Mutsuz Hissederken Nasıl Motive Olunur

Mutsuz Hissederken Nasıl Motive Olunur?

Sebebi erteleme ya da daha derin bir konu olsun, moralini bozan bir çok konu vardır ve bazen motivasyon bulmak zordur. Dürüstçe söyleyebiliriz ki her zaman kolay olmaz ve bazen bir adım geri atmak zorunda kalırız. Derin bir düşünceniz varsa ve doğru zihniyete giremiyorsanız, sizler için bir listemiz var.

 

Meditasyon

Meditasyon bunun için harikadır, çünkü bilinçli farkındalığı ve rahatlamayı teşvik eder.

Bazen sadece zihninizi temizlemek gerekir. Meditasyon bunun için harikadır, çünkü bilinçli farkındalığı ve rahatlamayı teşvik eder. Stres atma, yeniden enerji vermenize yardımcı olabilir.

 

Egzersiz

Egzersiz bir motivasyon olarak bilinir;

Egzersiz bir motivasyon olarak bilinir; dışarı çıkmak ve aktif olmak enerji seviyelerini ve ruh hallerini yükseltir, iyi bir gece uykusunu ve sağlıklı yaşamı teşvik eder ve dahası, egzersiz molası vermek iyi bir fikir olabilir.

 

Bir yapılacaklar listesi yazın

Bir yapılacaklar listesi yazın

Yapmanız gereken her şeyin yazılması, organize olmanıza yardımcı olacak ve tamamladığınızda listenizdeki öğeleri kontrol etmenize izin verir, bu da size başarı hissi verecektir.

 

Sadece yapın

Gerçekten, sadece yapın! Unutmayın ne kadar ertelerseniz o kadar zor olur.

Gerçekten, sadece yapın! Unutmayın ne kadar ertelerseniz o kadar zor olur.

 

Yardım istemekten korkmayın

Bazen hepimiz yardım istemek zorunda kalırız - bu sizi zayıflatmaz, ya da başarısızlığa uğratmaz

Bazen hepimiz yardım istemek zorunda kalırız – bu sizi zayıflatmaz, ya da başarısızlığa uğratmaz, ya da daha eksik bir kişi yapmaz. Aslında, bu sizi daha çok insan yapar. Yani hiçbir yere gitmiyorsanız bile yardım edebileceğinizi düşündüğünüz birine ulaşın.

 

Bir yürüyüşe çıkın / doğanın tadını çıkarın

Bir yürüyüşe çıkın / doğanın tadını çıkarın

Basit bir yürüyüş, dışarıda oturmak ve çevreyi gezmek, şehirde dolaşmak, belki biraz kahve içmek. Sadece dışarı çıkın ve hepsini hayatınıza alın. Meditasyona giremezseniz, doğa harika bir alternatiftir. Çevrenin değişimi size bir miktar ışık tutacaktır.

 

***

Motive olmanın tek doğru yolu yoktur; hayat karmaşık, ama bulmak için istekliyseniz motivasyon her zaman vardır. Umarız, motivasyon elde etme konusundaki listemiz size en azından bazı fikirler vermiştir. Hepimiz farklı insanlarız, bu yüzden sizin için doğru olanı bulun ve hareket edin!

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın