Network Marketing diğer seçeneklerden kilometrelerce öndedir.

Network Marketing Gerçekten Kısa Yoldan Para Kazanma İşi Mi ?

Network Marketing’de bir gerçek var ki o da bu ticaretin daha iyi bir yol olduğudur. Bu ticaret kolay yoldan para kazanma yolu değildir. Bu işte yorulabiliriz.

İnsanlar her zaman 60 gün sonunda milyoner olmadıkları için pes ediyorlar ve bir iki yıl içinde inanılmaz derecede zengin olmaları gerektiğini düşünüyorlar.

Ama gerçekçi olan nedir?

 En büyük başaranlar bunu iki yıl içinde yapacak, diğerleri beşe daha yakın olacak.

Network Marketing genellikle iki ila beş yıllık bir plandır. Bu, o zaman diliminde, ciddi insanların mevcut işlerini veya gelirlerini değiştirebilecekleri ve sağlam bir yan gelir yaratabilecekleri anlamına gelir. En büyük başaranlar bunu iki yıl içinde yapacak, diğerleri beşe daha yakın olacak.

Bu, hindistan cevizinden içkileri içecekleri, özel jetle seyahat edecekleri ve insanların yollarına gül yaprakları dökecekleri anlamına gelmez. Mevcut işlerini veya gelirlerini değiştirebilecekleri ve sağlam bir yan gelir yarattıkları anlamına gelir. Başka bir deyişle, bu fare yarışından kurtuldukları ve şimdi gerçek servet yaratmak için sağlam bir temele sahip oldukları anlamına gelir.

Bazen birkaç yıl içinde sıfırdan milyonerler çıkmaz mı? Evet çıkar, ama istisnalar kural yaratmaz. Bu yüzden bundan uçuk sonuçlar çıkarmamalıyız.

Ve hadi gerçekçi olalım…

Bu, aşağılanacak bir şey değil, kutlanacak bir şey.

Birinin bu zaman diliminden sonraki ayda 2000 dolar, 4000 dolar veya 10.000 dolar kazandığını varsayalım. Bu minik bir yatırımla yarı zamanlı olarak başladıkları bir iş. Sıfırdan başladılar. Ve çok hızlı bir şekilde büyük bir gelir ve yaşam tarzına sahip oldular. Sadece birkaç yıl içinde.

Bu, aşağılanacak bir şey değil, kutlanacak bir şey.

Bu sonuçları geleneksel işlerde almanın ne kadar sürdüğünü biliyor musunuz? Veya geleneksel işletmelerde ne kadar yatırım yapılması gerektiğini? Network Marketing diğer seçeneklerden kilometrelerce öndedir. Ve gerçekten bunun gibi pozitif, anlamlı ve dönüşümlü gelirlerin dünyanın yüzde 90’ı olduğunu anlıyor musunuz?

Olay hızlı zengin olmak değil. Gerçekten zengin olmak.

Peki ya siz?

Bunu gerçekten anladınız mı? Ve takımınız için gerçekçi beklentiler kültürü yaratıyor musunuz?

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın