Sarah Robbins networkokulu.net networkk marketing sözleri

Network Marketing Multi Milyoneri Sarah Robbins’in 10 Sözü

Sarah Robbins, çalıştığı Doğrudan Satış şirketinde 1 numaralı distribütör ve en iyi kazanan. Ekibi şu anda yılda 2 milyar dolarlık satış yapıyor.

Network marketing’de başarıyı kovalıyorsanız sektörün milyarderlerinden olan Sarah Robbins’in 11 sözünü sizler için derledik.

Sarah Robbins networkokulu.net networkk marketing sözleri 1

Başarılı insanlar daima bir sonraki hedeflerini aklında tutar. Bu hedefler son teslim tarihleri olan hayallerdir.

– Sarah Robbins –

 

Ne yaparsanız yapın, bırakmayın. En tepeye çıkabilirsiniz!

– Sarah Robbins –

 

Sarah Robbins and Phil Robbins

Pek çok insan aileleriyle birlikte değerli zamanlarını kaybederek, çok gelirli hane halkları içinde hayatta kalmaya çalışmaktadır. Diğerleri mevcut ekonomik durum nedeniyle ekstra kazanç potansiyeli arıyorlar. Network Marketing mesleği, gelirlerini ailelerinin taahhütleri etrafında tamamlamak isteyenlere inanılmaz bir alternatif sağlayabilir. Okula geri dönmek ya da tam zamanlı bir iş bulmak zorunda değilsin. Network Marketing, bir rüya işin yanında bir hayal yaşamı seçmenizi sağlar! Her zaman, ailenizin hayatında tam olarak mevcut olabilirsiniz.

– Sarah Robbins –

 

Sarah Robbins networkokulu.net networkk marketing sözleri 2

Bir öğretmen olarak, ben eğitimle övünürüm, ama hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için ne gerekiyorsa yapmak istemeyen kişileri motive edemeyeceğimi fark ettim. Onlar kendileri için sizin onlar için istediğinizden daha fazlasını istemeliler.

– Sarah Robbins –

 

Network Marketing; hayalinizdeki işi seçmek için, hayalinizdeki hayatı seçmenize izin verir! Bu arada, ailenizin yaşamında tam olarak siz de bulunabilirsiniz.

– Sarah Robbins –

 

 

sarah robbins networkokulu.net sözleri

Arka bahçenizde üç tane altın tuğla olduğunu söylesem, onları bulana kadar kazmaya devam edermisin? Ben olsam isterdim!

– Sarah Robbins –

 

Network Marketing’in gezegendeki en akıllı iş modellerinden biri olduğuna inanıyorum!

– Sarah Robbins –

Bir hedefe ulaşmanın anahtarlarından biri, onu birisiyle paylaşmaktır, bu yüzden bir hesap verebilirlik ortağı öneririm. Eşinizi, sponsorunuzu veya şirketinizde pozitif kalmaya karar veren, işbirlikçi olan ve sizin gibi bir şeye doğru çalışan birisini seçin! Birbirinize ilham vermek, en iyi uygulamaları paylaşmak ve başarıları kutlamak için haftalık bir konuşma süresi ayarlayın! Sosyal entegrasyon güçlüdür. Olumlu insanlarla çalışmak, öğrendiklerinizi tartışmanıza ve uygulamanıza izin verir! Hemen bir hesap verebilirlik ortağı alın ve bugün hedef belirlemeye başlayın! Aktivitenizi günlük olarak takip edin.

– Sarah Robbins –

 

Başarı hakkında kesin olarak bildiğim bir şey varsa, o da her şeyin başarılı olmak için bir kararla başlaması, ona olan bağlılığınız ve bırakamamanız.

– Sarah Robbins –

 

Sözlerim ya büyüyen hayalime bir teşvik olacak ya da onu zehirleyecek.

– Sarah Robbins –

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın