Firmanızın sistemini takip ettiğinden emin olun.

Network Marketing’de Başarılı Olmak İçin En İyi 4 İpucu

İpucu 1: Firmanızın Sistemine Dâhil Olun

Bir sisteminiz var.

Hangi şirketle birlikte olursanız olun veya hangi ürünü satıyorsanız satın, bir şey evrensel olarak doğrudur.Bir sisteminiz var. Kendinize şunu sorun: şunlara dâhil misiniz?

Biliyor musunuz:

  • Senaryolar?
  • Süreç?
  • Nasıl olası iş ortakları bulunur, işe alınır, kapanır ve sonuçta, yönetilir?

Bu soruların bazılarından cevap alamıyorsanız, yardım isteyin!

Firmanızın sistemini takip ettiğinden emin olun. Çünkü yapacağınız her şey zaten daha önce yapıldı. Tekerleği tekrardan icat etmeye çalışmayın.

İpucu 2: Kendinizi Günlük Olarak Geliştirin

Network Marketing sizin için her şeydir ve eğrinin önüne geçmeniz gerekiyor!

Doktor olmak istiyorsanız ne yapardınız? Bir tıp okuluna giderdiniz, doğru mu? Network Marketing ile aynı şey. Başarılı olmak istiyorsanız, kişisel gelişiminize yatırım yapmanız gerekir.

Bunun neye benzediğini bilmiyorsanız, şunları düşünün:

  • Hangi kitapları okuyorsunuz?
  • Kurslara / seminerlere / çalıştaylara / yatırımlara mı katılım yapıyorsunuz?

Network Marketing sizin için her şeydir ve eğrinin önüne geçmeniz gerekiyor! Her geçen gün daha iyi olun! Aksi takdirde, insanlar sizi takip etmeyecek veya söyleyeceklerinizi dinlemeyeceklerdir.

İpucu 3: Uzun Vadeli İlişkiler Oluşturun

Uzun vadeli ilişkiler kurmak, Network Marketing’de başarının en hızlı yoludur.

Evet! Uzun vadeli ilişkiler kurmak, Network Marketing’de başarının en hızlı yoludur. Daha uzun sürer ve daha fazla çaba gerektirir, ancak sonuçta buna değer! Unutmayın: insanlar bildikleri, güvendikleri ve sevdikleri kişilerden satın alır. Ve eğer birisi sizi tanımıyorsa, size güvenmelerini nasıl bekliyorsunuz? Kalıcı bir organizasyon kurmanın yolu, sağlam ilişkilerden geçer.

İpucu 4: İyi Bir İletişimci Olun

Günün sonunda, her şey gerçek oluyor.

Pazarlamada her şey iletişim ile ilgili, o yüzden gidin ve mümkün olduğunca bunu öğrenin. Network Marketing’de kaç kişinin pazarlama hakkında hiçbir şey bilmediğine inanamazsınız. Ve bu adı üzerinde bir şey! Bir yerlere gizlenmiş değil. Bu yüzden bu kitapları okumak ya da bu seminerlere gitmek iyi olurdu değil mi? Kendinizin en iyi halini alın ve sonuçlara hayran kalın!

Günün sonunda, her şey gerçek oluyor. Şüphe duyduğunuzda bile, devam edin. Ve hiçbirimiz, bugün aldığımız eylemlerle yarın alacağımız sonuçları tahmin edemeyiz. Ama sonuçta buna değeceğine güvenmeliyiz. Bizim için bu böyle oldu ve eminim sizin için de olacaktır. Öyleyse oraya gidin ve bitirin şu işi!

 

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın