VIAVETA

Doğrudan satış içerisinde sunum alan insanlar Viaveta nedir? sorusuna tam olarak cevap aramaktadır. En iyi ek gelir yolları arasında olan bu sektör içerisinde onlarca firma bulunmaktadır. Bu firmalar içerisinde, yerli sermaye ile kurulan Viaveta Sağlık Kozmetik Teknoloji A.Ş hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Viaveta Şirketi Hakkında Detaylar

Viaveta, doğrudan satış sektörü içerisinde yer alan bir firmadır. %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Ağırlık olarak Avrupa ve Asya pazarı üzerinde satışlarını yapan uluslararası bir firmadır. Firma, distribütörleri arasında başarılı olanlara ödüller verdiğini, eğitimi ve gelişimi  her zaman desteklediğini belirtmiştir. Bu doğrultuda distribütörlerini kişisel gelişim, liderlik ve girişimcilik gibi konularda, sistemli bir şekilde eğittiklerinin altını çizmiştir.

Viaveta network marketing firmasının faaliyet yürüttüğü alanlar; sağlık, kozmetik ve teknoloji üzerinedir
Sağlık; sağlıklı yaşam, ideal ölçütler, kilo kontrolü sağlayan, insanların yararlarına olan ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Kozmetik; Alımlı ve güzel görünmek herkesin hakkı sloganı ile müşterilerinin kendilerini iyi hissetmeleri için firmanın seferber olduğunu söylemiştir.
Teknoloji;  kolay ve kullanıcı dostu web tasarım gibi insanların hayatlarını kolaylaşıran ürünler ile çözümler ürettiklerini belirtmiştir.

Viaveta resmi sitesinde bahsedilen firmanın bazı değerleri;

Müşteri odaklılık; müşteri memnuniyeti, müşteri odaklılık firmanın bir numaralı önceliğidir.
Profesyonllik; Viaveta tüm hizmet araçları ile insanlara uzman bir destek sağlamaktadır.
İnovasyon; müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için firma kendini sürekli yenilemekte ve değiştirmektedir.
Takım Çalışması; Takım çalışması ile aşılamayacak engel yoktur.
Etik Davranmak; Firmanın en dikkat ettiği konular arasındadır. Gerek çalışanlarına gerekse müşterilerine karşı hiçbir zaman dürüstlükten ödün vermediklerini  söylemişlerdir.
Sürdürülebilirlik; Firma başarısını sürdürmek ve lider firma olmak için kendini sürekli yenilediğini belirtmiştir.

Viaveta Vizyonu ve Misyonu

Viaveta misyonu için, paradan çok değer üretmek üzerine kurulu olduğunu vurgulamıştır. Sağlık kozmetik ve teknoloji alanında, sadece Türkiye değil tüm dünyada söz sahibi olmak istediklerinin altını çizmiştir. Viaveta misyonu,
– dünya üzerinde milyonlarca insanın hayali için rehberlik ve liderlik yapmak,
– müşteriler her şeyin üzerindedir,
– güvenilir ve yenilikçi olmak her şeyin üzerindedir.

Viaveta vizyonu, dünya markası olmak üzerine kuruludur. Sadece ülkemizde değil dünya çapında da başarı kovalama peşindedir.  Ayrıca Viaveta  hakkında ekşi sözlükte birçok yorum yapılmaktadır.

Viaveta Ürünleri

Viaveta ürünleri yine insanların en çok sorduğu sorulardan biridir. Viaveta ürünleri sağlıklı yaşam, kozmetik ve  teknoloji üzerine kuruludur.  Ürünler doğal bitkiler içeriklidir. Ürünleri içerisinde kolajen, biotin bulunmaktadır.  Yine sağlıklı yaşam ürünleri arasında bulunan Glucomaman, doğal bitki özlü besin takviyesi ürünüdür. Viaveta ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.