fbpx

LR Health & Beauty, Hollywood Ünlüleri İle İşbirliğini Genişletiyor

0
LR Health & Beauty, Hollywood Ünlüleri İle İşbirliğini Genişletiyor

Almanya merkezli LR Health & Beauty, birinci sınıf Hollywood ünlüleriyle uzun süredir devam eden işbirliğini sürdürmeye devam ediyor ve bu kapsamda Emma Heming-Willis ve Bruce Willis ile mevcut anlaşmalarını genişletiyor.

Portekizli televizyon yıldızı Cristina Ferreira ile imzalanan anlaşma da devam edecek. Guido Maria Kretschmer ile işbirliği Eylül 2018’de uzatılmıştı.

Hem ulusal hem de uluslararası ünlülerle işbirliği yapmak, LR’nin koku segmentinde önemli bir rol oynuyor. LR ile işbirliği konusundaki özel şey: Tüm ünlüler bir parfümün yaratılmasına şahsen katılıyorlar ve parfümlerine kendilerinden kişisel bir dokunuş veriyorlar.

Hollywood yıldızı Bruce Willis’in karısı olan ünlü üst düzey model ve girişimci Emma Heming-Willis, 2016 yılında LR işbirliğiyle “Lightning Collection”da Swarovski taşlarla rafine edilmiş üç farklı parfüm bileşimi olan kendi kokularını yarattı.

Hollywood yıldızı Bruce Willis tarafından yaratılan kokular 2010’dan beri LR müşterileri arasında çok popüler olmuştur. “Bruce Willis” ve “Bruce Willis Personal Edition” LR serisinde klasik kokular haline gelmiştir.

TV yıldızı Cristina Ferreira, beş yıldır LR ile işbirliği yapıyor. Cristina Ferreira’nın ilk parfümü bugün hala büyük ilgi görüyor.

Başarılı tasarımcı Guido Maria Kretschmer, sırasıyla 2015 ve 2019 yıllarında doğrudan satış şirketi için kadınlar ve erkekler için parfüm koleksiyonu yarattı.

İkinci parfüm koleksiyonu “Guido Maria Kretschmer’den PURE” (2019), LR tarihinin en çok satan parfümlerinden biridir. Gelecekte daha fazla işbirliği projeleri yapılacak.

LR Health & Beauty

Merkezi Ahlen’de (Almanya) bulunan LR Grubu, 28 ülkede çok çeşitli güzellik ve sağlık ürünleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Bu seri bakım ve dekoratif kozmetik ürünleri, diyet takviyeleri ve parfüm çeşitlerini içermektedir.

Aloe veranın işlenmesi, 17 yıldan fazla bir süredir LR Health & Beauty’in temel yetkinliklerinden biri olmuştur. Ahlen’de, şirket Avrupa’daki Aloe Vera İçme Jelleri için en modern Aloe vera üretim tesisini kurdu. 1.100 çalışanı, binlerce kayıtlı satış temsilcisi ve müşterisi olan LR, Avrupa’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Kaynak: Business For Home

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here