fbpx

Farmasi Bursa FashıonWeek’de Yerini Aldı

0
Farmasi Bursa FashıonWeek’de Yerini Aldı

Türkiye’nin özellikle son yıllarda adından sıkça söz ettiren ve önde gelen kozmetik firmalarından biri haline gelen Farmasi de Bursa’da yapılan Moda Haftası etkinliğinde yerini aldı

Moda dünyasının öncü marka ve tasarımcılarının yer aldığı, Bursa FashionWeek, 20 – 22 Eylül tarihleri arasında PodyumparkAVM’de binlerce kişiyi ağırladı

MODANIN KALBİ BURSA’DA ATTI

Uluslararası moda takvimi çerçevesinde düzenlenen Bursa FashionWeek, bu sene de moda uzmanları başta olmak üzere ünlü tasarımcıların da göz bebeği haline geldi. Her sene olduğu gibi bu sene de Bursa’yı modanın merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen etkinlikte, önde gelen tasarımcılar tarafından hazırlanan göz alıcı tasarımlar izleyenleri resmen büyüledi.

Farmasi’ninyanısırabirbirinden eğlenceli konferansların, çalışma alanlarının,konserlerin ve dans gösterilerinin düzenlendiği Bursa FashionWeek’te, başta EmelyaHouteCouture olmak üzere, LouDesignstudio, IV.AN.KA Desing, Leyla UlukFashionDesingn, MasionWyss gibi firmaların tasarımları da podyumda yerlerini aldı.

“ÜNLÜ MODELLER PODYUMDA RÜZGAR GİBİ ESTİ”

Ünlü Koreograf Asil Çağıl’ın koreografisi ile başta Miss Model Of Turkey 2011Yağmur Ayaz, olmak üzere, Best Model Of Turkey 2018 Türkan Geyik, Best Model Of Turkey 2018 ikincisi Merih Öztürk, Best Model Kırgızistan 2014 kraliçesi JenyaKrivenko,Best Model Afrika 2017 LeenaShindondola, MissExlusive Of The World 2011 3.sü Açelya Kartal, Best Model Of Turkey 2011 3.sü Seviye İkbal Tulgar ve Özlem Karaoğlu, Ola Zaremba, Yasemin Yeniay, Melike Yalnız, Melissa Aslan, Özge Nur Ücel ve Simge Ünal gibi 35 model podyuma çıktı.

“2019 TASARIM YARIŞMASI FİNAL DEFİLESİ”

Ülkemizin genç tasarımcılarına kendilerini ifade etme şansı sunarak farkındalık oluşturmak,  Türk Moda Endüstrisi’nin gelişimine bir katıkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Tasarım Yarışması’nda, moda dünyasında kendini göstermek isteyen genç ve yetenekli tasarımcılar “Dönüşüm” temalı tasarımlarını jüri karşı sergilediler. Sona kalan 16 kişi, tasarımlarını final defilesi olarak yapılan son kısımda, izleyenlerin beğenisine sundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here