Network Marketing Firmasına Katıldıktan Sonra Dikkat Etmeniz Gereken 3 Nokta

Bir gün bir toplantıya başvurdunuz veya bir arkadaşınız size bir fırsat tanıttı ve sizi tanıtıma çağırdı. Dinlediniz ve heyecanlandınız ve bu işe başlamaya karar verdiniz. Bu inanılmaz yolculuğa başlarken 3 önemli nokta şunlardır:

Geçerli İşinizi Bırakmayın

İşinizde kaldığınız sürece daha iyi bir çalışan olabilirsiniz.

Yeni bir iş kurmak heyecan vericidir, ancak ağ pazarlama işinizi oluştururken faturalarınızı da ödemek zorundasınız. Bu gelir kaynağını kaybetmek sıkıntılı bir süreç olabilir çünkü bir sonraki çekinizin nereden geldiği konusunda endişeleneceksinizdir. İşinizde kaldığınız sürece daha iyi bir çalışan olabilirsiniz. Günler daha heyecan verici hale gelir ve her günü sonuna kadar yaşamak istersiniz, yani mevcut işiniz de dahil olmak üzere yaptığınız her işte azami çabayı gösterirsiniz.

Başarılı Kişilerden Öğrenin

Bill Gates'in size iş planını öğretmek için hazır olduğunu hayal edin.

Bill Gates‘in size iş planını öğretmek için hazır olduğunu hayal edin. Size verdiği tüm fikirleri alacak ve bu fikirleri takip edeceksinizdir. Çok katlı pazarlama ile ilgili zorluk, herkesin aynı seviyede başlamasını ve herkesin bir egoya sahip olması ve herkesin ortalama bir insanı dinlemek istememesidir. Size sponsor olan kişi sizin gibi çalışmaz ve zorluklarınızı bilemez. Hayattaki zorluklarınızla yüzleşmemiş olsa da, başarılı bir iş kurmuş ve uzun vadede sürdürülebilir olan müreffeh bir işin nasıl oluşturulacağını anlatabilecek olabilir.

Hedefler belirlemek

Hayatta değerli olan her şeyde olduğu gibi, yolunuza çıkan zorluklar olacaktır.

Dünyadaki her şirket, ulaşmak istedikleri hedefleri belirler ve aynı zamanda bu hedefleri gerçekleştirmek için de bir plan hazırlar. Hedefleri belirlemek kolay değildir. Ancak onları basit bir hedefe oturttuğunuzda iş hayatınız aniden daha kolay hale gelecektir. İş hayatınızın kolaylaşmasının nedeni, geleceğiniz için planlarınızı yaparken, bir yönünüzün olmasıdır.

Hayatta değerli olan her şeyde olduğu gibi, yolunuza çıkan zorluklar olacaktır. Çok katlı bir iş kurmak için en zengin kişi olmak zorunda değilsiniz, sadece işinize başlamak zorundasınız ve işinizi yürütecek kadar cesur olmalısınız. Seçim size gelir ve eğer harekete geçmezseniz başkasına gider.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın