fbpx

Amway Nutrilite, Sosyal Destek Projelerine Bir Yenisini Daha Ekledi

0
Amway Nutrilite, Sosyal Destek Projelerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan Amway Nutrilite sosyal destek projesi kapsamında Michigan’da okuyan ve yetersiz beslenen çocuklar için çok önemli bir yardıma imza attı.

Amway, ABD Michigan’da 1959 yılında kurulmuş ve doğrudan satış sektörü içerisinde faaliyet göstermektedir. Firma, bu defa “Çocukların Destek Paketi” adlı proje kapsamında okul çağında olan ve yetersiz beslenen çocuklara yardım etmek için projeye, teknolojik ve bilimsel olarak yardımda bulunacağını açıkladı.

Directsellingnews’te çıkan habere göre Kid’sFood Basket, son zamanlarda Amway ve Nutrilite’in zengin çiftçilik geçmişinden yararlanacak yeni bir çiftlik ve dağıtım merkezi açtı.

Amway, 15 yıldan fazla bir süredir Amway’in Michigan’daki kent merkezindeki Ada’da, gıda güvenliği ve çocukluk beslenmesini ele alan ve kar amacı gütmeyen, Kids’sFood Basket ile ortaklık kurdu. Nutrilite sertifikalı organik çiftliklerinin arkasındaki uzmanlar, her gün binlerce çocuğa besleyici yemekler sağlama konusunda önemli bir rol oynuyor. Kabaca 10 dönümlük yeni çiftlik, Nutrilite’nin tarım geçmişinden, maksimum verimle sağlıklı, kimyasal madde içermeyen ve sürdürülebilir ürünler üretmeye yardımcı olacak.

Amway Üretim Bölümü Başkan Yardımcısı BrianKraus, “Amway iki şekilde de yardım etmek için benzersiz bir konumda bulunuyor.” diyor. “Birincisi temel vizyonumuz. Temel vizyonumuz, insanların daha iyi hayatlar yaşamalarına yardımcı olmaktır. Bu tam olarak Çocuk Yemek Sepeti’nin konusu. Buna ek olarak, dünyanın her yerindeki tarımda muazzam bir uzmanlığa sahibiz. Aslında, Kaliforniya ve Washington eyaletinden gelen yeteneklerimiz ve bilim insanlarımızın çoğu, Kid’sFoodBasket’in yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için bu sitede çalıştı. ”

Çocuk Yemek Sepeti CEO’su BridgetClarkWhitney, her gün olumlu sonuçları gördüğünü belirtti. “Bu ortaklığa ve bu uzmanlığa sahip olmak bizim için çok inanılmaz bir gelişme. Çiftlikte bulunan çocuklar için Michigan eyaletinin tam ortasındaki Nutrilite’den gelen yardım felsefesi inanılmazdı.”

Bölgedeki çocukların birçoğu, çiftliği ziyaret etme ayrıcalığının yanında, sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerin nereden geldiğini öğrenerek ellerini kirletme fırsatına da sahip olacak. Çiftlik aynı zamanda Amway’in Batı-Michigan çalışanlarının hepsinin gönüllü olarak çalışabileceği bir yer. Her gün Kids ‘Food Basket tarafından dağıtılan 8.000’den fazla sağlıklı “destek paketi” üretmek için birkaç yüz gönüllü gerekiyor. Kids’ FoodBasket’in amacı, yetersiz beslenen çocuklara yardım için yeni merkezler kurmak ve aynı zamanda çiftlik yardımıyla yardım edilen çocuk sayısını artırmaktır.

Kaynak:Direct selling news

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here