Zihnin sağlamlığı sadece yaşamın iniş çıkışlarıyla gelişebilir.

Network Marketing’de Zihninizi Güçlendirmenin Önemi

Zihnin sağlamlığı sadece yaşamın iniş çıkışlarıyla gelişebilir. Aşırı başarılı birinin hayatına bakacak olursanız, zor hayatlarını yönlendirmek için zihinsel dayanıklılıklarını geliştirdiklerini görürsünüz.

– Oprah Winfrey –

Zavallı bir mahallede genç bekar bir anne tarafından yetiştirildi.

Örneğin Oprah Winfrey. Zavallı bir mahallede genç bekar bir anne tarafından yetiştirildi. 19 yaşındaki kuzeni tarafından 9 yaşında tecavüze uğradı. Ama o pes etmedi. Ayrıca, annesinin erkek arkadaşı, ailenin bir arkadaşı, kuzeni ve amcası tarafından cinsel tacize uğradı. 13 yaşında kaçtı. 14 yaşında hamileydi ve doğduktan kısa bir süre sonra oğlunu kaybetti. Sonra devasa bir başarının peşinden gitti. Hayatında zor zamanlar olmasaydı da başarılı olur muydu? Olabilir. Ama bu kadar başarılı olamazdı.

Tüm bu anlarda, yaşadığı deneyimle ya pes edip hayatın kazanmasına izin vereceğini ya da düşüncelerine hükmedebileceğini ve teflon bir kişilik geliştirebileceğini öğrenmişti.

Network Marketing’de zihinsel dayanıklılık geliştirmelidir. İnsanlar hayır der, size geri dönmez, aramalarınızı engeller, randevu almaz ve ilgi göstermez… Bu, işinizi doğru ve profesyonel bir şekilde oluştursanız bile gerçekleşir. Eğer size de bunlar oluyorsa, kabul edin ve devam edin. O olacak. Bunun üzerinde durmayın.

Nedenini sorabilirsin!

İnsanların bunu yapmasının nedenlerinden biri şudur: eğer işinizi doğru yapıyorsanız, hayır demek istemeyen bir grup insan vardır. Bu yüzden sizden kaçıyorlar. Harekete geçmek istiyorlar ama bunun için gerekli dayanıklılığı geliştirmemişlerdir. Yani hayır demiyorlar, ama içlerinde derinden diledikleri şey bu. Bu hayali istiyorlar, sadece yapabileceklerine inanmıyorlar.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirin veya başarısız olun. Bu kadar basit. Bu olmadan çok uzun dayanamazsınız ve kesinlikle üst sıralarda yer alamazsınız ve Network Marketing içinde üst seviyelere çıkamazsınız.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın