fbpx

QNET Sponsorluk Yarışında Bir Numara Olmayı Hedefliyor

0
QNET Sponsorluk Yarışında Bir Numara Olmayı Hedefliyor

QNET, 2014 yılından beri Manchester City’nin ana sponsorluk anlaşması ile Manchester City’nin formasında amlebiyle tanınmayı ve sponsorluk konusunda da dünyada bir numara olmayı hedefliyor

QNET ilk olarak 1998 yılında faailet geçen bir firma olmasına rağmen geçmişi ve donanımı asırlık olduğu konusundaki  görüşler bir bir doğrulanmaya devam ediyor.

Çünkü bir saat firmasının bu kadar kısa bir sürede bir takıma sponsorluk teklifinde bulunduğu hakkında görüşler bir yana dünyanın göz bebeği İngiliz devi Manchester City ana sponsoru QNET bir yana.

Dünyanın en kaliteli liglerinden biri olan İngiltere Premier Lig’de, Manchester City’e 2014 senesinden bu tarafa resmi doğrudan satış sponsoru olan QNET firması, sponsorluğunu 5 sene daha uzattı.

QNET, erkek futbol takımının yanısıra 2018 yılında, Manchester City Kadın Futbol takımına da sponsor oldu. Sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ettiklerini belirten firma ‘Dünyaya değer katmak için kendini geliştir’ felsefesini kendilerine misyon edindiklerini de ayrıca belirtmiştir. QNET şuan Manchester City Spor Kulübü ile olan resmi doğrudan satış sponsorluğunu, 2020 senesine kadar uzattı.

Bu konu hakkında QNET Global CEO MalouCaluza düşüncelerini şöyle belirtti; “Manchester City sponsorluğumuzu uzattığımız için çok heyecanlıyız. Geçen sene aynı zamanda Kadın Futbol takımına da sponsor olduk. Bu, iki marka arasında harika ilişkilerin devamı ve iki tarafın da başarıyı meydan okuyarak tatması ve devam ettirmesi anlamına geliyor. Gerçekleştirdiğimiz sponsorluk çalışmaları sonucunda QNET saat ustaları ile QNETCity Saat serisini hazırladık, serimiz sporseverler tarafından büyük ilgi gördü.”

Manchester City Futbol Grubu Partnerliği Kıdemli Başkan Yardımcısı DamianWilloughby,doğrudan satış firması olan QNET’in sponsorluğu ile ilgili; “İş birliğimizi 2020’ye kadar uzatmaktan dolayı gururluyuz. QNET ile büyüyecek ve başarılarımıza katkı sağlayacağız. İngiliz Premier Ligi’nde heyecanlı bir sezona başlarken hem lokal hem global taraftarlarla bir araya gelmekten dolayı heyecanlıyız” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here