Network Marketing Sorular Ve Yanıtlar – Firmalara İlk Girenler Avantajlı Mı?

Yani kısacası firmalara ilk girenlerin avantajı olmadığı gibi bu sektör herkese eşit fırsatlar sunmaktadır

Network Marketing bir ticaret modeli olduğu için firmalara ilk girenlerin avantajlı olması gibi bir durumu yoktur. Neden mi? Çünkü network de 200 milyar dolara yaklaşmış büyük bir sektördür. Her işin içerisinde olduğu gibi 5 yıl önce girip bir komisyon bile kazanamamış insan olduğu gibi, ilk 3 ayının sonunda güzel paralar kazanan kişiler de vardır.

Yani kısacası firmalara ilk girenlerin avantajı olmadığı gibi bu sektör herkese eşit fırsatlar sunmaktadır. Sizin avantajınızı deyim yerindeyse kendiniz belirlemektesiniz. Nasıl mı? Tabiki işe karşı olan bakış açınızla, işe verdiğiniz değerle yani tutumunuzla bu avantajı yakalamaktasınız.

Networke çok katlı pazarlama denmesinin bir nedeni de alt basamaktaki insanların para kazanmadan, üst basamaktaki insanların para kazamıyor oluşudur. Yani önce giren kişiler, takımlarına giren kişilere yardım edecek demektir.

Network Marketing’in püf noktaları hakkında daha fazla içeriğe sitemizden ulaşabilirsiniz. (İnsanlar İşinize Katılmazlar, Size Katılırlar) Ayrıca daha fazla içeriğe daha hızlı ulaşabilmek için YouTube kanalımız Network Okulu Tv’ye abone olabilirsiniz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

***

Bu video sorularınıza yanıt verdi mi? Sizler de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.