HAYIR! Kendinize bunu söylemeyin.

Hedeflerinizden Daha İleri Gidin

Sınırsız Potansiyel

Hayal kuran herhangi bir kişi, hayallerine ulaşabilir.

Birçok kişi belli bir noktaya ulaşıyor ve “Hedeflerime ulaştım, daha fazla gitmem gerekmiyor.” diye düşünüyor.

HAYIR! Kendinize bunu söylemeyin. Sadece hedefinize ulaşmakla memnun olmayın. Aşın kendinizi!

Düşünceleriniz çok küçük. Bu toplumla ilgili bir problem. Toplum insanlara sınırlamalar getirir: O bunu yapamaz, üç çocuğunu kendi başına büyütemez. ‘‘O üniversite diplomasına sahip olmadığı için yönetici olamaz.’’… Erken yaşlardan itibaren, hayatlarımız için kabul etmemiz gereken belirli bir standart olduğu konusunda şartlanırız.

Ancak Network Marketing ile ilgili en önemli şey, herhangi bir sınırlamasının olmamasıdır. Arka planınızın ne olduğu, yarı zamanlı veya tam zamanlı çalıştığınız ya da bekar veya evli olmanız önemli değil. Bu mesleğe herkes çaba harcadığı sürece başarılı olabilir. Unutmayın;

Hayal kuran kişi, hayallerine ulaşabilir.

Öyleyse neden başkalarının sizin için kurduğu standardı kabul edesiniz? Herkesin beklentilerini aşın. Sınırsız potansiyeliniz var. Kullanın onu! Tek yapmanız gereken daha büyük düşünmek!

 

Büyük düşünün

Daha büyük düşünün. Haftada 5 kişiyi işe alma hedefiniz varsa, bunu 10 yapın

Daha büyük düşünün. Haftada 5 kişiyi işe alma hedefiniz varsa, bunu 10 yapın. Bir sonraki etkinliğe 15 kişiyi katmayı planlıyorsanız, 30 getirin. Belki de ücretini ödemek için yeterli gelir elde ettiniz. Şimdi, çocuğunuzu üniversiteye göndermek için yeterince biriktirebilmeye bakın.

Daha büyük düşünün. Şu anda potansiyelinizin yüzde kaçını kullanıyorsunuz? %50? %74? Belki sadece %40? Çabalarınızı sadece %5 veya %10 arttırsaydınız ne olacağını düşünebiliyor musunuz? Büyümeyi göreceksiniz, işte bu!

Daha büyük düşünün. Daha fazla büyüme, daha fazla gelişme, toplumun sizin üzerindeki kısıtlamalarını aştığınızda daha fazla başarı göreceksiniz. Durmayın. İnanılmaz yüksekliklere gitme gücünüz var.

Yani, daha büyük hayaller hayal edin. Daha yüksek hedefler belirleyin. Mümkün olduğu düşünülenden daha ileri gidin.

***

Siz de kendiniz için belirlediğiniz hayal ve hedeflerinizi aşağıda yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın