Hakkımızda

Hakkımızda

Network Okulu, 11 yıla dayanan uluslararası network marketing tecrübesine sahip kişilerden oluşan Türkiye’nin tek tarafsız kişisel gelişim ve network marketing platformudur.Network Okulu çalışmaları 15 kişiden olusan profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Network Okulu bünyesinde, tarafsızlık adına kimse aktif network yapmamaktadır. Network Okulu, hiçbir network firmasına veya liderine bağlı, alakalı veya yakın bir platform değildir. Ayrıca Network Okulu, bir network marketing firması da değildir.

Türkiye’de hangi firmadan olursa olsun tüm network girişimcilerini desteklemek, bilgi vermek, motive etmek, kişisel gelişim, özellikle network marketing alanındaki yanlış önyargıları bir nebze düzeltmek vizyonuyla ve firmaları, liderleri, network marketinge gönül vermiş, bir şekilde tanışmış insanları bir çatı altında toplamak için kurulmuştur.

Dijital iletişim çağında, network marketingi doğru tanıtmak, oluşturulan kirli tablonun temizlenmesine fayda sağlamak ve insanların mağdur olmasını engellemek temel amaçlarımızdandır.

– Networkokulu.net bir çok kategoride özgün içerikler üretmektedir. Network marketingin dışında; kişisel gelişimden, satış pazarlamaya, başarı hikayelerinden, kitap film tavsiyelerine, eğlenceli testlerden, sağlığa kadar bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz. Dilerseniz; sizler de ücretsiz üye olup, network okulu yazar ekibinin bir parcası olarak, yazılarınızı binlerce takipçimizle paylaşabilirsiniz.

– Tüm sosyal platformlardan bizi takip edebilirsiniz. Özellikle instagram hesabımızdan motivasyon, başarı ipuçları, videolar ve çeşitli testler paylaşmaktayız.

– Türkiye’nin ilk ve tek network marketing youtube stüdyosuna sahip olmakla beraber, Youtube’daki Network Okulu Tv’de takipçilerimiz için network eğitimleri, kişisel gelişim videoları, soru cevap videoları ve daha bir çok konuda içerik üretmekteyiz.

Bizimle çalışmak, fayda üretmek, destekleriniz, öneri ve şikayetleriniz için bize bilgi@networkokulu.net adresinden ve tüm sosyal medya platformlarımızdan ulaşabilirsiniz.