fbpx

Herbalife, Çin’de Büyümeye Devam Ediyor

1
Herbalife, Çin’de Büyümeye Devam Ediyor
shanghai skyline and modern city skyscrapers at night,in china

Dünya çapında 90’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Herbalife,Çin’de de kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Firma doğrudan satış sektörü içerisinde kilo kontrolü, sağlıklı beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. 1980 yılında Amerika’da kurulan firma, iki sene gibi kısa bir süre içerisinde dünya pazarına açılarak adından sıkça sözettirmiştir. Günümüzde bir çok ülkede faaliyet göstermekte olan firma yetkilileri bu başarılarını, sadece pazarlama değil aynı zamanda inovasyon ile kendilerini sürekli yenilemelerine ve geliştirmelerine bağladıklarını ifade etmişlerdir.

Directsellingnews’te çıkan habere göreHerbalifeNutrition geçtiğimiz günlerde 2020 yılının üçüncü çeyreğinde Şanghay’da bir Ürün İnovasyon Merkezi açmayı planladığını duyurdu. Dr. QunyiZheng, “Merkezin açılması, daha fazla bilim destekli olmak üzere, kaliteli ürünler sunmak için yerel araştırma ve geliştirme kapasitemizi güçlendirmemize olanak sağlayacak. Hem ürün sayısını hem de pazara sunma hızını ikiye katlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Önümüzdeki üç yılda 100 milyon RMB’nin(Çin Yuanı) üzerinde yatırımı olan İnovasyon Merkezi, genellikle “Çin’in Silikon Vadisi” olarak adlandırılan ZhangjiangHi-Tech Park’ta olacak. 21.500 metrekareyi kaplayan Merkez, araştırma ve geliştirmeyi içerecek yeni ürünler yaratmaya ve paketlemeye ve çeşitli laboratuarları barındırmaya adanmış bir alan. Ayrıca şirket, tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek için kilo yönetimi, spor ve beslenme gibi kişisel beslenme gibi çalışmalar yapmayı planlıyor.

HerbalifeNutrition, Çin’deki ilk fabrikasını 1998 yılında açtı. O zamandan beri, şirket varlığını giderek artırdı ve şimdi Şangay’da yeni Ürün İnovasyon Merkezi, Changsha’da botanik içerik merkezi ile Nanjing ve Suzhou’da iki üretim teknolojisi merkezi bulunuyor.

HerbalifeNutrition ayrıca Lake Forest, CA ve Winston-Salem, NC’de de üretim tesislerine sahiptir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here