fbpx

QN Europe, Fransız Doğrudan Satış Derneği’ne Kabul Edildi

0
QN Europe, Fransız Doğrudan Satış Derneği’ne Kabul Edildi

1998 senesin Malezya merkezli olarak kurulan, QNET uluslararası başarısını sürdürüyor. Avrupa pazarında QN Europe olarak faaliyet gösteren firma, Fransa’daki Doğrudan Satış Derneği’nin muadili olan Federation De La Vente Directe’ye (FVD) kabul edildi…

QNET, Fransız Doğrudan Satış Derneği’nde

QN Europe Genel Müdürü Jérôme Hoerth, “Fransa’nın doğrudan satış endüstrisinde düzenleyici standartları ve bütünlüğü teşvik etmede lider kuruluş olarak bilinen FVD‘nin bir üyesi olmaktan onur duyuyoruz.” dedi.

QN Europe Genel Müdürü Jérôme Hoerth ayrıca, “QN Europe, distribütör ağımız içinde en üst düzeyde profesyonelliği ve bütünlüğü teşvik etmeye kararlıdır. FVD üyeliğimiz bunun bir kanıtıdır. FVD, yalnızca 2019’da 4,6 milyar Euro’luk satışla Avrupa’daki en büyük beş doğrudan satış pazarından birini yönettiği için, bu üyelik bize Fransız pazarımıza dair daha derin bir bakış açısı sağlayacak. ” diyerek, doğrudan satış içerisinde Avrupa pazarının ne kadar ciddi bir yer olduğunu dile getirmiştir.

Fransız Doğrudan Satış Derneği, SELDIA’nın Bir Parçası

FVD ayrıca 1968'de kurulan Avrupa Doğrudan Satış Derneği'nin (Seldia) bir parçasıdır.

FVD üyesi şirketler, hem doğrudan satıcılar hem de müşteriler için adil, sorumlu ve etik iş ahlakı sağlamak için katı bir Davranış Kuralları ve Etik Kurallarına bağlıdırlar. FVD ayrıca 1968’de kurulan Avrupa Doğrudan Satış Derneği’nin (Seldia) bir parçasıdır.

Asya merkezli doğrudan satış firmaları arasında yer alan ve hızla batılı ülkelerde büyümesini sürdüren QNET, resmi açıklamasında gelişmelerden memnuniyetini dile getirdi.  Resmi açıklama yapan QNET İcra Kurulu Başkanı Malou Caluza, “Federation De La Vente Directe’nin QN Europe’u üye olarak kabul etmesinden gurur duyuyoruz.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

QN Europe Kendisini Kanıtladı

Ayrıca QNET İcra Kurulu Başkanı Malou Caluza şunları da dile getirmiştir; “QN Europe’da bulunan ekibimiz, doğrudan satışta en yüksek etik dürüstlük standardını korumak için son derece büyük çaba gösterdi. Ekibimizin bu başarısı sadece Fransa pazarında değil, tüm Avrupa’da takdirle karşılandı.

FVD’nin, ekibimizin bu çabalarını tanıması ve profesyonel bir doğrudan satıcı ağını teşvik etme ve geliştirme konusundaki taahhütlerini kabul etmesi bizim için bir onurdur. Bu üyelik ayrıca ortaklarımız, distribütörlerimiz ve müşterilerimiz için QN Europe’un işini sorumlu ve adil bir şekilde yürütmeye kararlı olduğunu gösteriyor.” 

* Qnet Türkiye, 2010 yılında kurulan bir doğrudan satış firmasıdır. Asya’daki firmanın; Qnet’in alt kuruluşudur. Yeni iş modellemeleri ile gündeme gelen Qnet Türkiye, birçok sportif musabakaya da sponsorluk yapmıştır. 2014 yılında 8 süper kupa maçının sponsorluğunu da üstlenen Qnet Türkiye, Afrika Futbol Federasyonu sponsorudur.

Kaynak; DSN,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here