fbpx

Network Marketing Profesyoneli Eric Worre’un Sizi Başarıya Taşıyacak 24 Sözü

EricWorre bir Network Marketing efsanesi, eğitmen ve endüstri büyükelçisidir.

Abartı olmaksızın ona bir uzman ve guru da diyebilirsiniz.

Uzman ve guru terimleri çok fazla yasaklanıyor ancak Eric Worre ve Network Marketing konusundaki uzmanlığı için bu kesinlikle doğru bir terim.

Eric Worre, 25 yılı aşkın bir süredir Network Marketing mesleğinde lider olarak yer almıştır.

Şimdi distribütörlükten emekli oldu ve günümüzde tüm dünyada Network Marketing dağıtıcılarına eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Eric, 2009 yılında NetworkMarketingPro.com eğitim sitesini başlattı ve sitesi Network Marketing endüstrisinde en çok izlenen eğitim sitesi haline geldi.

Kendi deyimiyle Eric, kariyerinin miras evresinde yer alıyor ve bu alanda pazarlama mesleğinde olabildiğince çok insana yardım etmek ve endüstrinin kendi imajını arttırmak istiyor.

Network marketing’de sizi başarıya taşıyacak network marketing’in profesyoneli olan Eric Worre’nin 24 sözünü sizler için derledik

Eric Worre networkokulu.net network marketing hakkında sözleri 1

Korkularınızla yüzleşmek ve özgürce yaşamak çok kolay. Günün kalanını geçirmek yarım bir hayat yaşarken zordur.

– Eric Worre –

 

Cahil kişiler için geçici olarak sosyal bir değer kaybını kabul etmelisiniz.

– Eric Worre –

 

En büyük fayda istediğini elde etmek değildir. En büyük fayda, istediğiniz şeyi elde etmek için dönüşeceğiniz kişidir.

– Eric Worre –

 

Yeni Ekonomiye uyduğu için giderek daha fazla şirket Network Marketing’i kullanmayı seçecektir. Tüm kurumsal destek ve ödeme dağıtıcıları ürünlerini tanıtmak için tamamen performans esasına dayanabilirler. Bu son derece verimlidir çünkü Yeni Ekonomide, ağızdan ağıza reklam, diğer herhangi bir tanıtım biçiminden daha iyi çalışmaya devam etmektedir. Şirket, reklam ve tanıtım için harcayacağı parayı alabilir ve dağıtım için distribütörlerine para verebilir.

– Eric Worre –

 

Eric Worre networkokulu.net network marketing hakkında sözleri 2

İnsanın büyüklüğünü, onu aşağı çeken sorunun büyüklüğüyle söyleyebilirsin.

– Eric Worre –

 

Bu işte başarılı olursanız, bu başarıyı yaratan kişi sizsinizdir, ben değilim. Ve eğer bu işte başarısız olursanız, bu başarısızlığı yaratan kişi de siz olacaksınız, ben değil. Başarı ya da başarısızlık arasındaki fark siz olacaksınız. Yolun her adımında size rehberlik etmek için buradayım ama bunu sizin için yapamam. Sizinle çalışmak için buradayım, ama sizin için değil.

– Eric Worre –

 

Model Başarılı Davranış : Mesleğe başladığınızda tekerleği yeniden icat etmekten kaçınmaya çalışın. Zor olan iş çoktan yapıldı.

– Eric Worre –

 

En büyük fayda istediğini elde etmek değildir. En büyük fayda, istediğiniz şeyi elde etmek için ihtiyacınız olan şeydir. Her zaman orada neyin yaşandığını ve neyin aktarıldığını öğrendim. Yolculuk her şeydir.

– Eric Worre –

Eric Worre networkokulu.net network marketing hakkında sözleri 3

Unutmayın, amacımız eğitim ve anlayış. Bir tartışma kazanmak değil. Bizim işimiz körlerin görmesine yardım etmektir. Birisi olumsuz bir soru ortaya attığında veya size bir itiraz sunduğunda, gerçekten yaptıkları tek şey kör noktalarınızdan birini tanımlamanıza yardımcı olmaktır.

– Eric Worre –

 

Gelecekte, sadece performans için ödeme alacaksınız. Artık zamanınız için ödeme almayacaksınız.

– Eric Worre –

 

Becerilerime odaklanmaya başladığımda dünyam değişti ve onlarda ustalaşana kadar durmadan uygulama sözümü gerçekleştirdim.

– Eric Worre –

 

Bildiğim bütün “iş”ler, beş kategoriden birindedir: Mavi Yaka, Beyaz Yaka, Satış, Geleneksel İşletme, Mülkiyet Yatırımı.

– Eric Worre –

 

Eric Worre networkokulu.net network marketing hakkında sözleri 4

Uzmanlar, iş güven inşa etmeye geldiğinde kişisel etkileşimin kritik bir bileşen olduğunu anlarlar. Bu yüzden insanlarla olabildiğince bağ kurmaya çalışırlar.

– Eric Worre –

 

Vücudunuzda girişimci bir kemiğiniz varsa,  Network Marketing her zaman daha iyi bir yoldur.

– Eric Worre –

 

Bir ağ pazarlaması başarı öyküsü olarak kabul edilmek için milyoner olmanıza gerek yok. İlerleme kaydettiğiniz ve hayatınızı kontrol altına almanız yeterli.

– Eric Worre –

 

Özgürlük mümkün, ancak ücretsiz değil.

– Eric Worre –

Eric Worre networkokulu.net network marketing hakkında sözleri 5

Bırakmak için her zaman iyi bir neden olacak ve devam etmek için her zaman iyi bir neden olacak. Ne tür bir insan olacağınıza karar verin.

– Eric Worre –

 

Hiç kimsenin bir şey yapamayacağınız konusunda sizi ikna etmesine izin vermeyin.

– Eric Worre –

 

Satışta yanlış bir şey yok. Satıcılar ekonomiyi yönlendirir. Network Marketing’teki insanlar “Süper Satış Görevlileri” dir. Dünyayı eğitiyoruz.

– Eric Worre –

 

Network marketing mükemmel değil. Sadece daha iyi

– Eric Worre –

 

 

Eric Worre networkokulu.net network marketing hakkında sözleri 6

Bu kolay geliyor, ama yapmak zor. Bazı harika insanları işe almak umuduyla hepimiz bu işe giriyoruz. Bu beklentilerden kurtulmak zor. Ama hatırlaman gerek, avcı değiliz. Biz köpek balığı değiliz. Bizim işimiz insanları eğitmek ve onlara ne sunmamız gerektiğini anlamalarına yardımcı olmak. İnsanların daha iyi bir yaşam sürdürebilmeleri için önerilerde bulunan danışmanlar olarak hareket ediyoruz.

– Eric Worre –

 

Yapabileceğiniz en büyük yatırım kendi kişisel gelişiminizdir. Daha heyecan verici bir hayat yaşamak istiyorsanız, daha güçlü bir insan olun.

– Eric Worre –

 

Değişiklik mi istiyorsunuz? Sorumluluk alın!

– Eric Worre –

 

Hiç kimse kapınızı çalmayacak ve sizi başarılı olmaya zorlayamayacak. Dışarı çıkıp bunun için savaşmalısın.

– Eric Worre –

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,967BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,379TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Sınav Kaygısı Nedir? Öğrencileri Nasıl Etkiler?

Sınav kaygısı nedir? Yaklaşan bir sınav, öğrenci için stresli bir zaman oluşturur. Eğitim gören, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ders çalışmak inanılmaz derecede sarsıcı olabilir. Birçok...

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...

Hafıza Nasıl Geliştirilir? 7 Doğal Yol

Hafıza nasıl geliştirilir? Bu soru unutkanlık yaşayan ya da kendini geliştirmek isteyen insanların sorduğu sorulardandır. Belleğinizi güçlendirmek, hayatınıza daha da hakim olabileceğinizin kanıtıdır. Hafıza,...

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir?

Kişisel gelişim her yaş grubu için önemli ve faydalıdır. Her ne kadar genç yaş için düşünülse de kişisel gelişim kitapları, videolar, seminerler gibi her...

Rakiplerinizi Sevmek İçin 8 Güçlü Neden

Hepimizin hayatta rakipleri var. Bizi düşünmeye, gelişmeye, yeni beceriler elde etmeye iten kişilerden bahsediyoruz. Bazen bir rakibin gelişimi, karakterinizdeki belirli farklılıkları ortaya çıkarır. Diğer...