fbpx

Herbalife Nutrition, Çin’de Dört Yeni Eğitim Merkezi Açacağını Duyurdu

0
Herbalife Nutrition, Çin’de Dört Yeni Eğitim Merkezi Açacağını Duyurdu

Herbalife Nutrition, geçtiğimiz günlerde Çin’in Chengdu kentinde yeni eğitim tesisinin açıldığını duyurdu.

Şirket liderlerinin beslenme ve sağlıklı yemek hazırlığı konusunda müşterileri ve distribütörleri eğitmeleri için kurulan tesis, 2020 yılının sonuna kadar Çin’de açılacak 4 eğitim tesisisin birincisi olma özelliğini taşıyor…

Herbalife Nutrition’ın eş başkanı ve strateji sorumlusu John DeSimone, “Bu merkezler, Herbalife Nutrition’ın toplumu iyi beslenme ve eğitim yoluyla olumlu yönde etkilemesinin bir başka örneğidir.” dedi. “İnsanlara şirketin geçmişi, bugünü ve geleceğimizin bir parçası olabileceği hakkında daha fazla şey öğrenmelerine yardımcı olan gerçekten sürükleyici bir deneyim ile son teknolojiye sahip bir eğitim tesisi sunuyoruz.”

600 kişiyi ağırlayacak şekilde tasarlanan 9.200 metrekarelik Chengdu Eğitim Merkezi, mimari açıdan farklı Xicun Yaşam Merkezi’nde yer almaktadır. Tesis, üç toplantı odasının yanı sıra konukların Herbalife Beslenme ürünleri hakkında daha fazla bilgi alabilecekleri ve öğrenebilecekleri “Süper Eğitim Mutfağını” da barındırıyor. Merkez sahne, tesise gelen misafirlerine, tesisin mutfağında 7 fit 25 metrelik kemerli bir LED ekran, merkez toplantı odasında 8 fit 15 metrelik bir ekran ve genelinde lazer sunum projektörlerini içeren görsel-işitsel özellikte imkanlar sunmaktadır.

Herbalife Nutrition, Çin’deki ilk fabrikasını 1998 senesinde açtı. O zamandan beri, şirket varlığını giderek arttırdı ve şimdi Şangay’da Ürün İnovasyon Merkezi, Chengdu’daki ilk eğitim merkezi, Changsha’daki botanik merkezi ile Nanjing ve Suzhou kentlerinde de iki üretim teknolojisi merkezi bulunmaktadır.

Kaynak: DSN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here