanılmaktadır. Fiziksel rahatsızlık durumunda rahatlama, çevrede radyasyon ve sirkülasyon etkilerine karşı koruma sağlamaktadır.

TIENS Kordiseps Mantarı Nedir?

Kordiseps mantarı, Çin tıbbında da kullanılan takviye gıda ürünüdür. Kordiseps mantarını, hamilelik ve emzirme döneminde ya da ilaç kullanımı esnasında tüketilirse mutlaka doktora danışılması gerekmektedir. Günde 4 kapsül kullanılması önerilmektedir. 4 kapsülde 2000 mg kordiseps mantarı tozu bulunmaktadır.

TIENS Propolis Nedir?

Dudak, ağız ve boğaz gibi bölgelerin; mikroorganizma hastalıkları, mide rahatsızlıkları ve yaraların üzerinde iyileştirici etkisi bulunan gıda takviye ürünüdür. Yetişkin kişilerin günde 1 ya da 2 tablet kullanması önerilmektedir. Hamilelik, emzirme ve ilaç kullanımı durumlarında mutlaka doktora danışılması gerekmektedir.

TIENS Kapsül Nedir?

TIENS kapsül, firmanın ürettiği gıda tablet şeklinde gıda takviye ürünleridir. Kapsüllerin arasında en bilindikleri Spirulina’dır. İçinde; yüksek değerinde protein, temel amino asitler, karotenoidler, GLA, mineral ve vitamin içermektedir. Spirulina, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmıştır gıda takviye ürünüdür.

tiens urunleri

TIENS Enerji Bilekliği Ne İşe Yarar?

TIENS enerji bilekliği, insan vücudunda negatif ve pozitif iyonların dengelenmesini sağlamaktadır. Fiziksel rahatsızlıklarda gevşeme, kan akışını düzenleme ve çevredeki radyasyona karşı koruma oluşturmaktadır.

TIENS Ürünleri Helal Mi?

TIENS firmasının helal sertifikası bulunmaktadır. Sertifikaya bakmak ve incelemek için buraya tıklanması gerekmektedir.

TIENS Nutrient Kalsiyum Tozu İçeren Takviye Edici Gıda Faydaları

Nutrient kalsiyum tozu içeren gıda takviyesi; sindirimi rahat organik kalsiyum, A vitamini, C vitamini ve D vitamini içeren üründür. Kemik, diş gelişimini ve sağlığını koruyup ergen döneminde olan kişinin büyümesinde yardımcı olmaktadır. D vitamini ile birleşen kalsiyum, kasların işleyişinde yardımcı olmakta ve enerji üretim sürecinde etkisi bulunmaktadır

TIENS Çinko Faydaları

Asit ve bazın metabolizmasına, DNA sentezine, protein sentezine makro ve mikro besin değerleri metabolizmasına katkı sağlamaktadır. Bunun yanında bağışıklık sisteminin fonksiyonlarını dengede tutmaktadır. Tırnak, kemik, görme yetisi ve saçın güçlendirilip sağlıklı kalmasında yardımcı olmaktadır.

TIENS Airiz Ped nedir?

Oksijen ve negatif iyonlu olup, zararlı bakterin durdurulmasına ve faydalı bakterilerin teşvik edilmesine yardımcı olan kişisel kadın bakım ürünüdür.

Tiens Hakkında Detaylar

Ar-Ge konusunda çeşitli merkezlere sahip olan Tiens Group, özellikle sağlık alanında birçok inovasyon yapmaktadır. Aynı zamanda sağlık endüstrisi alanında yaptığı büyük yatırımlar ile yaklaşık 40 milyon aileye yüksek yaşam standartları sunmaya çalışmaktadır.

Ayrıca sosyal konularda da etkinlik içerisinde olan Tiens Group, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde etkin yer alıyor. Tüm bu sosyal faaliyetleri sürdürürken; toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan”  felsefesinden faydalanmaktadır. Genel olarak, sosyal yardım kuruluşlarına yaptığı yardım 1.5 milyar Yuan’ı geçmektedir.

Tiens Group Kuramsal Kimliği

Firmanın resmi web sitesinden edinilen verilere göre; şirket çalışanlarının %35’i yüksek lisans mezunu veya daha yüksek derece sahiptir. Şirket, inovasyon ve profesyonelik gayesini benimsemektedir.

Şirket bünyesinde belirlenen çeşitli teoriler ile kendi çapında bir sistem oluşturmuş olan Tiens şirketi, ortaya koyduğu yönetmelikler ve  yönetim tarzı ile başarıya ulaştığını iddia etmektedir.. Ulusal düzeyde ilk 500’de yer alan Tiens Group, günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir.

Tiens Group ile alakalı ayrıntılı bilgi için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Distribütör girişi için; Tiens giriş araması yapıp, siteye ulaşabilirsiniz.

Tiens Group Künyesi:

Tien Şirketine Ait Marka Stratejisi: Tek Dünya, Tek Aile

Tiens Firmasının Marka Sloganı: Uyum, bütünlük, başarı,

Tiens Firmasının Felsefesi: İnsan sağlığını iyileştirerek, topluma fayda sağlamak.