Motivasyon Sözleri

İlham Veren Motivasyon Sözleri

Liderlik, insanları bir amaç tarafından tutkuyla motive eden,vizyonla oluşturulan, iknayla üretilen, hedefle yönlendirilen bir ilham yoluyla başkalarını etkileme kapasitesidir.

– Myles Munroe –

 

Her çocuğun içinde bir ‘duygusal yanı aşkla dolu olmayı bekliyor. Bir çocuk gerçekten sevildiğini hissettiğinde, normal olarak gelişir, ancak sevgi kutusu boş olduğunda çocuk yanlış davranır. Çocukların yanlış davranışlarının çoğu boş bir sevgi kutusunun açlığıyla ortaya çıkar.

– Gary Chapman –

 

Ben tamamen öfke olmadan motive olurum. Gerçekler bizi özgür bırakır ve özgürlük bizi harekete geçirir.

– Byron Katie –

 

Sıkıntılı zamanlarında sakın ümidini kesme; çalış, gayret göster. Göreceksin ki, bir gün güneşli, neşeli günler seni kucaklayacaktır. Güçlük kolaylıkla beraberdir.

– Mevlana –

 

Will Smith

Korkudan korkuyorum … bir çeşit korku korkusu. Bir şey yapmaya korkmaktan nefret ediyorum.

– Will Smith –

 

Öfke, intikam veya hayal kırıklığıyla motive olma hissim yok.

– Agnes Obel –

 

Bir insanın yaşamının özü, Tanrı ile olan ilişkisi olmalıdır. Tanrı ve alçak gönüllülükle yürüyen biri, yoluna çıkan zorlukların üstesinden gelmek ve bunları üstlenmek için motive olmuş ve güçlenmiştir.

– Dennis Rainey –

 

Bir işin iyi görülebilmesi için, yalnızca Tanrı’nın yasasına uymakla kalmayıp, Tanrı’ya duyulan içten bir sevgi ile içten içe motive edilmelidir.

– R. C. Sproul –

Russell M. Nelson

Sevgiyle motive olan bir ilhamla hareket et.

– Russell M. Nelson –

 

Motive olarak çalışanlar, bir şirketin başarısı için çok önemlidir.

– Anne Rice –

 

Yenilik noktası, yetenekli ve motive olmuş insanların kendi fikirleri ve hayalleri üzerinden hareket etme fırsatını bulduğu en önemli andır.

– W. Arthur Porter –

 

Öğrenmek, zorlayıcı taktiklerle motive edilmek için fazla değerlidir.

– Marshall B. Rosenberg –

 

Andy Stanley

Eğer bir anda insanlığın geri kalanından sakladığımız tüm sırları örtbas etmemiz imkansız hale gelseydi, hepimiz biz sıkan şeye yol açan kaynakla başa çıkmak için gerçekten motive olurduk

– Andy Stanley –

 

Her tür mutluluk özeldir. En büyük anlarımız kişisel, kendi motivasyonumuzla, dokunulmaması gereken anlarımızdır

– Ayn Rand –

 

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar

– Sokrates –

 

Tecrübelerimin bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar

– Henry D. Thoreau –

OSHO

Eğer cesur değilsen samimi olamazsın. Eğer cesur değilsen sevemezsin. Eğer cesur değilsen güvenemezsin. Eğer cesur değilsen, gerçeğin peşine düşemezsin. O yüzden önce cesaret gelir. Ve diğer her şey onu izler.

– Osho –

 

Hiç risk almayan kişi, belki acı ve üzüntülerden korunabilir; ama büyüyemez, sevemez, değişemez, hissedemez, öğrenemez. Garanti arayışlarıyla zincirlenmiş bir köle olarak yaşarken, bedelini, özgürlüğünü kaybederek öder. Sadece, riski göze alabilen kişi hürdür

– Leo Buscaglia –

 

Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil, o güce karşı koydukları için yükselirler.

– W. Churchille –

 

Uçamıyorsan, koş; koşamıyorsan, yürü. Eğer yürüyemiyorsan, sürün; ama hareket etmeye devam et. Geleceğe ilerlemeyi sürdür.

– Martin Luther King –

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın