fbpx

Jeunesse Global Kümülatif Küresel Satışlarını Kutladı

0
Jeunesse Global Kümülatif Küresel Satışlarını Kutladı

Jeunesse Global, dünya çapında kümülatif satışlarda 8 milyar dolara ulaştı. Doğrudan satış dünyasına 11 sene önce adım atan firma, her geçen gün artan büyüme grafiği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

On bir yaşındaki doğrudan satış şirketi, 2015’te, sektör içerisinde otoriteler tarafından önemli olarak gösterilen, 1 milyar dolarlık kritik dönüm noktasını aşmış ve 2018’de 5 milyar dolarlık kümülatif satış hacmine ulaşmıştı.

Jeunesse Global Kümülatif Küresel Satışlarını Kutladı

Jeunesse Global doğrudan satış firması, 2009 senesinin Eylül ayının 9. günü kurulmuş, firma yetkilileri bu tarihin önemi için uzun ömrü vurguladığını dile getirmişti. 2009 senesinde Wendy Lewis ve Randy Ray tarafından temelleri atılan firma kısa süre içerisinde ulaşmış olduğu satış hacimleri ile dikkat çekmektedir.

Ülkemizde de yakın bir zaman diliminde faaliyetlerine başlayan firma, daha önce basına verdikleri röportajlarda, Türkiye’nin Ortadoğu ve de Ortaasya’da bir merkez haline geleceğinin altını çizmişti.

DSN Global 100 Hedefi Devam Ediyor

Jeunesse Global doğrudan satış şirketi, 2016 senesinden bu yana DSN Global 100 listesindeki ilk 20 şirket arasında sürekli olarak yer alma hedefini devam ettirmektedir.

Jeunesse Global doğrudan satış şirketi, 2016 senesinden bu yana DSN Global 100 listesindeki ilk 20 şirket arasında sürekli olarak yer alma hedefini devam ettirmektedir. Bu hedefine adım adım ilerlediklerini belirten firma yetkilileri aynı zamanda, Amerika’daki Inc. 5000 En Hızlı Büyüyen Şirket sıralamasında beş yıl üst üste sıralamaya dahil olarak son derece büyük bir başarıya da imza attıklarını ifade etmişlerdir.

Jeunesse firmasının Vizyoner Baş Sorumlusu Scott Lewis, “Bu dönüm noktasına ulaşmak, Jeunesse ailesinin dünya çapındaki çalışan ve distribütör ailesinin sıkı çalışması ve adanmışlığının sonucudur.” dedi.

Dünya çapında büyümeye ve de yatırımlarını artırmaya devam edeceğini vurgulayan Scott Lewis ayrıca, “2020 yılı benzersiz zorlukları beraberinde getirmiş olmasına rağmen, distribütörlerimizin çabalarını desteklemek için işimizin temel yönlerini yeniden yapılandırmak için çalışmalar yaptık. Bizim için bu sayı, yani 8 Milyar Dolarlık satış, ulaşılan bir kilometre taşından daha fazlasını temsil ediyor. Birlikte yarattığımız olumlu etkinin bir yansıması ve dünya çapında zenginleştirilmiş çok sayıda hayatın bir temsilidir.” diyerek hedefleri için çalışmaya devam edeceklerinin, ve yeni yatırımlar yapacaklarının sinyalini verdi.

Küresel Bölgelerde Çift Haneli Büyüme

Jeunesse Global şirketi yetkileri, 2020 yılında küresel bölgelerde % 12 ile % 42 arasında değişen çift haneli büyüme rakamları elde ettiklerini açıkladı. Ayrıca firma yetkilileri yapmış oldukları açıklamada 8 Milyar Dolarlık satışın, önümüzdeki yıllarda katlanarak artacağını da duyurdu.

Kaynak; DSN,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here