fbpx

Forever Living Products, Dünya Açlığıyla Mücadele için 5 Milyon Öğün Hedefine Ulaştı

0
Forever Living Products, Dünya Açlığıyla Mücadele için 5 Milyon Öğün Hedefine Ulaştı

Forever Living Products, şirketin dünya çapındaki açlıkla mücadele için 5 milyondan fazla öğün sağlama hedefine ulaşmasını kutlamak için bir öğün paketleme etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Forever We Rise Campaign kampanyasının başarılı bir şekilde tamamlandığını belirtmek için 200’den fazla gönüllü ve çalışan 18 Aralık’ta yemek paketleyecek. Girişim, 2020 yılına kadar 5 milyon öğün paketlemek amacıyla Forever Living Products ve Açlığa Karşı Yükseliş arasındaki ortaklığın bir parçası olarak başlatıldı.

Forever Living Ürünleri Başkanı Gregg Maughan, “Dünyanın her yerindeki 17.000’den fazla Forever Living çalışanı ve iş sahibinin özveri ve çabası sayesinde, 5 milyon öğün yemek hedefimizi aştık” dedi. “Bu yemekler, insanların düşüncelerine daha fazlasını sağlıyor. Hiçbir çocuğun aç yatmaya ya da bir sonraki öğünün nereden geleceğini merak etmeyeceği bir dünya yaratmak için birlikte çalıştıkça, hayal kurmaya ve daha güçlü topluluklar kurmaya yardımcı oluyorlar. ”

Forever Living, 24 ülkede 38 şehirde gönüllü ekipleri, yemek paketleme hedeflerine ulaşmak için bir araya getirdi. Sağlanan yemekler, Zimbabwe, Hindistan, El Salvador, Kamboçya ve Güney Afrika dahil olmak üzere 16 ülkede 51.000’in üzerinde insan yaşamını etkileyecek.

Kaynak: Directsellingnews

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here