fbpx

Tupperware Hindistan’da 25. Yılını Kutluyor

0
Tupperware Hindistan’da 25. Yılını Kutluyor

Tupperware doğrudan satış firması, Hindistan’da 25. yılını kutluyor. Tüm dünyada önemli bir marka haline gelen şirket, Asya’nın önemli pazarlarından Hindistan’da da kalitesi ile fark yaratmaya devam ediyor.

Tupperware Hindistan’da 25. Yılını Kutluyor

Tupperware, 25 yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri Hindistan’da tanınmış bir marka haline geldi. O zamandan beri şirket, girişimcilik fırsatı sunmak için 1,5 milyon Hintli kadınla ortaklık kurdu. Resmi verilere göre, Hindistan genelinde 51 şehirde ve yaklaşık 80 perakende satış noktasında faaliyet gösteriyor. Bugün şirket daha çok, dijital ortamda, sosyal varlığını daha da artırmaya ve genç nesillerle olan bağını geliştirmeye odaklanmaktadır.

Tupperware Hindistan Genel Müdürü Deepak Chhabra’nın Açıklamaları

Tupperware Doğrudan Satış Şirketi - Tupperware Hindistan Genel Müdürü Deepak Chhabra, yerel basına verdiği röportajda önemli noktalara değindi.

Tupperware Hindistan Genel Müdürü Deepak Chhabra, yerel basına verdiği röportajda önemli noktalara değindi. Genel Müdür Chhabra; “Müşteri güveni her zaman temel odak noktamız olmuştur. 2021’de, bu ülkede hayatları daha kolay ve daha iyi hale getirmek için Hindistan’ın tüm kasaba ve şehirlerinde insanların bize olan güvenini daha da ilerletmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ve insanlara ürünlerimizin kalitesini göstermenin de ötesine geçmek istiyoruz. Tupperware, ortaya çıktığı günden bu yana insan ilişkilerini merkez almıştır. Bugün, yenilik ve sürdürülebilirliğe odaklanmaya devam ederek, tüketiciyi her gün doğru kararı verme ve iyiyi seçme konusunda güçlendirmek istiyoruz. Bilinçli tüketiciliği ve herkes için sağlıklı yaşamı amaçlıyoruz.” diyerek, 2021 yılında çok daha büyük hedefler için odaklandıklarını açıkça belirtmiştir.

2020 yılından bu yana dünyayı kasıp kavuran Covid-19 süreci nedeni ile sağlıklı yaşam hiç olamadığı kadar önem kazanmıştır. Bu nedenle pandeminin yarattığı yaşam tarzının ihtiyaçlarından yola çıkan Tupperware, çelik, cam, porselen ve melamin gibi ürünler ile yelpazesini genişletmeyi planlamaktadır.

2021 Yılı Kritik Bir Yıl Olacak

Tupperware Hindistan Genel Müdürü Chhabra, “2021, değişen ortam nedeniyle bizim için kritik bir yıl olacak. 2020’deki Covid-19 salgınının ortasında, fiziksel mağazalar, sosyal satış, e-ticaret ve kiosk modelleri gibi çeşitli yeni ürünler ve yeni satış kanalları tanıttık. Bu nedenle, sınıfının en iyisi ürünlerimizle bu yeni inovasyonları görkemli zirvelere çıkarmayı hedefliyoruz. Ve müşterilerimize sadece mutfak araç gereçleri sunmanın ötesine geçeceğiz.” diyerek hedeflerini açıklamıştır.

*Not: Tupperware doğrudan satış firması,  ABD merkezli olarak kurulmuştur. Firma, Mucit Earl Tupper tarafından kurulmuş olup merkezi Orlando şehrindedir. Ürün kategorisi çok çeşitlidir. Saklama kapları, bıçak serisi, çocuk serisi, mutfak gereçleri, silikon serisi, tarif kitapları, mikrofiber bezler Tupperware şirketi ürünleri arasında önemli yer tutmaktadır.

Kaynak; Google News,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here